کلمه «افسردگی» را این روزها زیاد می‌شنویم، انگار که بخشی از زندگی مدرن شده باشد. افسردگی روی فکر، عمل و احساسات استرس تأثیرات مخربی می‌گذارد. اما آیا هر غم و رنج و ناراحتی الزاماً افسردگی نامیده می‌شود؟ آیا این بیماری نگران‌کننده است و عواقب ناگواری دارد؟

 

طبق آمار سازمان بهداشت جهانی 350 میلیون نفر در دنیا از اختلال افسردگی رنج می‌برند.

 

پیش از هرچیز یک تعریف مختصر از افسردگی داشته باشیم.

 

 

 

افسردگی چیست؟

غمگین بودن طولانی‌ مدت، بی‌علاقه‌گی به اموری که قبلا‌ً دوستشان داشتیم، کاهش تمرکز، خستگی بیش‌ از حد و حالت‌هایی از این دست، می‌توانند نشانه‌های افسردگی باشند. این بیماری، احساسات و افکار و رفتار ما را عوض می‌کند. افسردگی می‌تواند با مشکلات هیجانی و جسمی همراه باشد.

 

اختلال افسردگی یک ضعف نیست که با چند روز مراقبت برطرف شود بلکه پیگیری و درمان طولانی مدت، مراقبت و پایش مداوم می‌خواهد. اما نگران نباشید؛ همه ما می‌توانیم افسردگی را شکست دهیم.

 

هر چه‌قدر زودتر به داد افسردگی برسیم، راحت‌تر می‌توانیم آن را درمان کنیم و زمان بیشتری را از زندگی لذت می‌بریم.

 

اولین قدم برای درمان افسردگی و جلوگیری از افسردگی شدید، شناخت علائم افسردگی است.

 

 

 

از کجا بفهمیم به درمان افسردگی دچار شده‌ایم؟

دانستن علائم افسردگی به تشخیص افسردگی در ما و اطرافیان کمک زیادی می‌کند. در ادامه 12 مورد از مهم‌ترین نشانه‌های افسردگی را با هم مرور می‌کنیم:

 

احساس غم، پوچی و ناامیدی

از کوره در رفتن و رنجیدن از مسائل پیش‌پاافتاده

بی‌علاقه‌گی و بی‌میلی به کارهایی که قبلاً برایمان جالب بوده است.

اختلال خواب (کم‌خوابی یا زیاد خوابیدن)

احساس خستگی یا کمبود انرژی حتی بدون انجام کار سنگین

تغییرات شدید در اشتها و وزن (کم و زیاد شدن اشتها بدون دلیل و یا چاقی و لاغری‌ ناگهانی)

اضطراب و بی‌قراری

عذاب وجدان یا احساس گناه برای کارهای کوچک گذشته

کاهش تمرکز، کم شدن قدرت حل مساله

کاهش قدرت تصمیم‌گیری

فکر کردن به مرگ و خودکشی

دردهای جسمی بدون دلیل مشخص

 

 

اصلاً چرا افسرده می‌شویم؟

افسردگی، شرایط زندگی خوب و بد سرش نمی‌شود و همه ما ممکن است در هر شرایطی افسرده شویم. مهم‌ترین عوامل افسردگی را می‌توانیم این طور بگوییم:

 

تغییر مواد شیمیایی در مغز: مواد خاصی در مغز روی خلق و خوی انسان تأثیر می‌گذارند. به‌هم‌خوردن تعادل این مواد شیمیایی در مغز از مهم‌ترین دلایل افسردگی است.

 

ژنتیک: افسردگی می‌تواند ارثی باشد. به عنوان مثال اگر یکی از دوقلوهای همسان دچار افسردگی شود به احتمال 70 درصد دیگری هم مبتلا می‌شود.

 

شخصیت: کسانی که اعتماد به نفس پایینی دارند، کسانی که نمی‌دانند چطور استرس را مدیریت کنند یا افرادی که کلاً بدبین هستند بیشتر در معرض افسردگی هستند.

 

عوامل محیطی: احتمال ابتلا به افسردگی در کسانی بیشتر است که در معرض خشونت، تبعیض، سوءاستفاده یا فقر هستند.

 

اما خبر خوب این است که افسردگی در هر سنی که باشد و با هر علتی که داشته باشد، قابل درمان است.

 

 

 

چگونه افسردگی خود را درمان کنیم؟

در دنیای روان‌پزشکی افسردگی قابل درمان‌ترین اختلال شناخته می‌شود. بسته به این که علت افسردگی چه چیزی است و از کجا آمده است، شیوه‌های درمانی مختلفی برایش وجود دارد. تشخیص و انتخاب نوع درمان افسردگی به عهد? پزشک متخصص اعصاب و روان است.

 

1- درمان افسردگی به کمک دارو

بالاتر گفتیم که به‌هم‌خوردن تعادل مواد شیمیایی در مغز می‌تواند یکی از دلایل افسردگی باشد، در نتیجه برگرداندن غلظت این مواد شیمیایی به حد طبیعی، می‌تواند افسردگی را از بین ببرد. این تعادل با مصرف قرص‌های ضد افسردگی ایجاد می‌شود. قرص‌های ضد افسردگی برعکس باور عمومی، مُسکن، خواب آور، تحریک کننده یا اعتیاد آور نیستند.

 

یک تا دو هفته بعد از مصرف داروهای ضد افسردگی، تأثیر آنها در بهبودی شروع می‌شود. تأثیر کامل این قرص‌ها از ماه دوم یا سوم دیده می‌شود. چنانچه افسردگی بعد از این دوره به طور کامل درمان نشود، پزشک داروهای بیشتری تجویز می‌کند یا دوز دارو را زیاد می‌کند.

 

بعد از درمان افسردگی به‌ خصوص افسردگی شدید، معمولاً متخصص از مراجعه کننده می‌خواهد که قرص‌ها را تا 6 ماه یا بیشتر ادامه دهد. به خاطر بالا بودن احتمال عود افسردگی و برای پیشگیری از آن، ممکن است درمان تا مدت‌ها ادامه پیدا کند.

 

2- درمان افسردگی به روش غیر دارویی

 روان‌پزشک ممکن است از روش‌های روان درمانی، تحریک الکتریکی یا مغناطیسی و شیوه‌های دیگر برای درمان افسردگی کمک بگیرد.

 

 

 

آیا خودمان هم می توانیم به داد خودمان برسیم؟

بله حتماً. بیشتر به خودمان استراحت بدهیم و کمتر از خودمان توقع داشته باشیم. وقتی می‌دانیم وسواس فکری حالمان خوب نیست به خودمان فشار نیاوریم. تحرک و ورزش (حداقل پیاده‌روی) را فراموش نکنیم. به دیدار کسانی برویم که دوستشان داریم. میوه و سبزی تازه و مغزها (آجیل) بیشتر مصرف کنیم. ماهی و غذاهای دریایی را در وعده‌های خود بگنجانیم.

 

 

 

و در‌ نهایت…

فشارهای ناشی از سبک زندگی امروزی ممکن است هر کسی را به بیماری افسردگی مبتلا کند. افسردگی به راحتی خودش را پنهان می‌کند. شناختن آن نیاز به دقت بالا دارد. نسبت به حال خود و اطرافیان خود دقیق باشیم. اگر نشانه‌های افسردگی را در خودمان می‌بینیم به جای انکار یا پنهان کردن آن با ساختن عادت‌های ساده مثل ورزش، تغذیه‌ سالم و مراجعه به روان‌پزشک و مصرف داروهای تجویز شده، افسردگی را شناسایی کنیم و شکست دهیم. حال خوب و زندگی شاد حق همه ما است.


نوشته شده در  شنبه 99/9/29ساعت  8:44 صبح  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

تعریف موفقیت از نظر انسان های موفق

9. موفقیت مایک موریس:

تحقق موفقیت

در آخرین شرکتم، می دانستم زمانی که قادر به پیش بینی دقیق نتیجه اقدامات خود در حوزه کسب مشتری بودیم، موفق به رشد قابل توجه این شرکت خواهیم شد، در حالی که این موضوع بسیار ساده به نظر می رسد، اما بسیاری اوقات بسیار دشوار است که نتایج خاص را به کارهای خاص با حجم بالای خرید مشتری گره بزنید، زمانی که متوجه ملخ ها شدیم، فهمیدیم که "کدها را شکستیم" و قادر به رشد قابل توجهی خواهیم بود. 

 

تعریف موفقیت 

من معتقدم که موفقیت قادر به پیش بینی و ارائه نتایج است، برای من، موفقیت یک هدف نیست، بلکه راهی برای کار و عملکرد درست است. 

 

چه زمانی موفقیت در شانس با زندگی شما همراه است

برای من، موفقیت در کار همه چیز را در تمام جنبه های زندگی آسان تر می کند و محیطی ایجاد می کند که در آن می توانم مفیدتر باشم. 

 

انگیزه برای موفقیت

من با تغییرات بزرگ در طول زمان تحریک شده ام - دوست دارم به عقب نگاه کنم و در جایی که هستم خودم را مقایسه کنم، ادامه ارائه نتایج این تغییرات را در من ایجاد می کند. 

 

10. موفقیت فرانسیس سیموویتز:

تحقق موفقیت

دشوار است که به یک لحظه، در روزهای اولیه، اشاره کنیم، ماه آخر سال بود که ما در آن هفته بزرگ ترین معامله ای را که تا به حال داشتیم، بستیم ، لحظه ای که از ورشکسته به سودآور تبدیل شدیم، جایی بود که می دانستم می توانیم آن را بسازیم و ساختمان و کارمان را نگه داریم. 

