دوستان خوب من ، طراحی وب سایت استانداردهایی دارد و ما باید از آنها پیروی کنیم. ما بارها اشاره کردیم که طراحی وب سایت اولین قدم در دنیای بزرگ بازاریابی اینترنتی است و بدون وب سایت مناسب هیچ شانس موفقیت نداریم و فقط هزینه آن را می پردازیم. استانداردهای طراحی وب سایت خیلی سختگیرانه نیستند ، فقط مراقب باشید. به جرات می توانم بگویم که با طراحی یک وب سایت موثر ، جذاب و پرسرعت می توانید تجارت خود را از طریق بازاریابی اینترنتی متحول کنید.

 

دوستان خوب من ، طراحی وب سایت استانداردهایی دارد و ما باید از آنها پیروی کنیم. ما بارها اشاره کردیم که طراحی وب سایت اولین قدم در دنیای بزرگ بازاریابی اینترنتی است و بدون وب سایت مناسب هیچ شانس موفقیت نداریم و فقط هزینه آن را می پردازیم. استانداردهای طراحی وب سایت خیلی سختگیرانه نیستند ، فقط مراقب باشید. به جرات می توانم بگویم که با طراحی یک وب سایت موثر ، جذاب و پرسرعت می توانید تجارت خود را از طریق بازاریابی اینترنتی متحول کنید.

 

حال استانداردهای طراحی وب سایت چیست؟

 

1- میزبان و دامنه برای طراحی وب سایت:

متاسفانه بعد از حدود 3 سال از اجرای این قانون در گوگل ، بسیاری از وب سایت های ایرانی این مشکل را دارند. وب سایت باید دارای هاست و دامنه باشد. بسیاری از مدیران وب چندین دامنه را برای یک سایت ثبت می کنند و سپس همه آنها را با هم پارک می کنند. بنابراین آنها از گوگل ناپدید می شوند و در این صورت به دنبال داستان می گردند.

 

2- قلم ها و مطالب:

قلم ها یکی از مهمترین مراحل وب سایت شما هستند. اگر از قلم صحیح در طراحی وب سایت خود استفاده نکنید ، خوانندگان علاقه ای به ماندن در وب سایت نخواهند داشت و به یک وب سایت رقیب می روند. از قلم قابل خواندن توسط کاربران همه سیستم ها و مرورگرها استفاده کنید.

 

من می خواهم نقش محتوا را دوباره در این بخش ذکر کنم. از محتوا کپی نکنید. Google Penguin با جدیت تمام وب سایت های تکراری را از رتبه بندی Google حذف می کند.

 

3- گرافیک:

ببینید ، وقتی به یک وب سایت می رویم ، می خواهیم بلافاصله بیرون برویم. تصاویر فلش که متناسب با محتوا نیستند باعث ترک کاربران وب سایت می شود. بنابراین در طراحی وب سایت خود مراقب باشید و از بنرها و تصاویر مربوط به تجارت استفاده کنید.

 

فقط یک نکته: تصاویر با حجم زیاد را که مشکلی در بارگیری ندارند ، بارگذاری نکنید ، کیفیت خیلی پایین که کاربران را خسته می کند. همیشه در نظر داشته باشید که چگونه Google بازاریابی اینترنتی شما را به یک صفحه اصلی ساده تبدیل کرده است.

 

4- وب سایت مناسب برای همه مرورگرها:

همیشه پس از طراحی وب سایت ، در همه مرورگرها آزمایش کنید که سایت عالی نمایش داده شده است. تا آنجا که من می دانم سایت در برخی از مرورگرها مانند Google Chrome نادرست است. در این موارد ، تنها کاری که کاربر باید انجام دهد ترک وب سایت است.

