سفارش تبلیغ
صبا ویژن

اگر نام کوین ترودو  را شنیده اید و یا نمی دانید که کوین ترودو کیست؟ پیشنهاد میکنم این مقاله را حتما بخوانید.

 

کوین ترودو یک مولتی میلیونر خود ساخته آمریکایی است که در 6 فوریه? 1963 در شهر ماساچوست چشم به جهان گشود. او از سن 17 سالگی وارد جوامع مخفی مانند برادر هود ، فراماسونری ، اسکال اند بونز و… شد. کوین ترودو در این جوامع آموخت که چطور میتوان با کنترل ذهن و افکار به موفقیت های بزرگی دست پیدا کرد. کوین ترودو پس از موفقیت های پی در پی که با کمک آموزش هایی که به او داده شد بود توانسته بود کسب کند؛ تصمیم میگیرد این قانون و راز بزرگ را به کمک دوره ها و کتاب هایش به گوش مردم برساند.کتاب ها و دوره های کوین ترودو مورد استقبال بسیاری از مردم قرار گرفت این دوره ها باعث شدند تا مردم نگاه تازه ای به دنیا پیدا کنند.

 

اعضای جوامع مخفی که هزاران سال بود از پخش این قوانین در بین مردم عادی جلوگیری میکردند، کوین ترودو را به زندان انداختند. دلیل حکم 10 زندانی شدن و جرایم نقدی بسیار زیاد او هیچگاه گفته نشد.

 

تفاوت دوره های کوین ترودو با سایر دوره ها چیست؟

بسیاری از دوره ها باعث ایجاد انگیزه کوتاه مدت و کاذب در شما می شوند به عبارت دیگر با دیدن این دوره ها در شما انگیزه ایجاد میشود ولی پس از مدت کوتاهی از بین می رود زیرا شما نمی دانید دقیقا برای موفقیت باید چه کاری را انجام دهید. اما دوره های کوین ترودو در کنار انگیزهای که در شما ایجاد میکند به شما این آموزش را هم می دهد که چه اعمالی میتواند شما را به موفقیت صددرصد برساند و چه اعمالی می تواند از موفقیت شما جلوگیری کند.  کوین ترودو معتقد است که هر فرد اگر آموزش های لازم برای موفقیت را ببیند میتواند هر کاری که میخواهد را انجام دهد و زندگی رویایی که میخواهد را خود برای خود بسازد و شرایط فعلی او اصلا مهم نیست. در ابتدا این موضوع برای برخی از افراد غیر قابل باور بود ولی پس از بررسی نتایج دوره های کوین ترودو به این موضوع رسیدند که این کار غیر ممکن نیست. هر فرد میتواند غول چراغ جادوی خود را داشته باشد و بدون هیچ محدودیتی رویاها و آرزوهای خود را یکی پس از دیگری خود برای خود پدید بیاورد.

 

آرزوی تو دستور توست کوین ترودو

آرزوی تو دستور توست با هزینه ورود 10 هزار دلار در جایی نامعلوم در رشته کوه های آلپ سویئس در سال 2006 برگزار شد. این سمینار به صورت صوتی و بدن هیچ فیلم و عکسی منتشر شد زیرا افرادی در این سمینار حضور داشتند که صحت سخنان کوین ترودو را برای حضار تایید میکردند و نباید شناخته میشدند افرادی از جوامع مخفی و یا افرادی که بسیاری از ما دوست داریم تا یک بار آنها را از نزدیک ببینیم و با آنان صحبت کنیم. این دوره در ایران نیز طرفداران زیادی را پیدا کرد و همین امر موجب شد بسیار از سایت ها این دوره را ترجمه کنند و در سایت های خود برای فروش بگذارند قیمتی مشخصی برای خرید این دوره وجود ندارد و هر سایت قیمت متفاوتی را با سایت دیگری میگذارد اما اگر قصد خرید سمینار های کوین ترودو را دارید پیشنهاد میکنم از سایت جادوی باور که بزرگترین سایت در زمینه آموزش قانون جذب و موفقیت است با قیمتی بسیار پایین و یا تقریبا رایگان تهیه کنید.

 

چرا باید به دوره های کوین ترودو گوش داد؟

کوین ترودو سعی به آموختن چیز جدیدی به شما را ندارد او راز و قوانینی که سالهاست فقط افراد طبقه بالای جامعه باخبر هستند را به شما می آموزد این قوانین هزاران سال است که وجود دارد ولی مردمان عادی از آن خبر ندارند. وی این قوانین را در زندگی خود نیز استفاده کرده است او درآمد میلیون دلاری دارد و صاحب 32 شبکه تلوزیونی و ده ها شرکت در زمینه های متفاوت است.

 

کتاب ها، دوره ها و سمینارهای او به صدها زبان ترجمه شده و در کشورهای مختلف بسیاری توسط مردمان استفاده میشود. کتاب های صوتی کوین ترودو در اکثر سایت های موفقیت یافت میشود نام او برای اکثر مردم بیانگر موفقیت و ثروت است. او خود سال ها در جوامع مخفی عضو بوده است و قوانین و رازهای آموزش داده شده در این جوامع را به خوبی آموخته است.

 

مراحل یادگیری کوین ترودو

کوین ترودو در دوره آرزوی تو دستور توست تاکید بسیار زیادی بر روی یادگیری دارد زیرا او معتقد است که میزان یادگیری هر فرد نشان دهنده مقداری است که آن فرد علاقه به دریافت اطلاعات جدید را دارد. مراحل یادگیری کوین ترودو بحثی طولانی و فوق العاده جالب است که نمی توان آن را در یک مقاله به طور کامل توضیح داد ولی به طور کلی میتوان گفت این چهار مرحله یادگیری فوق العاده است زیرا شما بدون آنکه خود اطلاع داشته باشید این مراحل را برای یادگیری مطالب جدید استفاده میکنید.

 

مراحل یادگیری کوین ترودو به چهار دسته خود ناآگاهی و ناشایستگی، آگاهی و ناشایستگی، آگاهی و شایستگی، نآگاهی و شایستگی تقسیم بندی شده است که او این مراحل را به طور کامل در سمینار خود به شما توضیح می دهد. پس از این 4 مرحله او شما را با قوانینی که بزرگترین افراد بشریت مانند توماس ادیسون کشف کردند آشنا خواهد کرد این قوانین به شما خواهند گفت ذهن و افکار ما دارای ارتعاش هستند و شما در زمانی که فکر میکنید ارتعاش هایی را به جهان ساطع میکنید و جواب این ارتعاش ها را دریافت خواهید کرد.

 

https://kevintrudo.ir/

 


نوشته شده در  سه شنبه 99/10/9ساعت  10:23 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

اگر به دنبال روابط عالی هستید یا میخواهید روابطتان را بهبود بدهید این مقاله قانون جذب عشق یک شاه کلید اصلی برای شما میباشد.

 

قبل از اینکه بریم سراغ قانون جذب عشق بهتر است شما را با قانون جذب بیشتر آشنا کنم. اکثر افرادی که میخواهند از قانون جذب عشق استفاده کنند اطلاعات و آگاهی کمی از قانون جذب دارند و من سعی دارم قبل از وارد شدن در مبحث اصلی شما را با قانون جذب آشنا کنم.

 

 

 

قانون جذب چیست؟ (تعریف ساده قانون جذب)

 

 

قانون جذب چیست؟ (تعریف ساده قانون جذب)

 

 

 

قانون جذب (law of the attraction) یک قانون ثابت در جهان است که همیشه و در همه جا در حال عمل کردن است. اگر اصول استفاده از قانون جذب را بدانید خیلی ساده می توانید به تمام اهداف و آرزوهایتان برسید.از قانون جذب می توانید در تمام موارد زندگی مثل جذب ثروت، جذب پول، جذب عشق، ساخت رابطه رویایی، رسیدن به نیمه گمشده و در کل به تمام اهداف و آرزوهایتان استفاده کنید.

 

همانطور که گفتیم قانون جذب یک قانون ثابت در جهان است، که این قانون همیشه و در همه جا در حال عمل کردن است. قانون جذب برای تمام انسان ها همیشه در حال عمل کردن است و هرگز متوقف نمی شود. شما اگر قانون جذب را بدانید این قانون برای شما عمل می‌کند و اگر اصلا به قانون جذب و کائنات ایمان داشته باشید باز هم این قانون در حال عمل کردن است، پس چه بدانید و چه ندانید شما از این قانون در تمام زندگی روزمره خود استفاده میکنید. که در این مقاله قصد دارم به صورت کامل قانون جذب عشق را به شما توضیح بدهم.

 

 

 

پیشنهاد میکنم از این مقاله دیدن کنید: قانون جذب چیست

 

 

قانون جذب عشق چیست؟

قانون جذب عشق چیست؟

 

انسان یک موجود ارتعاشی است که ذهن انسان همیشه در حال فرستادن ارتعاش به جهان هستی و کائنات است، اما وقتی خواب باشید ارتعاشی که ذهنتان ارسال می کند متوقف می شود، اما هرگز نمی توانید جلوی احساسات تان را بگیرید چون زنده بودن به معنای احساس زندگی است.

 

وقت خواب هستید هیچ ارتعاشی را به کائنات ارسال نمی‌کنید اما دارای احساسات هستید. و یک سوالی که پیش می آید این است که آیا در خواب هم می توانیم از قانون جذب عشق استفاده کنیم؟

 

کلاً بحث احساسات یکی از مهم ترین و اصلی ترین مباحث در قانون جذب و به خصوص در قانون جذب عشق است، زیرا احساسات فعلی شماست که زندگی تان را رقم می زند. احساس به دو دسته احساس بد و احساس خوب تقسیم بندی می شود. دقیقاً احساس مثل یک قطب نما عمل می کند.

 

اگر احساس بدی داشته باشید نشانه این است که دارید راه را اشتباه می روید و از خواسته و هدفتان دور می شوید. اما اگر احساس خوبی داشتید نشانه این است که دارید راه را درست می روید و باید احساس تان را خوب نگه دارید تا به آن خواسته به هدفی که دارید برسید.

 

هرچه احساس تان بهتر باشد، زندگیتان بهتر میشود و هرچه احساس بدتری داشته باشید به سمت ناخواسته ها و چیزهایی که نمی خواهید کشیده می شوید. احساس در قانون جذب عشق نقش بسیار مهم و اساسی دارد. شما باید کنترل احساساتتان را در اختیار بگیرید.

 

پیشنهاد میکنم مقاله قانون جذب پول و ثروت را مطالعه کنید

چرا احساس خوب مهم است؟؟

چرا احساس خوب مهم است؟؟

 

همانطور که گفتیم احساسات یک راهنمای دقیق است. خانم راندا برن که خالق قانون جذب است می‌گوید مهم‌ترین و اساسی ترین نقش در قانون جذب نقش احساسات است. احساسات به شما نشان می دهد که در حال جذب چه چیزی هستید. اگر احساس بدی دارید نشانه این است که در حال جذب ناخواسته ها و چیزهایی که نمی خواهید هستید و از هدف و خواسته هایتان دور میشوید. اما اگر احساستان خوب باشد اصلاً نباید نگران چیزی باشید چون در حال جذب خواسته ها و نزدیک شدن به آرزوهایتان هستید.

 

اما نقش احساسات در قانون جذب عشق چیست؟ و از کجا می توانیم بفهمیم که در حال فرستادن ارتعاش عشق به کائنات هستیم؟

 

تنها با داشتن احساس خوب می توانید تضمین کنید که دارید عشق می بخشید و بر اساس قانون جذب وقتی ارتعاش هر چیزی را بفرستید به شما بر می گردد. وقتی به دیگران عشق بورزید در حال فرستادن ارتعاش عشق به کائنات هستید و عشق زیادی به شما برمی گردد.

 

به قول مولانا:

خوش باش که هرکه راز داند / داند که خوشی، خوشی کشاند

شیرین چون شکر تو با شاکر / شاکر هر دم شکست آنها

 

چگونه با استفاده از قانون جذب، عشق جذب کنیم؟

چگونه با استفاده از قانون جذب، عشق جذب کنیم؟

 

برای اینکه بتوانید از قانون جذب عشق استفاده کنید تا عشق زیادی وارد زندگیتان شود باید ارتعاش آن را به کائنات بفرستید. و کائنات با توجه به ارتعاشی که دریافت می کنند پاسختان را می‌دهند.

 

شما از طریق محبت کردن، تشویق کردن دیگران، حمایت کردن و قدرشناسی و یا با هر احساس خوب دیگری به دیگران عشق بدهید، همان عشق بیشتر وارد زندگی تان می شود، و عشق را در هر جنبه از زندگی تان مثل سلامتی، ثروت، شادی و شغل وارد می کند.

 

اگر از طریق عیب جویی، غیبت کردن، خشم، یا هر احساس بد دیگری به دیگران احساس منفی بدهید، همان حس منفی را دریافت خواهید کرد. وقتی شما ارتعاش منفی به کائنات می فرستید، کائنات چندین و چند برابر آن را وارد زندگیتان خواهند کرد.

 

مطمئن باشید که هر ارتعاشی می فرستید، کائنات چندین و چند برابر آن را وارد زندگیتان خواهند کرد. برای همین است که می‌گویم باید احساستان را خوب نگه دارید.اگر فرد ثروتمندی را می بینید و آن را تشویق می‌کنید و سپس با گفت شایستگی ثروت را به آن می دهید مطمئن باشید در حال جذب ثروت هستید.

 

اگر دختر پسری را می بینید که در حال عشق ورزیدن به هم هستند و با دیدن آنها احساستان بد میشود در حال جذب نفرت هستید. اما اگر احساس تان را بد نکنید و احساس خوب را در خودتان پرورش دهید مطمئن باشید که در حال جذب عشق و رابطه خوب هستید.

 

همانطور که گفتم بهترین راه برای اینکه ببینید چه ارتعاش را به کائنات ارسال می کنید باید به احساسات تان توجه کنید. اصل قانون جذب عشق این است که به دیگران عشق بورزید تا عشق بیشتری وارد زندگیتان بشود.

 

آیا همین الان از قانون جذب عشق استفاده می کنم؟

برای اینکه ببینید دارید از قانون جذب عشق استفاده میکنید ساده ترین راه این است که به رابطه خودتان نگاه کنید. اگر رابطه تان خوب است به این معناست که ارتعاش مثبتی که به کائنات می فرستید بیشتر از ارتعاش منفی از آن رابطه است. اما اگر رابطه خوبی ندارید به این معناست که ارتعاش منفی که می فرستید بیشتر از ارتعاش مثبت است، و بهترین و موثرترین راه این است که ارتعاشی برخلاف ارتعاش منفی تان به کائنات بفرستید.

 

چگونه با استفاده از قانون جذب عشق، عشق بیشتر وارد زندگیمان کنیم؟

برای این که بتوانید عشق بیشتری را وارد زندگیتان کنید باید ارتعاش مثبت به کائنات بفرستید. البته راه و روش های زیادی برای فرستادن ارتعاش مثبت به کائنات وجود دارد.

 

 

 

شاه کلید اصلی قانون جذب عشق و روابط

شاه کلید اصلی قانون جذب عشق و روابط

 

 

 

در این قسمت می خواهم اصلی ترین و مهم نقطه قانون جذب عشق و روابط را به شما بگویند. یکی از مهمترین عواملی که در قانون جذب عشق باعث می شود عشق بیشتری را جذب کنید این است که چقدر خودتان را دوست دارید یا اینکه چقدر شایسته هستید. هر چقدر بیشتر خودتان را دوست داشته باشید و شایستگیتان بیشتر باشد عشق بیشتری را جذب خواهید کرد.

 

چون جهان بیرون آینه درون است. این مسئله بسیار مهمی است که شاید تا به حال در مورد آن فکر نکرده باشید. منظور از این جمله که جهان بیرون آینه درون است یعنی هر چیزی که درونتان است را همانطور در بیرون دریافت خواهید کرد. بهتر است به شرایط الان تان نگاه کنید. شرایط الانتان نتیجه افکار درونتان است. به عنوان مثال:

 

 

 

اگر من فردی بامزه هستم، در هر جمعی که قرار بگیرم یکی از افراد جمع به من می‌گوید که چقدر بامزه هستی.هر چیزی که در درون من است همان را در بیرون دریافت خواهم کرد.

 

برای اینکه بتوانید شرایط الانتان را تغییر بدهید باید درون تان را تغییر بدهید. باید بر روی درون تان کار کنید.وقتی خودم را دوست داشته باشم یعنی من خیلی دوست داشتنی هستم و هر کجا بروم مورد احترام همه قرار می گیرم و من را دوست دارند.

 

مهمترین و اصلی ترین بحث در قانون جذب عشق و روابط این است که خودتان را چقدر دوست دارید. هرچقدر خودتان را بیشتر دوست داشته باشید بیشتر مورد احترام قرار خواهید گرفت. هر چقدر خودتان را دوست داشته باشید دیگران هم همان قدر شما را دوست دارند.

 

پس به این نکته توجه کنید که مهمترین و اصلی ترین مرحله در قانون جذب عشق این است که خودتان را خیلی دوست داشته باشید. برای روشن شدن مفهوم عشق بخشیدن به دیگران ، اول باید معنی عشق بخشیدن به دیگران را بفهمید.

 

تلاش برای تغییر دادن طرف مقابل عشق بخشیدن نیست!

بازخواست، ملامت، غر زدن، ایراد گرفتن، شکایت کردن از طرف مقابل عشق بخشیدن!

این که حق با شماست و طرف مقابل تان اشتباه می کند عشق بخشیدن نیست!

اینکه بخواهید هر کاری را که دوست دارید طرف مقابلتان انجام بدهد عشق بخشیدن نیست!

و…

 

تمام این ها بر خلاف قانون جذب عشق و روابط است. یکی از اصلی‌ترین موضوعاتی که باعث می شود در رابطه تان شکست بخورید، فکر کردن به رابطه شکست خورده قبلی می باشد.

 

تمام این ها بر خلاف قانون جذب عشق و روابط است. یکی از اصلی‌ترین موضوعاتی که باعث می شود در رابطه تان شکست بخورید، فکر کردن به رابطه شکست خورده قبلی می باشد.

 

این مسئله بسیار جالب است که آنقدر به شکست خودتان فکر می‌کنید که در رابطه جدیدتان باز شکست میخورید. به عنوان مثال با یک نفر وارد رابطه ای می شوید و قرار ازدواج می گذارید اما یک هفته مانده به تاریخ ازدواج طرف مقابلتان به شما خیانت می کند و شما را ترک می کند. دقیقا همین سناریو پشت سر هم در روابطتان ایجاد می شود. نفر بعدی هم به همین صورت و نفر بعدی نیز همینطور و نفرات بعدی هم شما را ترک میکنند و این ماجرا ادامه پیدا می کند.

 

اما شاید برایتان سوال پیش بیاید که چرا این اتفاقات پشت سر هم رخ میدهد؟

 

وقتی این اتفاقات پیش آمد و شما ترسیدید، وقتی چندبار شکست بخورید و وارد یک رابطه جدید بشوید شما با فکر کردن به رابطه های قبلی تان ارتعاش آنها را به کائنات می فرستید و احساس تان بد می شود و همین احساس بد، اتفاقات بد را وارد زندگی تان می کند و در نهایت در رابطه جدیدتان دچار مشکل می شوید.

 

 

 

قانون جذب عشق

 

 

 

قانون جذب عشق همه چیز را به شما می دهد. برای اینکه بتوانید از این قانون قدرتمند استفاده کنید باید اصول قانون جذب را بدانید. قانون جذب در دقیقه مانند یک طناب است که به هر چیزی که فکر می‌کنید آن را به سمت خودتان می کشید. شما هرگز نمی توانید با طناب چیزی را هل بدهید.

 

استفاده از قانون جذب کار بسیار سخت و دشواری است، البته در ابتدای راه ممکن است برایتان سخت و دشوار باشد. وقتی اصول استفاده از قانون جذب را یاد گرفتید می توانید در تمام جنبه های زندگی تان از آن استفاده کنید البته تمام خواسته و اهدافی که دارید برسید.

 

شما قدرت اختیار دارید و می توانید افکارتان را کنترل کنید. شما هرگز نمی توانید همزمان به دو چیز فکر کنید. تنها وظیفه شما این است وقتی افکار منفی وارد ذهنتان شد باید افکار مثبت را جایگزین آنها کنید. یکی از ابزارهای بسیار قدرتمند در قانون جذب عشق این است که به نکات مثبت دیگران توجه کنید.

 

مهمترین راز قانون جذب عشق این است که شما می توانید هر چیزی را که دوست دارید به خودتان بچسبانید. فقط کافیست آن چیزی را که دوست دارید را در سایر افراد جستجو و پیدا کنید. اصلا کار سخت و دشواری نیست.

 

خیلی ساده است. فقط و فقط شما باید به ویژگی‌های مثبت افراد داخل زندگیتان توجه کنید به عنوان مثال:

 

اگر فردی در زندگی شما بد قول است اصلا نباید به بدقولی و توجه کنید باید ببینید که چه ویژگی های مثبتی دارد و به آنها توجه کنید. مثلاً: مفرد بدقول است ولی مهربان است، و شما باید به مهربانی او توجه کنید. یا اینکه فردی بدقول است اما خوش صحبت است، شما باید به خوش صحبتی او توجه کنید. اگر بتوانید از این دید به افراد داخل زندگی تان توجه کنید شما به بهترین شکل ممکن توانستید از قانون جذب عشق استفاده کنید.

 

جذب نیمه گمشده با قانون جذب عشق

جذب نیمه گمشده با قانون جذب عشق

 

 

 

در این بخش قصد دارم در مورد جذب نیمه گم شده با شما صحبت کنم. خیلی از دوستان از من می پرسند که چطور میتوانیم نیمه گمشده مان را جذب کنیم؟

 

1_ برای این که بتوانید نیمه گمشده تان را جذب کنید بهترین کاری که باید انجام دهید در قدم اول باید شایستگی خودتان را افزایش بدهید. باید به خودتان ثابت کنید که شایسته بهترین چیزها در زندگی هستید. برای افزایش شایستگی تاکید می کنم تمارین قانون جذب را انجام دهید. شما با انجام تمرین روزانه قانون جذب می توانید شایستگی تان را افزایش بدهید.

 

2_ دومین مرحله برای جذب نیمه گمشده این است که اعتماد به نفس تان را بدهید. پیشنهاد می کنم تمرین روزانه اعتماد به نفس را که در بخش اعضای ویژه برای تمام قرار دادم انجام بدید.

 

3_مهمترین راز برای جذب نیمه گمشده این است که به نکات مثبتی که دوست دارید طرف مقابلتان داشته باشد توجه کنید و آنها را احساس کنید.

 

 

 

سوالات پرتکرار در زمینه قانون جذب عشق

با توجه به اینکه بسیاری از افراد سوالات زیادی در زمینه قانون جذب عشق از من پرسیده بودند تصمیم گرفتم به صورت کامل جواب یکسری سوالات پرتکرار را در این بخش بدهم. پس همراه من باشید

 

1- آیا میتوانید یک فرد خاصی را جذب کنیم؟

 

همان طور که میدانید تمام ما یک موجود ارتعاشی هستیم البته بر اساس قانون جذب جذب یک فرد خاص شدنیه اما چون فرد موردنظرتون هم یک موجود ارتعاشیه باید باهاش هم ارتعاش شوید تا بتونید جذبش کنید. البته اصلا تاکیدی به جذب یک فرد خاصی ندارم پپیشنهاد میکنم با تکنیکی که برای جذب نیمه گمشده گفتیم نیمه گمشده خودتونو جذب کنید.