 

تعریف موفقیت

موفقیت برای همه متفاوت است، برای من، موفقیت یک مقصد نیست، مسیری است که من در آن هستم، و آزادی برای ساختن زندگیم میباشد تا به بهترین نحو و با خواسته هایم می سازمش.

 

در شغلی قبلی که بودم، هیچ وقت احساس نکردم که در مسیر درست قرار گرفته ام، خوب بودن در کار، دوست داشتن کار، و جبران کردن از عناصر موجود در مسیر موفقیت است. 

 

چه زمانی موفقیت در شانس با زندگی شما همراه است

من برای موفقیت خود در کار پول زیادی را قربانی کردم،این قسمتی از دلایلی است که من طلاق گرفته ام، شوهرم پول زیادی از من گرفت، از من خواست که شغلم را رها کنم و بچه دار شوم، اما حس می کردم که نمی توانم یک مادر باشم، تا زمانی که کسی نبودم که بچه های آینده من بتوانند به من افتخار کنند.

 

زندگی چیزی است که من به طور فعال باید روی آن کار کنم، و امسال فقط شروع به اولویت بندی چیزهایی مثل سرگرمی ها و علایق دیگر کردم، که می تواند برای من سخت باشد، من خیلی جاه طلب هستم. 

 

دیگران چگونه موفقیت شما را درک می کنند

پدر بزرگ و مادر بزرگ من به طور باور نکردنی از کاری که من انجام می دهم گیج می شوند، من همچنین در شرکت های نوپا کار می کنم و جبران خسارت همیشه به همان اندازه که من می توانم در جایی دیگر ایجاد کنم، نیست.

 

من یک پیشنهاد رقابتی در یک شرکت بزرگ 100 فورچون داشتم و می توانستم خیلی بیشتر از حال حاضر باشم، اما من این فرصت را انتخاب کردم که در یک نقش رهبر باشم و کسب وکار خود را بر پاداش مالی فوری پی ریزی کنم.

 

این تصمیم بسیاری از دوستان و خانواده را که موفقیت من را به تنهایی تعریف می کنند، گیج کرد، من همیشه هر قدم از شغلم را بر سر پول انتخاب کرده ام؛ و در نهایت، هر بار، پول را از دست داده ام، برای من، این یک خط سیر موفق است و دیگر چنین ر.ندی را پیش نخواهم گرفت. 

 

انگیزه برای موفقیت

می گویم که شایستگی اصلی من فروش است، و مهارت های فروش برای رهبری یا به عنوان رئیس هر شرکت ضروری هستند، اولین رئیس من یک فرضیه داشت که فروشندگان بزرگ کمی آسیب دیده اند یا یک محرک ذاتی برای اثبات چیزی دارند، ممکن است در بازی این روند کمی وجود داشته باشد، اما من واقعاً به تاثیر آن اهمیت می دهم.

 

من عاشق دیدن فرصت های ایجاد شده، یا دیگر افراد با یادگیری و رشد در شغلشان هستم، همچنین احساس قوی به عنوان یک زن مطلقه را دارم، که هرگز نمی خواهم احساس کنم به مردی متکی باشم که از من مراقبت کند، من ازادی می خواهم که کار و زندگی ام را به روشی که دوست دارم بسازم و این هر روز به من انگیزه می دهد.

 

11. موفقیت نت بار فیلدز:

تحقق موفقیت

در سال 2017، من تصمیم گرفتم یک سازمان غیر انتفاعی را در اختیار خود قرار دهم که به امید یافتن افراد با استعدادهای نهفته و توانایی های ذهنی نابود شده اختصاص داشت.

 

بLLC برای پشتیبانی از شرکت های نوپا وجود داشت و افراد با استعدادی را می ساختند، باهم همکاری می کردند و تنها به این دلیل که من برای گلوتون مستحق تنبیه هستم، یک گروه کارشناسی به نام Pty Ltd در استرالیا خلق کردم.

 

این کار در طول سال 2017 به گونه ای طعنه آمیز ادامه داشت که در ذهن من ایجاد شد که موفق شده ایم، اگر شما بتوانید سه تا از شرکت های نوپا را نگاه دارید که تنها چند ماه سن دارند و از میان گردبادی عظیم به دنبال آن می دویدند، احتمالاً مشکلی پیش نخواهد آمد. 

 

این به آن معنا نیست که من در طول مسیر اشتباهی مرتکب نشدم، چون این کار را کردم، اما من درس های درست را از آن اشتباه ات آموختم و آن ها را به حال حاضر بردم و دیگر تکرارشان نکردم. 

 

دیگران چگونه موفقیت شما را درک می کنند

من معتقدم که همه ما می توانیم موفق شویم، نیازی به کسی نیست که به خاطر من از پا در بیاید، خوب است که یک سیستمی را ایجاد کنیم و به جای استفاده از 100 درصد انرژی یک نفر از 1 درصد انرژی 100 نفر استفاده کنیم.

 

با این حال، با تعجب و اندوه می گویم که همه این تفکر را در اختیار ندارند، یک سلسله مراتب توکار در بسیاری از غرایز مردم وجود دارد، آن ها نمی توانند درک کنند که چرا من خوشحال می شوم که یک شرکت (برای مثال) که ما به تسریع روند شتاب کمک کردیم اکنون موفق تر از تمام شرکت های من است.

 

دلیل ساده است:شرکت هایی که ما به آن ها کمک می کنیم، به دیگران کمک می کنند و این باعث می شود دنیا مکانی بهتر برای زندگی برای همه ما باشد. 

 

انگیزه برای موفقیت

من انگیزه نمی خواهم که موفق باشم، من انگیزه دارم که دنیا را برای همه بهتر کنم، من انگیزه دارم که جهان را برای همه ما بهتر کنم، اما در صورتی این اتفاق می افتد که راه من برای انجام این کار منجر به موفقیت من و دیگران بشود.

 

من همیشه می خواستم کاری با ذهنم انجام دهم که مشکلات واقعی را حل کنم و کمک های باارزشی به جامعه کنم، فکر می کردم می توانم این اتفاق را از طریق یک باشگاه IQ، مانند منسا، جامعه پرومتئوس، یا جامعه المپیک، که در برخی از آن ها عضو تمام آن ها بوده ام، بکنم، با این حال، به نظر نمی رسد که آن سازمان ها فاقد چنین حرکتی باشند که من آرزویش را دارم، بنابراین چیزی که به دنبالش می گشتم را ساختم.

 

در 12 ماه گذشته، شرکت های من به تحقیقات در زمینه سرطان، مبارزه با قاچاق انسان، امنیت سایبری و چندین مورد دیگر کمک کرده اند، من تنوع را دوست دارم و ذهنم را مشغول استفاده از آن می کنم،زندگی برای من ارزش زندگی کردن و لذت بردن را دارد.

 

انسان های موفق

 

چگونه به موفقیت دست یابیم؟

12. موفقیت قاسم خان:

تحقق موفقیت

هر کسب و کاری دشوار است، به خصوص برای غذا و نوشیدنی و به ویژه در جایی که مصرف کنندگان انتخاب های نامحدودی دارند.

 

اولین تحقق موفقیت برای ما زمانی بود که در مسیر درست قرار گرفتیم، زمانی بود که شروع به مشاهده مجدد سفارشات از مشتریان در افزایش های کوتاه زمانی کردیم، همچنین هنگامی که شروع به دریافت ارتباطات ورودی از مشتریان تکراری در مورد اینکه نوشیدنی های ما به آنها چه کمکی در سلامتی شان می کند نیز این اتفاق رخ داد. 

 

موفقیت در برنامه های انعطاف پذیر

موفقیت در کارآفرینی به معنای موفقیت در کار و در خانه است؛ آن ها باید دست به دست هم بدهند و هر دو را به یک میزان و متعادل جلو ببرید ، ما سریع تر، سخت تر و طولانی تر از همیشه کار می کنیم.

 

ما قادر هستیم که زمان خود را صرف ساختن zyn در برنامه خودمان کنیم و در عین حال اطمینان حاصل کنیم که در زندگی خانوادگیمان نیز موفق بوده ایم. 

 

دیگران چگونه موفقیت شما را درک کردند

برای بسیاری از مردم تعریف می کنند، موفقیت به طور کامل با ارزش خالص مالی آن ها اندازه گیری می شود، برای ما، این یک عامل مهم است، اما ثروت مالی تنها چیزی نیست که موفقیت را تعریف می کند، بلکه مهم است که در تمام جنبه های زندگی موفق شوید.

 

برای ما، این شامل مشارکت خانوادگی، مشارکت اجتماعی، کمک های خیریه، اخلاقی و محیطی، ورزش و غیره است، برای موفقیت نقشه ای وجود ندارد، این موفقیت در درجه اول مربوط به کسب درآمد نسبتاً بیشتر از بقیه بود، اما به اندازه کافی برای مردم امروزی کافی نیست، دانستن اینکه چه چیزی باعث موفقیت شما خواهد شد باید مشخص شود. این باید احساس موفقیت برای شما داشته باشد، نه این که به همه کسانی که در رسانه های اجتماعی هستند، شباهت داشته باشید.