 

مثال - دو سال پیش ، مدرسه ای به نام تهران از ما خواست وب سایتی برای پیشنهادات ایجاد کنیم. با توجه به ویژگی های این وب سایت ، قیمت خود را ارائه دادیم ، اما شرکت همکار ما قیمتی در حدود یک چهارم داد و نتیجه این شد که برای مدت دو سال Yad هنوز در مرورگر Google Chrome کار نمی کند ، که به عنوان محبوب ترین مرورگر شناخته می شود در دنیا

 

5- سازگاری با تمام سیستم ها:

پس از اتمام پروژه طراحی وب ، آن را در همه سیستم ها بررسی کنید ، یعنی. لپ تاپ ها ، تلفن های هوشمند و تبلت ها در حال حاضر ، تعداد افرادی که از تلفن های هوشمند و تبلت ها از اینترنت استفاده می کنند به شدت در حال افزایش است.

 

http://zariyan.ir/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa/

 


نوشته شده در  سه شنبه 100/4/15ساعت  1:27 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

اگر بخواهیم پاسخ به سوال پاسخ به سوال طراحی وب چیست را بدانیم طراحی سایت باید اول با مفهوم وب آشنا باشیم.

وب یا World Wide Web که به اختصار www نامیده میشود  جزیی ار اینترنت است و منابعی از صفحات اینترنتی را دارا می باشد که هر یک از این صفحات آدرس مشخصی دارند طراحی سایت و توسط آنها مسیر یابی میشوند. کاربر با وارد کردن صفخه وب مورد نظر خود در مرورگر می توند به صفحه وب مدنظر خود دسترسی داشته باشد.

آدرس وب سایت شما امل چند طراحی سایت بخش می باشد :

پروتکل (http یا ftp)

www ( محیط خدماتی اینترنت )

نام دامنه یا نام سایت

پسوند دامنه ( com .org ، .ir ، .net. و …)

این بخش حاوی اطلاعات سایت می باشند و صفحه اصلی سایت را  index.html می نامند که شامل متن ها و تصویر هایی می شود طراحی سایت که طراح سایت با ترکیب آنها نحوه چیدمان آن را مشخص می کند.

پست مرتبط :  تبلیغات گوگلی چیست؟

تاریخچه طراحی سایت

تاریخچه طراحی سایت به سال 1999 برمیگردد که تیم برنزرلی ، صفحه وب خود را طراحی سایت برای اولین بار در چند پارارگراف و لینکی که به ایمیل خودش به صورت malito ایجاد کرد را ، طراحی نمود.

 

بدین طراحی سایت گونه تیم برنزرلی به عنوان اولین طراح وب شناخته شد و این رویداد از مهم ترین تحولات قرن 21 در عرصه ارتباطات محسوب میشود.

 

طراحی سایت به مهارات ها و فعالیت هایی جهت ساختار صفر تا صد یک سایت گفته می شود. تمام این فعالیت ها توسط طراح سایت طبق یک برنامه ریزی به طراحی سایت روی تصاویر ، متون ها ،  فایل های صوتی و فایل های تصویری انجام میشود.

طراح سایت به چه کسی گفته می شود؟

جهت طراحی سایت به متخصصین زیادی از جمله گرافیست ، برنامه نویس ، سئو کار، پشتیبانی و… سایت  نیاز است که از مهم ترین آنها طراح سایت ، برنامه نویس و سئو کار میباشد. طراح وب در واقع به کسی گفته می شود که  در ایجاد طراحی وب سایت خلاقیت به خرج می دهد و با استفاده ازطرح های زیبا به سایت شما ارتقا میبخشد و آن چیزی را که کاربر به صورت مستقیم با آن در ارتباط است را طراحی میکند.

frontend developer : طراحی قسمت های ظاهری سایت را با استفاده از زبان طراحی سایت های برنامه نویسی تحت وب به عهده دارد و دقیقا چیزی را طراحی میکند که کاربر می بیند.

backend developer : طراح بدنه سایت می باشد و هر چیزی که کاربر آن را نمی بیند ، طراحی سایت را شامل می شود مانند بانک اطلاعاتی ، محل نگهداری فایل ها ، اطلاات کاربران و ….