 

 

 

2- چطور باورهای نادرست در زمینه قانون جذب عشق و روابط را پیدا کنیم؟

 

کلا شاه کلید پیدا کردن باورهای مخرب در قانون جذب استفاده از قدرت احساساتتان است. برای شناسایی باورهای شتباهتان باید به احساساتتان توجه کنید. در هر زمینه ای مثل جذب پول و ثروت یا حتی روابط و… احساساتتان بد بود نشانه باورهای اشتباه شماست. با این تکنیکی که به شما گفتم خیلی راحت میتونید باورهای اشتباه را از باورهای درست تشخیص بدید. این تکنیک فقط برای شناسایی باورهای مخرب در زمینه جذب عشق نیست و در تمام زمینه ها مثل جذب پول ، جذب شغل مورد علاقه و… کاربرد دارد.

 

 

 

3- چطور رابطه خوبی داشته باشیم؟

 

برای داشتن یک رابطه عالی باید ارتعاش یک رابطه بی نظیر را به کائنات بفرستید. باید ورودی های مثبتی به ذهنتان بفرستید. شما از طریق دیدن،شنیدن و… ورودی هایی به ذهنتان میفرستید. برای همین برای اینکه بتوانید رابطه بی نظیری بسازید ورودی ذهنتان را کامل در اختیار بگیرید. حتما از چیزهای منفی مثل اتفاقات بد گذشته ، فیلم های شبکه های ماهواره ای و… خودداری کنید. در کل از کارهایی که احساسات منفی در شما ایجاد میکنم دوری کنید تا اتفاقات مثبت وارد زندگیتون بشه.

 

 

 

4- چطور احساساتمان را خوب نگهداریم؟

 

ممکن است خوب نگهداشتن احساسات کار سخت و دشواری باشد. برای خوب نگهداشتن احساساتتان باید افکار خوب و مثبتی در خودتان ایجاد کنید.راحتترین و ساده ترین راه استفاده از جملات تاکیدی مثبت و تجسم خلاق است. میتوانید خودتان را در رابطه رویایی تجسم کنید. میتوانید با خودتان در مورد یک رابطه رویایی صحبت کنید و…

 

https://www.janblaghy.ir/the-law-of-attraction-of-love/

 

https://www.janblaghy.ir/learn-the-law-of-attraction-to-attract-love-and-health/

 


نوشته شده در  شنبه 99/10/6ساعت  12:29 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

همه‌ی ما دوست داریم ثروتمند شویم و همانند افراد ثروتمند زندگی کنیم. برای اینکار ابتدا باید بدانیم افراد فوق ثروتمند چه ویژگی‌ها و خصلت‌هایی دارند که توانستند اینهمه ثروت جمع کنند. ما در ادامه به شما 25 راز افراد فوق ثروتمند بر اساس اصول کوین ترودو را خواهیم گفت. این نکته را فراموش نکنید که کوین ترودو برای فاش کردن رازهای گروه‌های مخفی برای 10 سال به زندان افتاد و هنوز هم 4 سال از محکومیت‌ او باقی مانده است. کوین ترودو به شما می‌گوید برای ثروتمندشدن به چه چیزی نیاز خواهید داشت.

 

ویژگی‌هایی که افرادِ ثروتمند را از افرادِ معمولی جامعه جدا می‌کند!

افرادِ ثروتمند رفتارهایی دارند که ممکن همه‌ی ما آن‌ها را داشته باشیم، اما فقط افرادِ محدودی هستند که به تقویت کردن این ویژگی‌ها در درونشان می‌پردازند. برای اینکه بتوانید روزی به فردی فوق ثروتمند تبدیل شوید باید این ویژگی‌ها را داشته باشید و آن‌ها در درونِ خود پرورش دهید. کوین ترودو به شما رازهای افراد فوق ثروتمند را خواهد گفت، در ادامه با ما همراه باشید.

 

توصیه‌ی کوین ترودو ، شما باید یک دانش‌آموز ممتاز باشید

شما باید یک دانش آموز باشید

همه‌ی ثروتمندان یک دانش آموز ممتاز هستند، صبر کنید تا در این باره بیشتر به شما توضیح بدهم. ثروتمندان دارای قدرت و شاخص یادگیری بالایی هستند، برای اینکه بتوانید شما هم روزی شبیه افراد فوق ثروتمند شوید باید بر روی مسئله‌ی یادگیری هر چه بیشتر تمرکز کنید. شاید شما بگویید که بسیاری از افراد ثروتمند را می‌شناسید که ترکِ تحصیل کردند و دیگر درسشان را ادامه ندادند، اما یادگیری تنها به معنای تحصیل در دانشگاه و مدرسه نیست. افراد فوق ثروتمند زمانِ زیادی از وقتشان را بر روی یادگرفتن سپری می‌کنند. برای اینکه بدانید شما چقدر حاضر به یادگیری هستید، تنها کافیست سوالات زیر را از خودتان بپرسید. من چقدر حاضر به یادگیری هستم؟ سوال دومی که شما باید از خودتان بپرسید این است که چقدر تمایل به تغییر کردن دارید؟ اگر مایل نیستی که تغییر کنی حتی اگر حاضر به یادگیری باشی باز هم برای آموزش مناسب نخواهی بود. فقط تغییر کردن است که باعث می‌شود چیزهای جدیدی در زندگی به رویت گشوده شود. شاخص آموزش پذیری را در خودتان به وجود بیاورید و شروع به یادگیری مهارت‌های مختلف کنید.

 

مقیاس تعادلِ آموزش را درک کنید.

مقیاس یادگیری و کوین ترودو

در جلوی دیدگاه شما دو مقیاس وجود دارد. تفکر، نگرش، اشتیاق، افکار و رویاها مقیاس اول را تشکیل می‌دهد. در این مقیاس شما باید بدانید که چرا کارها را انجام می‌دهید؟ هدفتان از انجام کار چیست؟ در این مرحله باید رویای شخصی و آرزویتان را مشخص کنید و بعد از آن به مقیاسِ دوم یعنی چگونگی انجام کار می‌رسید. تکنیک‌ها، مهارت‌ها و روش‌های عملی در این دسته قرار می‌گیرند. شما در ابتدا نباید بر روی تکنیک‌های ایجاد ثروت تمرکز کنید بلکه باید بر روی چرایی آن متمرکز شوید. لازم نیست که بدانید چگونه می‌توان ثروتمند شویم بلکه فقط بدانید چرا می‌خواهید ثروتمند شوید. هنگامی که شما در ابتدا این موضوع را مشخص کنید در همین هنگام می‌باشد که چگونگی آن پیدا خواهد شد. البته باید در این موضوع تعادلی هم رعایت شود. کوین ترودو به ما توصیه کرده که یادگیری تفاوتِ افراد موفق از افراد عادی است و به همین دلیل باید تا جایی که می‌توانید یاد بگیرید و به خواندن ادامه دهید.

 

مراحل یادگیری و 4 مرحله‌‌ای که فوق ثروتمندان به آن رسیدند!

این مسئله را باید دانست که شما برای یادگیری 4 مرحله خواهید داشت؛

 

بی‌کفایتی ناخودآگاه

اولین مرحله در یادگیری بی کفایتی ناخودآگاه است، در این مرحله شما نمی‌دانید که نمی‌دانید!

 

بی لیاقتی آگاهانه

دومین مرحله در مراحلِ یادگیری می‌باشد، در این مرحله است که به این نتیجه می‌رسید که شما می‌دانید که نمی‌دانید!

 

صلاحیت آگاهانه شروع تغییری مهم در شما

کوین ترودو و توصیه‌اش

شما در صلاحیت آگاهانه است که در درونتان تغییر به وجود می‌آورید. در این مرحله باید بدانید که چگونه از اصولی که یاد گرفتید در تغییر درونی استفاده کنید. شما باید از این مرحله بگذرید تا به صلاحیت ناخودآگاه و مرحله‌ی آخر برسید.

 

صلاحیت ناخودآگاه

بعد از مرحله‌ی صلاحیت آگاهانه، شما به این مرحله می‌رسید. تنها افراد فوق ثروتمند هستند که به صلاحیت ناخودآگاه دست پیدا خواهند کرد. نگران نباشید اگر شما به مرحله‌ی سوم برسید به صورت خودکار وارد این مرحله خواهید شد و به آن دست پیدا می‌کنید.

 

کوین ترودو ، برای خودتان هدفی مشخص داشته باشید

هر فردی برای اینکه بخواهد به موفقیت برسد به یک هدف نیاز دارد. هدفِ شما مهمترین انتخابِ شماست و شما باید اهداف خودتان را بر اساس اشتیاق و میلتان انتخاب کنید. بیشتر ما هدفمان را چیزی در نظر می‌گیریم که دیگر افراد به آن دست پیدا کردند، اما این کار اشتباه است و هدفِ ما باید مناسب خودمان باشد نه فردِ دیگری. زمانی که هنوز دست به کار نشده‌اید برای خودتان فقط یک هدف داشته باشید. یک هدفِ کامل و مشخص درنظر بگیرید و بر اساسِ آن گام بردارید. افراد فوق ثروتمند تنها زمانی در اهدافشان متنوع می‌شوند که به موفقیت دست پیدا کرده باشند.

 

کوین ترودو به شما توصیه کرده است که هدفتان دقیق و مشخص باشد. اگر دوست دارید تا یک ماشین گران قیمت داشته باشید پس باید دقیق‌تر روی هدفتان متمرکز شوید. برای این مثال، من در آینده یک ماشینِ پورشه‌ی قرمز می‌خواهم. هدفِ شما هر چقدر هم بزرگ و دست نیافتنی باشد مهم نیست. هر چیزی که بتوانیم در تخیلمان به آن برسیم در واقعیت هم می‌توانیم به آن دست پیدا کنیم. برای اینکه در زمانِ شکست‌ها و ناامیدی‌ها از مسیر هدفمان دور نشویم می‌توانیم برای خودمان یک تابلو آرزوها بسازیم. تابلو کائنات کمک می‌کند تا هر وقت که می‌خواهیم بتوانیم آرزوها و اهداف خود را تجسم کنیم.

 

مسئله‌ای که باعث شده تا تابلو کائنات بسیار اهمیت داشته باشد و در مسیر فوق ثروتمند شدن و دستیابی به اهداف کمکمان کند این است که ذهنِ ما تفاوتی را برای واقعیت و تخیل حساب نمی‌کند. یعنی هر چیزی که در تخیلمان به آن برسیم را می‎توانیم در واقعیت هم به آن دست پیدا کنیم. آفریدگار و خالقی که قدرتِ تخیل را به ما داده است، توانایی رسیدن به آرزوهای بزرگ را هم در درونمان قرار داده است!

 

برای رسیدن به هدفتان یک اشتیاق سوزان داشته باشید!

داشتنِ اشتیاق سوزان از دید کوین ترودو

شما برای رسیدن به موفقیت و هدفتان در زندگی به اشتیاق نیاز دارید. اشتیاق همان میلِ شما به انجام دادن کار است. تا به حال زندگی چند فرد موفق را دیده‌اید که هر روز از ساعت 6 صبح بیدار می‌شوند و حتّی تا 18 ساعت هم کارشان را ادامه می‌دهند. تازه کارشان را طوری انجام می‌دهند که هیچ خستگی‌ای هم در طولِ روز حس نمی‌کنند. این اشتیاق آن‌ها در انجامِ کار است. اما آیا اشتیاق برای تبدیل شدن به فردی فوق ثروتمند کافیست! ناپلئون هیل، جک زوفلت و بسیاری از استادهای دیگر انگیزشی معتقدند که اشتیاق برای رسیدن و دستیابی به موفقیت کافی نیست، بلکه برای رسیدن به هدفتان باید اشتیاق سوزان داشته باشید.

 

آقای جک زوفلت می‌گوید که اشتیاق با مقیاس 0 تا 100 محاسبه می‌شود، فقط افرادی می‌توانند به هدفشان دست پیدا کنند که درجه‌ی اشتیاقِ آن‌ها بر روی 100 باشد. اگر فردی برای مثال درجه اشتیاقش بر روی 50 باشد، کارهایی که برای دستیابی به موفقیت لازم  دارد را با تمام قدرتش انجام نمی‌دهد. در این حالت است که شما کار خود را با شک انجام می‌دهید و در نتیجه به نتیجه‌ی دلخواه دست پیدا نمی‌کنید. با این اشتیاق شما به کارآفرینی نصفه و نیمه، یک فروشنده و یا همسر نصفه و نیمه و … تبدیل می‌شوید و هیچوقت به هدفی که درنظر داشتید دست پیدا نمی‌کنید. آقای زوفلت گفته که در حالتی که اشتیاقتان بر روی 100 باشد اگر با یک مشکل با درجه‌ی 70 روبه‌رو شوید می‌توانید به راحتی آن را حل کنید و به هدفی که دارید برسید. تمامِ افراد موفق در راه رسیدن به هدفشان از اشتیاق سوزان استفاده کرده‌اند.

 

کوین ترودو ، از قانون جذب در رسیدن به هدفتان استفاده کنید.

استفاده از قانون جذب و کوین ترودو

این ایده را نیز برای اولین بار ناپلئون هیل مطرح کرد. ناپلئون هیل به ما گفته است که شما به همان چیزی تبدیل می‌شوید که به آن فکر می‌کنید. این قانون، قانونِ کائنات است که شما به هر چیزی که فکر کنید به همان هم تبدیل می‌شوید. به همین دلیل است که افکار مثبت و افکاری که به ما می‌گویند که به موفقیت خواهیم رسید ما را در این راه کمک می‌کنند و افکار منفی مانعِ رسیدن ما به هدفمان می‌شوند. اگر در زمان کار خوشحال هستید خوشی و اگر ناراحت و عصبانی هستید، استرس و اضطراب به دست خواهید آورد. شما برای موفقیت به خوش‌بینی نیاز خواهید داشت.

 

توصیه‌ی کوین ترودو در راهِ رسیدن به هدف، کتاب بخوانید و با کتاب‌ها دوست شوید!

اگر واقعاً می‌خواهید موفق باشید برای این هدف باید کتاب بخوانید. رهبران بزرگ همگی خواننده هستند. کوین ترودو می‌گوید شما در 5 سالِ دیگر به فردی تبدیل می‌شوید که آن فرد محصولِ خواندن کتاب‌های امروز و دوستانِ حال حاضر شما هستند. اگر می‌خواهید موفق شوید من به شما توصیه می‌کنم کتاب‌هایی را می‌گویم بخوانید.

 

کتاب جادوی فکر بزرگ

کتاب پله پله تا اوج

کتابِ بخواهید تا به شما داده شود

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل

برای اینکه تمام کتاب‌های موفقیت را که کوین ترودو به شما معرفی کرده است بخوانید بر روی اینجا کلیک کنید.

 

گوش دادن به ویدیوها و پادکست‌ها به طور مستمر توصیه‌ی کوین ترودو

گوش‌‌دادن و مطالعه درباره راه‌های موفقیت، روش فکر کردن شما را جایگزین الگوهای جدید می‌کند و باعث می‌شود ذهن شما با اطلاعات مثبت تغذیه شود. در نتیجه اینکار به شما کمک خواهد کرد که الگوهای رفتاری خود را برای رسیدن به اهدافتان و موفقیت تغییر دهید. شما هرگز نباید یادگیری روش های موفقیت را متوقف کنید، به عنوان مثال داشتنِ یک بدن خارق‌العاده مانع از رفتن شما به باشگاه نمی‌شود به همین دلیل است که باید به فکر یادگرفتنِ روش‌های جدید موفقیت باشید. افراد فوق ثروتمند هیچوقت دست از یادگرفتن برنمی‌دارند!

 

کوین ترودو ، برای موفق شدن در سمینارها شرکت کنید!

شرکت کردن در سمینارها و کوین ترودو

در این روش کوین ترودو گفته که همه‌ی افراد باید به طور مداوم به دنبال کسب اطلاعات برای پیدا کردن راه‌های موفقیت باشند. شرکت کردن در سمینارها، زمان و صبر زیادی می‌خواهد و با روش گوش‌دادن به پادکست‌ها بسیار متفاوت است. یکی از تفاوت‌های شرکت در سمینارها با گوش‌دادن به پادکست این است که در سمینارها شما با افراد روشنفکر و باتجربه آشنا می‌شوید و می‌توانید در زمینه یافتن راه‌های موفقیت با آن‌ها در ارتباط باشید. یک سمینار خوب به شما تجربه پرثمری و متفاوتی را از یادگیری خواهد داد.

 

10% از هرآنچه که کسب می‌کنید را پس‌انداز کنید!

پس انداز و کوین ترودو

افراد موفقی که امروز مشاهده می‌کنید پس‌انداز می‌کنند. شما باید حداقل 10% از سرمایه‌ای که به دست می‌آورید را پس‌انداز کنید. شاید در ابتدا اینکار برایتان سخت و دشوار به نظر بیاید اما موفقیت با چالش‌ها و تغییر اتفاق می‌افتد. دقت کنید که شما نباید به کم قانع باشید، برای دستیابی به ثروت و موفقیت باید بلندپرواز باشید، باید شجاعت رویاپردازی و تلاش برای رسیدن به اهدافتان را داشته باشید. شما به فردی تبدیل می‌شوید که امروز در ذهن و تخیلتان تصور می‌کنید. از آرزوها و اهداف بزرگ نترسید زیرا خداوند توانایی رسیدن به هر هدفی که در تخیل ما امکان پذیر است را در درون ما قرار داده است.

 

بدهی دارید، همین امروز آن را پرداخت کنید!

کوین ترودو و پرداخت سریع بدهی

تمرکزتان را بر بدهی های خود بگذارید و با کاهش آن‌ها، به مرورِ زمان حذفشان کنید. در این قسمت کوین ترودو به اعتبار مالی شما و سرمایه‌ی شما اشاره‌ای نکرده است. در واقع بدهی فلج کننده کسب و کار شماست. بدهی فلج کننده و عاملِ شکست کارتان است و هر چقدر سریعتر که می‌توانید آن را پرداخت کنید.

 

باید اولویت های خود را به خوبی مدیریت کنید

هیچکس نمی‌تواند زمان را متوقف کند اما می‌توانیم یادبگیریم که چگونه اولویت‌های خود را مدیریت کنیم. اولویت‌بندی در وظایف و رسیدگی به کارها به ترتیب باعث می‌شود استرس، گیجی و اضطراب کمتری داشته باشیم و تمرکز بیشتری در انجام کارهایمان داشته باشیم. این کار همچنین به انجام گرفتن کارها در مدت زمان کمتر منجر می‌شود.

 

کوین ترودو ، با افراد برنده و موفق دوست شوید

با افراد برنده و موفق ارتباط داشته باشید، افراد موفق با افراد روشنفکر و هم ایده معاشرت می‌کنند. فرض کنید که شما 5 برابر دوستانتان درآمد دارید، پس برای موفق شدن باید به دنبالِ افرادی بگردید که هم‌سطح شما باشند و حتّی از شما هم موفق‌تر باشند.

 

افراد موفق و ثروتمند اطراف خود انرژی‌ای دارند که اگر می‌خواهید به موفقیت برسید به آن‌ها نیاز دارید و برعکس اگر با افراد شکست خورده بگردید انرژی‌ منفی آن‌ها و شیوه زندگی آن‌ها شما را هم شبیه به خودشان می‌کند. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که وقتی با دوستان موفق و پرتلاش خود در دانشگاه گفت‌و‌گو دارید ناخودآگاه شما هم دوست دارید شبیه به آن‌ها شوید و بالعکس این قضیه هم درست است و افراد شکست خورده شما را از رسیدن به هدفتان بازمی‌دارند.

 

کوین تردو ، کار را بفهمید!

کار چیست؟ شما می‌توانید بی‌وقفه و سخت کار کنید و یا به صورت هوشمندانه و بهینه کار کنید. افراد موفق می‌دانند که روند فکری آن‌ها در راه دستیابی به موفقیت آن‌ها موثر می‌باشد. آیا افراد فوق ثروتمند هم بی‌وقفه و بدون فکر کار می‌کنند یا اینکه با فکر و اندیشه بر روی اهدافشان کار می‌کنند؟ کاری را انجام دهید که به آن علاقه دارید، در این صورت آن کار را تا زمانی که بخواهید می‌توانید انجام دهید و نتایج چشمگیری را به وجود بیاورید. درست است که برای رسیدن به موفقیت باید سخت کار کنید اما هیچ‌گاه نیازی به پرداخت هزینه‌های ناخوشایندی در این راه از جمله از دست دادن سلامتتان نیست. اگر انجامِ هر کاری که اکنون انجام می‌دهید برایتان عذاب‌آور است، راهی برای تغییر آن پیدا کنید.

 

ناپلئون هیل از بهترین نویسندگان انگیزشی و موفقیت به شما می‌گوید که اول باید بدانید که از زندگی خود چه چیزی می‌خواهید و حاضرید در راه رسیدن به اهداف و آرزوهایتان چه چیزی را خرج کنید.

 

ناپلئون هیل نویسنده‌ی نابغه‌ی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید را بهتر بشناسید.

 

یک شخصیت دلپذیر برای خود بسازید

شخصیت دلپذیر توصیه‌ی کوین ترودو

برای موفقیت شما باید به فردی دوست داشتنی تبدیل شوید و در بینِ همه‌ی افراد محبوب باشید. برای ایجاد این مهارت در درونتان می‌توانید کتابِ “چگونه دوستان خود را جلب کنیم و بر مردم تاثیر بگذاریم” از دیل کارنگی را مطالعه کنید.

 

بسیاری از افراد فوق ثروتمند با اختصاص پولشان به خیریه‌ها و مراکز درمانی، تحصیلی و آموزشی خودشان را در بین مردم هر چه بیشتر محبوب می‌کنند. اندرو کارنگی مردِ اول فولاد ایالت متحده هنوز هم پس از گذشت 100 سال از درگذشتش بین مردم محبوب است و به خوبی از او یاد می‌شود. شخصیت دلپذیر لازمه‌ی موفقیت شما در آینده است.

 

اندرو کارنگی کیست و چگونه به ثروتمندترین فرد تاریخ ایالت متحده آمریکا تبدیل شد!

 

مهارت‌های ارتباطی خودتان را بیشتر کنید

همه‌ی افراد موفق ارتباط بسیار خوبی با افکار و عقاید خود دارند و آن‌ها این توانایی را دارند که شما را متقاعد کنند. شاید شما در دوستانتان افرادی را بشناسید که به خوبی می‌توانند شما را در موضوعی متقاعد کنند هر چند نظرتان در ابتدا با آن‌ها در جهت مخالف باشد اما طوری با شما صحبت می‌کنند که خودِ شما متقاعد می‌شوید. تقریباً تمامِ افراد فوق ثروتمند دارای مهارتِ فروش هستند. آن‌ها در ابتدا برای فروش جنس و یا چیزی شما را قانع می‌کنند و سپس وسیله‌ را به شما می‌فروشند. نکته‌ای که جالب به نظر می‌آید این است که شاید شما اصلاً به آن جنس و یا وسیله نیاز نداشته باشید، اما افراد موفق طوری شما را قانع می‌کنند که نیازمند و محتاج به وسیله‌ی آن‌ها نشان داده شوید. برای اینکه شما هم بتوانید همانند افراد فوق ثروتمند این مهارت را داشته باشید، کوین ترودو به شما توصیه می‌کند که در سمینارها شرکت کنید و هر چه بیشتر کتاب مطالعه کنید.