 

نکات نهایی موفقیت

هیچ تعریفی برای موفقیت وجود ندارد، اگر می خواهید یک فرد موفق شوید، بفهمید چه چیزی به شما انگیزه و معنا می دهدو درست همان کار را انجام دهید.

 

با تمام توصیه هایی که از سوی 12 فرد موفق ذکر شد، هر کاری را برای خودتان انجام دهید و موفقیت را در شرایط خود تعریف کنید. 

 

https://www.janblaghy.ir/%D8%AA%D9%81%DA%A9%D8%B1-%D9%85%D9%88%D9%81%D9%82%DB%8C%D8%AA-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%9F/

 

https://www.janblaghy.ir/%D8%B1%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D9%88%D9%81%D9%82%DB%8C%D8%AA-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F/

 


نوشته شده در  جمعه 99/9/28ساعت  4:0 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

 

 4: استفاده از توصیه نامه ها در عنوان

می توانید از توصیه نامه ها برای عنوان مقاله ها استفاده کنید. با این کار شما در واقع از کلماتی استفاده می کنید که مستقیما از مشتری نقل می شوند. کلماتی که اطمینان و اعتبار به مقاله های شما می دهند و مثل کلمات توخالی ای نیستند که صاحبان شرکت ها در مورد کارشان می گویند.

 

وقتی از توصیه نامه ها در عنوان استفاده می کنید مشتری های دیگر را وادار می کنید که متن شما را تا آخر بخوانند و به آن به چشم مطلبی حقیقی و حاصل ارتباط شما با مشتری های قبلی نگاه می کنند.

 

مثلا میتوانید یک مقاله ای بنویسید با این عنوان : 3 نظر خواندنی و جالب از 3 مشتری رایتینا که محصولات ما را خریده اند و نتیجه گرفته اند

 

استفاده از توصیه نامه ها، روش موثری برای اعتبار دادن به مقاله های سایت، برجسته کردن مشتری های مهم و تقویت جنبه های مهم و کلیدی متن هستند. حتی اگر آنها توسط مشتریان معمولی و با ادبیات ساده نوشته شده باشند باز هم بخش مهمی از متن تبلیغاتی شما هستند، از آنها در متن تان استفاده کنید.

 

آموزش کپی رایتینگ به روش حرفه ای ها:

تبلیغ نویس های حرفه ای از این 7 ترفند روانشناسی برای جادوی مخاطب استفاده میکنند، شما چه طور ؟

5- فقط در مورد خودتان ننویسید

یک قانون مهم در نوشتن متن های تبلیغاتی این است که نباید درباره خودتان بنویسید.

 

قانونی که بسیاری از کپی رایترها آن را رعایت نمی کنند.

 

در متن های تبلیغاتی بسیاری از شرکت ها به جای اینکه در مورد مشتری بنویسند بیشتر در مورد محصول می نویسند. متن های آنها بیشتر تجاری محور است تا مشتری محور. این متن ها پر است از اینکه شرکت ما عالی است، محصول ما بهترین است. آنها روی مشتری شان و محصولی که قرار است به او بفروشند تمرکز نمی کنند. یکی از راه های شناسایی چنین رویکردی استفاده بیشتر از ضمیر “ما” به جای ضمیر “شما” است.

 

متن تبلیغاتی برای جذب مشتریبه این متن تبلیغاتی از یک شرکت تولید کننده پودر شوینده توجه کنید:

 

“با بیشتر از نیم قرن تجربه در صنعت تولید شوینده ما می دانیم که از کدام ترکیبات در محصولاتمان استفاده کنیم. پودرهای ما بیشترین تاثیر را در تمیزی لباس ها دارند. محصولات ما بهترین اند”

 

می توانید در این متن تبلیغاتی این مشکل را به خوبی ببینید. در این متن بارها و بارها از کلمه ضمیر “ما” استفاده شده است.

 

مشکل این نوع از متن های تبلیغاتی این است که مشتریان به اینکه ما چه کسی هستیم و چه کارهایی می کنیم اهمیت نمی دهد. آنها به خودشان و به کارهایی که ما می توانیم برایشان انجام دهیم، اهمیت می دهند. آنها با توجه به اینکه چه کمکی به آنها برای رسیدن به هدف هایشان انجام می دهیم به ما و محصولات مان اهمیت می دهند.

 

بنابراین در متن های تبلیغی بر روی مشتری تمرکز کنید. هر چیزی که می نویسید باید برای مشتری جذاب باشد و به او بگوید که چطور نیازهای او را بر طرف می کند. این نکته اصلی کپی رایتینگ است، نکته ای که اگر به خوبی آن را رعایت کنید در جایگاه اول حرفه کپی رایتینگ قرار خواهید گرفت.

 

حالا به متن دوم نگاه کنید:

 

“دیگر نیاز نیست شما نگران تمیزی و درخشندگی لباس هایتان باشید، آنها را به ما بسپارید و خیالتان را راحت کنید.”

 

تفاوت بین دو متن را می بینید. در متن دوم بیشتر از ضمایر “شما” و “تان” استفاده شده است و در مورد مشتری و دغدغه هایش گفته شده است.

 

نسخه دوم برای مشتریان جذاب تر است. شما باید در متن های تبلیغاتی بر نیازهای مشتری تکیه کنید و با استفاده بیشتر از ضمیر “شما” به جای “ما” به جای دادن توضیحاتی خسته کننده در مورد شرکت یا محصول خود، به مشتری توضیح دهید که چطور به مشتری کمک می کنید و نیازهای او را بر طرف می کنید.

 

6– با مشتری حرف بزنید

قانون بعدی، نوشتن به صورت مکالمه است. اصولا عمل نوشتن، مکالمه ای است بین نویسنده و خواننده. نوشتن فقط آوردن ایده ها روی صفحه کاغذ نیست، یک متن خوب مکالمه ای را با خواننده اش شروع می کند و ادامه می دهد. در فروشگاه ها و مغازه ها، فروشنده به صورت حضوری با مشتری حرف می زند، به او خوش آمد می گوید و در مورد محصول توضیحاتی می دهد. تنها تفاوت متن تبلیغاتی با فروش عادی محصولات این است که به صورت حضوری انجام نمی شود.

 

متن های تبلیغاتی برای این نوشته می شوند که با مشتریان حرف بزنند و پیام شرکت را به صورت آنلاین یا از طریق تبلیغات چاپی به آنها برسانند.

 

بنابراین اگر می خواهید متن تان حالت مکالمه داشته باشید از کلمات و عباراتی که در مکالمات روزمره به کار می رود استفاده کنید. درست مثل وقتی که صحبت می کنید بنویسید. فکر نکنید وقتی قرار است بنویسید باید از کلمات دیگری استفاده کنید و باید مهم به نظر برسید. این کار شما را بیش از حد خودخواه و خسته کننده نشان می دهد و مشتری را برای شروع مکالمه با شما ترغیب نمی کند.

 

نمونه متن تبلیغاتیبه این مثال توجه کنید:

 

خدمات ما به دردتان می خورد؟

 

برای اینکه با ما باشید کافی است گوشیتان را بردارید و اپلیکیشن ما را نصب و ثبت نام کنید. از این به بعد شما یکی از همکاران ما در بورس هستید. به تمام اخبار و اطلاعات آن دسترسی دارید، در بهترین موقع بخرید و بفروشید و پول خوبی به جیب بزنید.

 

چند نکته در مورد این متن وجود دارد:

 

متن با سوال شروع شده است. پرسیدن سوال روش بسیار خوبی است برای شروع یک مکالمه. مکالمه های زیادی روزانه بین آدم ها با یک سوال ساده شروع می شود. “شما هم گرمتونه؟” یا “امروز چندمه؟”. در ادامه متن بالا هم برای جواب دادن به سوال از کلماتی که عادی و ساده هستند استفاده شده اند.

 

از جمله‌‌ی “پول خوبی به جیب بزنید” در متن استفاده شده که بارها هر یک از ما در مکالمات روزانه از آن استفاده کرده ایم.

 

همیشه این نکته را در ذهن داشته باشید: مشتری هایتان دوست دارند که با شما صحبت کنند. آنها به اینکه با یک شرکت یا سازمان صحبت کنند علاقه ای ندارند، آنها دوست دارند که با یک شخص حرف بزنند. کاری کنید که با خواندن متن های شما این احساس را داشته باشند.

 

http://andersonssoh95938.suomiblog.com/-11972063
http://knoxhnpm66666.blogdigy.com/-11016179
http://titusvegb71616.tribunablog.com/-10925043
http://zionhlkh44554.mybjjblog.com/-11602416
http://paxtonttqm66666.tblogz.com/-11531007
http://rylanggdz11110.blogdon.net/-13452205
http://mylesmmlg44444.total-blog.com/-21956408
http://archerhgdy10000.amoblog.com/-18568060
http://beckettzbzv00099.alltdesign.com/-17159001
http://zanderpqpk66566.canariblogs.com/-12540771
http://lanesqnh55545.uzblog.net/-11504467 
http://josuesuwl78889.blogkoo.com/-16120927
http://miloszca74073.isblog.net/-14177825
http://martinozdj72357.shotblogs.com/-10734345


نوشته شده در  سه شنبه 99/9/11ساعت  12:58 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

لیستی از بهترین جملات انگیزشی که زندگی اتان را متحول می کند

“چیزی را که دارید را دوست داشته باشید. چیزی را که می‌خواهید، بهش نیاز داشته باشید.