تولید محتوا از وظایف طراح سایت نمی باشد!

طراحی سایت طبق استاندارهایی که برای طراحی سایت و همچنین طراحان سایت تعیین شده ، تولید محتوا وظیفه طراح سایت نمی باشد و طراح سایت فقط وظیفه ساخت و ایجاد سایت را به عهده دارد اما در صورتی که اقدام به عقد قراداد مجزا در این باره شود طراح سایت می تواند به تهیه تولید محتوا و وارد کردن ان در سایت بپردازد.

طراحی انواع سایت

طراحی سایت به چه علت حائز اهمیت می باشد؟

امروز هر کسب و کار آنلاین برای گسترش تجارت خود باید دارای وب سایت خوب باشد. وب سایت شما میتواند دلیل موفقیت تجارت شما باشد یا دلیل شکست آن ! این عامل به توانایی طراحی سایت تاثیر گذاری وب سایت شما به روی مخاطب بستگی دارد. بنابراین داشتن یک وب سایت بدون دیده شدن توسط مشتریان کمک چندانی به رونق کسب و کار شما نمی کند. از ویژگی های اهمیت طراحی سایت در کسب و کارتان می توان به صرفه جویی در زمان ، معرفی محصولات و خدمات بدون داشتن محدودیت مکانی و زمانی نام برد.

این گونه وب سایت ها فقط جهت معرفی به کاربر را دارند و نیازی به تغییر مداوم اطلاعات داخل سایت ندارند یعنی عمل به روز رسانی ئر مدت زمان کمی انجام میشود. به همین دلیل این روش از طراحی سایت منسوخ شده است.

در این روش جدید طراحی سایت شما با داشتن مقام مدیریت و پنل مدیریتی قادر به بروز رسانی سایت خود هستید. این به روز رسانی شامل اضافه یا کاهش صفحه در وب، ایجاد انواع فرم ها و …. می شود.

مراحل طراحی سایت 

برنامه ریزی برای ساخت سایت

تحقیق محتوا

طراحی گرافیکی قالب سایت

کد نویسی

نصب سیستم مدیریت محتوا یا cms

وارد کردن اطلاعات اولیه سایت

تست و بازبینی سایت

زبان های طراحی وب 

افرادی که قصد طراحی وب سایت را دارند ، طراحی سایت بسیار حائز اهمیت می باشد که بدانند کدام  زبان برنامه نویسی تحت وب را یاد بگیریند و در آن زمینه فعالیت داشته باشند.

html یا html 5 : طراحی سایت این زبان  قادر به نمایش دادن اطلاعات متنی و تصویری است و اولین زبانی است که شما باید آنرا در برنامه نویسی تحت وب فرا گیرید.

css یا css 3 : بسیاری از قالب هایی که در html وجود ندارد در css در دسترس طراحان قرا گرفته است.

java script: برای افزایش پویایی صفحات و ارزیابی فرم های html ، ایجاد انواع منوها و … از این زبان تحت وب استفاده طراحی سایت میشود.

jquery : از فریم ورک های زبان تحت طراحی سایت java script ست. این زبان هیچ دخالتی به روی کدهای زبان html ندارد. در واقع این زبان بسیاری از کارهایی که با java scripy انجام میشود ا تسهیل می بخشد.

مهارت های اصلی برای طراحی وب

تسلط کامل بر html

تسلط کامل بر css

یادگیری java script

یادگیری jquery

یادگیری bootstarp

آشنایی با نرم افزار های طراحی وب مانند ++dreamweaver ، php storm، note pad

آشنایی با نرم افزار های بانک اطلاعاتی مانند mysql

یادگیری استانداردهای طراحی وب

زبانهای طراحی وب

نگران طراحی سایت خود نباشید !

اگر می خواهید سایتی زیبا مطابق با استاندارهای گوگل داشته باشید ، اهورا وب بر پایه نیازها و اهداف تجاری طراحی سایت مشتریان میکوشد تا بهترین عملکرد را با استفاده از خلاقیت ها و ایده های نو و استفاده از به جا از تکنولوژی برای شما مشتریان گرامی فراهم آورد.


