پولدار شدن و رویای ثروتمند بودن از جمله رویا‌ها و افکاری است که هر کسی را به خود مشغول می‌کند و افراد بسیاری در سودای رسیدن به آن سر می‌برند. بسیاری از مردم فرمول‌های خاصی را برای رسیدن به این رویای شیرین و ثروتمند شدن در نظر دارند که برخی از آن‌ها کاربردی و واقعی است و برخی دیگر اصلا به کار نمی‌آید و در این بین نکته جالبی که وجود دارد داشتن عاداتی مشترک در بین افراد ثروتمند است که بد نیست آن‌ها را بدانید!

 

در همین راستا باشگاه خبرنگاران جوان تصمیم دارد در این مطلب به فرمول‌های ثروتمند شدن؛ البته صرفا از باب ایجاد تلنگر و همچنین عادات مشترک در بین افراد پول دار بپردازد، پس پیشنهاد می‌کنیم این مطلب جذاب را از دست ندهید!

 

ترفند‌هایی جالب و ساده برای پولدار شدن + معرفی عادات مشترک افراد ثروتمند! / ارتباط بین بی اخلاقی و ثروتمندی

 

چطور ثروتمند شویم؟

پولدار شدن یکی از دغدغه‌های مهم آدم‌های این روزگار است و اغلب هم خواسته هایشان بیش از مقدار پولی است که در دسترس دارند، اما حتما شنیده اید که می‌گویند پول خوشبختی نمی‌آورد و هستند آدم‌هایی که با داشتن ثروت فراوان باز هم غمگین و ناراحت هستند.

 

این مطلب را از دست ندهید: 10 کلید طلایی پولدار شدن در جوانی

 

برای دانستن اینکه چطور پول بیشتری کسب کنید و زندگی بهتری داشته باشید، سراغ محمود معظمی رفتیم او به شما می‌گوید که ثروت تنها به معنی پولدار شدن نیست و برای ثروتمند شدن ابتدا باید مجموعه‌ای از صفات خوب را در خودتان نهادینه کنید.

 

یکی از این صفات خوب تمرین شاد بودن و حفظ شادمانی است.

 

در اینجا به شما میگوییم درباره پول چطور فکر کنید و ثروتمند شدن چه فرمولی دارد.

 

آموخته‌های اشتباهتان را دور بریزید

چرا اکثر آدم‌های بی اخلاق در سریال‌ها ثروتمند هستند و هر فردی که شرایط مالی ضعیف تری دارد، انسانی با اخلاق و خوب است؟!

 

بی اخلاقی ربطی به ثروت ندارد، بلکه یک ویژگی شخصیتی ناسالم است. چه کسی گفته پول چرک کف دست است؟! این باور‌ها را تغییر دهید. لطفا از خودتان بپرسید و بنویسید وقتی می‌گویید پول چه به ذهنتان می‌آید؟ نقشه ذهنی شما در رابطه با پول چیست؟ آیا یکی از جمله‌های زیر به ذهنتان می‌رسد؟ پول علف خرس است، پول جن و من بسم الله، پول زیر پای فیل، پول خوشبختی نمی‌آورد اینها…همه اشتباه است! دنیای بیرونی شما عوض نمیشود مگر اینکه افکارتان را تغییر دهید. هر لحظه از خودتان بپرسید به چه فکر می‌کنید؟ اگر روی نداشته‌ها و ناراحتی هایتان تمرکز کنید که بیچاره می‌شوید! شما مختار هستید که ثروت را انتخاب کنید یا فقر را! هیچ اجباری هم برای ثروتمند زندگی کردن شما وجود ندارد!

 

ترفند‌هایی جالب و ساده برای پولدار شدن + معرفی عادات مشترک افراد ثروتمند! / ارتباط بین بی اخلاقی و ثروتمندی

 

به پول احترام بگذارید!

یاد بگیرید که به پول احترام بگذارید. اگر فکر می‌کنید شما سزاوار ثروت نیستید به این دلیل است که به جایگاه حال حاضرتان می‌نگرید. هیجان از یک فکر خوب سرچشمه می‌گیرد. اگر حس خوبی دارید یعنی به موضوعات هیجان انگیز فکر میکنید!

 

هیجان سوخت و انرژی رفتار شماست. الگو‌های رفتاری ذهن ما از کودکی در رابطه با ثروت یا رفتار دیگری شکل گرفته اند.

 

این الگو‌ها شامل خانواده، جامعه، رسانه‌ها، مدارس، جنسیت و …است.