 

چیزی را که دریافت می‌کنید را بپذیرید. هرچقدر می‌توانید انفاق کنید؛

 

و همیشه بخاطر داشته باشید از هر دستی بدهید از همان دست می‌گیرید.”

 

آنتونی رابینز

 

“از هر چیز و هر کسی که از شادی شما را می‌کاهند، دوری کنید.

 

زندگی بسیار کوتاه‌تر از این است با احمق ها سروکله بزنید.”

 

ریچارد برانسون

 

“هیچکس آن بیرون موفقیت را با دستانش به من هدیه نخواهد کرد.

 

من باید خودم برم بیرون و موفقیت را کسب کنم… بخاطر همین است که من امروز اینجا هستم,

 

تا بر سرنوشتم مسلط شوم، تا پیروز شوم، هم بر زندگی هم بر خودم.”

 

مایکل جوردن

 

“زندگی دارای 2 قانون است:

 

1#: هیچ وقت کم نیار و 2#: هیچوقت قانون شماره 1 رو فراموش نکن.”

 

وارن بافت

 

جملات انگیزشی موفقیت

جملات انگیزشی موفقیت

“قدرت و رشد تنها از طریق تلاش و مبارز? مداوم بدست می‌آید.”

 

ناپلئون هیل

 

“ناکامی، الهام بخش برنده ها و شکست دهند? بازنده ها است.”

 

رابرت کیوساکی

 

“نگران نباش وقتی دیده نمی‌شوی،

 

بلکه تلاش کن که شایسته دیده شدن باشی.”

 

آبراهام لینکلن

 

“این نگران‌کننده نیست که شکست‌خورده باشی یا نه،

 

بلکه نگرانی واقعی این است که از شکست خود راضی باشی.”

 

آبراهام لینکلن

 

“هیچ وقت رو به عقب نگاه نکن، وگرنه از پله‌ها خواهی افتاد.”

 

رودیارد کیپلینگ

 

“درست است که هر چیزی که ما با آن رو به رو می‌شویم نمی‌تواند تغییر کند،

 

با این حال هیچ چیز نمی‌تواند تغییر کند مگر اینکه با آن رو به رو شویم.”

 

جان سی. مکسول

 

“بازندگان، کسانی هستند که از باختن ترس دارند.”

 

رابرت کیوساکی

 

“تنها کسی که خود را با تمام توان و روحش وقف هدفی می‌کند می‌تواند در موضوعی تبحر پیدا کند.

 

خبرگی، تمام وجود انسان را می‌طلبد.”

 

آلبرت انیشتین

 

هیچ وقت دیر نیست تا چیزی شوی که می‌توانستی باشی.

 

جرج الیوت

 

یگانه فردی که سرنوشت از شما خواهد ساخت همانی است که خودتان تصمیم می‌گیرید باشید.

 

رالف والدو امرسون

 

جملات انگیزشی موفقیت

جملات انگیزشی موفقیت

جملات انگیزشی فیثاغورث

(Pythagoras)

 

“هرگز قبل از فکر کردن حرف نزن و کاری انجام مده.”

 

فیثاغورث

 

“فرصت را از دست مده و در کار سستی مکن که میوه آن ذلت است.”

 

فیثاغورث

 

“اراده انسانی در کنار سرنوشت او ایستاده و چرخ تکامل او را اداره می‌کند.”

 

فیثاغورث

 

جملات انگیزشی کنفسیوس

(Confucius)

 

جملات انگیزشی کنفسیوس

 

“خود را به چیزهای کوچک گرفتار کردن، از کارهای بزرگ بازماندن است.”

 

کنفسیوس

 

“بزرگترین شکوه ما نه در هرگز زمین نخوردن، بلکه در بلند شدن بعد از هر دفعه زمین خوردن است.”

 

کنفوسیوس

 

“از اشتباهات خود شرمنده نشوید و آن را جرم ندانید.”

 

کنفسیوس

 

“اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش.”

 

کنفسیوس

 

انگیزشی ترین ویدیو موفقیت

نمایشگر ویدیو

 

00:00

03:13

 

 

جملات انگیزشی گوته

(Johann Wolfgang von Goethe)

 

جملات انگیزشی گوته

 

“آنجا که آتش فروزان است، ظلمت شب را یارای بقا نیست.”

 

گوته

 

“برای بیشتر داشتن نخست باید بیشتر بشوید.”

 

گوته

 

“یا کاری را آغاز نکن یا برای انجام آن از همه نیروی خود استفاده کن.”

 

گوته

 

“در درون جسارت، نبوغ و قدرت سحرآمیزی نهفته است.”


نوشته شده در  جمعه 99/9/7ساعت  12:26 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

چرا سئو مهم است؟


با اینکه تبلیغات، شبکه های اجتماعی و دیگر پلتفرم ها می توانند در ایجاد ترافیک برای وب سایت موثر باشند، دوره جامع آموزش سئو اما منبع اصلی ترافیک سایت ها موتورهای جستجو هستند.

نتایج طبیعی درصد بیشتری از ترافیک را به صورت معمول کسب می کنند. به عنوان مثال طبق تحقیات انجام شده تنها 2.8% کاربران آمریکایی بر روی تبلیغات گوگل کلیک می کنند. به طور خلاصه سئو فرصت کسب ترافیک 20 برابری نسبت به تبلیغات کلیکی در موبایل و گوگل ایجاد می کند.

سئو یکی از تنها روش های بازاریابیست که در صورت پیاده سازی صحیح، تاثیر آن در طول زمان افزایش نیز می یابد. در صورتی که شما دارای محتوایی در وب سایت باشید که مستحق کسب رتبه باشد، ترافیک کسب شده از این محتوا در طول زمان افزایش نیز پیدا خواهد کرد، در حالی که تبلیغات برای اعمال شدن نیاز به صرف هزینه و شارژ کردن حساب دارد.

موتورهای جستجو در حال هوشمند تر شدن هستند، اما در عین حال نیاز به کمک ما نیز دارند. بهینه سازی وب سایت به موتورهای جستجو کمک می کند تا اطلاعات محتوای سایت را به صورت بهتری درک کنند و از این رو محتوای وب سایت به طور مناسبی ایندکس شده و در نتایج جستجو به نمایش در بیایند.

آیا من نیاز به استخدام متخصص سئو، مشاور یا آژانس سئو دارم؟
بسته به علاقه شما به یادگیری و پیچیدگی وب سایت می توانید برخی از مبانی سئو را خود نیز در آن پیاده سازی نمایید. شاید هم به این نتیجه برسید که کمک گرفتن از یک متخصص می تواند گزینه بسیار بهتری باشد. هر دو روش خوب است.

آموزش سئو سایت و بهینه سازی سایت چیست؟


اگر در انتها تصمیم به استخدام متخصص سئو گرفتید، دقت داشته باشید که ارائه دهندگان خدمات سئو، دارای کیفیت کاری متفاوتی هستند. شناخت نحوه انتخاب یک شرکت سئو می تواند موجب ذخیره زمان و منابع مالی شما شود، چرا که تکنیک های اشتباه سئو آسیب های جبران ناپذیری به سایت شما خواهند زد.

سئو کلاه سفید در برابر سئو کلاه سیاه
سئو کلاه سفید به تکنیک هایی اطلاق می شود که شامل استراتژی ها و راهکارهاییست که از قوانین موتورهای جستجو پیروی می کنند. تمرکز اصلی این راهکارها، ارائه محتوایی ارزشمند به کاربران است.

مقایسه سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه به تکنیک هایی اطلاق می شود که سعی در فریب موتورهای جسنجو دارند. با اینکه ممکن است سئو کلاه سیاه موجب افزایش رتبه سایت گردد اما، ریسک پنالتی شدن و خارج شدن از نتایج جستجو را افزایش می دهد. وب سایت های پنالتی شده به مانند شرکت های ورشکسته هستند. این موضوع نیز دلیلی برای دقت بیشتر در هنگام انتخاب متخصص سئو می باشد.

موتورهای جستجو اهداف مشترکی با صنعت سئو دارند
موتورهای جستجو علاقه مند به کمک کردن به شما در رسیدن به موفقیت هستند. حتی گوگل دارای راهنمای ابتدایی سئو برای تازه واردها است. همچنین آنها از تلاش های جامعه سئوکاران پشتیبانی نیز می کنند. کنفرانس های دیجیتال مارکتینگ مانند Unbounce، SearchLove و MozCon هواره مهندسین و نمایندگان موتورهای جستجو را به سمت خود جذب می کند.

گوگل به وبمسترها و متخصصین سئو از طریق فروم Webmaster Central Help کمک می کند. متاسفانه بینگ فروم وبسمترهای خود را در سال 2014 متوقف کرده است.

با اینکه دستورالعمل وبمسترها در موتورهای جستجو با یگدیگر متفاوت هستند، اما قوانین اولیه آنها شبیه به هم است: سعی در فریب موتورهای جستجو نکنید. در عوض تجربه کاربری خوبی را برای بازدیدکنندگان خود ایجاد نمایید. برای رسیدن به چنین هدفی از دستور العمل موتورهای جستجو استفاده کرده و به نیاز کاربران پاسخ مناسبی دهید.