 

تسهیلات اعتباری خود را افزایش دهید

کوین ترودو در این مرحله می‌گوید که شما باید پایه‌ی دارایی خودتان را افزایش دهید و با اینکار است که تنها می‌توان تسهیلاتِ اعتباری خوبی برای خودتان به وجود بیاورید. برای فوق ثروتمند شدن و تولید ثروت باید دو اصل پس اندازِ سرمایه و سرمایه گذاری را جدّی بگیرید.

 

کوین ترودو می‌گوید، همان ثروتمندان مالیات بپردازید!

افراد ثروتمند مالیاتِ زیادی را نمی‌پردازند در حالی‌که افرادی که تازه کار هستند هزینه‌های زیادی را در این راه خرج می‌کنند. مالیاتِ خود را کاهش دهید تا جریان نقدی و پولِ بیشتری را برای خودتان در اختیار بگیرید. برای این هدف باید از فرصت‌های به دست آمده نهایت استفاده را ببرید و سرمایه خودتان را در این راه خرج کنید.

 

وارن بافت از فوق ثروتمندترین افراد جهان در مستندی که از او ساخته شده است گفته است که از منشی دفترش مالیاتِ کمتری به دولت پرداخت می‌کند و تقریباً هیچ هزینه‌ای را برای مالیات نمی‌دهد.

 

پرداخت مالیات به روش کوین ترودو

کوین ترودو می‌گوید: بیمه پرداختی را در صورت زیاد بودن کاهش دهید

کوین ترودو برای فوق ثروتمند شدن به ما می‌گوید که اگر بیمه‌ای که پرداخت می‌کنید بیشتر از حدِ مجاز است، مقدار بیمه‌ی پرداختی خودتان را کاهش دهید.

 

اعتبار خودتان را هر چه بیشتر افزایش دهید

افزایش اعتبار و دیدِ کوین ترودو

از دارایی‌های خودتان محافظت کنید و این توانایی را در درونتان ایجاد کنید که بتوانید هر چه بیشتر بر اعتبار خودتان بیافزایید. به جای آنکه یک شرکت انحصاری داشته باشید، برای خودتان شرکتی با مسئولیت محدود به وجود آورید.

 

کوین ترودو ، برای فوق ثروتمندشدن از پول دیگران استفاده کنید

اگر می‌خواهید ثروتمند شوید پس باید بتوانید از پول دیگران استفاده کنید. این روش را بیاموزید که از اعتبار و پولِ دیگران برای ایجاد ثروت استفاده کنید.

 

درآمدتان را افزایش دهید

کوین ترودو در این مرحله به ما می‌گوید که برای ثروتمند شدن 2 عنصرِ اساسی وجود دارد. هزینه‌ها و درآمد. برای اینکه بتوانید در آینده به فردی ثروتمند تبدیل شوید باید این خصلت را درونتان به وجود بیاورید که هزینه‌های خود را کاهش دهید و درآمدتان را بیشتر کنید. با اینکه این اصل یک چیزِ ساده و پیش‌پا افتاده است ولی بیشتر ما در انجامِ آن ناموفق هستیم و فقط افرادی به خوبی آن را انجام می‌دهند که بتوانند در ابتدا این ویژگی را در درونشان به وجود بیاورند.

 

برای اینکار باید هزینه‌های خود از بدهی، مالیات، بیمه و … را کاهش دهید یا آن‌ها را مدیریت کنید و سپس بعد از آن درآمدتان افزایش دهید. کوین ترودو برای افزایش درآمدتان راه‌های زیر را توصیه کرده و گفته است که این راه‌ها در زیادکردن درآمدمان موثر هستند.

 

تجارت در بورس

سرمایه گذاری در املاک

شرکت کردن در بازاریابی شبکه‌ای

تجارت در ارز دیجیتال و رمز نگاری شده

سرمایه گذاری در بازارِ سهام

سخن پایانی

کوین ترودو رازِ ثروتمندشدن را در مهارت‌هایی دانسته است که افراد فوق ثروتمند آن‌ها را دارند و همه‌ی ما باید این مهارت‌ها را در درونمان به وجود بیاوریم و اگر این ویژگی‌‌ها را داریم باید به تقویت آن‌ها در درونمان مشغول شویم. کوین ترودو در اینجا به ما توصیه کرده که راهِ موفقیت با دو اصل تغییر و یادگیری شروع می‌شود و اگر این دو اصل را جدی بگیریم می‌توانیم به فردی فوق ثروتمند در آینده تبدیل شویم.

 

https://www.janblaghy.ir/%DA%A9%D9%88%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D8%B1%D9%88%D8%AF%D9%88-%DA%A9%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F-%D8%B1%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AE%D9%81%DB%8C/

 


نوشته شده در  پنج شنبه 99/10/4ساعت  2:0 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

فیلم راز یا مستند راز بدون شک یکی از بهترین منابع برای یادگیری قانون جذب است. برای درک بهتر قانون جذب پیشنهاد می کنم حتما یک بار به صورت کامل مستند و فیلم راز را کامل ببینید. فیلم راز (The Secret) در زمان انتشارش سر و صدای زیادی به پا کرد.

مستند راز توسط خانم راندا برن (rhonda byrne) ساخته شده است. با دیدن مستند راز می توانید درک بهتری از قانون جذب پیدا کنید. افرادی که به تازگی با قانون جذب آشنا می شوند پیشنهاد می کنم حتما یک بار مستند راز را کامل ببینند چون با دیدن کامل فیلم راز درک بهتری از قانون جذب پیدا خواهید کرد.

اگر شما هم جزو افرادی هستید که به دنبال نسخه کامل فیلم و مستند راز هستید ما در سایت مدیر افکار نسخه کامل فیلم راز را برایتان قرار دادم. مستند راز تا به حال توانسته است زندگی هزاران نفر را در سراسر دنیا تغییر بدهد. موضوع اصلی این مستند درک کامل قانون جذب است.

بسیاری از افراد فکر می کنند که قانون جذب واقعیت ندارد اما با دیدن کامل فیلم راز میتوانید به درک بزرگی از قانون جذب برسید.

فیلم راز یا مستند راز
فیلم راز و مستند راز
فیلم راز یا مستد راز قانون جذب یا همان قانون راز شما را با قوانین آشنا خواهد کرد که می توانید با استفاده از این قوانین به هر خواسته و هدفی که دارید برسید. فیلم و مستند راز توسط خانم راندا برن ساخته شده است. خانم راندا برن متولد 1945 است.

خانم راندا برن با توجه به شرایط بسیار سختی که داشت و زندگی اش از نظر مالی وضعیت بسیار بدی بود به صورت اتفاقی کتابی را در دست دخترش میبیند که نظرش را جلب می کند. این کتاب همان کتاب علم ثروتمند شدن از اثر والاس واتلز بود. این کتاب توانست زندگی خانم راندا برن را به صورت کامل تغییر بدهد. کتاب علم ثروتمند شدن از والاس واتلز اولین کتابی بود که در زمینه قانون جذب نوشته شده بود.

کتاب علم ثروتمند شدن از والاس واتلز زندگی خانم راندا برن را کامل تغییر داد و همین موضوع باعث شد که بعدها ایده ساخت فیلم راز یا فیلم قانون جذب به ذهنش خطور کند و نهایتاً در سال 2006 فیلم راز یا مستند راز ساخته شد و به نمایش درآمد.

فیلم راز چیست؟
فیلم راز یا مستند راز اولین فیلمی بود که توسط خانم راندا برن ساخته شد. فیلم راز همان فیلم راز قانون جذب است که شما را با رازی آشنا می‌توانید که با استفاده از آن به هر خواسته و هدفی که دارید برسید. فیلم راز در سال 2006 ساخته شد. بعد از ساخت مستند راز کتاب راز نوشته شد. کتاب راز هم یکی از پرفروش ترین کتاب های است در زمینه قانون جذب.

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که راز کیست؟ راز اصلی فیلم راز چیست؟ منظور از راز در فیلم راز همان قانون جذب و کائنات است. مستند راز به صورت کامل قانون جذب را بیان کرده است.

همانطور که قبلا هم توضیح دادم قانون جذب یک قانون ثابت در جهان است. شما با به کار گیری قانون جذب در زندگیتان میتوانید به هر خواسته و هدفی که دارید برسید. فقط باید یاد بگیرید که چطور از قانون جذب استفاده کنید.

در فیلم راز تاکید شده است که برای رسیدن به خواسته ها و آرزوهای تان اصلاً مهم نیست در کجای جهان زندگی می کنید و شرایط تان چگونه است. چیزی که مهم است این است که باید بتوانید از قانون راز یا همان قانون جذب استفاده کنید.

شما همیشه و در همه جا در حال استفاده از قانون جذب هستید. شما با استفاده از قانون راز می‌توانید به هر خواسته و هدف که دارید برسید. قانون جذب می گوید به هر چیزی که فکر کنید همان را وارد زندگی تان خواهید کرد!

اگر بخواهم قانون جذب را بهتر به شما توضیح بدهم این است که افکار شما دارای فرکانس و ارتعاش است و کائنات با توجه به ارتعاشی که دریافت می کنند به شما پاسخ می دهند و خواسته و یا ناخواسته ای را وارد زندگی تان می کنند.

در فیلم راز تمام موارد قانون جذب آموزش داده نشده است. البته اگر بخواهید قانون جذب را با استفاده از فیلم راز کامل یاد بگیرید باید نسخه 30 ساعت فیلم راز را ببینید.

فیلم و مستند راز به کارگردانی درو هریوت ساخته شده است و در سال 2006 بالای 300 میلیون دلار فروش داشته است.

در ابتدای فیلم راز خانم راندا برن کامل توضیح می دهد که قانون جذب یا قانون راز از همان ابتدای خلقت وجود داشته است است ولی بسیاری از افراد آگاهی لازم را برای استفاده از این قانون ندارد. البته هنوز هم افراد زیادی هستند که فکر می کنند قانون جذب واقعی نیست! اما اگر اصول استفاده از قانون جذب را در زندگی تان پیاده کنید و به قانون جذب ایمان داشته باشید نتایجی را خواهید گرفت که قبلاً نمی گرفتید.

شما همیشه و در همه جا در حال استفاده از قانون جذب هستید! چه قانون جذب را باور کنید و چه نکنید در حال استفاده از این قانون هستید. تمام افراد موفق در دنیا از قانون جذب برای رسیدن به خواسته ها و اهدافشان کرده اند. اگر می خواهید به خواسته‌ها و آرزوهایتان برسید باید شیوه استفاده از قانون جذب را یاد بگیریم. البته در ادامه بیشتر شما را با قانون راز و قانون جذب آشنا خواهم کرد.

راز اصلی رسیدن به تمام خواسته ها
به زبان ساده قانون جذب می گوید” شما به هر چیزی فکر کنید همان چیز را جذب می کنید”. اما چطور می شود که با استفاده از قانون راز یا همان قانون جذب خواسته و ناخواسته ای را وارد زندگیمان می کنیم؟

همانطور که هم گفتم افکار شما دارای ارتعاش است. به زبان ساده به هر چیزی که فکر کنید در حال فرستادن ارتعاش آن هستید و کار قانون جذب این است که با توجه به ارتعاش تان شما را به خواسته و و یا ناخواسته می رساند. یعنی اگر به بی پولی فکر می کنید در حال فرستادن ارتعاش بی پولی به کائنات هستید و قانون جذب بی پولی را وارد زندگی تان می کند. اگر رابطه تان خراب است و به همین رابطه خراب فکر می کنید در حال فرستادن ارتعاش به کائنات هستید!

تنها راز اصلی رسیدن به خواسته ها کنترل افکار است. یعنی شما برای اینکه با استفاده از قانون راز به خواسته هایتان برسید باید افکارتان را کنترل کنید.

افکار هم به دو دسته افکار مثبت و افکار منفی دسته بندی می شود. اما ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که از کجا می توانیم بفهمیم افکارمان مثبت است یا منفی؟

برای اینکه بفهمید در حال فکر کردن به چیزهای منفی هستید یا مثبت باید به احساسات تان توجه کنید! اگر احساسات تان خوب بود نشانه این است که در حال جذب چیزهای خوب هستید و باید احساس تان را خوب نگه دارید تا به آن چیزی که می خواهید برسید. اما اگر احساس تان بد بود در حال جذب نا خواسته های تان و چیزهای بد هستید و قانون جذب یا قانون راز هم آن را وارد زندگی تان خواهد کرد.

تنها وظیفه شما در هنگام استفاده از قانون جذب برای رسیدن به خواسته های تان این است که احساسات تان را خوب نگه دارید! وقتی احساسات تان خوب باشد در حال فرستادن ارتعاش خواسته تان به سمت کائنات هستید.

پیشنهاد میکنم از مقاله قانون جذب پول دیدن کنید
فیلم راز چطور توسط راندا برن ساخته شد؟
فیلم راز چطور توسط راندا برن ساخته شد؟
خانم راندا برن قبل از تولید و ساخت مستند و فیلم راز یک نسخه از کتاب علم ثروتمند شدن (The Science of Getting Rich) از والاس واتلز را از دخترش دریافت کرد. با توجه به اینکه شرایط خانم راندا برن خوب نبود بعد از مطالعه و خواندن این کتاب تغییر و تحول عظیمی در زندگی خانم راندا برن ایجاد شد.

بعد از خواندن و مطالعه کتاب علم ثروتمند شدن خانم راندا برن شروع به جمع آوری اطلاعات و تحقیقات کرد تا راز اصلی را پیدا کند. او تمام مطالب بزرگان و دین های مختلف را مطالعه کرد. در همین حال شرایط زندگی شروع به تغییر کردن کرد. هر چیزی را با توجه به مطالبی که به دست می‌آورد را در زندگیش پیاده سازی می کرد همین باعث شد که به مرور زمان تغییر و تحول عظیمی در زندگی‌اش ایجاد شود. بعد از این که راز اصلی (قانون جذب) را کشف کرد و فیلم و کتاب راز را طراحی کرد.

چرا قانون راز جواب نمی دهد؟
یکی از بزرگترین دلایلی که باعث میشود نتوانید به درستی از قانون جذب برای رسیدن به اهداف تان استفاده کنید این است که نمی دانید چطور می توانید از قانون جذب استفاده کنید. باید طرز استفاده از قانون جذب را کامل یاد بگیرید و احساسات تان را خوب نگه دارید. راه و روش های زیادی برای خوب کردن احساسات تان وجود دارد پیشنهاد می کنم برای این که از قانون راز قانون جذب نتیجه بهتری بگیرید تمرین روزانه قانون جذب را انجام بدهید اگر به دنبال تمرین قدرتمند قانون جذب هستید پیشنهاد می کنم مقاله پنج تمرین روزانه قانون جذب را را مطالعه کنید سید و این تمرینات را همانطور که به شما آموزش داده شده است انجام دهید.
اگر تمامی که به شما آموزش داده ایم را به درستی انجام دهید بعد از مدتی نتایجی را خواهید گرفت که تا به حال نمی گرفتید! پس تمریناتی که برای شما آماده کردم را جدی بگیرید و هر روز انجام بدهید.

پیشنهاد میکنم مقاله 5 تمرین روزانه قانون جذب مطالعه کنید
آیا فیلم و مستند راز به تنهایی کافی است؟
فیلم و مستند راز یک مجموعه کامل برای یادگیری و به کارگیری قانون جذب به تنهایی کافی نیست. البته اگر نسخه 30 ساعت فیلم راز را کامل ببینید آگاهی تان نسبت به قانون جذب زیاد می شود و بهتر می توانید از قانون جذب در جهت رسیدن به آرزوهایتان استفاده کنید.

https://www.janblaghy.ir/%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8-%d9%85%d8%a7%d9%88%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%b1%d8%a7%d8%b2-%d9%86%d8%b3%d8%ae%d9%87-%da%a9%d8%a7%d9%85%d9%84-%d9%88-%d9%81%d8%a7%d8%b1%d8%b3%db%8c/

 


نوشته شده در  چهارشنبه 99/10/3ساعت  9:20 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

طراحی سایت در بوکان  چیست؟

طراحی فرآیند جمع آوری ایده ها و زیبایی شناختی و اجرای اون ها، هدایت اصول خاص برای یک هدف خاص است. طراحی وب یک روند مشابه از خلق است، با هدف ارائه مطالب در صفحات وب الکترونیکی که کاربران نهایی می تونن از طریق اینترنت با کمک یک مرورگر وب دسترسی داشته باشن.

 

طراحی وب شامل بسیاری از مهارت ها و رشته های مختلف در تولید و نگهداری وب سایت ها می شه. زمینه های مختلف طراحی وب شامل طراحی گرافیک وب است. طراحی رابط نویسنده، از جمله کد استاندارد و نرم افزار اختصاصی، طراحی تجربه کاربر و بهینه سازی موتور جست و جو. اغلب افراد زیادی در تیم هایی که جنبه های مختلف فرایند طراحی رو پوشش می دن، کار می کنند، هرچند که برخی از طراحان همه اون موارد رو پوشش می دن. اصطلاح طراحی وب به طور معمول برای توصیف روند طراحی مربوط به طراحی ظاهری (طرف مشتری) وب سایت از جمله نوشتن نشانه استفاده می شه. طراحی وب بخشی از مهندسی وب رو در دامنه گسترده تر توسعه وب همپوشانی می کنه؛ انتظار میره طراحان وب از قابلیت های موجود با آگاهی تمام استفاده کنن.

طرح وب به قالب نمایشی و طراحی گرافیکی صفحات موجود در وب سایت گفته میشه که معرف محتوا و مطالب اون وب سایت است. طرح وب جلوه بصری هدف وب سایت است و اولین بخش از یک صفحه وب است که ذهن مخاطب رو به خود درگیر می‌کنه.

طراح وب با مدنظر قرار دادن هدف سایت و مخاطبان اون و با استفاده از عوامل متناسب با رویکرد سایت و با استفاده از ذهن خلاق و ذوق هنری خود در به کار بردن ابعاد و رنگ ها، طرحی می سازه که ضمن ایجاد یکپارچگی در کلیه صفحات وب، نمای تکرار شونده و خسته‌کننده ای رو به بازدیدکننده نرسونه. در سایت باید از الگوی ثابتی در صفحات استفاده بشه که کاربر به هنگام گشتن در صفحات متوجه این موضوع بشه که همه صفحات در یک سایت مشخص واقع شدن.

 

 

تمام عناصر وب سایت به صورت ترکیبی سایت ها رو تشکیل می دن. اغلب، معنای "طراحی" تنها به عنوان یه جنبه بصری درک می شه. در حقیقت، طراحی وب سایت شامل عناصر انتزاعی بیشتری از قبیل قابلیت استفاده، ارگونومی، طرح بندی، عادت های کاربری، منطق ناوبری و سایر مواردی است که استفاده ی راحت تر از وب سایت ها و کمک به یافتن راحت تر اطلاعات رو تسریع میکنه.

گاهی اوقات در تعریف طراحی بخش فنی طراحی وب سایت تاکید می شه. مطمئنا، ساختمان وب سایت مدرن شامل اسکریپت های سمت سرور مانند php، asp و cgi است، سمت بصری وب سایت ها با HTML و CSS تعریف شده است، تجربه کاربر با جاوا اسکریپت پویا و آژاکس افزایش یافته است. با صحبت

کردن با افراد با دانش فنی ضعیف، به جای صحبت در مورد جزئیات فنی، ما تمرکزمون رو روی قابلیت ها میگذاریم، مثلا تا چه اندازه ممکن است یه وب سایت رو از طریق سیستم مدیریت محتوا به روزرسانی کنید و چه ویژگی هایی برای کاربران قابل مشاهده است.

در شرایط کلاسیک، طراحی ظاهر بصری یک وب سایت رو توصیف می کنه. رویکرد سنتی شامل کنتراست، رنگ، تعادل، تاکید، ریتم، سبک عناصر گرافیکی (خطوط، شکل، بافت، رنگ و جهت)، استفاده از آیکون ها، بافت پس زمینه و فضای عمومی طراحی کلی وب سایت است.

 

 

 

اجزای طراحی سایت:

طراحی وب از بسیاری از اجزای بصری کلیدی به عنوان انواع طراحی استفاده میکنه، مانند:

 

 

 

طرح بندی: در این روش گرافیک، تبلیغات و متن مرتب میشه. در دنیای وب، یک هدف کلیدی برای کمک به مشاهده یافتن اطلاعاتی است که اون ها به دنبال آن هستن که این شامل حفظ تعادل، ثبات و یکپارچگی طراحی می شه.

 

 

 

رنگ: انتخاب رنگ بستگی به هدف و مشتری داره؛ این می تونه یه طراحی ساده سیاه و سفید یا چند رنگ باشه که شخصیت یا نام تجاری یک سازمان رو با استفاده از رنگ های مناسب وب انتقال می ده.

 

 

 

گرافیک: گرافیک می تونه شامل لوگوها، طراحی سایت در تبریز عکس ها، کلیپ های تصویری و یا آیکون ها باشه که همه ی اون ها طراحی وب رو بهبود می بخشه. برای کاربر پسند بودن سایت، این ها باید در جای مناسب قرار بگیرن و با رنگ و محتوای صفحه وب کار کنن، البته تا حدی که سایت رو بیش از حد سنگین نکنن.

 

 

 

فونت: استفاده از فونت های مختلف می تونه طراحی وب سایت رو بهبود بده. اکثر مرورگرهای وب فقط می تونن تعدادی از فونت هایی رو که به عنوان "فونت های وب ایمن" شناخته می شن رو بخونن، بنابراین طراح شما عموما در این گروه قابل پذیرش کار می کنه.

 

 

 

محتوا: بخش محتوا و طراحی می تونن با هم کار کنن تا پیام سایت رو از طریق تصاویر و متن بیشتر منتقل کنن. متن نوشته شده همیشه باید مرتبط و مفید باشه تا خواننده رو گیج نکنه و خوراک علمی مطابق میل اونها در سایت قرار بده. محتوا باید برای موتورهای جست و جو بهینه بشه و از یه اندازه ی مناسبی برخوردار باشه و کلمات کلیدی مرتبط در اون گنجانده بشه.

 

 

 

طراحی سایت کاربر پسند:

علاوه بر عناصر اساسی طراحی وب که باعث می شه سایت زیبا و از لحاظ بصری قابل قبول باشه، سایت همیشه باید کاربر نهایی رو هم در نظر بگیره. با توجه به عوامل زیر میشه کاربر پسند بودن رو در طراحی سایت به بالاترین سطح رسوند.

 

 

 

ناوبری: معماری سایت، منوها و سایر ابزارهای ناوبری در طراحی وب با توجه به نحوه مرور و جست و جوی کاربران ایجاد می شه. هدف این کار این است که به کاربر کمک کنه تا به راحتی از سایت استفاده و اطلاعات لازم رو پیدا کنه.

 

 

 

چند رسانه ای: محرک های ویدیویی و صوتی مرتبط در طراحی می تونن به کاربران کمک کنن تا اطلاعات رو درک کنن، به قولی درک سریع و آسانی از مطلب داشته باشن. این کار می تونه بازدیدکنندگان رو تشویق کنه که زمان بیشتری رو در صفحات وب صرف کنن.