نوشته شده در  پنج شنبه 100/4/3ساعت  10:36 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

اثر مرکب، یک شاه‌کلید برای باز کردن درب‌های موفقیت را در اختیارتان قرار می‌دهد.

«1 میلیارد تومان پول نقد به صورت یک‌جا یا یک اسکناس 1000 تومانی که در 31 روز آینده هر روز ارزشش دو برابر شود.»

اگر با این دو پیشنهاد مواجه شوید، کدام یک را انتخاب می‌کنید؟ این مورد، مثالی از اثر مرکب است. اگر پای صحبت‌های افراد موفق بنشینید، متوجه خواهید شد که هرکدام از آن‌ها فرمولی خاص و جذاب برای موفقیت خودشان دارند.

در این کتاب نیز دارن هاردی، مربی انگیزشی، نویسنده و فردی موفق در حوزه کسب‌و‌کار، پرده از یکی از رازهای جذاب رسیدن به موفقیت در زندگی، برمی‌دارد. دارن هاردی در این کتاب معتقد است، تا زمانی که یک فرد، تغییری را در امور روزانه‌ و آنچه که به صورت روزمره انجام می‌پذیرد، اعمال نکند؛ قادر به تغییر زندگی خود نیست. بنابراین بر اساس باورهای کتابِ اثر مرکب، کلید موفقیت هر فرد را می‌توان در کارهای روزمره او پیدا کرد. با مطالعه این کتاب خواهید آموخت که چگونه با انجام تغییرات کوچک و مستمر در طول روزهای خود، به سوی دست‌یابی به اهداف و ارتقا سطح زندگی‌تان حرکت کنید.

اگر از آن دسته از افرادی هستید که فرصت کافی برای مطالعه کتاب را ندارند، مطالعه خلاصه کتاب اثر مرکب را در بوکاپو از دست ندهید.

خلاصه کتاب اثر مرکب درباره‌ی چه موضوعی است؟دارن هاردی در کتاب اثر مرکب با رویکردی واقع‌بینانه درباره‌ موفقیت و راه‌های رسیدن به آن صحبت می‌کند. این کتاب کمک‌مان می‌کند که عادت‌های مخرب خود را قطره قطره و آهسته و پیوسته تغییر بدهیم و سرانجام زندگی‌ای سرشار از اتفاق‌های مثبت و پیروزی رو به روی خودمان ببینیم.

دارن هاردی غیر از اثر مرکب چه کتاب‌های دیگری نوشته است؟دارن هاردی بیش از بیست سال است که در زمینه‌ی رشد فردی و موفقیت فعالیت می‌کند. او غیر از اثر مرکب کتاب‌های موفق دیگری هم در این زمینه‌ نوشته است، مثل ده هفته تا موفقیت بی چون و چرا، بهترین سال زندگی تو و دیوانگان ثروت‌ساز و … خلاصه کتاب دیوانگان ثروت‌ساز را می‌توانید همین حالا در بوکاپو مطالعه کنید.

آیا خلاصه کتاب اثر مرکب را می‌توانم به شکل صوتی هم گوش بدهم؟این خلاصه کتاب هم به صورت صوتی و هم نوشتاری در بوکاپو موجود است و شما می‌توانید با توجه به شرایط و ترجیحات خود یکی از این روش‌ها را برای مطالعه انتخاب کنید.

پیام آنتونی رابینز برای خوانندگان کتاب اثر مرکب

در طول سه دهه‌ی قبل، افتخار کمک به موفقیت و پیشرفت زندگی بیش از چهار میلیون نفر را داشته‌ام. با گروه‌‌های مختلفی، ازجمله اثر مرکب روسای جمهور کشور‌ها، زندانیان، ورزشکاران المپیکی و برندگان اسکار و کارآفرینان میلیاردر و حتی کسانی که سعی داشتند کسب‌وکار خود را به‌تازگی راه‌اندازی کنند، تعامل داشته‌ام.