دستورالعمل وبمستر گوگل
قوانین بنیادی:
صفحات وب سایت را برای کاربران و نه موتورهای جستجو بسازید.
کاربران خود را فریب ندهید.
از انجام ترفندهای غیر معمول با هدف ارتقا رتبه سایت خودداری کنید. برای شناسایی این گونه ترفندها قبل از اجرای آنها همیشه از خود بپرسید که “آیا انجام این کار به کاربران من کمک می کند؟” یا “در صورت عدم وجود موتورهای جستجو من دست به چنین کاری می زدم؟”
همیشه در فکر انجام کارهایی باشید که موجب خاصتر شدن وب سایت شما، ارزشمند تر شدن و جذاب تر شدن آن می شود.
از چه چیزهایی اجتناب کنیم؟
تولید محتوای اتوماتیک و ماشینی
لینک سازی غیر طبیعی
ساخت صفحات بدون محتوای اورجینال
مخفی کاری (Cloaking) – نمایش نسخه متفاوتی از صفحه به موتورهای جستجو
مخفی کردن متن و لینک ها
صفحات Doorway – صفحاتی که باهدف کسب رتبه و انتقال کاربران به وب سایتی دیگر ساخته می شوند
دستورالعمل وبمستر بینگ
قوانین بنیادی:
محتوای جامع و جذاب در وب سایت منتشر کنید.
عنوان صفحات را واضح و مرتبط بنویسید.
لینک ها به عنوان سیگنالی از محبوبیت محسوب شده و بینگ به وب سایت های دارای لینک های خوب و طبیعی پاداش می دهد.
فعالیت در شبکه های اجتماعی و اشتراک بیشتر لینک های وب سایت در آن، در دراز مدت بر روی رتبه وب سایت شما تاثیر گذارند.
سرعت بارگذاری وب سایت در کنار تجربه کاربری، عامل مهمی محسوب می شوند.
از متن جایگزین برای تصاویر استفاده کنید تا بینگ بتواند محتوای وب سایت را بهتر درک کند.
از چه چیزهایی اجتناب کنیم؟
محتوای ضعیف، صفحات دارای تبلیغات فراوان یا صفحاتی که تنها با هدف انتقال کاربران به دیگر سایت ها ایجاد شده اند.
تاکتیک های بد لینک سازی که تنها با هدف افزایش تعداد لینک ها پیاده سازی شده اند.
یو آر ال های تمیز، دقیق و دارای کلمات کلیدی یو آر ال های بهتری هستند. پارامترهای متغیر در لینک ها موجب ایجاد مشکل محتوای تکراری در وب سایت می گردند.
یو آر ال های کوتاه، توصیفی و تنها دارای کاراکترهایی الفبایی همیشه پینشهاد می شوند.
مخفی کردن لینک در قالب جاوا اسکریپت، فلش، سیلورلایت و شبیه اینها.
محتوای تکراری
استفاده بی رویه از کلمات کلیدی
مخفی کاری – نمایش دو نسخه متفاوت از صفحه به کاربران و موتورهای جستجو
دستورالعمل نمایش کسب و کارهای محلی در گوگل
اگر کسب و کار مورد نظر شما برای سئو یک فروشگاه محلیست یا اینکه برای ارائه خدمات به کاربران نیاز  اینجا به مراجعت به مکان کاربر می باشد، جز کسب و کارهای قابل لیست در Google My Business تلقی می شود. گوگل برای این نوع کسب و کارهای محلی دارای دستورالعمل هاییست که در مدیریت آنها بایست از آنها تبعیت کنید.

قوانین بنیادی:
شما برای ثبت کسب و کار در Google My Business بایستی دارای یک آدرس مشخص باشید. مهم نیست که مشتریان به سراغ شما بیایند (مانند آرایشگاه) یا اینکه شما قرار بر مراجعه به مکان مشتریان داشته باشید (مانند لوله کش ها).
اطلاعات خواسته شده از کسب و کارتان را با صداقت درج کنید. اطلاعاتی از قبیل نام کسب و کار، شماره تلفن، آدرس وب سایت، دسته بندی کسب و کار، ساعت های کاری و دیگر موارد.
از چه چیزهایی اجتناب کنیم؟
درج کسب و کار های غیر واجد شرایط در Google My Business
درج اطلاعات کسب و کار به شکل نا صحیح مانند استفاده بی رویه از کلمات کلیدی یا نام مکان در عنوان کسب و کار، یا درج آدرس های جعلی برای کسب و کارها
استفاده از آدرس صندوق پستی های اجاره ای برای کسب و کارها
درج نقدهای جعلی در بخش نقد و بررسی کسب و کارها یا درج نقد های منفی جعلی برای رقبا
اشتباهات ابتدایی نشات گرفته از درک غلط از راهنمای Google My Business گوگل
آیا کسب و کار شما بین المللیست؟
کسب و کارهای محلی به دنبال کسب رتبه در کلمات کلیدی به شکل “نام خدمات + نام شهر” یا “نام خدمات + نزدیک من” هستند. هدف آنها جذب مخاطبین حول مکان فیزیکی خودشان است. با این حال تمام کسب و کارها این گونه عمل نمی کنند. بسیاری از آن ها مخاطبین هدفشان محدود به مکانی خاص نشده و در سطح جهانی فعالیت می کنند. در صورتی که کسب و کار شما چنین شکلی دارد، حتما بخش سئو بین المللی در وبلاگ را مطالعه کنید.

براورده کردن نیاز کاربران
به جای تخطی از این قوانین، سعی کنید که نیازهای کاربران را درک و سپس آنها را براورده کنید. کاربر پس از جستجوی یک عبارت، احتمالا نیاز مشخصی دارد. این نیاز می تواند پاسخ به یک سوال، بلیط کنسرت یا تصویری از یک درخت باشد. هر آنچه که هست، محتوای ما بایست نیاز او را براورده کند.

اگر فردی در گوگل عبارت “بند” را جستجو کند، آیا منظور او بند موسیقیست یا بند کفش؟ وظیفه شما به عنوان یک سئوکار اینست که محتوایی متناسب با نیاز کاربران برای او تهیه کرده و با فرمت دلخواه او در وب سایت به نمایش بگذارید.

غالب نیازهای کاربران عباتند از:

اطلاعات: جستجو به دنبال اطلاعات: به عنوان مثال: “بهترین لپ تاپ برای عکاسان کدام است؟”
موقعیت: به عنوان مثال جستجوی وب سایت مشخص مانند “دیجی کالا”
خرید: جستجو برای خرید چیزی: به عنوان مثال: “خرید لپ تاپ سبک”
شما می توانید با جستجوی کلمه یا عبارت مورد نظرتان در گوگل یک درک اجمالی از نیاز کاربران را با توجه به آیتم های نمایش داده شده در نتایج جستجو کسب کنید. به عنوان مثال اگر شبکه ای از تصاویر در نتایج جستجو ظاهر شدند، می توان تا حدی برداشت کرد که غالب کاربران از جستجوی این کلمه کلیدی به دنبال تصاویری از آن هستند.

همچنین ارزیابی کنید که محتواهای دارای رتبه های برتر در نتایج جستجو چه چیزی را به کاربرانشان ارائه کرده اند. سپس فکر کنید که چگونه می توان محتوایی بسیار ارزشمند تر از آنها در وب سایتتان منتشر کنید.

انتشار محتوای مرتبط و با کیفیت موجب کسب رتبه های بهتر در نتایج جستجو شده و مهم تر از همه کاربران به برند شما اعتماد بیشتری خواهند کرد. قبل از انجام همه این کارها بایستی ابتدا اهداف وب سایت را مشخص کرده تا برنامه سئو مناسبی را طراحی کنید.

مقایسه سئو داخلی و سئو خارجی
سئو را می توان به دو قسمت سئو داخلی و سئو خارجی تقسیم کرد.

سئو داخلی بر روی فاکتورهایی از رتبه بندی گوگل متمرکز است که مستقیما به وضعیت صفحه مورد نظر برای بهینه سازی وابسته است. مانند هدینگ ها، محتوا و ساختار صفحه.

سئو خارجی بر روی فاکتورهایی متمرکز است که گوگل در خارج از سایت شما به آن توجه می کند. این فاکتورها به دیگر منابع مانند شبکه های اجتماعی، وبلاگ های فعال در زمینه کاری شما و سابقه فرد جستجو کننده وابسته است.

این دو دسته بندی سئو متفاوت از یکدیگر هستند، اما الزاما می بایست در هر دو بسیار خوب عمل کرد. برای درک بهتر این ماجرا مثالی را خدمتتان عرض می کنیم.

تصور کنید که شما صاحب خانه ای با یک باغچه در رو به روی آن هستید و یک مسیر نیز از درب بیرونی خانه تا خود خانه وجود دارد که از این باغچه می گذرد. دو سناریو زیر را در نظر بگیرید.

سناریو اول: داخل خانه شما به طرز شگفت انگیزی تمیز بوده اما حیاط آن بسیار شلوغ و کثیف است. چیزی که در این سناریو اتفاق می افتاد این است که با وجود داشتن تمیز ترین خانه از داخل، اما به دلیل کثیف بودن بیرون آن، کسی وارد این خانه نمی گردد.

این مثال همانند عدم انجام سئو و بهینه سازی خارجی سایت است. شاید سایت شما محتوا و ظاهر بسیار خوبی داشته باشد، اما به گونه ایست که هیچ کس اعتباری برای آن قائل نمی گردد. کسی وبسایت پر محتوای شما را نمی بیند چرا که ترافیکی کسب نمی کنید.

سناریو دوم: حیاط خانه بسیار تمیز، اما داخل خانه پر از هرج و مرج و شلوغی است.