 

 

 

سازگاری: طراحی سایت در سنندج صفحه وب به گونه ای که سایت با مرورگرهای مختلف سازگار باشه تا در همه ی اون ها و سیستم عامل به منظور افزایش بازدید آن به شکل یکسانی دیده بشه.

 

 

 

تکنولوژی: پیشرفت های تکنولوژی به طراحان اجازه می ده تا جنبش و نوآوری رو اضافه کنن و این کار باعث میشه طراحی وب همیشه تازه، پویا و حرفه ای باشه.

 

 

 

تعاملی: افزایش مشارکت فعال کاربران با افزودن بخش نظرسنجی ها و فرم نظردهی در طراحی کاربران. فرم های ایمیل و ثبت نام در خبرنامه بازدیدکنندگان رو به مشتریان تبدیل میکنه.

 

 

چگونه می شود وب سایت داشت؟ از کجا شروع کرد؟

در این جا می خوایم نحوه ی ایجاد سایت رو به شما توضیح بدیم. در این مراحل شما می تونید روند ایجاد سایت رو یاد بگیرید تا اطلاعات کافی از نحوه ی انجام این کار داشته باشید، هرچند که این کار رو به شرکت های طراحی سایت می سپارید.

 

 

 

1. گرفتن نام دامنه:

اولین چیزی که باید قبل از هر چیز دیگه ای انجام دهید این است که نام دامنه خود رو بگیرید. این نامی است که می خواهید به وب سایت خود بدهید. به عنوان مثال، نام دامنه وب سایت شما در حال خواندن است ""sitedesign.joomir.com . برای دریافت نام دامنه، شما مجبور به پرداخت حق عضویت سالانه برای استفاده از این نام هستید. گرفتن نام دامنه به معنای داشتن وب سایت یا هر چیز دیگه ی مربوط به اون نیست. این کار مثل ثبت یک نام تجاری در صنعت ساختمان سازی است؛ با داشتن نام تجاری این به این معنا نیست که شما همچنین باید محل خرید رو برای رفتن به اون داشته باشید.

 

 

 

2. انتخاب هاست و ثبت نام نام کاربری:

هاست وب اساسا یه شرکت است که کامپیوترهای زیادی رو به اینترنت متصل می کنه. وقتی که صفحات سایتتون رو در کامپیوترهای اون ها قرار می دید، هر کس در جهان قادر به اتصال به اون و مشاهده اون ها خواهد بود. شما باید یه حساب کاربری رو با یک وب هاست ثبت کنید تا وب سایت شما یک صفحه ی اصلی داشته باشه. اگه گرفتن نام دامنه مشابه کسب نام تجاری در دنیای ساختمان سازی است، گرفتن اکانت هاستینگ وب با اجاره دفتر یا فروشگاه برای کسب و کار شما متفاوت است.

 

 

 

3. طراحی صفحات پیج:

پس از اینکه نام دامنه و هاست وب خودتون رو حل و فصل کردید، قدم بعدی این است که وب سایتتون رو طراحی کنید. البته شرکت های طراحی سایت مثل دارکوب تمام این موارد رو واستون انجام میدن.

 

 

 

4. آزمایش سایت:

باید صفحات وب رو وقتی که اون ها رو در مرورگرهای اصلی طراحی کردید، تست کنید: کروم، فایرفاکس، اینترنت اکسپلورر و مایکروسافت اج.تمام این مرورگرها می تونن به صورت رایگان دریافت بشن، بنابراین باید هیچ مشکلی برای دریافت اون ها نباشه. متاسفانه، آزمایش مستقیم سایت شما تنها راهی است که واقعا می تونید مطمئن بشید که این کار به همان شیوه ای که می خواید در ابزارهای الکترونیکی بازدید کننده نمایش داده میشه یا نه. علاوه بر این، اگه شما یک گوشی هوشمند دارید، سعی کنید سایت خودتون رو در اونجا چک کنید و از ریسپانسیو بودن سایتتون اطمینان حاصل کنید.

 

 

 

5. کسب درآمد:

اگه سایتتون برای فروش محصولات و خدمات طراحی شده برای کسب درآمد و دادن اطمینان به مشتری ها  باید امنیت کافی رو برای کاربرانتون برقرار کنه.

 

 

 

6. سایتتون رو در معرض دید قرار بدید:

وقتی که سایت شما آماده است، می تونید اون رو به موتورهای جست و جو مثل گوگل و بینگ ارسال و سابمیت کنید.

به طور کلی، اگه سایت شما توسط وب سایت های دیگه لینک شده باشه، ممکن است حتی نیازی به ارسال اون به این موتورهای جست و جو نباشه. اون ها احتمالا سایت رو با دنبال کردن لینک در این وب سایت ها پیدا خواهند کرد.

 

 

 

حالا سوال کلی ای که ممکنه براتون پیش بیاد این است چند نوع سایت وجود داره و کدومش برای کسب و کار شما مناسب است، با ما همراه باشید.

 

انواع سایت:

 

 

سایت استاتیک و ثابت:

وب سایت استاتیک یه فایل منحصر به فرد رو برای هر صفحه از وب سایت استاتیک ذخیره می کنه. هر بار که صفحه درخواست می شه، همون محتوا بازگردونده می شه. این محتوا یکبار در طول طراحی وب سایت ایجاد می شه. این سایت ها معمولا به صورت دستی نوشته می شه، هر چند برخی از سایت ها از یک فرایند ایجاد خودکار استفاده می کنن شبیه یک وب سایت پویا که نتایج اون به عنوان صفحات تکمیل شده دراز مدت ذخیره می شه.

چون از کدهای کمتری استفاده میشه سرعت بارگذاری بالاتری داره. علاوه بر این، طراحی سایت های ثابت ارزون تر است.

این نوع سایت ها چون از طرف افراد عادی قابل تغییر نیستن احتمال خرابی و آسیب دیدگی کمتری دارن. در این گونه سایت ها همه ی المان ها جای ثابتی دارن و در نتیجه میشه برای جای قرارگیری هر کدوم از عناصر تصمیم بهتری گرفت.

این سایت ها بیشتر برای شرکت ها و افرادی مناسب است که حداکثر یک یا دو بار در سال بخوان که در محتوای سایتشون تغییر ایجاد کنن.

 

 

 

سایت های متحرک استاتیک و نیمه دینامیک:

سایت های فلش یا متحرک دارای دو نوع استاتیک و نیمه دینامیک هستن. سایت های فلش ثابت تغییر ناپذیر هستن و مثل سایت های ثابت توسط طراح ایجاد میشن و افراد عادی نمی تونن اون رو تغییر بدن.

اما سایت های نیمه دینامیک قابل تغییر هستن ولی میزان تغییرات اون ها محدود است.

این سایت ها برای کسانی مناسب است که نیاز به تبلیغات ندارن و اکثر کاربران با اون ها آشنا هستن.

 

 

 

پرتال:

این ها سایت های پویایی هستن که چند هدف خاص رو دنبال می کنن. به عبارتی چند سایت پویا برای رسیدن به هدف خاصی در کنار هم قرار می گیرن و پرتال رو تشکیل میدن.

پرتال ها بیشتر توسط سازمان ها و گروه ها خریداری میشه. اداره ی پرتال ها به خاطر نیاز به به روز رسانی بخش های مختلف توسط یک نفر دشوار است و باید زمان بیشتری برای اون قرار داده بشه.

 

 

 

سایت های پویا:

این سایت ها توسط کسانی که به سیستم مدیریت محتوا دسترسی داشته باشن قابل تغییر است. زبان برنامه نویسی سایت های دینامیک میتونه بر اساس نیاز متفاوت باشه.

این سایت ها برای افراد و شرکت هایی مناسب است که بیش از دو بار در سال نیاز به تغییر در محتوا دارن.

 

 

طراحی سایت در مهاباد 

خب در این مقاله تعریف طراحی سایت رو یاد گرفتید و با انواع سایت ها آشنا شدید. اما قطعا برای داشتن یه سایت حرفه ای و با کیفیت طراحی اون توسط خود شما که ممکنه اطلاعات فنی مناسب و کافی در این زمینه نداشته باشید کار منطقی ای نباشه. اما بهتره اطلاعات خودتون رو در این زمینه با استفاده از مقالات موجود در سایت افزایش بدید تا خودتون هم ملموس تر بتونید با روند انجام کارتون پیش برید.


نوشته شده در  چهارشنبه 99/10/3ساعت  2:3 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

این روزها واژه کارما بسیار شنیده می‌شود. موسیقی‌های بسیاری در این باره ساخته شده است، در تیترهای جنجالی بسیاری نشریات کلمه کارما دیده می‌شود و حتی افراد زیادی نام فرزندان خود را از کارما و مشتقات آن انتخاب می‌کنند. اما کارما یا کَرمه که مفهومی در ادیان و فلسفه شرقی محسوب می‌شود، چگونه به فرهنگ عامه و جوامع سکولار غربی راه یافته است؟ و آیا برداشت‌هایی که این جوامع از کارما دارند، با مفهوم اصلی آن مطابقت دارد؟ در این مقاله به شما خواهیم گفت قانون کارما چیست و در ادامه با معنای اصلی کارما در آئین‌های مختلف و نقش کارما روی اعمال و رفتار انسان آشنا خواهیم شد.

 

 

در فرهنگ شرقی، کارما چیست یکی از مفاهیم اساسی هندوئیسم، بودائیسم، سیکیسم و جینیسم است. مفهومی که به طور کلی به اهمیت اعمال بشر اشاره دارد و می‌گوید کردارهای هر انسان، بر کیفیت این زندگی و زندگی‌های بعدی او اثر می‌گذارد. رفتارهای خوب کارمای خوب می‌سازند و رفتارهای بد کارمای بد اما در فرهنگ عامه غربی، کارما چنین مفهوم روحانی عمیقی ندارد. در باور عامه، کارما یک قانون پاداش و جزا است. یک نیروی ماورائی که به کارهای خوب پاداش می‌دهد و در ازای کارهای بد ما را تنبیه می‌کند. این برداشت از کارما توضیحی برای گرفتاری‌هایی است که همه ما گاهی با آن‌ها مواجه می‌شویم. نمونه‌ای عامیانه اما منطقی‌تر از خرافات، در عصری که به نام عصر عقلانی شناخته شده است.

 

امروزه مفهوم کارما چنان فراگیر شده است که حتی تأثیر آن را بر بیماران هم مشاهده می‌کنیم. بسیاری از افرادی که دچار بیماری‌های خاص و سخت هستند، اعتقاد دارند در گذشته مرتکب اشتباه یا گناهی شده‌اند و بیماری امروزشان عقوبت آن گناه است! گناهی که حتی ممکن است آن را به یاد نیاورند! به عبارتی، بسیاری از بیماران فکر می‌کنند گرفتار کارما شده‌اند.

 

برخی افراد حتی از این هم فراتر می‌روند چنانکه در سال 1999 یک مربی فوتبال در انگلستان، به نام گلن هودل، به دلیل اظهار نظر توهین‌آمیزی که در یک مصاحبه، بر اساس برداشت خود از قانون کارما بیان کرده بود، از کار اخراج شد. این مربی که به تناسخ اعتقاد داشت گفت دلیل ناتوانی‌ها و معلولیت‌های جسمی و ذهنی مادرزادی، کارمایی است که افراد از زندگی‌های قبلی با خودشان به همراه دارند. این اظهار نظر، چنان جنجالی به پا کرد و فشار افکار عمومی تا اندازه‌ای شدید بود که انجمن فوتبال مجبور شد گلن هودل را اخراج کند.

 

در ادامه این مقاله بررسی خواهیم کرد که معنای اصلی و واقعی کارما چیست و چه کاربردی در زندگی هر انسانی دارد اگر به این موضوع علاقه‌مند هستید ما را همراهی کنید.

 

معنای اصلی قانون کارما در آئین‌های مختلف چیست؟

معنای اصلی کارما چیست

 

کارما یک مفهوم دینی، فلسفی و اخلاقی مشترک میان بعضی از آیین‌های شرقی است اما این مفهوم در آیین‌های مختلف، تفاوت‌هایی دارد. در اینجا به بررسی این تفاوت‌ها می‌پردازیم.

 

کارما در هندوئیسم

در هندوئیسم، که خاستگاه اصلی کارما محسوب می‌شود، اعتقاد بر این است که روح انسان در دایره‌ای از زندگی‌های مکرر گرفتار شده است که سامسارا نام دارد. فردی که از خواسته‌ها و هواهای نفسانی خود دست نکشد، در این دایره گرفتار خواهد ماند تا زمانی که از خواسته‌هایش رها شود و به روح مطلق تبدیل شود و به موکشا برسد. موکشا یعنی رستگاری و رها شدن از چرخه حیات. از آنجایی که موکشا هدف غایی است و زمانی به دست می‌آید که دلخواه نباشد، بیشتر هندوها سعی می‌کنند کارمای خوب تولید کنند تا در چرخه تناسخ و حیات دوباره، در زندگی بهتری به دنیا بیایند.

 

در واقع هندوها معتقدند که قانون کارما کنترل سامسارا را به دست دارد. در آیین هندو کارما چیست با انجام وظایفی به دست می‌آید که هر فرد در طبقه اجتماعی خود به عهده دارد. اگر فردی وظایف طبقه اجتماعی خود را به خوبی انجام دهد و آن‌ها را کامل کند، در زندگی بعدی در طبقه بالاتری به دنیا خواهد آمد. هندوها همچنین باور دارند که کارما به خودی خود انجام می‌پذیرد و نیازی به مداخله الهی ندارد.

 

کارما در بودیسم

اینستاگرام

20 میلیون تومان جایزه نقدی

در اینستاگرام چطور

بودیسم یکی از شاخه‌های هندوئیسم محسوب می‌شود ولی درباره تناسخ، قانون کارما و روح نظریات متفاوتی دارد. در باور بودایی، کارمای انباشته و ذخیره شده روح از یک زندگی به زندگی بعدی منتقل می‌شود نه خود روح. در حقیقت بودایی‌ها به روح با معنای غربی آن اعتقاد ندارند بلکه به مجموعه‌ای از ویژگی‌های روح‌مانند معتقد هستند.

 

روح، که شامل پنج اسکاندها می‌شود و ترکیبی است از بدن، احساسات، ادراکات، انگیزه‌‌ها و آگاهی‌ها، پس از مرگ پایان می‌پذیرد اما کارمای ذخیره‌شده به vijñana یا «جوانه آگاهی» در زندگی جدید تبدیل می‌شود. بودایی‌ها هم مانند هندوها تلاش می‌کنند از چرخه سامسارا رها شوند و این کار را با ترک تعلقات و انفعال مطلق انجام می‌دهند. آن‌ها معتقدند که هر شخص، با گذر از زندگی‌های چندگانه و از طریق «مسیر هشتم» یا «راه میانه»، می‌تواند از چرخه حیات رها شود و به نیروانا برسد.

 

کارما در سیکسیم

آیین سیک یکی از جدیدترین ادیان اصلی جهان است و مهمترین آموزه آن یکتاپرستی است. آیین سیک زندگی روحی و مادی را به هم مرتبط می‌داند و هدف غایی آن برابری همه انسان‌ها در جهان است. سیک‌ها نیز به کارما و تأثیر آن بر کیفیت این زندگی و زندگی‌های بعدی باور دارند. آن‌ها معتقدند برای خارج شدن از چرخه حیات، هر شخص باید خدا را بشناسد، درک کند و با او یگانه شود.

 

کارما در جَینیسم

کارما در همه ادیان شرقی به عنوان یک قانون در نظر گرفته نمی‌شود. برای مثال در آیین جَین، کارما یک ماده اتمی است؛ ذرات واقعی که خود را به روح متصل می‌کنند. پیروان این آیین معتقدند تا زمانی که بار کارما روی دوش روح باشد، در چرخه حیات‌های مکرر گرفتار خواهد بود. از آنجایی که ویژگی‌های منفی روح (مانند خشم، حرص و طمع یا غرور) باعث می‌شوند که کارما بیشتر تمایل به اتصال داشته باشد، پیروان این دین سعی می‌کنند احساسات خود را به حداقل برسانند، میانه‌رو باشند و به هیچ موجود زنده‌ای آسیب نرسانند مگر برای دفاع از خود.

 

کارما و نقش آن در رفتار و اعمال انسان

اهمیت کارما چیست

 

گفتیم که مفهوم کارما در باور عامه مردم، به ویژه در غرب، به معنی نظام جزا و پاداش جا افتاده است و برخی از افراد که دچار بیماری‌ها و گرفتاری‌های بزرگ می‌شوند، آن را ناشی از کارما می‌بینند. چنین برداشتی موجب احساس گناه در زمان گرفتاری خواهد شد که نه تنها مشکلی را از ما حل نمی‌کند بلکه باعث می‌شود با دشواری‌های بیشتری روبه‌رو شویم. از سوی دیگر می‌دانیم که سختی‌ها، بیماری‌ها، از دست دادن عزیزان و هزاران مشکل دیگر برای هر کسی ممکن است اتفاق بیافتد، حتی برای انسان‌هایی که دائم در حال انجام دادن کارهای خوب هستند.

 

برای درک صحیح کارکرد این قانون در زندگی، باید بدانیم که از دیدگاه بودا اساس مفهوم کارما چیست و چگونه بر زندگی ما تأثیر می‌گذارد. معنای لغوی کارما در زبان سانسکریت، کردار و عمل است اما بودا آن را به معنای انگیزه و نیت به کار می‌برد. او در جواب کسانی که می‌پرسیدند کارما چیست می‌گفت کارما انگیزه است. هر شخص کارما را با بدن، سخن و عقل خود انجام می‌دهد.

 

واژه کردار حرکت فیزیکی، سخن و فکر را دربرمی‌گیرد که برابر است با گفته بودا. یعنی فکر و سخن ما نیز جزئی از رفتار و کردار ما است.

 

برای فهمیدن این سخن بودا، باید رفتارهای آدمی را در دو بخش در نظر بگیریم. رفتار خام و نیت و انگیزه‌ای که پشت آن رفتار است. برای مثال کسی که یک چاقو را تیز می‌کند، ممکن است آن را برای انجام یک جراحی نیاز داشته باشد، یا برای تهدید یک نفر یا برای آسیب زدن به شخصی.

 

بودا شش انگیزه را در پشت هر عمل معرفی می‌کند:

 

حسن نیت یا مهربانی

دلسوزی و همدردی

سخاوت

سوء نیت یا خشم

ستمگری و بی‌رحمی

حرص و طمع

سه انگیزه نخستین معکوس سه انگیزه بعدی هستند و انگیزه‌های مثبت به شمار می‌روند. این انگیزه‌ها به ما و دیگران آسیب نمی‌رسانند و موجب تسکین درد و رنج می‌شوند. به همین ترتیب سه انگیزه پایانی موجب رفتارهای آسیب‌زننده و ایجاد درد و رنج می‌شوند.

 

کارما برای زندگی و رشد ما به عنوان یک انسان خردمند و با محبت، ضروری و حیاتی است زیرا رفتارهایی که با انگیزه‌های مثبت انجام شوند، باعث خواهند شد که در آینده هم به همین نحوه رفتار کنیم. به بیان دیگر ما با انجام هر کاری، یک بذر رفتاری در خود می‌کاریم و یک عادت را شکل می‌دهیم. آن بذر هر چه باشد احتمال این که در آینده نیز به همان صورت رفتار کنیم بیشتر است.

 

بودا می‌گفت هر چه با تکرار بیشتری به چیزی فکر کنیم، گرایش ذهنی ما نسبت به آن بیشتر می‌شود. اگر افکار و انگیزه‌های بد را به ذهن خود راه دهیم، حالت ذهنی خود را به سمت سوء نیت سوق داده‌ایم. واژه کلیدی در اینجا «گرایش» است. هر بار که نیت ما ناپسند باشد، گرایشی که نسبت به آن داریم بیشتر می‌شود و احتمال تکرار رفتارهای بد و آسیب‌زننده آتی در ما بیشتر می‌شود. به همین شکل با داشتن افکار و انگیزه‌های خوب و از روی دلسوزی و سخاوت، ما خود را به یک انسان مهربان، دلسوز و بخشنده تبدیل می‌کنیم. به عبارت دیگر ما همواره در حال شکل دادن به شخصیت خود هستیم.

 

برای یاد گرفتن نیت‌های خوب، لازم است قبل از انجام هر کاری و رفتاری، به این فکر کنیم که آیا این رفتار به خودمان و دیگران آسیب می‌رساند یا نه. تمرین‌های ذهن آگاهی می‌توانند در این زمینه کمک‌کننده باشند و شما با آن‌ها می‌توانید در هر لحظه از انگیزه‌های خود آگاه باشید.

 

نتیجه این برداشت از کارما، می‌تواند زندگی ما را تغییر دهد زیرا مشخص می‌کند که هر چقدر هم که رفتارها و عادت‌های ما ریشه‌دار باشند، همیشه توانایی تغییر داریم. بر اساس برداشت بودا از کارما، با داشتن نیت‌ها و انگیزه‌های مثبت، شخصیتی که ما به آن تبدیل می‌شویم مهربان، دلسوز و بخشنده خواهد بود. شما بیمار می‌شوید چون در یک بدن مادی زندگی می‌کنید و بدن مادی بیمار می‌شود، پیر می‌شود و آسیب می‌بیند، بنابراین هیچ قانونی در حال مجازات شما نیست.

 

https://www.janblaghy.ir/%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%85%D8%A7-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%9F/

 


نوشته شده در  دوشنبه 99/10/1ساعت  11:20 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

قانون جذب ، یک قانون طبیعی برای رسیدن به خواسته ها و آرزو ها است . شما اگر آموزش قانون جذب را بدانید و از آن استفاده کنید میتوانید به هر خواسته و هدفی که داشته باشید برسید. طبق قانون جذب هر چیزی که وارد زندگیتان میشود به صورت تصادفی و اتفاقی نبوده است و خودتان آن را جذب کرده اید.

 

اگر قصد دارید به خواسته و هدفی که دارید برسید ما در این مطلب شما را با ساده ترین و قویترین راه های قانون جذب کائنات آشنا کرده ایم، مطمئن باشید که با خواندن این مطلب میتوانید  تحولی عظیمی در زندگی خودتان ایجاد خواهید کرد . شاید شما هم باور درستی از قانون جذب نداشته باشید! ممکن است شما اصلا قانون جذب را یک دروغ بزرگ تصور کنید! ولی باید به شما بگویم که قانون جذب همین الان که در حال خواندن این مقاله هستید برای شما عمل میکند.

 

اگر خیلی جدی به دنبال تغییرات در زندگیتان هستید من به شما پیشنهاد میکنم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید و سپس کارهای عملی که به شما گفتیم را به درستی انجام بدهید و بعد نتایج را با گذشته مقایسه کنید. خودتان متوجه میشوید که با استفاده از قدرت جذب زندگیتان تغییر کرده است. پس همراه من باشید تا شما را به صورت کامل با قانون جذب آشنا کنم. البته علاوه بر اینکه به شما میگویم قانون جذب دقیقا چیه نتایجی را که از این قانون گرفتم را هم به شما خواهم گفت.