اینکه با زوجی در تعامل باشم که برای بقای خانواده‌ی خود می‌جنگند یا با یک زندانی که به دنبال راهی برای تغییر درونی و تحول زندگی‌اش همفکری کنم، هیچ‌گاه برایم تفاوتی نداشته؛ زیرا همیشه تمرکز من بر کمک به مردم برای دستیابی به نتایج واقعی و پایدار بوده است. نمی‌توانید با خوردن یک قرصی جادویی یا کشف فرمولی مخفی مانع شکست خود شوید، اثر مرکب بلکه برای از بین بردن الگو‌های منجر به شکست و دستیابی به یک زندگی معنی‌دار، فقط به درک ابزار‌‌، راهکار‌ها و دانش واقعی مرتبط به آن نیاز دارید.

من و «دارن»، تصمیم گرفتیم که مسیر زندگی خود را در جوانی تحت کنترل خود درآوریم. ما کار را با اثر مرکب جست‌وجو در میان افرادی که به همان صورتی که ما می‌خواستیم زندگی می‌کردند شروع کردیم و سپس هر چه را آموخته بودیم به کاربستیم. اینکه هر دوی ما، «جیم ران» را به‌عنوان مربی خود برگزیدیم، اصلاً تعجب‌برانگیز نیست. جیم، استاد کمک کردن به مردم برای درک حقیقت، قوانین و فعالیت‌هایی بود که منجر به موفقیت واقعی و پایدار می‌شدند.

جیم اثر مرکب به ما آموخت که موفقیت ارتباطی به شانس ندارد؛ بلکه درواقع یک علم است. قطعاً انسان‌ها باهم تفاوت دارند، اما قوانین موفقیت مشابهی اعمال می‌شوند: «آنچه کاشته‌اید درو می‌کنید. نمی‌توانید در زندگی چیزی را به دست آورید که تمایلی به تلاش برای آن ندارید. اگر عشق بیشتری می‌خواهید، عشق بیشتری ببخشید؛ اگر موفقیت بیشتری می‌خواهید، به دیگران دررسیدن به آن کمک کنید و درنهایت زمانی که مطالعه می‌کنید و در علم-موفقیت مهارت می‌یابید، به موفقیتی که آرزو دارید دست خواهید یافت.»

دارن هاردی شاهد زنده‌ی این فلسفه است. او فراتر از سخن می‌رود. آنچه در کتابش به اشتراک می‌گذارد بر اساس چیزی است که در زندگی مؤثر است اثر مرکب و در زندگی خود من نیز چنین بوده است.

او مردی است که اصولی ساده اما اثر مرکب عمیق ازآنچه برای موفقیت لازم است را کشف کرده و از آن‌ها برای کسب درآمد بیش از یک‌میلیون دلار در 24 سالگی و تأسیس شرکتی با سرمایه‌ی بیش از پنجاه میلیون دلار در 27 ‌سالگی استفاده کرده است. در طی بیست سال گذشته، زندگی او در مرکز توجه، مطالعه و تحقیق در مورد موفقیت فردی بوده است. او از خودش به‌عنوان یک موش آزمایشگاهی استفاده کرده و هزاران ایده، منابع و ابزار را مورد آزمایش قرار داده و از شکست‌ها و موفقیت‌هایش دریافته که کدام ایده‌‌ها و راهکار‌ها مناسب و کدام‌یک بیهوده‌ است.