حال شرایط را بالعکس کنید. باغچه شما بسیار تمیز و زیباست و افراد زیادی را به سمت آن جلب بیشتر بخوانید می کند. اما داخل خانه مانند یک منطقه جنگ زده است و بازدیدکنندگان بعد از چند ثانیه کوتاه آن را ترک می کنند.

هنگامی که کاربری درست پس از ورود به یکی از صفحات سایت آن را ترک کند، گوگل آن را به منزله فرار کاربر می داند. هر چه میزان این فرار (بانس ریت) بیشتر باشد (تعداد کاربرانی که به سرعت و بعد از دیدن تنها یک صفحه از سایت آن را ترک می کنند)، گوگل رتبه پایین تری به آن صفحه خواهد داد.

به همین دلیل است که انجام سئو داخلی و سئو seo خارجی به همراه یکدیگر ضروریست.

اهداف وب سایت خود را بشناسید
هر وب سایتی با دیگری متفاوت بوده و از این رو وبمستر سایت بایستی اهداف تجاری آن را درک کند. درک این اهداف به شما کمک می کند تا حوزه های مهم در سئو را مشخص کرده و برای خود معیارهایی تعریف کنید. همچنین این کار به شما اجازه می دهد تا به عنوان سئوکار معیار های قابل ارزیابی به روسای خود ارائه دهید.

پارامترهای شما برای اندازه گیری میزان موفقیت در سئو کدامند؟ شما بایستی همیشه این پارامترها را یادداشت کنید. پارامترهای رایج در این خصوص عبارتند از:

مقدار فروش
تعداد دانلود
تعداد ثبت نام در خبرنامه ایمیلی
ثبت فرم های تماس
تماس های تلفنی
شاید برای شما جالب توجه بوده باشد که رتبه وب سایت و ترافیک آن در این لیست قرار نداشتند. بایست عرض کنیم که این کار با آگاهی انجام شده است. اما شاید شما در اینجا بگویید که “من در اینجا هستم تا با یادگیری سئو به افزایش رتبه و ترافیک سایتم کمک کنم، اما شما می گویید که اینها اهداف مهمی نیستند؟!”

اتفاقا شما درست شنیده اید. سئو موجب افزایش رتبه وب سایت و در نتیجه آن کسب ترافیک بیشتر برای آن می گردد. اما نکته اینجاست که رتبه و ترافیک پایان ماجرا نیست. اگر با وجود رتبه خوب، کسی بر روی سایت شما کلیک نکند، این رتبه فایده ای نخواهد داشت. همچنین اگر با وجود ترافیک بالا، کسی از فروشگاه اینترنتی شما خرید نکند، این ترافیک نیز ارزشی نخواهد داشت.

به عنوان مثال شما کدام یک از سناریوهای زیر را می پسندید؟

1000 بازدید ماهانه از وب سایت و 3 خرید اینترنتی از آن
300 بازدید ماهانه از وب سایت و 40 خرید اینترنتی از آن
اگر هدف شما استفاده از سئو برای ترافیک بیشتر با هدف فروش بالاتر باشد، مطمئنا شما دومین سناریو را انتخاب می کنید. قبل از شروع سئو اهداف تجاری خود را مشخص کرده و سپس از سئو برای رسیدن به آنها استفاده کنید.

برنامه ریزی و رسیدن به اهدافمان یکی از مهمترین کارهایمان به عنوان سئوکار است. ما در مطلب اهداف سئو، مهترین مواردی که می توانید از آنها به عنوان سرلوحه خود استفاده کنید نام برده ایم.

این راهنما به شما کمک می کند تا در سئو بیشتر به داده ها تکیه کنید. به جای اقدامات گسترده بدون فکر در سئو، بهتر است که اقدامات کمتر، اما هوشمندانه تری انجام دهید.

کمی به خودتون تکونی بدید و یک چای دیگر برای خود بریزید! پس از آن به سراغ قسمت دوم (موتورهای جستجو چگونه کار می کنند؟) بروید.


نوشته شده در  جمعه 99/9/7ساعت  9:29 صبح  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()


افزایش بازدید سایت
مهم‌ترین چیزی است که هر وب‌سایت تلاش می‌کند به بالاترین سطح آن برسد. برای اینکه بتوانید فروش خوبی داشته باشید باید بازدید سایت خود را به کمک انواع ابزار مختلف بیشتر و بیشتر کنید. این کار باعث می‌شود که بیشتر دیده شده و شناخته شوید. در این صورت اعتماد کاربران برای استفاده از خدمات و محصولات شما بیشتر شده و فروش بالایی خواهید داشت.

در این مقاله از کوشش قصد دارم به معرفی انواع روش‌هایی که می‌تواند روی بالا بردن بازدید سایت تاثیر بالایی داشته باشد را به شما معرفی کنم که به کمک آن می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن ترافیک بالایی برای سایت خود بگیرید.

البته افزایش بازدید سایت به دلیل وجود ابزاری مثل الکسا باعث شده است تا افراد انگیزه ای برای رقابت داشته باشند. هر چند که آمار ارائه شده برای رتبه بندی الکسا دقیق و درست نیست، اما در هر صورت آماری است که به آن توجه می‌شود. کسانی که قصد تبلیغات در یک سایت را دارند ابتدا رتبه الکسا و سپس میزان بازدید آن را بررسی می‌کنند، یا برخی افراد ملاک مورد اعتماد بودن سایتی را بر اساس الکسا ارزیابی می‌کنند. برای همین افزایش بازدید الکسا با اهدافی مثل بهبود رتبه الکسا باعث شده که همواره فکر ما درگیر آن باشد.

بهترین کانال و تارگتی که باید برای بالا بردن بازدید سایت به آن توجه کنیم گوگل است. اگر بتوانید محتوای صفحات را برای گوگل از هر نظر مثل سرعت لود، تولید محتوای سبز، لینک سازی برای صفحه و… بهبود دهید، محتوای شما در رتبه نخست قرار خواهد گرفت. حال بسته به میزان جستجوی محتوا آمار فوق العاده‌ای روانه سایت شما خواهد شد که به کمک آن می‌توانید ترافیک بالایی جذب کنید. پس تمرکز اصلی خود را برای گوگل در نظر بگیرید.

بهترین روش های افزایش بازدید سایت چیست؟
به صورت کلی افزایش بازدید سایت می‌توانید به دو طریق انجام گیرد. در روش اول شما باید برای بالا بردن آمار بازدید از صفحات خود از ابزارهای تبلیغاتی استفاده کنید. برخی از این ابزار به صورت رایگان در دسترس هستند که از جمله آنها می‌توان به شبکه‌های اجتماعی اشاره کرد. اما برخی دیگر که به صورت تبلیغاتی بنری، رپورتاژ آگهی و سایر روش‌های تبلیغاتی مانند تبلیغات گوگل هستند نیاز به پرداخت هزینه دارند. تا زمانی هم که هزینه آنها پرداخت شوند برای شما بازدید خواهند داشت، اما به محض عدم تزریق پول متوقف شده و هیچ خروجی ندارند.

اما در روش دوم که کارسازتر است، بازدیدهای شما به صورت کاملا هدفمند و واقعی هستند که به صورت همیشگی خواهند بود. در این روش تلاش خواهید کرد تا به کمک سئو بازدید سایت خود را بالا ببرید. سئو یعنی اینکه تمامی رفتارهایی که برای بالا بردن نمایش سایت در نتایج جستجو لازم است انجام دهید را در حد عالی و استاندارد رعایت کنید. در این روش گرفتن نتیجه مدتی زمانبر است و باید ماه‌ها روی بالا بردن رتبه هر یک از صفحات خود کار کنید، اما چیزی که مهم است در این است که بازدیدهایی که از این روش به دست آیند به صورت هدفمند و دائمی خواهند بود. البته تا زمانی که کارهایی بر خلاف سئو انجام ندهید که رتبه صفحات شما کاهش پیدا کند.

حال در ادامه به معرفی 10 روش طلایی که استفاده از آنها می‌تواند روی بالا بردن بازدید سایت تاثیر مثبت داشته باشد می‌پردازیم.

استفاده از ایمیل مارکتینگ
1- استفاده از ایمیل مارکتینگ
امروزه سهم بزرگی از کسب و کارها به پادشاهی محتوا پی برده و به دنبال تولید محتوای مناسب برای سایتشان هستند تا از این غافله جا نمانند. هر چقدر هم که تولید محتوا داشته باشید، باز هم کافی نیست.

یکی از مراحل مهم بازاریابی محتوا ترویج آن است؛ اینکه چگونه محتوای خود را به صورت پروموت شده کنید که بیشتر بازدید را به خود بگیرد انواع و اقسام روش‌ها را شامل می‌شود، این کار کاملا به درک شما از اینکه چگونه محتوا را به ساده‌ترین شکل ممکن به دست کاربرانتان می‌رسانید بستگی دارد.

گوگل مهم‌ترین ابزار برای ترویج محتواست و کاربران زیادی از طریق گوگل به محتوای شما دسترسی پیدا می‌کنند. اما مسئله‌ای که وجود دارد این است که تا زمانی که تجربه کافی نداشته باشید و با اصول تولید محتوای همیشه سبز آشنا نباشید، شکست خواهید خورد.

https://www.janblaghy.ir/4-%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%db%8c%d8%b4-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%af%db%8c%d8%af-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa/

 


نوشته شده در  سه شنبه 99/9/4ساعت  5:28 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

 

دلیل رکود بازار موبایل در روزهای اخیر انتظار برای کاهش نرخ ارز است

با کاهش نرخ ارز در چند هفته‌ی گذشته، به‌تدریج کاهش قیمت موبایل در بازار را شاهد بودیم؛ بااین‌حال، این روزها کمتر کسی به خرید گوشی تمایل دارد.