 

 

قانون جذب چیست ؟

قانون جذب چیست

قانون جذب (Law of Attraction) یک قانون ثابت در جهان است. بر اساس فیزیک کوانتوم، همه چیز در دنیا از انرژی ساخته شده است. هر چیزی که در این دنیا میبینید از انرژی تشکیل شده است. همین گوشی موبایلتان از انرزی ساخته شده است! تمام اجزا بدنتان از انرژی ساخته شده است! همچیزی که دارید از انرژی ساخته شده است. طبق ویزیک کوانتوم انرژی های همنام یک دیگر را جذب میکنند! حالا اگر از این بحث فیزیک کوانتوم خارج بشیم میخوام به شما بگم که چطور با استفاده از قدرت ذهنمان میتوانیم با خواسته ها و اهدافمان هم ارتعاش شویم و آن ها را جذب خودمان کنیم! در این جاست که میتوانیم با استفاده از قدرت جذب هر چیزی را جذب کنیم!

 

همینطور که من تونستم زندگیم تغییر بدم مطمئنم با درک کامل قانون جذب شما هم میتونید هر چیزی را که در زندگی میخواهید را جذب کنید.

 

بر اساس قانون جذب ، احساساتی که دارید یک راهنما و مسیریاب بسیار قدرتمند در جهت اهداف و خواسته هایتان است، یعنی احساسات به شما نشان می دهد که به آن خواسته و هدفی که دارید میرسید یا نه؟ برای آنکه متوجه شوید به خواسته و هدف که دارید نزدیک یا دور می شوید بهترین راه توجه کردن به احساساتتان است.

 

در کل افکار ما زندگی ما را میسازد , و از طریق احساساتمان می‌توانیم بفهمیم که افکار ما درست است یا اشتباه . بر اساس قانون جذب کائنات برای آنکه متوجه شوید به چه چیزی دارید فکر می کنید باید به احساسات خود نگاه کنید .

 

اگر در مورد چیزی که فکر می کنید، احساستان خوب بود نشانه این است که دارید به آن خواسته و هدف می رسید اما اگر احساستان بد بود نشانه این است که دارید از آن خواسته و هدف دور می شوید و فاصله میگیرید.

 

یکی از راز و رمز کائنات در جهت رسیدن به خواسته به اهدافتان این است که افکارتان و کنترل ذهنتان را در اختیار بگیرید، با در اختیار گرفتن افکارتان می توانید در مسیر آرزوهایتان حرکت کنید.

 

ذهن انسان یکی از پیچیده ترین سیستم ها در جهان است، خداوند طوری کائنات را برنامه ریزی کرده است که انسان بتواند به تمام خواسته ها و اهدافی که دارد برسد(رسیدن به تمام خواسته ها و آرزوها از طریق کائنات و جهان هستی صورت میگیرد).

 

البته برای آن که در مسیر آرزوها و خواسته هایتان قرار بگیرید باید راز قانون جذب کائنات را بدانید، دلیل اصلی اینکه خیلی از افراد به آن خواسته و هدفی که دارند نمی‌رسند به نیروی کائنات و قانون جذب اطمینانی ندارد و فکر می کنند قانون جذب کائناتی وجود ندارد، اما نمی دانند که قانون جذب همیشه و همه جا برای آنها در حال عمل کردن است .

 

کلا قانون جذب یک قانون ثابت در جهان است . اگر شما این را درک کنید که این قانون همیشه در حال عمل کردن است و بتوانید افکار و ذهنتان را در جهت خواسته هایتان هدایت کنید صد در صد با خواسته و هدفی که دارید می رسید .

 

پیشنهاد میکنیم این فایل را گوش دهید:تمرین قدرتمند جذب فوری ثروت در 1 هفته

ساختار ذهن و افکار انسان بر اساس قانون جذب

ساختار ذهن و افکار انسان بر اساس قانون جذب

در این قسمت قصد داریم ساختار ذهن و افکار انسان ها را از نظر قانون جذب کائنات بررسی کنیم . ذهن انسان از سلول های نورونی تشکیل شده است. این سلول ها به گونه ای ساخته شده اند که همیشه و در همه زمان به جز خواب در حال تولید انرژی و ارتعاش هستند. افکاری که درون ذهنتان می آید همان انرژی و ارتعاش هایی هستند که این سلول ها تولید می‌کنند .

 

فقط در بیداری انسان این انرژی تولید می شود یعنی شما هر وقت بیدار باشید در حال فرستادن انرژی و ارتعاش هستید و تنها زمانی که افکار و ذهن تان این انرژی را تولید نمی کنند در خواب است . شما در خواب نمی توانید فکر کنید.

 

افکار انسان به دو دسته تقسیم میشود :

 

افکار منفی

افکار مثبت

افکار مثبت در جهت خواسته و اهدافتان اما افکار منفی در جهت ناخواسته و چیزهایی که نمی‌خواهید میباشد . برای اینکه متوجه شوید افکارتان خوب است یا بد باید به احساس خود توجه کنید .

 

اگر به هر چیز فکر کردید و دیدید که احساس بدی دارید این نشانه این است که انرژی و ارتعاشی که به کائنات ارسال میکنید در جهت ناخواسته هایتان است و دارید از آن هدف تان دور می شوید .

 

اما اگر دیدید به چیزی که دارید فکر می‌کنید یک حس خوب و عالی در دل تان ایجاد شد نشانه این است که دارید راه را درست می روید و به خواسته و هدفتان نزدیکتر می شوید .

 

به عنوان مثال :

 

اگر وضع مالی مناسبی ندارید و فقط به بی پولی و وضع الانتان فکرمی کنید , ذهنتان در حال فرستادن ارتعاش منفی به کائنات و جهان هستی می باشد .

 

قانون جذب کائنات

کائنات با توجه به ارتعاشی که دریافت میکنند آن ناخواسته یا خواسته را وارد زندگیتان می کنند .

 

اگر دارید به بی پولی، نبود شغل، رابطه خراب، نبود دختر و پسر سالم و… فکر می کنید کائنات بیشتر این ناخواسته ها را وارد زندگیتان می‌کنند، اما اگر وضع مالی مناسبی ندارید و افکارتان را درست کنید که احساستان خوب شود یعنی داری راه را درست می روید و به خواسته و هدفتان نزدیک تر میشوید و کائنات ساده ترین راه را در جهت اینکه به خواسته و هدفی که دارید برسید درجلوی پایتان قرار می دهند. تنها وظیفه شما این است که افکارتان را درست کنید .

 

زمانی افکارتان درست است که احساس خوبی داشته باشید و برای درست کردن افکار مثبت در جهت خواسته و رفع آن باید تمرین کنید. بهترین راه تمرین کردن در جهت خواسته و هدفی که دارید این است که تمارین را درست انجام دهید و اصول تمرین کردن را بدانید .

 

هر فکری که درون ذهنتان می آید دارای یکسری انرژی و ارتعاش است , که این انرژی به کائنات و جهان هستی فرستاده می شود و کائنات پاسخ آن را به شما میدهند . در قسمت اعضای ویژه سایت یک سری تمرین قدرتمند قانون جذب و قرار دادیم که با ثبت نام در این بخش میتوانید به آنها دسترسی داشته باشید .

 

برای ثبت نام در بخش اعضا ویژه اینجا کلیک کنید

رابطه قانون جذب کائنات با افکار و ذهن 

رابطه قانون جذب کائنات با افکار و ذهن

بر اساس قانون جذب ، بین کائنات و افکارتان یک رابطه وجود دارد . خداوند کائنات را طوری برنامه ریزی کرده است که میتواند انرژی و ارتعاشی که از ذهنتان ارسال می شود را دریافت کنند و با توجه به آن، خواسته و یا ناخواسته ای را وارد زندگیتان کنند. یعنی تمام افکار شما ارای انرژی میباشد و از طریق افکارتان میتوانید خواسته ها و ناخواسته ها را وارد زندگیتان کنید.

 

با توجه به قانون جذب کائنات، افکارتان می تواند انرژی و ارتعاشی که ذهنتان تولید میکند را کنترل کند، و احساسات به شما می گوید که الان در حال فرستادن چه ارتعاش و انرژی به کائنات هستید. زمانی که احساس خوبی داشته باشید، دارید به خواسته و اهدافتان نزدیک میشوید و زمانی که احساساتتان بد باشد دارید ناخواسته هایتان را جذب میکنید. شاه کلید اصلی در قانون جذب احساسات شما است!  در مورد هر موضوعی فکر میکنید به این نکته توجه کنید که آیا احساساتتان خوب است یا نه؟! اگر احساساتتان خوب نبود باید احساساتتان را خوب کنید.

 

طبق قانون جذب یک سری از عوامل بیرونی می‌تواند احساساتتان را تغییر دهد، فکر کردن به یک خاطره خوب، موفقیت مالی گذشته، گوش دادن به آهنگ های شاد، دیدن تصاویر عکس خواسته هایتان و … می‌تواند در شما احساس خوبی را ایجاد کند و همین احساس خوب باعث ایجاد اتفاقات خوب در زندگی شما می شود.

 

تعیین کننده احساسات شما ورودی ذهنتان است! منظور از ورودی ذهن چیزهایی است که به آنها فکر میکنید. برای همین باید به صورت کامل ذهنتان را کنترل کنید و به چیزهای مثبت فکر کنید.

 

افکار منفی و افکار مثبت

مهمترین چیزی که در قانون جذب وجود دارد این است که امکان ندارد شما افکارتان مثبت باشد اما احساس بدی داشته باشید. برای همین است که خیلی از افراد فکر می کنند ما احساس خوبی داریم پس چرا به آن چیزی که میخواهیم نمیرسیم؟

 

شما فقط فکر می کنید که احساس تان خوب بوده است، اگر واقعاً احساس خوبی در خودتان ایجاد شده باشد قطعاً نتایج فوق العاده ای در زندگیتان خواهید گرفت، اما دلیل اینکه خیلی از افراد به خواسته و اهدافشان نمی رسند این است که نمی‌توانند احساساتشان را کنترل کننده .

 

لازمه اینکه بتوانید احساساتتان را کنترل کنید این است اول باید اختیار ذهنتان را به کل در دست بگیرید . تا ذهنتان را نتوانید کنترل کنید کنترل احساس کار بسیار سخت و پیچیده است .

 

ساده ترین و راحت ترین راه در جهت کنترل افکار و احساساتتان تمرین کردن است، شما با تمرین کردن می‌توانید ارتعاش آرزو و خواسته هایتان را دقیق‌تر به کائنات ارسال کنید و بر اساس قانون جذب کائنات هر چه این ارتعاش دقیق تر و واضح تر باشد زودتر با چیزی که می خواهید می‌رسید .

 

بر اساس قانون جذب واقعیت جهان این است که شما به هر آنچه که میخواهید می‌توانید برسید و هیچ محدودیتی در جهت رسیدن به بزرگترین خواسته و آرزوهایتان وجود ندارد .

 

پیشنهاد ویژه:آموزش کاملا عملی جذب نیمه گمشده (100%تضمینی)

مراحل قانون جذب ، رسیدن به آرزوها 

مراحل قانون جذب کائنات

برای رسیدن به خواسته و هدف که دارید شما باید این سه مرحله از قانون جذب کائنات را درست پشت سر بگذارید .

 

اگر این مراحل را درست انجام دهید و هیچ شکی نداشته باشید و به کائنات اطمینان داشته باشید، مطمئن باشید با آن هدف و خواسته که دارید می رسید .

 

قانون جذب کائنات به سه مرحله تقسیم می شود :

 

درخواست

باور

دریافت

قانون ارتعاش در قانون جذب

قانون ارتعاش در قانون جذب

اصلی ترین راز قانون جذب قانون ارتعاش است. مفهوم کلی قانون جذب این است که ارتعاشات مشابه یکدیگر را جذب میکنند. البته در مباحث بالا در مورد قانون ارتعاش صحبت کردیم اما به این دلیل که قانون ارتعاش یکی از قوانین بسیار مهم و کلیدی در قانون جذب است میخواهم به صورت کامل تر و جامع تر شما را به قانون ارتعاش در قانون جذب آشنا کنم.

 

قانون ارتعاش می گوید ذهن ما همواره در حال فرستادن ارتعاش به جهان هستی و کائنات است. وقتی به هر موضوعی فکر میکنید در حال فرستادن ارتعاش آن به کائنات هستید. وقتی روی هر موضوع متمرکز می شوید در حال فرستادن ارتعاش آن هستید. وقتی به هر چیزی توجه می کنید و یا وقتی هر چیزی را می بینید در حال فرستادن ارتعاش آن به کائنات هستید .

 

پس بر اساس قانون جذب وقتی به هر چیزی فکر می کنید و یا به موضوع توجه می کنید در حال فرستادن ارتعاش آن هستید و کائنات با توجه به ارتعاشی که از شما دریافت می کنند آن چیز را وارد زندگیتان خواهند کرد.

 

البته علاوه بر این که ذهن انسان یک فرستنده قوی ارتعاش است، ارتعاش هم جذب می کند! به زبان ساده تر قانون ارتعاش می گوید که هر ارتعاش، ارتعاش مشابهش را جذب می کند. دقیقاً مثل قطب های مغناطیسی. هرچقدر در ارتعاشات، شباهت بیشتری به هم داشته باشند، با قدرت بیشتر یکدیگر را جذب میکند و کشش مغناطیسی بیشتر می شود.

 

هر چیزی در دنیا یک کشش مغناطیسی مخصوص به خود را دارد که ارتعاشات مشابه را به سمت خود می کشاند. به هر چیزی در اطراف تان توجه کنید و آن را در ذهنتان بیاورید در حال فرستادن ارتعاش آن هستید و ارتعاشات مشابه را به سمت خودتان می کشانید.

 

هر ارتعاشی که از طریق مغزتان ارسال می کنید، به سمت خودتان کشیده می شود که این همواره عملکرد ارتعاش در قانون جذب را نشان میدهد. حالا که با قانون ارتعاش در قانون جذب آشنا شدید بهتر است بپردازیم به این موضوع که چگونه ارتعاش عالی بفرستید؟

 

راز عمل کردن قانون جذب چیست؟

راز عمل کردن قانون جذب چیست؟

در این بخش به سراغ تکنیکی می رویم که به شما یاد میدهیم چطور می توانید به درستی از قانون جذب نهایت استفاده را ببرید. با استفاده از این تکنیک قدرتمند می توانید متوجه شوید که در مسیر خواسته های تان قرار گرفتید یا نه!

شما یاد خواهید گرفت که چطور از مغزتان استفاده کنید، ارتعاشی با شدت و قدرت مناسب بفرستید و خواسته هایتان را سرانجام بعد از گذشت زمانی، وارد زندگیتان کنید.

 

وقتی درباره مفهوم رویا بحث می شود، مردم میگویند: من اتومبیل میخواهم، هم خانه می خواهم، کار بهتر می خواهم، دوست دارم در قرعه کشی برنده شوم، به تمام دنیا سفر کنم، می خواهم لاغر شوم، بیماری ام را شفا بده و… و رویاهای مشابه اینها به ذهنشان خطور می کند. زمانی که می‌خواهید رویایی را تعریف کنید، یک اصل مهم وجود دارد که بر همه اینها مقدم است.

 

به نظر من شاه کلید اصلی قانون جذب داشتن احساس خوب است. مهمترین هدف شما برای استفاده از قانون جذب باید این باشد که همین الان حس خوبی داشته باشید. باید در تمام لحظه زندگیتان احساس تان را خوب نگه دارید.

 

منظور از حس خوب چیه؟

منظور از حس خوب چیه؟

به زبان خیلی ساده منظور از حس خوب این است که همیشه شاد باشید. منظور از حس خوب یعنی شاد بودن، رضایت و آرامش داشتن، احساس امنیت، داشتن اعتماد به نفس، احساس سپاسگزاری، احساس نشاط و… تمام اینها مربوط به احساسات خوب است. اگر به تمام این واژه ها نگاه کنید آنها احساس متفاوتی را توصیف می کنند، اما همگی احساس خوبی هستند.

 

پس بهترین تعریف هدف برای شما این است که همین الان احساس خوبی داشته باشید و تا می توانید احساس خوبی را در خودتان نگه دارید. به طور کلی شما باید، اگر احساس تان بد است ،احساستان خوب کنید، و احساس خوب را در خودتان نگه دارید.

 

هدفتان همیشه و همیشه باید این باشد که همین الان حس خوبی داشته باشید و کاری کنید که مدام بهتر و بهتر شوید و تا می توانید حال و احساس تان را خوب کنید. پس به این نکته توجه کنید که راز اصلی عملکرد قانون جذب داشتن احساس خوب است.

 

چگونه ارتعاش خواسته هایمان را بفرستیم؟

چگونه ارتعاش خواسته هایمان را بفرستیم؟

برای اینکه ارتعاش خواسته و هدفتان را به درستی به کائنات بفرستید، دو فاکتور بسیار مهم و موثر وجود دارد. هر ارتعاشی که بفرستید به سمت شما جذب می شود. اینکه کدام یک وارد زندگیتان بشود یا نشود، سریع وارد شود یا کند، وابسته به دو معیاری است که در ادامه به شما توضیح خواهیم داد.

 

پارامتر اول این است که در قانون ارتعاش شدت و قدرت ارتعاشی که می فرستید چقدر است؟ پس به این نکته توجه کنید که ارتعاش تان را با چه شدت و قدرتی میفرستید.

 

پارامتر دوم این است که در چه بازه زمانی و با چه تکرار این ارتعاش را ارسال می کنید؟ برای این که به آن چیزی که می خواهید برسید باید ارتعاشش را به صورت مداوم بفرستید.

 

به طور کلی اگر می خواهید با استفاده از قانون جذب خواسته هایتان را در زندگی متجلی کنید، باید با شدت و قدرت بالا و مدت زمان طولانی و تکرار زیاد، ارتعاش خواسته و هدف تان را به کائنات ارسال کنید.

 

وقتی ارتعاش به کائنات می فرستید در حال درخواست کردن از کائنات هستید و به کائنات دستور می‌دهید که آن چیز را وارد زندگیتان کند.

وقتی شما آرزویی دارید و ارتعاش آن را ایجاد می کنید و میفرستید آن ارتعاش تبدیل به دستوری می شود که مغز شما ارسال میکند. رسیدن به خواسته ها و آرزوهایتان به این بستگی دارد که شدت ارتعاش که میفرستید چقدر است و به چه مدتی آن را به کائنات ارسال می کنید. شاید این سوال برایتان پیش بیاید که کار به این سادگی است پس چرا همه ارتعاش خوب نمی فرستند؟

 

فرآیند ارسال ارتعاش موانع بازدارنده دارد که جلوی ارتعاش مثبت را می‌گیرد. یعنی شما نمی‌توانید به صورت دائم ارتعاش خواسته و هدفتان را بفرستید ممکن است یک ساعت ارتعاش خواسته تان را بفرستید و ساعت بعد ارتعاش منفی ارسال کنید. البته برای اینکه که بتوانید خودتان را کنترل کنید نیاز به زمان و تمرین دارید. یعنی باید روزانه تایم مشخصی را برای انجام تمرینات قانون جذب بگذرید و سعی کنید در طول روز ارتعاشات ذهنیتان را کنترل کنید.

 

1_درخواست کردن آرزو و خواسته ها

اولین مرحله ی قانون جذب کائنات، درخواست کردن خواسته و اهدافتان به جهان و کائنات است، خواستن از کائنات یک فرصت و موقعیتی است تا در مورد چیزی که میخواهیم از کائنات درخواست کنید.

 

به محض درخواست از کائنات ذهنتان انرژی و ارتعاش آن خواسته و هدفتان را ارسال میکند . باید در ارسال خواسته خود دقت کنید , تا فرکانس و انرژی را که به کائنات ارسال میکنید در جهت آن خواسته و هدف باشد .

 

خیلی از افراد در این مرحله دچار مشکل می‌شوند و فکر می کنند ارتعاش خواسته شان را به کائنات درست ارسال کرده اند در حالی که فرکانس ناخواسته شان را به کائنات فرستاده اند . در ادامه بیشتر شما را با روش های درخواست از کائنات و اینکه چگونه از کائنات درخواست کنیم آشنا خواهیم کرد .

 

2_باور کردن هدف و خواسته خود

باور کردن هدف و خواسته خود

شما باید باور کنید که با آن چیزی که میخواهید میرسید، طبق قانون جذب کائنات باور کردن شامل حرف زدن , فکر کردن و… می باشد. بهترین راه برای آنکه خواسته و هدف تان را باور کنید، احساس کردن آن درون زندگیتان است . شما باید به گونه‌ای رفتار کنید که انگار به آن خواسته و هدف که دارید رسیده اید . یکی از مهمترین و موثرترین مراحل قانون جذب کائنات، مرحله باور و احساس خواسته است که خیلی از افراد در این مرحله جذب شان را خراب میکند .

 

در قانون جذب به این نکته توجه کنید که ذهنتان هر چیزی را باور کند، جهان هستی و کائنات آن را وارد زندگیتان میکند. به قول آقای ناپلئون هیل نویسنده کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید وقتی ذهنتان هر چیزی را باور کند به آن چیز میرسید.

 

بحث باور در قانون جذب بسیار مهم است. یکی از دلایلی که باعث میشود از قانون جذب نتیجه نمیگیرید این است که ذهنتان آن خواسته و هدفتان را باور نمیکند. شاید این سوال برایتان ایجاد شود که اصلا باور چیست؟ به زبان خیلی ساده باور فکری است که هزاران بار در ذهنتان تکرار شده است. یکی از دلایلی که ما به شما پیشنهاد میکنیم فیلم های شبکه های ماهواره ای را نبینید این است که تمام این فیلم ها باورهای شما را میسازد.

 

وقتی آهنگ های غمگین گوش میدهید همین آهنگ های غمگین باورساز هستند. هرچیزی را که در لحظه میبینید و لمس میکنید  در حال ساخت باورهای شما است. برای همین است که شما باید ورودی ذهنتان را کنترل کنید! البته در مورد باور در قانون جذب به صورت کامل با شما صحبت کردیم.

 

3_دریافت و رسیدن به آن چیزی که میخواهید 

بر اساس قانون جذب کائنات، دریافت کردن خواسته و هدف شامل احساساتی است که در شما ایجاد می شود . اگر احساس خوب در جهت خواسته و اهدافتان داشته باشید در این لحظه کائنات شما را به آن چیزی که می خواهید میرسانند .

 

این قانون جذب کائنات است که می گوید برای جذب ثروت و پول , به بی پولی و نبودن شغل تمرکز نکنید و به جای آن به ثروت و شغل رویایی خود فکر و تمرکز کنید .

 

شما باید همان احساسی را در خود ایجاد کنید که الان با آن شغل و پولی که میخواهید رسیده اید، همین کار باعث می‌شود آن پول و شغل مورد نظر با ساده ترین روش ممکن وارد زندگیتان بشود .

 

اگر رابطه خوبی ندارید هرگز نباید با رابطه الان خود نگاه کنید، خودتان را در یک رابطه عالی و خوب ببینید تا رابطه مورد نظرتان را جذب کنید .

 

اگر می‌خواهید به ماشین یا خانه مورد نظر خود برسید و آن را جذب کنید هرگز نباید به وضع مالی الانتان که این پول را دارید فکر کنید و باید خودتان را در وضعی ببینید که انگار صاحبان خانه و یا ماشین شده اید .

 

اگر کلیه مراحل را درست انجام دهید مطمئن باشید به آن خواسته به هدفی که دارید می رسید .