 

این مطلب را از دست ندهید: راه حلی آسان برای پولدار شدن دانشجویان

 

بدترین موضوع انشا در تمام دوران تحصیلی این موضوع است؛ علم بهتر است یا ثروت! چرا این دو را در مقابل هم قرار می‌دهید؟

 

کدام ثروت پایدار و با ریشه‌ای بدون آگاهی و دانش کسب شده و کدام دانشی بدون کسب ثروت ارزشمند است؟ کسی منکر ارزش علم نمی‌شود. در دین خودمان هم داریم که یک لحظه تفکر بهتر از 70 سال عبادت است.

 

من هیچ چیز نمی‌دانم!

خطرناک‌ترین موضوع در بحث آموزش این است که فکر کنید چیزی را می‌دانید. من این را می‌دانم را فراموش کنید. هر لحظه که با خودتان بگویید خودم این موضوع را بلدم. از همان جا آموزش متوقف می‌شود و هیچ چیز جدیدی یا نخواهید گرفت! پس این را باور داشته باشید که کسی شما را خوشبخت‌تر یا بدبخت‌تر نمی‌کند مگر خودتان! اگر چیزی را در دنیای پیدا می‌خواهید، باید در دنیای پنهان سرمایه گذاری کنید. دنیای پیدا همان خودآگاه و دنیای پنهان ناخودآگاه هر انسانی است. پول، در بانک و دست فرد دیگری نیست، بلکه در مغز شماست. اگر پول می‌خواهید در ابتدا باید درون خودتان راجستجو کنید. آیا فکر می‌کنید شما شایسته ثروتمند شدن هستید؟

 

ترفند‌هایی جالب و ساده برای پولدار شدن + معرفی عادات مشترک افراد ثروتمند! / ارتباط بین بی اخلاقی و ثروتمندی

 

با افزایش درآمد ثروتمند نمی‌شوید

ثروتمند‌ها به دارایی شان فکر می‌کنند، فقرا به درآمدشان. ثروت به معنای مقدار دارایی است و نه درآمد. باید یاد بگیرید درآمد را به دارایی تبدیل کنید.

 

این مطلب را از دست ندهید: 10 روش پولدارشدن به شیوه میلیاردها

 

جالب است بدانید تنها با افزایش درآمد ثروتمند نخواهید شد. تفاوت‌های ظریفی بین تفکر فقر و تفکر ثروت وجود دارد. کاشکی‌ها را باید در زندگی دور بریزید! عاشق کاری که انجام می‌دهید، باشید. ظرف وجودی تان را بزرگ کنید. هر روز صبح به خود بگویید خدایا به من کمک کن امروز بیشتر خدمت کنم. از این به بعد به جای فکر به بدهی‌ها و بیچار گی‌ها به فکر ایجاد ثروت باشید. بهتر است به جای استفاده از واژه مشکلات، بگوییدمسائل. به این فکر کنید که شما از مسائل تواناتر هستید.

 

شما همانی هستید که بیشتر اوقات به آن می‌اندیشید

تجربه نشان می‌دهد، ثروت واقعی بدون شادمانی به دست نمی‌آید. بیشتر افراد پول و پولدار شدن را به اشتباه با ثروتمندی یکی می‌دانند؛ در حالی که ثروت مفهومی عظیم‌تر دارد. ثروتمند نمی‌شوید مگر توجه تان به داشته هایتان باشد و نه آنچه ندارید. شکرگزار باشید و نه غرغرو و طلبکار از خود، دنیا و اطرافیان. طبق قانون جذب شما فکرتان را روی هرچیز متمرکز کنید همان را دریافت خواهید کرد. شما همانی را دریافت می‌کنید که بیشتر اوقات به آن می‌اندیشید. اگر گردوش روزگار، شانس و اقبال، شرایط اقتصادی و اوضاع و احوال جهان در اختیار شما نیست صاحب فکرتان که می‌توانید باشید و اینجا همان جایی است که می‌تواند نقطه قوت شما باشد. در هر شرایطی که هستید، بگردید، نکات مثبت آن لحظه را پیدا و شکر کنید. این عبارت را قلبا باور کنید "هر اتفاقی که برایم رخ می‌دهد به نفع است".

 

ثروت یعنی توانایی و هنر تبدیل درآمد به دارایی

به جای تلاش برای پولدار شدن، در پی ایجاد استقلال مالی باشید یعنی وضعیتی که شما برای گذران زندگی نتم در آینده با شرایطی دست کم 20 درصد بالاتر از استاندارد جامعه، نیازی به کار کردن نداشته باشید. منظورم این نیست که نباید کار کنید. بلکه برای رسیدن به وضعیت استقلال مالی، شما اول کاری را میکنید که دوست و از آن لذت می‌برید. دوم اینکه لذت انجام کارتان، بر میزان درآمدتان ترجیح دارد. ثروت به خودی خود ایجاد میشود و نیاز و ربطی به کار کردن شما ندارد.