پس از کاهش نرخ ارز در هفته‌های اخیر، قیمت موبایل در بازار کشور هم اندکی کاهش یافت. باوجوداین، به‌نظر می‌رسد کاهش بیشتری در نرخ ارز مدنظر خریداران گوشی‌های هوشمند در بازار ایران است؛ چرا‌که آمار خرید‌و‌فروش گوشی در روزهای اخیر از رکود نسبی و کاهش تقاضا حکایت می‌کند.

ازآنجاکه نرخ ارز تأثیر مستقیم بر قیمت گوشی تلفن‌همراه می‌گذارد، مردم چشم‌انتظار کاهش قیمت بیشتری هستند و همین موضوع تقاضا برای موبایل را درمقایسه‌با دو ماه قبل بسیار کمتر کرده است. مقایسه‌ی قیمت گوشی‌های محبوب بازار ایران در آبان درمقایسه‌با آذر مو?ید ثبات و در مواردی کاهش قیمت‌ها است.

قیمت محبوب ترین گوشی های موبایل بازار ایران در آبان

قیمت محبوب ترین گوشی های موبایل بازار ایران در آذر

سخن‌گوی انجمن واردکنندگان موبایل به زومیت اعلام کرد قیمت‌ها در بازار موبایل فعلا ثبات دارند و این وضعیت به سه شرط می‌تواند تداوم پیدا کند: 1. ادامه‌یافتن کاهش نرخ ارز؛ 2. حذف موانع ثبت سفارش؛ 3. تخصیص ارز بانک مرکزی به شرکت‌ها. به‌گفته‌ی محمدرضا عالیان، درصورت عملی‌شدن این سه شرط و تأمین بازار موبایل، تا یکی‌دو ماه آینده کاهش قیمت‌ها و رونق نسبی بازار را نیز می‌توانیم شاهد باشیم. باتوجه‌به اینکه تقاضا برای کالاهای مختلف، ازجمله موبایل در بازار شب عید افزایش می‌یابد، می‌توان امیدوار بود که در اسفند و درصورت وجود شرایط ذکرشده، قیمت‌ها باز‌هم ارزان‌تر شود.

عالیان در پاسخ به این پرسش خبرنگار زومیت درباره‌ی اینکه «واردات قانونی موبایل تا چه حد در قیمت‌ها مو?ثر است؟» گفت هم‌اکنون 400 شرکت مجوز واردات موبایل دارند و 180 شرکت هم دست‌کم یک بار موبایل وارد کشور کرده‌اند. زمانی‌که تعداد این شرکت‌ها افزایش یابد و واردات هم به‌صورت ثابتی انجام شود، فضای رقابتی میان شرکت‌ها ایجاد می‌شود که این فضا در طولانی‌مدت قیمت‌ها را کاهش می‌دهد.

به‌گفته‌ی عالیان، این اتفاق در پاییز و زمستان سال گذشته نیز رخ داد و باعث اشباع بازار شد. وی افزود: «به‌دلیل اشباع بازار از موبایل، برخی شرکت‌ها حتی کالای خود را هم‌قیمت با دُبی و با ضرر می‌فروختند تا بتوانند دوباره جنس وارد کشور کنند.» به‌گفته‌ی سخن‌گوی انجمن واردکنندگان موبایل، حُسن بازار قانونی این است که رقابت ایجاد می‌کند و بر‌همین‌اساس، قیمت‌ها کاهش می‌یابد؛ البته تنها درصورتی‌که کالا پیوسته وارد کشور شود و خللی در روند واردات شرکت‌ها ایجاد نشود.

عالیان: درصورت تخصیص ارز و تداوم کاهش نرخ ارز، قیمت موبایل در شب عید کاهش می‌یابد

طبق آمار اعلامی سامانه‌ی همتا، در هفت‌ماهه‌ی ابتدایی سال و تا پایان مهر، 8 میلیون و 400 هزار دستگاه تلفن‌همراه وارد کشور شده است. دراین‌میان، سخن‌گوی انجمن واردکنندگان موبایل اعتقاد دارد ارز تخصیص داده‌شده‌ی بانک مرکزی به واردکنندگان موبایل همچنان به‌صورت قطره‌چکانی است و برخی شرکت‌ها حتی 100 روز پس از ثبت سفارش، آن را دریافت نمی‌کنند.

عالیان به خبرنگار زومیت گفت که اکنون حدود 200 هزار دستگاه موبایل واردشده‌ی شرکت‌ها در گمرک دپو شده‌اند و در انتظار تخصیص ارز هستند. او بیان کرد:

امیدواریم دولت ثبت سفارش‌ها را تخصیص دهد تا در بازار شب عید پاسخ تقاضاها داده شود. اگر همین الان تخصیص ارز به شرکت‌ها داده شود، دو هفته تا یک ماه طول می‌کشد تا کالا به بازار برسد؛ بنابراین، برای تأمین آینده‌ی بازار موبایل ارز باید زودتر تخصیص داده شود.

با اینکه 98 درصد واردات موبایل در کشور اکنون قانونی شده، بیش از 70 درصد تبلت‌های موجود در بازار قاچاقی وارد می‌شود. افزایش تقاضا به‌منظور دریافت خدمات آموزشی آنلاین نیز باعث شده که تبلت زیادی به‌‌طور قاچاق در بازار وجود داشته باشد. عالیان می‌گوید اگر تبلت شامل رجیستری و معافیت‌های تعرفه‌ای برای واردات آن اعمال شود، شرکت‌های واردکننده هم تبلت وارد می‌کنند و می‌توانند ارز تخصیص داده‌‌شده‌ی مناسبی برای آن دریافت کنند. عالیان اضافه کرد:

بازار تبلت برای شرکت‌ها جذابیتی ندارد؛ چون این بازار با کالای قاچاق تأمین می‌شود. شرکت‌ها نمی‌توانند به‌لحاظ قیمتی با کالاهای موجود در بازار رقابت کنند؛ اما اگر با قانونی‌شدن واردات تبلت، قیمت‌ها رقابتی شود، شرکت‌ها هم احتمالا به این حوزه ورود می‌کنند... کالایی که رسما وارد می‌شود، 17 تا 18 درصد حقوق و عوارض گمرکی و هزینه‌های دیگر مثل مالیات ارزش‌افزوده و... بر آن تحمیل می‌شود؛ اما کسی که قاچاق می‌کند، به‌جز هزینه‌ی حمل، هزینه‌ی دیگری پرداخت نمی‌کند.

آیا شما کاربران زومیت در ماه اخیر گوشی موبایل یا تبلت خریده‌اید؟ درصورت مثبت‌بودن پاسخ، قیمت‌ها را چگونه ارزیابی می‌کنید؟نوشته شده در  دوشنبه 99/9/3ساعت  8:14 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

دیجیتال مارکتینگ B2B

اگر حالت بیزینس شما B2B است، فعالیت های دیجیتال شما بیشتر حول محور ایجاد سرنخ آنلاین است با هدف این که کسی با مسئول فروش شما صحبت کند. به همین دلیل، نقش استراتژی بازاریابی شما جذب و تبدیل با کیفیت ترین سرنخ های آنلاین برای تیم فروش شما از طریق وب سایت و کانال های دیجیتال حمایت کننده دیگر است.

 

علاوه بر وب سایت، بهتر است که فعالیت های خود را روی کانال های بیزینس محور مانند لینکدین متمرکز کنید جایی که دموگرافیک شما بیشتر زمان خود را در آن جا سپری می کنند.

 

دیجیتال مارکتینگ B2C

اگر حالت بیزینس شما B2C است، با توجه به نقاط قیمتی محصولات شما، معمولاً هدف نهایی فعالیت های دیجیتال مارکتینگ شما جذب مردم به سمت وب سایت و تبدیل کردن آن ها به مشتریان بدون نیاز به صحبت کردن با تیم فروش می باشد.

 

به همین دلیل، معمولاً خیلی لازم نیست که تمرکز خود را روی ایجاد سرنخ به معنای واقعی خود بگذارید و بهتر است بیشتر تمرکز شما روی ایجاد یک سفر خرید مناسب باشد، از لحظه ای که کسی وارد سایت شما می شود تا لحظه ای که خرید انجام می دهد. این معمولاً بدین معنیست که قابلیت های محصولات شما در محتوا باید در نقاط بالایی قیف بازاریابی باشد چیزی که در B2B معمولاً در مراحل پایین تر است، همچنین شما نیاز به ایجاد فراخوان عمل های (Call to Action) قوی تری نیز دارید.

 

برای کمپانی های B2C، کانال هایی مانند اینستاگرام و پینترست معمولاً می توانند ارزش بیشتری نسبت به پلتفرم های بیزینس محور مانند لینکدین داشته باشند.

 

تفاوت بازاریابی کلاسیک (آفلاین) با بازاریابی دیجیتال چیست؟

بازاریابی کلاسیک را «تسهیل‌گری» برای پیشبرد فعالیت‌های اقتصادی می‌دانند و آن را به عنوان علمی که به بررسی نیازهای مشتری و حتی ایجاد نیاز خاصی می‌پردازد و بعد با معرفی و عرضه یک محصول، آن نیاز را تامین می‌کند، معرفی می‌کنند. با این حال تفاوت بازاریابی کلاسیک و دیجیتال هم ماهوی و هم ابزاریست، بازاریابی جاذبه‌ای و بازاریابی محتوا مشخصا از دل بازاریابی دیجیتال برخواسته‌اند و ابزارها و کانال‌های دیجیتال مارکتینگ، صرفا به همین حوزه تعلق دارند.