 

نکات مهم در قانون جذب کائنات 

نکات مهم در قانون جذب کائنات

 بر اساس قانون جذب(Law of Attraction)، هر چیزی را که بخواهید می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن به آن برسید. برای کائنات اصلاً فرقی نمی کند که هدف و خواسته شما چقدر بزرگ باشد، به عنوان مثال جذب یک میلیون تومان با جذب یک میلیارد برای کائنات فرقی ندارد .

 به کائنات ایمان داشته باشید که شما را به آن چیزی که میخواهید می رسانند، داشتن ایمان یکی از ملاک های بزرگ در قانون جذب است .

سعی نکنید بفهمید که چگونه کائنات شما را به آن چیزی که میخواهید می‌رسانند. خیلی از افراد از این طریق جذب شان را خراب میکنند. شما هرگز نمی توانید به جای کائنات فکر کنید. پس بعد از درخواست به کائنات خواسته و اهدافتان را رها کنید و مطمئن باشید به آن چیزی که می خواهید می رسید .

در دنیای کائنات چیزی به نام زمان وجود ندارد، اصلا مشخص نیست که چقدر باید زمان بگذارید تا به آن چیزی که میخواهید برسید . تنها چیزی که سرعت رسیدن به خواسته تان را افزایش می دهد فرستادن ارتعاش مثبت و خوب نگه داشتن احساستان است .

 همیشه تمرین کنید، برای خوب نگه داشتن احساس و ارسال ارتعاش مثبت به کائنات باید تمرین کنید، یکی از قوی ترین راه ها برای آنکه کنترل ذهنتان را در دست بگیرید تمرین کردن است . برای تمرین کردن حداقل یک ساعت در روز برای ذهنتان زمان بگذارید .

 بر اساس قانون جذب  شما میتوانید هر آنچه را که انتخاب میکنید داشته باشید و اصلا مهم نیست که چقدر بزرگ باشد.

 قانون جذب کائنات می گوید : هر چیزی شبیه افکارتان را جذب میکنید، وقتی افکارتان در جهت رویاهایتان باشد و احساس خوب داشته باشید به آن رویا و هدفی که دارید خواهید رسید.

 قانون جذب کائنات یک قانون طبیعی است، و در همه زمان و همیشه در حال عمل کردن است. این قانون کاری به بد و خوب ندارد، همه چیز را بر اساس افکارتان به شما میدهد.

 قانون جذب یک قانون ثابت و دائما فعال است، که شما آن را باور کنید و چه نکنید، چه آن را بفهمیم و چه نفهمید این قانون برای تمام افراد کار میکند.

قانون جذب کائنات یک قانون آفرینش است، یعنی شما میتوانید با این قانون هر زندگی که دوست دارید داشته باشید را برای خود بسازید.

زندگی الان شما با توجه به افکار گذشته تان ساخته شده است، حال برای آنکه زندگی الانتان را تغییر بدهید باید افکار و طرز فکرتان را عوض کنید.

 اگر میخواهی چیز را درون زندگی خود تغییر دهید،  باید افکارتان را عوض کنید. با تغییر افکارتان انرژی و ارتعاش که به کائنات می‌دهید عوض می شود.

 افکارتان شبیه به یک طناب است، شما با طناب نمی توانید چیزی را از خودتان دور کنید . شما به هرچیزی فکر کنید آن را به طرف خودتان میکشید و جذب میکنید.

کل جهان از انرژی ساخته شده است و انرژی های هم نام و مشابه هم یکدیگر را جذب میکند، برای آنکه به خواسته و هدف که دارید برسید باید با آن هم ارتعاش شوید و تنها راه هم جهت شدن با خواسته خود تمرین مداوم و زیاد است .

نقش باورها در قانون جذب

همان طور که گفتیم باور یعنی یک فکری که هزاران بار و میلیون ها بار در ذهنتان ایجاد شود. برای تغییر زندگیتان باید باورهایتان را تغییر بدهید. هر چقدر هم به قانون جذب مسلط باشید اما نتوانید باورهایتان را تغییر بدهید نمیتوانید به آن نتیجه دلخواه‌تان برسید. نقش اصلی تمام تمرین هایی که انجام میدهید ، تغییر باورهایتان است.

 

وقتی از شما میخواهیم فلان تمرین را انجام بدهید، تمرینی که انجام میدهید باعث میشود به مرور زمان باورهایتان تغییر پیدا کند. به عنوان مثال وقتی بازی فراوانی خانم استرهیکس را انجام میدهید باعث میشود که به مرور زمان باورهای مالی‌تان تغییر کند، وقتی باورهای مالیتان تغییر میکند باعث میشود پول و ثروت فراوانی وارد زندگیتان بشود. وقتی از قانون شکرگزاری استفاده میکنید و همیشه بابت نعمت هایی که خداوند به شما داده است شکرگزاری میکنید، همین شکرگزاری باعث ایجاد باورهای مفید در زندگیتان میشود.

 

باورها به دو دسته باورهای مفید و باورهای مضر تقسیم میشود.

 

7 راه رسیدن به خواسته ها با قانون جذب کائنات 

7 راه رسیدن به خواسته ها با قانون جذب کائنات

در این قسمت قصد داریم شما را با 7 راه رسیدن به آرزوها با قانون جذب کائنات آشنا کنیم. اگر شما بدانید که با انجام این 7راه می توانید به تمام اهداف و خواسته هایتان مثل موفقیت شغلی،جذب ثروت، ایجاد یک رابطه عالی، ساخت بهترین زندگی،قبولی در بهترین دانشگاه،سلامتی جسم و روان و … می‌رسید هرگز در جهت رسیدن به اهدافتان دست بر نخواهید داشت.

 

در اول راه ممکن است برایتان سخت باشد اما اگر تمرینات را درست انجام دهید و چندین جذب بزرگ، موفقیت شغلی، جذب نیمه گمشده و … را تجربه کنید هرگز تمارینتان را قط نمیکنید.

 

برای رسیدن به خواسته و اهدافی که دارید هیچ آسانسور وجود ندارد و شما باید تمام پله ها را پشت سر بگذارید تا به آن چیزی که میخواهید برسید .

 

برای رسیدن به تمام اهداف و خواسته هایی که دارید می توانید از این قانون قدرتمند جذب کائنات استفاده کنید که در ادامه شما را با 7 راه اصلی برای رسیدن به آرزوها و خواسته ها از طریق قانون جذب کائنات به شما آموزش داده ایم .

 

1_ رضایت‌مندی یکی از راه های رسیدن به آرزوهاست :

یکی از راه های مهم برای رسیدن به خواسته و اهدافتان رضایتمندی و راضی بودن از شرایط الانتان است. شما باید از شرایطی که الان دارید رضایت کاملی را داشته باشید.

 

نارضایتی زمانی برایتان پیش می آید که شما به ناخواسته ها و آن چیزهایی که نمی خواهید در زندگی خود توجه کنید، اگر به خاطر اهدافتان توجه کنید و مطمئن باشید که با آن چیزی که می خواهید می رسید هرگز از زندگی الان تا ناراضی نخواهید بود .

 

شما با احساس و ابراز ناراحتی و نارضایتی هیچ کمکی به خودتان نمی‌کنید و شرایط تان اصلا درست نمی شود بلکه بر اساس قانون جذب کائنات بیشتر از همان نارضایتی و ناخواسته وارد زندگیتان می شود.

 

احساس رضایتمندی در ذهن شما باعث ایجاد فرکانس به کائنات می شود و همان رضایتمندی بیشتر وارد زندگیتان می‌شود .

 

2_افکارتان را مثبت کنید :

2_افکارتان را مثبت کنید :

یکی دیگر از روش های جذب خواسته ها از طریق کائنات این است که باید افکار مثبت را جایگزین افکار منفی کنید.

 

همانطور که در بالا گفتیم افکار مثبت به دو دسته افکار منفی و افکار مثبت تقسیم میشود. بر اساس تحقیقات طولانی مدت نشان داده شده است، افرادی که موفقیت ها و پیشرفت‌های بزرگی داشتند، در گذشته بیشتر افکارشان مثبت بوده است و برعکس افرادی که شکست های پی در پی در زندگی را تجربه کردند بیشتر افکارمنفی داشته اند.

 

شما باید افکار منفی تان را از خودتان دور کنید , این افکار منفی شما را از موفقیت و خواسته هایتان دور می کند .

 

3_شاد باشید و از زندگی لذت ببرید :

3_شاد باشید و از زندگی لذت ببرید 

شاد بودن یکی از راههای قانون جذب کائنات برای رسیدن به خواسته ها و اهدافتان می باشد. خندیدن و شاد بودن این پیام را به کائنات ارسال می کند که من در حال حاضر از آن چیزی که هستم و دارم خوشحالم و کائنات آن چیز را بیشتر وارد زندگیتان می کند. که این کار باعث میشود شادی بیشتری وارد زندگیتان بشود.

 

4_قدرت کلام در قانون جذب چیست  کائنات :

یکی از قدرتمندترین و موثرترین راهها برای جذب خواسته و هدفتان از طریق قانون جذب، قدرت کلام و حرف هایتان است. یکی از دلایلی که باعث شده است انسان نسبت به سایر موجودات برتری داشته باشد قدرت کلام و حرف زدن است.

 

شما با قدرت کلامی که دارید می توانید درخواست خود را به کائنات بدهید، حرف زدن باعث می‌شود در خواستی که به کائنات می‌دهید دقیق تر و واضح تر منتقل شود. قدرت کلام تان را مثل افکارتان در اختیار بگیرید و راجب تمام خواسته و اهدافی که دارید با خودتان یا دیگران حرف بزنید . می توان گفت یکی از موثرترین راهها برای کنترل ذهن و افکارتان حرف زدن راجب به خواسته ها و اهدافتان میباشد .

 

https://www.janblaghy.ir/%D9%82%D8%AF%D8%B1%D8%AA-%D8%B0%D9%87%D9%86-the-power-of-mind/

 


نوشته شده در  دوشنبه 99/10/1ساعت  1:48 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

قانون جذب ، یک قانون طبیعی برای رسیدن به خواسته ها و آرزو ها است . شما اگر آموزش قانون جذب را بدانید و از آن استفاده کنید میتوانید به هر خواسته و هدفی که داشته باشید برسید. طبق قانون جذب هر چیزی که وارد زندگیتان میشود به صورت تصادفی و اتفاقی نبوده است و خودتان آن را جذب کرده اید.

 

اگر قصد دارید به خواسته و هدفی که دارید برسید ما در این مطلب شما را با ساده ترین و قویترین راه های قانون جذب کائنات آشنا کرده ایم، مطمئن باشید که با خواندن این مطلب میتوانید  تحولی عظیمی در زندگی خودتان ایجاد خواهید کرد . شاید شما هم باور درستی از قانون جذب نداشته باشید! ممکن است شما اصلا قانون جذب را یک دروغ بزرگ تصور کنید! ولی باید به شما بگویم که قانون جذب همین الان که در حال خواندن این مقاله هستید برای شما عمل میکند.

 

اگر خیلی جدی به دنبال تغییرات در زندگیتان هستید من به شما پیشنهاد میکنم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید و سپس کارهای عملی که به شما گفتیم را به درستی انجام بدهید و بعد نتایج را با گذشته مقایسه کنید. خودتان متوجه میشوید که با استفاده از قدرت جذب زندگیتان تغییر کرده است. پس همراه من باشید تا شما را به صورت کامل با قانون جذب آشنا کنم. البته علاوه بر اینکه به شما میگویم قانون جذب دقیقا چیه نتایجی را که از این قانون گرفتم را هم به شما خواهم گفت.

 

 

قانون جذب چیست ؟

قانون جذب چیست

قانون جذب (Law of Attraction) یک قانون ثابت در جهان است. بر اساس فیزیک کوانتوم، همه چیز در دنیا از انرژی ساخته شده است. هر چیزی که در این دنیا میبینید از انرژی تشکیل شده است. همین گوشی موبایلتان از انرزی ساخته شده است! تمام اجزا بدنتان از انرژی ساخته شده است! همچیزی که دارید از انرژی ساخته شده است. طبق ویزیک کوانتوم انرژی های همنام یک دیگر را جذب میکنند! حالا اگر از این بحث فیزیک کوانتوم خارج بشیم میخوام به شما بگم که چطور با استفاده از قدرت ذهنمان میتوانیم با خواسته ها و اهدافمان هم ارتعاش شویم و آن ها را جذب خودمان کنیم! در این جاست که میتوانیم با استفاده از قدرت جذب هر چیزی را جذب کنیم!

 

همینطور که من تونستم زندگیم تغییر بدم مطمئنم با درک کامل قانون جذب شما هم میتونید هر چیزی را که در زندگی میخواهید را جذب کنید.

 

بر اساس قانون جذب ، احساساتی که دارید یک راهنما و مسیریاب بسیار قدرتمند در جهت اهداف و خواسته هایتان است، یعنی احساسات به شما نشان می دهد که به آن خواسته و هدفی که دارید میرسید یا نه؟ برای آنکه متوجه شوید به خواسته و هدف که دارید نزدیک یا دور می شوید بهترین راه توجه کردن به احساساتتان است.

 

در کل افکار ما زندگی ما را میسازد , و از طریق احساساتمان می‌توانیم بفهمیم که افکار ما درست است یا اشتباه . بر اساس قانون جذب کائنات برای آنکه متوجه شوید به چه چیزی دارید فکر می کنید باید به احساسات خود نگاه کنید .

 

اگر در مورد چیزی که فکر می کنید، احساستان خوب بود نشانه این است که دارید به آن خواسته و هدف می رسید اما اگر احساستان بد بود نشانه این است که دارید از آن خواسته و هدف دور می شوید و فاصله میگیرید.

 

یکی از راز و رمز کائنات در جهت رسیدن به خواسته به اهدافتان این است که افکارتان و کنترل ذهنتان را در اختیار بگیرید، با در اختیار گرفتن افکارتان می توانید در مسیر آرزوهایتان حرکت کنید.

 

ذهن انسان یکی از پیچیده ترین سیستم ها در جهان است، خداوند طوری کائنات را برنامه ریزی کرده است که انسان بتواند به تمام خواسته ها و اهدافی که دارد برسد(رسیدن به تمام خواسته ها و آرزوها از طریق کائنات و جهان هستی صورت میگیرد).

 

البته برای آن که در مسیر آرزوها و خواسته هایتان قرار بگیرید باید راز قانون جذب کائنات را بدانید، دلیل اصلی اینکه خیلی از افراد به آن خواسته و هدفی که دارند نمی‌رسند به نیروی کائنات و قانون جذب اطمینانی ندارد و فکر می کنند قانون جذب کائناتی وجود ندارد، اما نمی دانند که قانون جذب همیشه و همه جا برای آنها در حال عمل کردن است .

 

کلا قانون جذب یک قانون ثابت در جهان است . اگر شما این را درک کنید که این قانون همیشه در حال عمل کردن است و بتوانید افکار و ذهنتان را در جهت خواسته هایتان هدایت کنید صد در صد با خواسته و هدفی که دارید می رسید .

 

پیشنهاد میکنیم این فایل را گوش دهید:تمرین قدرتمند جذب فوری ثروت در 1 هفته

ساختار ذهن و افکار انسان بر اساس قانون جذب

ساختار ذهن و افکار انسان بر اساس قانون جذب

در این قسمت قصد داریم ساختار ذهن و افکار انسان ها را از نظر قانون جذب کائنات بررسی کنیم . ذهن انسان از سلول های نورونی تشکیل شده است. این سلول ها به گونه ای ساخته شده اند که همیشه و در همه زمان به جز خواب در حال تولید انرژی و ارتعاش هستند. افکاری که درون ذهنتان می آید همان انرژی و ارتعاش هایی هستند که این سلول ها تولید می‌کنند .

 

فقط در بیداری انسان این انرژی تولید می شود یعنی شما هر وقت بیدار باشید در حال فرستادن انرژی و ارتعاش هستید و تنها زمانی که افکار و ذهن تان این انرژی را تولید نمی کنند در خواب است . شما در خواب نمی توانید فکر کنید.

 

افکار انسان به دو دسته تقسیم میشود :

 

افکار منفی

افکار مثبت

افکار مثبت در جهت خواسته و اهدافتان اما افکار منفی در جهت ناخواسته و چیزهایی که نمی‌خواهید میباشد . برای اینکه متوجه شوید افکارتان خوب است یا بد باید به احساس خود توجه کنید .

 

اگر به هر چیز فکر کردید و دیدید که احساس بدی دارید این نشانه این است که انرژی و ارتعاشی که به کائنات ارسال میکنید در جهت ناخواسته هایتان است و دارید از آن هدف تان دور می شوید .

 

اما اگر دیدید به چیزی که دارید فکر می‌کنید یک حس خوب و عالی در دل تان ایجاد شد نشانه این است که دارید راه را درست می روید و به خواسته و هدفتان نزدیکتر می شوید .

 

به عنوان مثال :

 

اگر وضع مالی مناسبی ندارید و فقط به بی پولی و وضع الانتان فکرمی کنید , ذهنتان در حال فرستادن ارتعاش منفی به کائنات و جهان هستی می باشد .

 

قانون جذب کائنات

کائنات با توجه به ارتعاشی که دریافت میکنند آن ناخواسته یا خواسته را وارد زندگیتان می کنند .

 

اگر دارید به بی پولی، نبود شغل، رابطه خراب، نبود دختر و پسر سالم و… فکر می کنید کائنات بیشتر این ناخواسته ها را وارد زندگیتان می‌کنند، اما اگر وضع مالی مناسبی ندارید و افکارتان را درست کنید که احساستان خوب شود یعنی داری راه را درست می روید و به خواسته و هدفتان نزدیک تر میشوید و کائنات ساده ترین راه را در جهت اینکه به خواسته و هدفی که دارید برسید درجلوی پایتان قرار می دهند. تنها وظیفه شما این است که افکارتان را درست کنید .

 

زمانی افکارتان درست است که احساس خوبی داشته باشید و برای درست کردن افکار مثبت در جهت خواسته و رفع آن باید تمرین کنید. بهترین راه تمرین کردن در جهت خواسته و هدفی که دارید این است که تمارین را درست انجام دهید و اصول تمرین کردن را بدانید .

 

هر فکری که درون ذهنتان می آید دارای یکسری انرژی و ارتعاش است , که این انرژی به کائنات و جهان هستی فرستاده می شود و کائنات پاسخ آن را به شما میدهند . در قسمت اعضای ویژه سایت یک سری تمرین قدرتمند قانون جذب و قرار دادیم که با ثبت نام در این بخش میتوانید به آنها دسترسی داشته باشید .

 

برای ثبت نام در بخش اعضا ویژه اینجا کلیک کنید

رابطه قانون جذب کائنات با افکار و ذهن 

رابطه قانون جذب کائنات با افکار و ذهن

بر اساس قانون جذب ، بین کائنات و افکارتان یک رابطه وجود دارد . خداوند کائنات را طوری برنامه ریزی کرده است که میتواند انرژی و ارتعاشی که از ذهنتان ارسال می شود را دریافت کنند و با توجه به آن، خواسته و یا ناخواسته ای را وارد زندگیتان کنند. یعنی تمام افکار شما ارای انرژی میباشد و از طریق افکارتان میتوانید خواسته ها و ناخواسته ها را وارد زندگیتان کنید.

 

با توجه به قانون جذب کائنات، افکارتان می تواند انرژی و ارتعاشی که ذهنتان تولید میکند را کنترل کند، و احساسات به شما می گوید که الان در حال فرستادن چه ارتعاش و انرژی به کائنات هستید. زمانی که احساس خوبی داشته باشید، دارید به خواسته و اهدافتان نزدیک میشوید و زمانی که احساساتتان بد باشد دارید ناخواسته هایتان را جذب میکنید. شاه کلید اصلی در قانون جذب احساسات شما است!  در مورد هر موضوعی فکر میکنید به این نکته توجه کنید که آیا احساساتتان خوب است یا نه؟! اگر احساساتتان خوب نبود باید احساساتتان را خوب کنید.

 

طبق قانون جذب یک سری از عوامل بیرونی می‌تواند احساساتتان را تغییر دهد، فکر کردن به یک خاطره خوب، موفقیت مالی گذشته، گوش دادن به آهنگ های شاد، دیدن تصاویر عکس خواسته هایتان و … می‌تواند در شما احساس خوبی را ایجاد کند و همین احساس خوب باعث ایجاد اتفاقات خوب در زندگی شما می شود.

 

تعیین کننده احساسات شما ورودی ذهنتان است! منظور از ورودی ذهن چیزهایی است که به آنها فکر میکنید. برای همین باید به صورت کامل ذهنتان را کنترل کنید و به چیزهای مثبت فکر کنید.

 

افکار منفی و افکار مثبت

مهمترین چیزی که در قانون جذب وجود دارد این است که امکان ندارد شما افکارتان مثبت باشد اما احساس بدی داشته باشید. برای همین است که خیلی از افراد فکر می کنند ما احساس خوبی داریم پس چرا به آن چیزی که میخواهیم نمیرسیم؟

 

شما فقط فکر می کنید که احساس تان خوب بوده است، اگر واقعاً احساس خوبی در خودتان ایجاد شده باشد قطعاً نتایج فوق العاده ای در زندگیتان خواهید گرفت، اما دلیل اینکه خیلی از افراد به خواسته و اهدافشان نمی رسند این است که نمی‌توانند احساساتشان را کنترل کننده .

 

لازمه اینکه بتوانید احساساتتان را کنترل کنید این است اول باید اختیار ذهنتان را به کل در دست بگیرید . تا ذهنتان را نتوانید کنترل کنید کنترل احساس کار بسیار سخت و پیچیده است .

 

ساده ترین و راحت ترین راه در جهت کنترل افکار و احساساتتان تمرین کردن است، شما با تمرین کردن می‌توانید ارتعاش آرزو و خواسته هایتان را دقیق‌تر به کائنات ارسال کنید و بر اساس قانون جذب کائنات هر چه این ارتعاش دقیق تر و واضح تر باشد زودتر با چیزی که می خواهید می‌رسید .

 

بر اساس قانون جذب واقعیت جهان این است که شما به هر آنچه که میخواهید می‌توانید برسید و هیچ محدودیتی در جهت رسیدن به بزرگترین خواسته و آرزوهایتان وجود ندارد .

 

پیشنهاد ویژه:آموزش کاملا عملی جذب نیمه گمشده (100%تضمینی)

مراحل قانون جذب ، رسیدن به آرزوها 

مراحل قانون جذب کائنات

برای رسیدن به خواسته و هدف که دارید شما باید این سه مرحله از قانون جذب کائنات را درست پشت سر بگذارید .

 

اگر این مراحل را درست انجام دهید و هیچ شکی نداشته باشید و به کائنات اطمینان داشته باشید، مطمئن باشید با آن هدف و خواسته که دارید می رسید .

 

قانون جذب کائنات به سه مرحله تقسیم می شود :

 

درخواست

باور

دریافت

قانون ارتعاش در قانون جذب

قانون ارتعاش در قانون جذب

اصلی ترین راز قانون جذب قانون ارتعاش است. مفهوم کلی قانون جذب این است که ارتعاشات مشابه یکدیگر را جذب میکنند. البته در مباحث بالا در مورد قانون ارتعاش صحبت کردیم اما به این دلیل که قانون ارتعاش یکی از قوانین بسیار مهم و کلیدی در قانون جذب است میخواهم به صورت کامل تر و جامع تر شما را به قانون ارتعاش در قانون جذب آشنا کنم.