طی شانزده سال، با دارن، به‌عنوان یکی از رهبران «صنعت توسعه‌ی فردی»، که با صد‌ها نویسنده، سخنران و رهبران موفق از نزدیک همکاری داشته، مسیر‌های مشترکی را طی کرده‌ام. او ده‌‌ها هزار کارآفرین تربیت‌کرده، به بسیاری از شرکت‌‌های بزرگ مشاوره داده و شخصاً ده‌‌ها مدیرعامل و افراد موفقِ با عملکرد بالا را از طریق شناسایی آنچه واقعاً در آن‌ها کارآمد بوده، راهنمایی کرده است. دارن، در نقش خود به‌عنوان ناشر مجله‌ی موفقیت، در مرکز صنعت توسعه‌ی فردی قرار دارد. او درزمینه‌ی بسیاری از موضوعات مرتبط با موفقیت با رهبران برجسته، از «ریچارد برانسون» تا «ژنرال کالین پاول» و «لانس آرمسترانگ»، مصاحبه کرده و بهترین ایده‌‌های آن‌ها و همچنین برخی از نظرات من را بررسی و جمع‌آوری کرده است. اثر مرکب او دائرة‌المعارفی از اطلاعات شخصی خود را جمع‌آوری، مرتب و پالایش کرده، هضم نموده، مورد تجزیه‌وتحلیل قرار داده، خلاصه، طبقه‌بندی و جمع‌بندی کرده است. او شلوغی را در زندگی‌اش کاهش داده و بر اصول اساسی مهمی متمرکز بوده است؛ قواعدی سرنوشت‌ساز‌ که می‌توانید بلافاصله در زندگی خود به‌کارگیرید تا نتایج قابل‌سنجش و پایداری به دست آورید.

اثر مرکب، بر اصلی تأکید دارد که من در زندگی و آموزش‌‌های خود به کار گرفته‌ام: «تصمیمات شما، سرنوشت شمارا شکل می‌دهند.» آینده را شما می‌سازید. تصمیمات هرچند کوچک روزمره‌ یا شمارا به زندگی دلخواهتان می‌رساند یا باعث می‌شوند زندگی‌تان به فاجعه منتهی ‌شود. در حقیقت، همین تصمیمات کوچک زندگی ما را شکل می‌دهند.

فقط دو میلی‌متر انحراف، مسیر حرکت شمارا تغییر می‌دهد؛ چیزی که به نظر تصمیمی کوچک و بی‌نتیجه می‌رسید اکنون می‌تواند به اشتباهی بزرگ تبدیل شود. هر انتخابی در مورد آنچه می‌خورید، جایی که کار می‌کنید، اینکه وقت خود را با چه کسانی صرف می‌کنید و عصرتان را چگونه سپری می‌کنید، زندگی امروز شمارا شکل می‌دهد، اما مهم‌تر از همه این است که چگونه بقیه‌ی زندگی خود را می‌گذرانید. خوشبختانه خبر خوب اینجاست که ابزار تغییر در خود شماست. یعنی به همان ترتیب که یک اشتباه دو میلی‌متری در محاسبات، شمارا به‌شدت از مسیر زندگی دور می‌کند، تنها تنظیم مجدد دو میلی‌متری می‌توانید شمارا به مسیر اصلی برگرداند. راه رسیدن به این هدف یافتن نقشه، به‌عنوان یک راهنما است؛ اثر مرکب نقشه‌ای که به شما مسیر اصلیِ چگونگی رسیدن به مقصد و چگونگی در مسیر ماندن را نشان می‌دهد.


نوشته شده در  پنج شنبه 100/4/3ساعت  10:31 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()


لیست کل یادداشت های این وبلاگ
هر آنچه درمورد پارتیشن فریم لس لازم است بدانید!
چرا باید برای کسب و کارمان سایت داشته باشیم؟
طراحی سایت را با چه تیمی طراحی کنیم؟
همه چیز درباره تیروئید
آیا افزایش قد بعد از 18 سالگی امکان پذیر است؟
شرایط ثبت شرکت در سال جدید
شرایط اقامت در کشور آلمان در سال 2021
راهنمای خرید آینه دکوراتیو
ثبت برند چیست و مراحل ثبت برند
راهنمای ثبت شرکت در سال جدید
طراحی سایت کودکان
[عناوین آرشیوشده]