 

مقایسه بازاریابی سنتی و دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ در مقایسه با بازاریابی سنتی مزایای چشمگیری دارد که مهمترین آنها هزینه پایین تر، هدفمندی تبلیغات و قابلیت سنجش اثربخشی است

از نگاهی دیگر نسبت «بازاریابی دیجیتال» به «بازاریابی کلاسیک» نسبت «موبایل» به «تلفن ثابت» است. در ابتدا موبایل وسیله ای جانبی و حتی اضافی نسبت به «تلفن ثابت» تلقی می‌شد. با این حال و با رشد تکنولوژی موبایل و آشکار شدن ظرفیت‌های حقیقی این ابزار، موبایل نه تنها تلفن ثابت، بلکه مدل ذهنی افراد و سبک زندگی آنها را هم تغییر داد و اکنون به نظر می‌رسد که این تلفن ثابت است که در برابر موبایل وسیله ای جانبی و اضافه به نظر می‌رسد.

پیش بینی ما این است که ظرف چند سال آینده واژه «مارکتینگ» جای واژه «دیجیتال مارکتینگ» را بگیرد، ولی به این معنا که دیجیتال مارکتینگ آنقدر جایگاه خود را مستحکم و تحمیل کند که واژه «مارکتینگ» و بار معنایی و هویت و تعریف آن را از آن خود کند و مثلا وقتی می‌گوییم «مارکتینگ» انگار منظورمان همان «دیجیتال مارکتینگ» است؛ چنان‌که وقتی می‌گوییم «تلفن» منظورمان همان «موبایل» است و نه تلفن ثابت!

به طور کلی فضای دیجیتال مارکتینگ، فضایی منعطف‌تر، خلاقانه‌تری داشته و به خصوص برای کسب‌وکارهای کوچک با بودجه تبلیغاتی اندک فضای نفس کشیدن فراهم می‌کند.

 

دو ستون اصلی دیجیتال مارکتینگ بازاریابی آنلاین و آفلاین هستند. در مورد بخش آنلاین مارکتینگ در ادامه مقاله مفصل صحبت خواهیم کرد اما بهتر است قبل از آن، ببینیم آفلاین مارکتینگ چیست و چطور می توان آن را شناسایی و از آن استفاده کرد.

 

https://www.janblaghy.ir/digital-marketing-training/

 


نوشته شده در  دوشنبه 99/9/3ساعت  8:13 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

گلاب برای خداحافظی با بی خوابی 

به طور معمول هر انسان حداقل به 8 ساعت خواب در طول شبانه روز نیاز دارد تا آرامش یابد. بی خوابی یک مشکل بزرگ است که امروزه برخی با آن دست و پنجه نرم می کنند و به علت بی خوابی های مزمن از انجام به موقع برنامه های تان جایی می مانید آیا شما در طول شب بی خوابی دارید و به سقف خیره میشوید ؟

گلاب بی خوابی

خب ! نگران نباشید . بی خوابی های در طول شب به دلیل افکار زیاد ، استرس و اضطراب به وجود می آیند و شما نمی توانید به اندازه کافی استراحت کنید . در ادامه ما به شما خواهیم آموخت که چگونه با استفاده از گلاب اسپری خواب آور را درست کنید ولی ابتدا فواید آنرا به شما خواهیم آموخت.

خواص آب گل رز

فواید گلاب برای درمان بی خوابی:

  • آب گل رز ابزاری قدیمی برای درمان بی خوابی های مزمن می باشد که یک گیاه آرام بخش پر فایده می باشد .
  • آب گل رز برای تقویت حافظه بسیار مناسب است
  • آب گل رز استرس را کاهش می دهد
  •  آب گل رز هیچ ضرری ندارد و به مراتب از داروهای دیگر بهتر است.

خواب آرام

با اسپری کردن آب گل رز بالش و تخت شما بوی خوبی می گیرد و به شما نیز آرامش می بخشد . در ادامه با نحوه ساخت این اسپری آشنا شوید.

مواد لازم :

  • یک فنجان آب گل رز یا همان گلاب
  • 3 قطره روغن اسانس گل رز
  • 1/2 فنجان آب

طرز تهیه :

در یک کاسه فنجان آب گل رز را بریزید . به آن 3 قطره روغن اسانس گل رز را اضافه کنید . در ادامه 1/2 لیوان آب را به ترکیب اضافه کنید ، این محلول را دریک بطری اسپری بریزید .

حالا اسپری شما آمده است . توصیه می شود قبل از استفاده آن یک سری آنرا تکان دهید.

این مطلب مفید بود ؟8829

توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .

نوشته شده در  دوشنبه 99/9/3ساعت  4:58 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

 

راحتی در خرید محصول

 دریافت محصول به آسانی و درب منزل

 امکان پرداخت اینترنتی و همچنین پرداخت در آدرس مشتری

معایب خرید از فروشگاه اینترنتی

 خرید برخی اقلام مانند لباس، عینک و … ممکن است آنطور که در عکس های مدلهای موجود در فروشگاه اینترنتی زیبا به نظر برسد برای خریدار زیبا نباشد.

 برخی از فروشنده‌های اینترنتی کلاهبردار هستند و باید به نماد اعتماد الکترونیکی که در پایین وب سایت‌های فروشگاهی درج شده است توجه کرد.

 برخی اوقات برخی محصولات فیزیکی دچار عیب می‌شود. قبل از خرید، قوانین فروشگاه اینترنتی مربوطه را بخوانید که مسئولیت چنین مسائلی را به عهده گرفته باشد.

چگونه می‌توانیم به فروشگاه اینترنتی اعتماد کنیم؟

 نماد اعتماد الکترونیکی

داشتن نماد اعتماد الکترونیکی برای فروشگاه‌های اینترنتی بسیار مهم است زیرا همانند جواز کسب و کار می‌باشد و در صورت اتفاق ناخوشایندی می‌توان از طریق نماد اعتماد الکترونیکی پیگیری کرد.

 

 امکان پرداخت در محل

اگر فروشگاهی چنین امکانی را برای خریداران خود در نظر گرفته باشد؛ نشان دهنده آن است که تمامی اطلاعات و مدارک صاحب فروشگاه در اختیار پست جمهوری اسلامی ایران می‌باشد. یکی از راهکارهای اعتمادسازی است.

 

 شهرت فروشگاه اینترنتی

شهرت فروشگاهی که قصد خرید از آن را دارید می‌توانید با جستجو کردن در گوگل به آن دست پیدا کنیم

 

 دسترسی به فروشگاه اینترنتی

هر چقدر میزان دسترسی شما به افرادی که در فروشگاه اینترنتی در حال فعالیت هستند آسان‌تر و مهیاتر باشد نشان دهنده پویا بودن فروشگاه مربوط است.

 

فروشگاه اینترنتی چیست خرید اینترنتی

 

بازار اینترنتی چیست؟

اگر بخواهیم این مفهوم را به صورت خیلی ساده تعریف کنیم همانند بازار سنتی است؛ تنها به جای مغازه‌ها و حجره‌ها وب سایت‌ها وجود دارند و جای خیابان‌ها و کوچه‌ها را لینک‌های اینترنتی گرفته اند.

معنی بازار اینترنتی آن است که مجموعه‌ای از افراد، علاقه خود را در مورد یک موضوع مشخص در اینترنت با دیگران به اشتراک می‌گذارند. معمولاً این افراد اصطلاحات و عبارات خاص خود را دارند.

چرا فروشگاه اینترنتی برای صاحبان محصول ضروری است؟

تبلیغات اینترنتی و افزایش فروش از طریق اینترنت بسیار ارزان‌تر از تبلیغات محیطی است

 فروشگاه اینترنتی به صورت 24 ساعت باز و آماده خدمت رسانی است

 فروشگاه اینترنتی به افزایش شهرت و برند سازی کسب و کارها کمک شایانی می‌کند

 برخی محصولات وجود دارند که فروش آنها به صورت فیزیکی بسیار سخت است

 یکی از مهمترین دلایلی که فروشگاههای اینترنتی رونق بسیار زیادی دارند این است که مشتریان آنها می‌تواند هر کجای ایران حتی هر جای جهان باشد این یعنی افزایش فروش بطور قابل توجهی

 

https://www.janblaghy.ir/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa-%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c/

 


نوشته شده در  یکشنبه 99/9/2ساعت  12:37 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

   1   2      >

لیست کل یادداشت های این وبلاگ
هر آنچه درمورد پارتیشن فریم لس لازم است بدانید!
چرا باید برای کسب و کارمان سایت داشته باشیم؟
طراحی سایت را با چه تیمی طراحی کنیم؟
همه چیز درباره تیروئید
آیا افزایش قد بعد از 18 سالگی امکان پذیر است؟
شرایط ثبت شرکت در سال جدید
شرایط اقامت در کشور آلمان در سال 2021
راهنمای خرید آینه دکوراتیو
ثبت برند چیست و مراحل ثبت برند
راهنمای ثبت شرکت در سال جدید
طراحی سایت کودکان
[عناوین آرشیوشده]