 

قانون ارتعاش می گوید ذهن ما همواره در حال فرستادن ارتعاش به جهان هستی و کائنات است. وقتی به هر موضوعی فکر میکنید در حال فرستادن ارتعاش آن به کائنات هستید. وقتی روی هر موضوع متمرکز می شوید در حال فرستادن ارتعاش آن هستید. وقتی به هر چیزی توجه می کنید و یا وقتی هر چیزی را می بینید در حال فرستادن ارتعاش آن به کائنات هستید .

 

پس بر اساس قانون جذب وقتی به هر چیزی فکر می کنید و یا به موضوع توجه می کنید در حال فرستادن ارتعاش آن هستید و کائنات با توجه به ارتعاشی که از شما دریافت می کنند آن چیز را وارد زندگیتان خواهند کرد.

 

البته علاوه بر این که ذهن انسان یک فرستنده قوی ارتعاش است، ارتعاش هم جذب می کند! به زبان ساده تر قانون ارتعاش می گوید که هر ارتعاش، ارتعاش مشابهش را جذب می کند. دقیقاً مثل قطب های مغناطیسی. هرچقدر در ارتعاشات، شباهت بیشتری به هم داشته باشند، با قدرت بیشتر یکدیگر را جذب میکند و کشش مغناطیسی بیشتر می شود.

 

هر چیزی در دنیا یک کشش مغناطیسی مخصوص به خود را دارد که ارتعاشات مشابه را به سمت خود می کشاند. به هر چیزی در اطراف تان توجه کنید و آن را در ذهنتان بیاورید در حال فرستادن ارتعاش آن هستید و ارتعاشات مشابه را به سمت خودتان می کشانید.

 

هر ارتعاشی که از طریق مغزتان ارسال می کنید، به سمت خودتان کشیده می شود که این همواره عملکرد ارتعاش در قانون جذب را نشان میدهد. حالا که با قانون ارتعاش در قانون جذب آشنا شدید بهتر است بپردازیم به این موضوع که چگونه ارتعاش عالی بفرستید؟

 

راز عمل کردن قانون جذب چیست؟

راز عمل کردن قانون جذب چیست؟

در این بخش به سراغ تکنیکی می رویم که به شما یاد میدهیم چطور می توانید به درستی از قانون جذب نهایت استفاده را ببرید. با استفاده از این تکنیک قدرتمند می توانید متوجه شوید که در مسیر خواسته های تان قرار گرفتید یا نه!

شما یاد خواهید گرفت که چطور از مغزتان استفاده کنید، ارتعاشی با شدت و قدرت مناسب بفرستید و خواسته هایتان را سرانجام بعد از گذشت زمانی، وارد زندگیتان کنید.

 

وقتی درباره مفهوم رویا بحث می شود، مردم میگویند: من اتومبیل میخواهم، هم خانه می خواهم، کار بهتر می خواهم، دوست دارم در قرعه کشی برنده شوم، به تمام دنیا سفر کنم، می خواهم لاغر شوم، بیماری ام را شفا بده و… و رویاهای مشابه اینها به ذهنشان خطور می کند. زمانی که می‌خواهید رویایی را تعریف کنید، یک اصل مهم وجود دارد که بر همه اینها مقدم است.

 

به نظر من شاه کلید اصلی قانون جذب داشتن احساس خوب است. مهمترین هدف شما برای استفاده از قانون جذب باید این باشد که همین الان حس خوبی داشته باشید. باید در تمام لحظه زندگیتان احساس تان را خوب نگه دارید.

 

منظور از حس خوب چیه؟

منظور از حس خوب چیه؟

به زبان خیلی ساده منظور از حس خوب این است که همیشه شاد باشید. منظور از حس خوب یعنی شاد بودن، رضایت و آرامش داشتن، احساس امنیت، داشتن اعتماد به نفس، احساس سپاسگزاری، احساس نشاط و… تمام اینها مربوط به احساسات خوب است. اگر به تمام این واژه ها نگاه کنید آنها احساس متفاوتی را توصیف می کنند، اما همگی احساس خوبی هستند.

 

پس بهترین تعریف هدف برای شما این است که همین الان احساس خوبی داشته باشید و تا می توانید احساس خوبی را در خودتان نگه دارید. به طور کلی شما باید، اگر احساس تان بد است ،احساستان خوب کنید، و احساس خوب را در خودتان نگه دارید.

 

هدفتان همیشه و همیشه باید این باشد که همین الان حس خوبی داشته باشید و کاری کنید که مدام بهتر و بهتر شوید و تا می توانید حال و احساس تان را خوب کنید. پس به این نکته توجه کنید که راز اصلی عملکرد قانون جذب داشتن احساس خوب است.

 

چگونه ارتعاش خواسته هایمان را بفرستیم؟

چگونه ارتعاش خواسته هایمان را بفرستیم؟

برای اینکه ارتعاش خواسته و هدفتان را به درستی به کائنات بفرستید، دو فاکتور بسیار مهم و موثر وجود دارد. هر ارتعاشی که بفرستید به سمت شما جذب می شود. اینکه کدام یک وارد زندگیتان بشود یا نشود، سریع وارد شود یا کند، وابسته به دو معیاری است که در ادامه به شما توضیح خواهیم داد.

 

پارامتر اول این است که در قانون ارتعاش شدت و قدرت ارتعاشی که می فرستید چقدر است؟ پس به این نکته توجه کنید که ارتعاش تان را با چه شدت و قدرتی میفرستید.

 

پارامتر دوم این است که در چه بازه زمانی و با چه تکرار این ارتعاش را ارسال می کنید؟ برای این که به آن چیزی که می خواهید برسید باید ارتعاشش را به صورت مداوم بفرستید.

 

به طور کلی اگر می خواهید با استفاده از قانون جذب خواسته هایتان را در زندگی متجلی کنید، باید با شدت و قدرت بالا و مدت زمان طولانی و تکرار زیاد، ارتعاش خواسته و هدف تان را به کائنات ارسال کنید.

 

وقتی ارتعاش به کائنات می فرستید در حال درخواست کردن از کائنات هستید و به کائنات دستور می‌دهید که آن چیز را وارد زندگیتان کند.

وقتی شما آرزویی دارید و ارتعاش آن را ایجاد می کنید و میفرستید آن ارتعاش تبدیل به دستوری می شود که مغز شما ارسال میکند. رسیدن به خواسته ها و آرزوهایتان به این بستگی دارد که شدت ارتعاش که میفرستید چقدر است و به چه مدتی آن را به کائنات ارسال می کنید. شاید این سوال برایتان پیش بیاید که کار به این سادگی است پس چرا همه ارتعاش خوب نمی فرستند؟

 

فرآیند ارسال ارتعاش موانع بازدارنده دارد که جلوی ارتعاش مثبت را می‌گیرد. یعنی شما نمی‌توانید به صورت دائم ارتعاش خواسته و هدفتان را بفرستید ممکن است یک ساعت ارتعاش خواسته تان را بفرستید و ساعت بعد ارتعاش منفی ارسال کنید. البته برای اینکه که بتوانید خودتان را کنترل کنید نیاز به زمان و تمرین دارید. یعنی باید روزانه تایم مشخصی را برای انجام تمرینات قانون جذب بگذرید و سعی کنید در طول روز ارتعاشات ذهنیتان را کنترل کنید.

 

1_درخواست کردن آرزو و خواسته ها

اولین مرحله ی قانون جذب کائنات، درخواست کردن خواسته و اهدافتان به جهان و کائنات است، خواستن از کائنات یک فرصت و موقعیتی است تا در مورد چیزی که میخواهیم از کائنات درخواست کنید.

 

به محض درخواست از کائنات ذهنتان انرژی و ارتعاش آن خواسته و هدفتان را ارسال میکند . باید در ارسال خواسته خود دقت کنید , تا فرکانس و انرژی را که به کائنات ارسال میکنید در جهت آن خواسته و هدف باشد .

 

خیلی از افراد در این مرحله دچار مشکل می‌شوند و فکر می کنند ارتعاش خواسته شان را به کائنات درست ارسال کرده اند در حالی که فرکانس ناخواسته شان را به کائنات فرستاده اند . در ادامه بیشتر شما را با روش های درخواست از کائنات و اینکه چگونه از کائنات درخواست کنیم آشنا خواهیم کرد .

 

2_باور کردن هدف و خواسته خود

باور کردن هدف و خواسته خود

شما باید باور کنید که با آن چیزی که میخواهید میرسید، طبق قانون جذب کائنات باور کردن شامل حرف زدن , فکر کردن و… می باشد. بهترین راه برای آنکه خواسته و هدف تان را باور کنید، احساس کردن آن درون زندگیتان است . شما باید به گونه‌ای رفتار کنید که انگار به آن خواسته و هدف که دارید رسیده اید . یکی از مهمترین و موثرترین مراحل قانون جذب کائنات، مرحله باور و احساس خواسته است که خیلی از افراد در این مرحله جذب شان را خراب میکند .

 

در قانون جذب به این نکته توجه کنید که ذهنتان هر چیزی را باور کند، جهان هستی و کائنات آن را وارد زندگیتان میکند. به قول آقای ناپلئون هیل نویسنده کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید وقتی ذهنتان هر چیزی را باور کند به آن چیز میرسید.

 

بحث باور در قانون جذب بسیار مهم است. یکی از دلایلی که باعث میشود از قانون جذب نتیجه نمیگیرید این است که ذهنتان آن خواسته و هدفتان را باور نمیکند. شاید این سوال برایتان ایجاد شود که اصلا باور چیست؟ به زبان خیلی ساده باور فکری است که هزاران بار در ذهنتان تکرار شده است. یکی از دلایلی که ما به شما پیشنهاد میکنیم فیلم های شبکه های ماهواره ای را نبینید این است که تمام این فیلم ها باورهای شما را میسازد.

 

وقتی آهنگ های غمگین گوش میدهید همین آهنگ های غمگین باورساز هستند. هرچیزی را که در لحظه میبینید و لمس میکنید  در حال ساخت باورهای شما است. برای همین است که شما باید ورودی ذهنتان را کنترل کنید! البته در مورد باور در قانون جذب به صورت کامل با شما صحبت کردیم.

 

3_دریافت و رسیدن به آن چیزی که میخواهید 

بر اساس قانون جذب کائنات، دریافت کردن خواسته و هدف شامل احساساتی است که در شما ایجاد می شود . اگر احساس خوب در جهت خواسته و اهدافتان داشته باشید در این لحظه کائنات شما را به آن چیزی که می خواهید میرسانند .

 

این قانون جذب کائنات است که می گوید برای جذب ثروت و پول , به بی پولی و نبودن شغل تمرکز نکنید و به جای آن به ثروت و شغل رویایی خود فکر و تمرکز کنید .

 

شما باید همان احساسی را در خود ایجاد کنید که الان با آن شغل و پولی که میخواهید رسیده اید، همین کار باعث می‌شود آن پول و شغل مورد نظر با ساده ترین روش ممکن وارد زندگیتان بشود .

 

اگر رابطه خوبی ندارید هرگز نباید با رابطه الان خود نگاه کنید، خودتان را در یک رابطه عالی و خوب ببینید تا رابطه مورد نظرتان را جذب کنید .

 

اگر می‌خواهید به ماشین یا خانه مورد نظر خود برسید و آن را جذب کنید هرگز نباید به وضع مالی الانتان که این پول را دارید فکر کنید و باید خودتان را در وضعی ببینید که انگار صاحبان خانه و یا ماشین شده اید .

 

اگر کلیه مراحل را درست انجام دهید مطمئن باشید به آن خواسته به هدفی که دارید می رسید .

 

نکات مهم در قانون جذب کائنات 

نکات مهم در قانون جذب کائنات

 بر اساس قانون جذب(Law of Attraction)، هر چیزی را که بخواهید می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن به آن برسید. برای کائنات اصلاً فرقی نمی کند که هدف و خواسته شما چقدر بزرگ باشد، به عنوان مثال جذب یک میلیون تومان با جذب یک میلیارد برای کائنات فرقی ندارد .

 به کائنات ایمان داشته باشید که شما را به آن چیزی که میخواهید می رسانند، داشتن ایمان یکی از ملاک های بزرگ در قانون جذب است .

سعی نکنید بفهمید که چگونه کائنات شما را به آن چیزی که میخواهید می‌رسانند. خیلی از افراد از این طریق جذب شان را خراب میکنند. شما هرگز نمی توانید به جای کائنات فکر کنید. پس بعد از درخواست به کائنات خواسته و اهدافتان را رها کنید و مطمئن باشید به آن چیزی که می خواهید می رسید .

در دنیای کائنات چیزی به نام زمان وجود ندارد، اصلا مشخص نیست که چقدر باید زمان بگذارید تا به آن چیزی که میخواهید برسید . تنها چیزی که سرعت رسیدن به خواسته تان را افزایش می دهد فرستادن ارتعاش مثبت و خوب نگه داشتن احساستان است .

 همیشه تمرین کنید، برای خوب نگه داشتن احساس و ارسال ارتعاش مثبت به کائنات باید تمرین کنید، یکی از قوی ترین راه ها برای آنکه کنترل ذهنتان را در دست بگیرید تمرین کردن است . برای تمرین کردن حداقل یک ساعت در روز برای ذهنتان زمان بگذارید .

 بر اساس قانون جذب  شما میتوانید هر آنچه را که انتخاب میکنید داشته باشید و اصلا مهم نیست که چقدر بزرگ باشد.

 قانون جذب کائنات می گوید : هر چیزی شبیه افکارتان را جذب میکنید، وقتی افکارتان در جهت رویاهایتان باشد و احساس خوب داشته باشید به آن رویا و هدفی که دارید خواهید رسید.

 قانون جذب کائنات یک قانون طبیعی است، و در همه زمان و همیشه در حال عمل کردن است. این قانون کاری به بد و خوب ندارد، همه چیز را بر اساس افکارتان به شما میدهد.

 قانون جذب یک قانون ثابت و دائما فعال است، که شما آن را باور کنید و چه نکنید، چه آن را بفهمیم و چه نفهمید این قانون برای تمام افراد کار میکند.

قانون جذب کائنات یک قانون آفرینش است، یعنی شما میتوانید با این قانون هر زندگی که دوست دارید داشته باشید را برای خود بسازید.

زندگی الان شما با توجه به افکار گذشته تان ساخته شده است، حال برای آنکه زندگی الانتان را تغییر بدهید باید افکار و طرز فکرتان را عوض کنید.

 اگر میخواهی چیز را درون زندگی خود تغییر دهید،  باید افکارتان را عوض کنید. با تغییر افکارتان انرژی و ارتعاش که به کائنات می‌دهید عوض می شود.

 افکارتان شبیه به یک طناب است، شما با طناب نمی توانید چیزی را از خودتان دور کنید . شما به هرچیزی فکر کنید آن را به طرف خودتان میکشید و جذب میکنید.

کل جهان از انرژی ساخته شده است و انرژی های هم نام و مشابه هم یکدیگر را جذب میکند، برای آنکه به خواسته و هدف که دارید برسید باید با آن هم ارتعاش شوید و تنها راه هم جهت شدن با خواسته خود تمرین مداوم و زیاد است .

نقش باورها در قانون جذب

همان طور که گفتیم باور یعنی یک فکری که هزاران بار و میلیون ها بار در ذهنتان ایجاد شود. برای تغییر زندگیتان باید باورهایتان را تغییر بدهید. هر چقدر هم به قانون جذب مسلط باشید اما نتوانید باورهایتان را تغییر بدهید نمیتوانید به آن نتیجه دلخواه‌تان برسید. نقش اصلی تمام تمرین هایی که انجام میدهید ، تغییر باورهایتان است.

 

وقتی از شما میخواهیم فلان تمرین را انجام بدهید، تمرینی که انجام میدهید باعث میشود به مرور زمان باورهایتان تغییر پیدا کند. به عنوان مثال وقتی بازی فراوانی خانم استرهیکس را انجام میدهید باعث میشود که به مرور زمان باورهای مالی‌تان تغییر کند، وقتی باورهای مالیتان تغییر میکند باعث میشود پول و ثروت فراوانی وارد زندگیتان بشود. وقتی از قانون شکرگزاری استفاده میکنید و همیشه بابت نعمت هایی که خداوند به شما داده است شکرگزاری میکنید، همین شکرگزاری باعث ایجاد باورهای مفید در زندگیتان میشود.

 

باورها به دو دسته باورهای مفید و باورهای مضر تقسیم میشود.

 

7 راه رسیدن به خواسته ها با قانون جذب کائنات 

7 راه رسیدن به خواسته ها با قانون جذب کائنات

در این قسمت قصد داریم شما را با 7 راه رسیدن به آرزوها با قانون جذب کائنات آشنا کنیم. اگر شما بدانید که با انجام این 7راه می توانید به تمام اهداف و خواسته هایتان مثل موفقیت شغلی،جذب ثروت، ایجاد یک رابطه عالی، ساخت بهترین زندگی،قبولی در بهترین دانشگاه،سلامتی جسم و روان و … می‌رسید هرگز در جهت رسیدن به اهدافتان دست بر نخواهید داشت.

 

در اول راه ممکن است برایتان سخت باشد اما اگر تمرینات را درست انجام دهید و چندین جذب بزرگ، موفقیت شغلی، جذب نیمه گمشده و … را تجربه کنید هرگز تمارینتان را قط نمیکنید.

 

برای رسیدن به خواسته و اهدافی که دارید هیچ آسانسور وجود ندارد و شما باید تمام پله ها را پشت سر بگذارید تا به آن چیزی که میخواهید برسید .

 

برای رسیدن به تمام اهداف و خواسته هایی که دارید می توانید از این قانون قدرتمند جذب کائنات استفاده کنید که در ادامه شما را با 7 راه اصلی برای رسیدن به آرزوها و خواسته ها از طریق قانون جذب کائنات به شما آموزش داده ایم .

 

1_ رضایت‌مندی یکی از راه های رسیدن به آرزوهاست :

یکی از راه های مهم برای رسیدن به خواسته و اهدافتان رضایتمندی و راضی بودن از شرایط الانتان است. شما باید از شرایطی که الان دارید رضایت کاملی را داشته باشید.

 

نارضایتی زمانی برایتان پیش می آید که شما به ناخواسته ها و آن چیزهایی که نمی خواهید در زندگی خود توجه کنید، اگر به خاطر اهدافتان توجه کنید و مطمئن باشید که با آن چیزی که می خواهید می رسید هرگز از زندگی الان تا ناراضی نخواهید بود .

 

شما با احساس و ابراز ناراحتی و نارضایتی هیچ کمکی به خودتان نمی‌کنید و شرایط تان اصلا درست نمی شود بلکه بر اساس قانون جذب کائنات بیشتر از همان نارضایتی و ناخواسته وارد زندگیتان می شود.

 

احساس رضایتمندی در ذهن شما باعث ایجاد فرکانس به کائنات می شود و همان رضایتمندی بیشتر وارد زندگیتان می‌شود .

 

2_افکارتان را مثبت کنید :

2_افکارتان را مثبت کنید :

یکی دیگر از روش های جذب خواسته ها از طریق کائنات این است که باید افکار مثبت را جایگزین افکار منفی کنید.

 

همانطور که در بالا گفتیم افکار مثبت به دو دسته افکار منفی و افکار مثبت تقسیم میشود. بر اساس تحقیقات طولانی مدت نشان داده شده است، افرادی که موفقیت ها و پیشرفت‌های بزرگی داشتند، در گذشته بیشتر افکارشان مثبت بوده است و برعکس افرادی که شکست های پی در پی در زندگی را تجربه کردند بیشتر افکارمنفی داشته اند.

 

شما باید افکار منفی تان را از خودتان دور کنید , این افکار منفی شما را از موفقیت و خواسته هایتان دور می کند .

 

3_شاد باشید و از زندگی لذت ببرید :

3_شاد باشید و از زندگی لذت ببرید 

شاد بودن یکی از راههای قانون جذب کائنات برای رسیدن به خواسته ها و اهدافتان می باشد. خندیدن و شاد بودن این پیام را به کائنات ارسال می کند که من در حال حاضر از آن چیزی که هستم و دارم خوشحالم و کائنات آن چیز را بیشتر وارد زندگیتان می کند. که این کار باعث میشود شادی بیشتری وارد زندگیتان بشود.

 

4_قدرت کلام در قانون جذب چیست  کائنات :

یکی از قدرتمندترین و موثرترین راهها برای جذب خواسته و هدفتان از طریق قانون جذب، قدرت کلام و حرف هایتان است. یکی از دلایلی که باعث شده است انسان نسبت به سایر موجودات برتری داشته باشد قدرت کلام و حرف زدن است.

 

شما با قدرت کلامی که دارید می توانید درخواست خود را به کائنات بدهید، حرف زدن باعث می‌شود در خواستی که به کائنات می‌دهید دقیق تر و واضح تر منتقل شود. قدرت کلام تان را مثل افکارتان در اختیار بگیرید و راجب تمام خواسته و اهدافی که دارید با خودتان یا دیگران حرف بزنید . می توان گفت یکی از موثرترین راهها برای کنترل ذهن و افکارتان حرف زدن راجب به خواسته ها و اهدافتان میباشد .

 

https://www.janblaghy.ir/%D9%82%D8%AF%D8%B1%D8%AA-%D8%B0%D9%87%D9%86-the-power-of-mind/

 


نوشته شده در  دوشنبه 99/10/1ساعت  1:48 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

تکنیک ای اف تی برای رهایی ذهن 

روش ای اف تی روشی برای رهایی ذهن و بدن از تنش است که به طب سوزنی بدون سوزن هم معروف میباشد و نقاط خاصی از بدن را شامل می شود. 

روش ای اف تی چیست؟

« رهایی هیجانی» که به اختصار « ای اف تی»( EFT) گفته می شود، نوعی درمان جایگزین برای رفع دردهای جسمی و پریشانی های احساسی است و با اسامی دیگری مانند« ضربه درمانی» و« طب فشاری روانشناختی» هم شناخته می شود. در« ای اف تی» مثل طب فشاری تمرکز کار روی نقاط« مریدین»( meridian) یا همان کانال های انرژی است تا بتوان تعادل ازدست رفته را به سیستم انرژی بدن بازگرداند.

 

 

 

مدافعان این شیوه معتقد هستند که واردکردن ضربات آرام و حساب شده روی نقاط به خصوصی از بدن باعث ایجاد تعادل در سیستم انرژی بدن می شود. بدین سبب ادعا می شود که« ای اف تی» میتواند به خصوص در درمان اضطراب و اختلال استرس بعد از حادثه مؤثر باشد.

 

 

 

ای اف تی,تکنیک ای اف تی ,تکنیک ای اف تی چیست

روش ای اف تی چیست

 

 

 

شیوه انجام مرحله های ای اف تی در 5 مرحله:

بهره برداری EFT را میتوان به پنج مرحله تقسیم کرد و چنانچه بیش از یک مسئله یا ترس دارید، میتوانید این سکانس را برای رفع آن و تکرار یا کاهش شدت حس منفی خویش تکرار کنید.

 

 

 

1- مشکل را معلوم کنید

برای اینکه این روش مؤثر واقع شود، نخست باید مشکل را شناسایی کنید.

 

 

 

این نقطه کانونی شما موقع ضربه زدن خواهد بود و تمرکز روی تنها یک مشکل در هر موقع برای افزایش نتیجه انجام خواهد شد.

 

 

 

2- شدت اولیه را ازمایش کنید

پس از معلوم کردن منطقه مشکل خود، باید سطح شدت معیار را تعیین کنید و سطح شدت در مقیاس 0 تا 10 درجه بندی می شود که 10 بدترین یا دشوارترین است و مقیاس درد و ناراحتی احساسی یا جسمی شما از مشکل کانونی تان را بررسی می کند.

 

 

 

ایجاد یک معیار به شما کمک می کند تا بعد از انجام یک توالی کامل EFT، پیشرفت خود را کنترل کنید و چنانچه شدت اولیه شما پیش از ضربه زدن 10 بود و در پایان به 5 تغییر میکرد ، می توانستید 50 درصد پیشرفت را مشاهده کنید.

 

 

 

3- تنظیم

قبل از ضربه زدن، شما باید عبارتی را بگویید که توضیح می دهد تلاش در پرداختن به آن برای چیست ؟

 

 

 

ای اف تی,تکنیک ای اف تی ,تکنیک ای اف تی چیست

روش ای اف تی چیست

 

 

 

این باید بر دو هدف اصلی متمرکز شود:

 

اذعان به مشکلات

 

قبول کردن خود با وجود مشکل

 

 

 

عبارت شایع این است:”گرچه من این[ ترس یا مشکل] را دارم، ولی خودم را عمیقا و کاملا می پذیرم.”

 

 

 

می توانید این عبارت را تغییر دهید تا متناسب با مشکل شما باشد و نمی توانید بگویید، “حتی اگر مادر من بیمار است، من خودم را عمیقاً و کاملا می پذیرم.” شما باید بر روی این مسأله تمرکز کنید که حس شما برای تسکین پریشانی ناشی از آن است و بهتر است با گفتن این ها، وضعیت را حل کنیم:”با اینکه ناراحتم که مادرم بیمار است ولی خودم را عمیقا و کاملا می پذیرم.”

 

 

 

انجام ضربات

 

4- ای اف تی- نقاط مریدین

در زنجیره ی ضربات« ای اف تی» باید به پایانه های 9 نقطه از نقاط« مریدین» اهسته ضربه بزنید. درمجموع 12 نقطه ی« مریدین» اصلی به صورت متقارن در طرفین بدن وجود دارد که هرکدام شان به یکی از اندام های داخلی مربوط هستند. ولی در« ای اف تی» بیشتر روی این 9 نقطه کار می شود:

 

 

 

ای اف تی,تکنیک ای اف تی ,تکنیک ای اف تی چیست

معرفی تکنیک ای اف تی

 

 

 

لبه ی دست( KC):این نقطه در قسمت گوشتی لبه ی خارجی دست، در جایی بین بالای مچ و پایه ی انگشت کوچک، قرار دارد. KC همان قسمتی از دست است که با آن در کاراته برای شکستن اجسام ضربه وارد می کنند.

 

 

 

بالای سر( TH):درصورتی که از بالای سر یک گوش تان را با خطی به گوش دیگرتان وصل کنید و خط دیگری هم از بینی تا پشت گردن تان بکشید، نقطه ی TH درست در محل تلاقی این دو خط خواهد بود.

 

 

 

ابرو( EB):این نقطه در ابتدای ابرو درست بالای کناره ی بینی قرار دارد.

 

 

 

گوشه ی چشم( SE):این نقطه روی استخوان لبه ی خارجی گوشه ی چشم قرار دارد.

 

 

 

زیر چشم( UE):این نقطه روی استخوان زیر چشم حدود 2/5 سانتیمتر پائین تر از مردمک قرار دارد.

 

 

 

زیر بینی( UN):این نقطه در محدوده ی کوچک بین انتهای بینی و بالای لب بالایی قرار دارد.

 

 

 

چانه( Ch):این نقطه دقیقا روی چانه نیست، بلکه بین فرورفتگی چانه و لب پایینی قرار دارد.

 

 

 

ابتدای ترقوه( CB):این نقطه در محل تلاقی جناغ، ترقوه و دنده ی اول قرار دارد. برای جایابی این نقطه نخست انگشت اشاره تان را روی شکاف U شکل بالای استخوان سینه بگذارید ،( تقریباً جایی که گره کراوات قرار می گیرد). انگشت تان را از پائین همین قسمت U شکل حدود 2/5 سانتیمتر به طرف ناف حرکت دهید. این نقطه بااینکه دقیقا روی ترقوه نیست، برای راحتی به این اسم شناخته می شود.

 

 

 

زیربغل( UA):این نقطه حدود 10 سانتیمتر پائین تر از زیربغل قرار دارد.

 

 

 

ای اف تی,تکنیک ای اف تی ,تکنیک ای اف تی چیست

موزش ساده و سریع ای اف تی

 

 

50%تخفیف شامل تمامی اجناس بچگانه

چنین کیکی روفقط تواین یخچال میتونی جابدی

 

از نقطه ی KC در لبه ی دست آغاز کنید و همزمان جمله ای که را در مرحله ی قبل ساختید، هم 3 بار تکرار کنید.

 

 

 

آنگاه به هرکدام از نقاط زیر به همین ترتیبی که آمده است، 7 بار ضربه بزنید:

 

ابرو؛گوشه ی چشم؛زیر چشم؛زیر بینی؛چانه؛ابتدای ترقوه؛زیربغل.

 

 

 

پس از ضربه زدن به نقطه ی زیربغل زنجیره ی ضربات را با ضربه زدن به نقطه ی بالای سر تمام کنید. همین طور که نقاط ضربه را یکی یکی دنبال می کنید، جمله ی یادآوری را که همان کوتاه شده ی جمله ی تأکیدی مرحله ی قبل است با خودتان تکرار کنید.

 

 

 

به عنوان مثال چنانچه جمله تان این بود:« بااینکه بخاطر بیماری مادرم ناراحتم، عمیقا و کاملاً خودم را می پذیرم»، جمله ی یادآوری تان میتواند این باشد:« ناراحتم که مادرم بیمار است». این جمله را در نقاط ضربه با خودتان بگویید. زنجیره ی ضربات را هم میتوانید دو تا سه بار تکرار کنید.

 

 

 

5- شدت نهایی را ازمایش کنید

در انتها سلسله مراتب خود، سطح شدت خود را در مقیاس 0 تا 10 محاسبه کنید و نتایج تان را با سطح شدت اولیه خود مقایسه کنید و اگر به 0 نرسیده اید، این روند را مجددا تکرار کنید.

 

 

 

فواید تکنیک ای اف تی

تمام احساسات منفی با اختلال در انرژی بدن حس می شوند. درد جسمی و بیماری بطور پیچیده با احساسات منفی در ارتباط هستند. علایم جسمی سبب پریشانی عاطفی میشوند و برعکس مشکلات عاطفی حل نشده از طریق علایم جسمی بروز می کنند. شما نمی توانید علایم را بدون پرداختن به دلیل آن درمان کنید.

 

 

 

بدن، مثل همه چیز در جهان، از انرژی تشکیل شده است. اگر تعادل را به انرژی بدن برگردانید، احساسات منفی و علایم جسمی ناشی از اختلال در انرژی را اصلاح خواهید کرد. تکنیک ای اف تی تعادل در انرژی بدن را بازیابی نموده و احساسات منفی را بیرون می کند.

 

 

 

این تکنیک شما را ملزم می کند که روی احساسات منفی خود کار کنید، به عنوان مثال ترس یا اضطراب، حافظه بد، یک مشکل حل نشده یا هر چیزی که شما را ازار می دهد.

 

 

 

در حالیکه تمرکز ذهنی خود را بر روی مسأله حفظ می کنید، از نوک انگشتان خود استفاده کنید تا پنج تا هفت بار در هر یک از 12 نقطه از نصف النهار بدن ضربه بزنید. با ای اف تی از این نقاط نصف النهار – ضمن تمرکز بر پذیرفتن و از بین بردن احساسات منفی – به انرژی بدن خود دسترسی خواهید داشت و آنرا به حالت متعادل باز می گردانید.

 

 

 

ممکن است در خصوص این نصف النهارها تعجب کنید. به عبارت ساده، انرژی در بدن شما در امتداد شبکه خاصی از کانال ها گردش می کند. شما میتوانید به این انرژی در هر نقطه در امتداد این سیستم ضربه بزنید.

 

 

 

روش ای اف تی از آموزه های طب سنتی چینی ناشی می شود که از انرژی بدن بعنوان « ki» یاد می کردند. در زمان های قدیم، چینی ها 100 نقطه نصف النهار در بدن را کشف کردند. آن ها همینطور متوجه شدند که با تحریک این نقاط نصف النهار میتوانند بهبود جسمی و روحی پیدا کنند. آن ها، آنرا انرژی نامیدند، آنرا منبع نامیدند، آنرا بعنوان نیروی زندگی نامیدند و آنرا هر طور که خواستند صدا زدند و از فوایدش استفاده کردند.

 

 

 

از برخی جهت ها، ضربه زدن شبیه به طب سوزنی است و از طریق تحریک مریدین بدن و جریان انرژی به بهبودی می رسد. ولی در این شیوه هیچگونه سوزنی وجود ندارد. طب سوزنی همینطور سالها طول میکشد تا شخصی در این کار ماهر شود. متخصصان در طب سوزنی باید صدها نقطه نصف النهار در طول بدن را به خاطر بسپارند.

 

 

 

ضربه زدن از طریق تکنیک ای اف تی، ساده و بدون درد است. این شیوه را میتواند هر فردی یاد بگیرد. هر موقع که میخواهید ، در هر کجا که هستید، این تکتیک را روی خود انجام دهید. کم هزینه بوده و زمان کمی برای انجام آن احتیاج است.

 

 

 

روش EFT میتواند با یک هدف خاص عاطفی به طرف چالش ها و تجربیات داشتن یک زندگی منحصربه فرد استفاده شود. مهم تر از همه، این روش به شما قدرت می دهد تا خود را بهبود بخشید و کنترل سرنوشت خویش را بدست خودتان بگیرید.

 

https://www.janblaghy.ir/%D8%AA%DA%A9%D9%86%DB%8C%DA%A9-eft-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9B-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%84-%D8%AC%D8%B0%D8%A8-%D8%AB%D8%B1%D9%88%D8%AA-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%81-%D8%AA%DB%8C/

 


نوشته شده در  دوشنبه 99/10/1ساعت  9:59 صبح  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

تکنیک ای اف تی برای رهایی ذهن 

روش ای اف تی روشی برای رهایی ذهن و بدن از تنش است که به طب سوزنی بدون سوزن هم معروف میباشد و نقاط خاصی از بدن را شامل می شود. 

روش ای اف تی چیست؟

« رهایی هیجانی» که به اختصار « ای اف تی»( EFT) گفته می شود، نوعی درمان جایگزین برای رفع دردهای جسمی و پریشانی های احساسی است و با اسامی دیگری مانند« ضربه درمانی» و« طب فشاری روانشناختی» هم شناخته می شود. در« ای اف تی» مثل طب فشاری تمرکز کار روی نقاط« مریدین»( meridian) یا همان کانال های انرژی است تا بتوان تعادل ازدست رفته را به سیستم انرژی بدن بازگرداند.

 

 

 

مدافعان این شیوه معتقد هستند که واردکردن ضربات آرام و حساب شده روی نقاط به خصوصی از بدن باعث ایجاد تعادل در سیستم انرژی بدن می شود. بدین سبب ادعا می شود که« ای اف تی» میتواند به خصوص در درمان اضطراب و اختلال استرس بعد از حادثه مؤثر باشد.

 

 

 

ای اف تی,تکنیک ای اف تی ,تکنیک ای اف تی چیست

روش ای اف تی چیست

 

 

 

شیوه انجام مرحله های ای اف تی در 5 مرحله:

بهره برداری EFT را میتوان به پنج مرحله تقسیم کرد و چنانچه بیش از یک مسئله یا ترس دارید، میتوانید این سکانس را برای رفع آن و تکرار یا کاهش شدت حس منفی خویش تکرار کنید.

 

 

 

1- مشکل را معلوم کنید

برای اینکه این روش مؤثر واقع شود، نخست باید مشکل را شناسایی کنید.

 

 

 

این نقطه کانونی شما موقع ضربه زدن خواهد بود و تمرکز روی تنها یک مشکل در هر موقع برای افزایش نتیجه انجام خواهد شد.

 

 

 

2- شدت اولیه را ازمایش کنید

پس از معلوم کردن منطقه مشکل خود، باید سطح شدت معیار را تعیین کنید و سطح شدت در مقیاس 0 تا 10 درجه بندی می شود که 10 بدترین یا دشوارترین است و مقیاس درد و ناراحتی احساسی یا جسمی شما از مشکل کانونی تان را بررسی می کند.

 

 

 

ایجاد یک معیار به شما کمک می کند تا بعد از انجام یک توالی کامل EFT، پیشرفت خود را کنترل کنید و چنانچه شدت اولیه شما پیش از ضربه زدن 10 بود و در پایان به 5 تغییر میکرد ، می توانستید 50 درصد پیشرفت را مشاهده کنید.

 

 

 

3- تنظیم

قبل از ضربه زدن، شما باید عبارتی را بگویید که توضیح می دهد تلاش در پرداختن به آن برای چیست ؟

 

 

 

ای اف تی,تکنیک ای اف تی ,تکنیک ای اف تی چیست

روش ای اف تی چیست

 

 

 

این باید بر دو هدف اصلی متمرکز شود:

 

اذعان به مشکلات

 

قبول کردن خود با وجود مشکل

 

 

 

عبارت شایع این است:”گرچه من این[ ترس یا مشکل] را دارم، ولی خودم را عمیقا و کاملا می پذیرم.”

 

 

 

می توانید این عبارت را تغییر دهید تا متناسب با مشکل شما باشد و نمی توانید بگویید، “حتی اگر مادر من بیمار است، من خودم را عمیقاً و کاملا می پذیرم.” شما باید بر روی این مسأله تمرکز کنید که حس شما برای تسکین پریشانی ناشی از آن است و بهتر است با گفتن این ها، وضعیت را حل کنیم:”با اینکه ناراحتم که مادرم بیمار است ولی خودم را عمیقا و کاملا می پذیرم.”

 

 

 

انجام ضربات

 

4- ای اف تی- نقاط مریدین

در زنجیره ی ضربات« ای اف تی» باید به پایانه های 9 نقطه از نقاط« مریدین» اهسته ضربه بزنید. درمجموع 12 نقطه ی« مریدین» اصلی به صورت متقارن در طرفین بدن وجود دارد که هرکدام شان به یکی از اندام های داخلی مربوط هستند. ولی در« ای اف تی» بیشتر روی این 9 نقطه کار می شود:

 

 

 

ای اف تی,تکنیک ای اف تی ,تکنیک ای اف تی چیست

معرفی تکنیک ای اف تی

 

 

 

لبه ی دست( KC):این نقطه در قسمت گوشتی لبه ی خارجی دست، در جایی بین بالای مچ و پایه ی انگشت کوچک، قرار دارد. KC همان قسمتی از دست است که با آن در کاراته برای شکستن اجسام ضربه وارد می کنند.

 

 

 

بالای سر( TH):درصورتی که از بالای سر یک گوش تان را با خطی به گوش دیگرتان وصل کنید و خط دیگری هم از بینی تا پشت گردن تان بکشید، نقطه ی TH درست در محل تلاقی این دو خط خواهد بود.

 

 

 

ابرو( EB):این نقطه در ابتدای ابرو درست بالای کناره ی بینی قرار دارد.

 

 

 

گوشه ی چشم( SE):این نقطه روی استخوان لبه ی خارجی گوشه ی چشم قرار دارد.

 

 

 

زیر چشم( UE):این نقطه روی استخوان زیر چشم حدود 2/5 سانتیمتر پائین تر از مردمک قرار دارد.

 

 

 

زیر بینی( UN):این نقطه در محدوده ی کوچک بین انتهای بینی و بالای لب بالایی قرار دارد.

 

 

 

چانه( Ch):این نقطه دقیقا روی چانه نیست، بلکه بین فرورفتگی چانه و لب پایینی قرار دارد.

 

 

 

ابتدای ترقوه( CB):این نقطه در محل تلاقی جناغ، ترقوه و دنده ی اول قرار دارد. برای جایابی این نقطه نخست انگشت اشاره تان را روی شکاف U شکل بالای استخوان سینه بگذارید ،( تقریباً جایی که گره کراوات قرار می گیرد). انگشت تان را از پائین همین قسمت U شکل حدود 2/5 سانتیمتر به طرف ناف حرکت دهید. این نقطه بااینکه دقیقا روی ترقوه نیست، برای راحتی به این اسم شناخته می شود.

 

 

 

زیربغل( UA):این نقطه حدود 10 سانتیمتر پائین تر از زیربغل قرار دارد.

 

 

 

ای اف تی,تکنیک ای اف تی ,تکنیک ای اف تی چیست

موزش ساده و سریع ای اف تی

 

 

50%تخفیف شامل تمامی اجناس بچگانه

چنین کیکی روفقط تواین یخچال میتونی جابدی

 

از نقطه ی KC در لبه ی دست آغاز کنید و همزمان جمله ای که را در مرحله ی قبل ساختید، هم 3 بار تکرار کنید.

 

 

 

آنگاه به هرکدام از نقاط زیر به همین ترتیبی که آمده است، 7 بار ضربه بزنید:

 

ابرو؛گوشه ی چشم؛زیر چشم؛زیر بینی؛چانه؛ابتدای ترقوه؛زیربغل.

 

 

 

پس از ضربه زدن به نقطه ی زیربغل زنجیره ی ضربات را با ضربه زدن به نقطه ی بالای سر تمام کنید. همین طور که نقاط ضربه را یکی یکی دنبال می کنید، جمله ی یادآوری را که همان کوتاه شده ی جمله ی تأکیدی مرحله ی قبل است با خودتان تکرار کنید.

 

 

 

به عنوان مثال چنانچه جمله تان این بود:« بااینکه بخاطر بیماری مادرم ناراحتم، عمیقا و کاملاً خودم را می پذیرم»، جمله ی یادآوری تان میتواند این باشد:« ناراحتم که مادرم بیمار است». این جمله را در نقاط ضربه با خودتان بگویید. زنجیره ی ضربات را هم میتوانید دو تا سه بار تکرار کنید.

 

 

 

5- شدت نهایی را ازمایش کنید

در انتها سلسله مراتب خود، سطح شدت خود را در مقیاس 0 تا 10 محاسبه کنید و نتایج تان را با سطح شدت اولیه خود مقایسه کنید و اگر به 0 نرسیده اید، این روند را مجددا تکرار کنید.

 

 

 

فواید تکنیک ای اف تی

تمام احساسات منفی با اختلال در انرژی بدن حس می شوند. درد جسمی و بیماری بطور پیچیده با احساسات منفی در ارتباط هستند. علایم جسمی سبب پریشانی عاطفی میشوند و برعکس مشکلات عاطفی حل نشده از طریق علایم جسمی بروز می کنند. شما نمی توانید علایم را بدون پرداختن به دلیل آن درمان کنید.

 

 

 

بدن، مثل همه چیز در جهان، از انرژی تشکیل شده است. اگر تعادل را به انرژی بدن برگردانید، احساسات منفی و علایم جسمی ناشی از اختلال در انرژی را اصلاح خواهید کرد. تکنیک ای اف تی تعادل در انرژی بدن را بازیابی نموده و احساسات منفی را بیرون می کند.

 

 

 

این تکنیک شما را ملزم می کند که روی احساسات منفی خود کار کنید، به عنوان مثال ترس یا اضطراب، حافظه بد، یک مشکل حل نشده یا هر چیزی که شما را ازار می دهد.

 

 

 

در حالیکه تمرکز ذهنی خود را بر روی مسأله حفظ می کنید، از نوک انگشتان خود استفاده کنید تا پنج تا هفت بار در هر یک از 12 نقطه از نصف النهار بدن ضربه بزنید. با ای اف تی از این نقاط نصف النهار – ضمن تمرکز بر پذیرفتن و از بین بردن احساسات منفی – به انرژی بدن خود دسترسی خواهید داشت و آنرا به حالت متعادل باز می گردانید.

 

 

 

ممکن است در خصوص این نصف النهارها تعجب کنید. به عبارت ساده، انرژی در بدن شما در امتداد شبکه خاصی از کانال ها گردش می کند. شما میتوانید به این انرژی در هر نقطه در امتداد این سیستم ضربه بزنید.

 

 

 

روش ای اف تی از آموزه های طب سنتی چینی ناشی می شود که از انرژی بدن بعنوان « ki» یاد می کردند. در زمان های قدیم، چینی ها 100 نقطه نصف النهار در بدن را کشف کردند. آن ها همینطور متوجه شدند که با تحریک این نقاط نصف النهار میتوانند بهبود جسمی و روحی پیدا کنند. آن ها، آنرا انرژی نامیدند، آنرا منبع نامیدند، آنرا بعنوان نیروی زندگی نامیدند و آنرا هر طور که خواستند صدا زدند و از فوایدش استفاده کردند.

 

 

 

از برخی جهت ها، ضربه زدن شبیه به طب سوزنی است و از طریق تحریک مریدین بدن و جریان انرژی به بهبودی می رسد. ولی در این شیوه هیچگونه سوزنی وجود ندارد. طب سوزنی همینطور سالها طول میکشد تا شخصی در این کار ماهر شود. متخصصان در طب سوزنی باید صدها نقطه نصف النهار در طول بدن را به خاطر بسپارند.

 

 

 

ضربه زدن از طریق تکنیک ای اف تی، ساده و بدون درد است. این شیوه را میتواند هر فردی یاد بگیرد. هر موقع که میخواهید ، در هر کجا که هستید، این تکتیک را روی خود انجام دهید. کم هزینه بوده و زمان کمی برای انجام آن احتیاج است.

 

 

 

روش EFT میتواند با یک هدف خاص عاطفی به طرف چالش ها و تجربیات داشتن یک زندگی منحصربه فرد استفاده شود. مهم تر از همه، این روش به شما قدرت می دهد تا خود را بهبود بخشید و کنترل سرنوشت خویش را بدست خودتان بگیرید.

 

https://www.janblaghy.ir/%D8%AA%DA%A9%D9%86%DB%8C%DA%A9-eft-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9B-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%84-%D8%AC%D8%B0%D8%A8-%D8%AB%D8%B1%D9%88%D8%AA-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%81-%D8%AA%DB%8C/

 


نوشته شده در  دوشنبه 99/10/1ساعت  9:59 صبح  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

   1   2      >

لیست کل یادداشت های این وبلاگ
هدف از طراحی سایت چیست?
طراحی سایت وردپرسی به صورت کامل
قیمت طراحی وب سایت در سال جدید
طراحی سایت چیست؟ اهمیت آن برای کسب و کار
روش انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت
طراحی سایت فروشگاهی با کیفیت عالی
توری مرغی چیست؟ کاربرد آن در صنایع
توری مرغی چیست؟ کاربرد آن در صنایع
نکات مهم هنگام استفاده از خدمات طراحی سایت
طراحی سایت مدرن - بهترین طراحی صفحات وب
[عناوین آرشیوشده]