 

تعجب می‌کنید، اما تا این نکته بسیار ساده را باور نکنید، به احتمال بسیار زیاد نخواهید توانست روی شادمانی و آرامش اقتصادی را ببینید.

 

ترفند‌هایی جالب و ساده برای پولدار شدن + معرفی عادات مشترک افراد ثروتمند! / ارتباط بین بی اخلاقی و ثروتمندی

 

ثروت یعنی توانایی تبدیل درامد به به دارایی. به زبان ساده‌تر، بخشی از درآمدتان را به طور منظم پس انداز کنید و با آن مرغ‌های تخم طلا بخرید.

 

از منطقه امن خود بیرون بیایید

پول برای ثروتمندان سخت کار می‌کند، اما فقرا، سخت برای پول کار می‌کنند. اگر می‌خواهید زندگیتان عوض می‌شود. باید اول باور‌ها و اندیشه هایتان نسبت به پول و ثروت را تغییر دهید.

 

این مطلب را از دست ندهید: راههای سریع پولدار شدن

 

عادت به پس انداز مهم‌تر است تا میزان پس انداز. عادت کنید که پس انداز کنید به یاد داشته باشید؛ پس انداز، بدهی شما به آینده تان است. اهمیت این بدهی کمتر از اقساط و وام بانکی یا پول آب و برق و گاز نیست. افرادی هم هستند که خیلی خوب پس انداز می‌کنند، خانه و ماشین می‌خرند، ولی ریشه پول جمع کردن آن‌ها اغلب اضطراب است. پول برای آن‌ها داشتن امنیت بیشتر است و اگر بخواهند آن را خرج کنند، احساس نا امنی را تجربه می‌کنند. این رابطه را دور بریزید. پول یعنی رفاه بیشتر، آرامش، فرصت بیشتر و …اصولا در تفکر ثروت، ناآرامی و عدم امنیت جایگاهی ندارد. افرادی که تفکر فقر دارند، همیشه دوست دارند امنیت داشته باشند و بدهی هایشان را بدهند. راحت باشند و دردسری نداشته باشند. همین طور هم کوچک میکند. هیچ سعی نکنید که همه چیز امن و آرام و بی صدا باشد. این یعنی مرگ.

 

 http://andresvsba23345.shotblogs.com/-10106394

http://remingtonsvvr99999.tribunablog.com/-10341424 

http://reidccsd71503.suomiblog.com/-11306797

http://knoxgywt99999.blogdigy.com/-10375551

http://rowancdie74052.mybjjblog.com/-10999821

http://angeloknlh44444.tblogz.com/-10873896

http://fernandocqcv74023.canariblogs.com/-11871333

http://louisufii29528.alltdesign.com/-16491770

http://gregoryinpm30518.blogzet.com/-10789218

http://johnnyyvso78888.blogkoo.com/-15422612

http://andreomjs07888.blogdon.net/-12831527

http://fernandomkhc22222.amoblog.com/-17850640 

http://simonoomi55555.isblog.net/-13495303

http://trentonwvvq88888.total-blog.com/-21220839


نوشته شده در  دوشنبه 99/6/31ساعت  5:19 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

عوامل موفقیت افراد موفق چیست؟

در جلسات مشاوره و کُچینگ که با مراجعینم دارم، گاهی پیش‌آمده که در همان قدم‌های اول به این نتیجه رسیدم که تعدادی از این مراجعین دقیقاً نمی‌دانند که هدفشان چیست و بعد از پایان دوره‌ای که با من به‌عنوان کُچ (مربی) کار می‌کنند و تمرینات را انجام می‌دهند قرار است به چه موفقیتی دست پیدا کنند. بسیار مهم است که ما بدانیم هدف و قصدمان از موفقیت چیست؟

 

قبل از هر اقدامی برای موفق شدن باید شناخت کاملی از موفقیتی که می‌خواهیم به آن برسیم داشته باشیم و بدانیم که دقیقاً قرار است بعد از طی کردن مسیرموفقیت به چه چیزی دست پیدا کنیم. برای مثال عده‌ای فقط می‌گویند ما می‌خواهیم موفق شویم. وقتی از آن‌ها سؤال می‌کنم که منظورتان از موفقیت چیست، یا تعریف خاصی ندارند یا می‌گویند پولدار، معروف، خوشبخت و …

 

این تعاریفی که این دوستان از موفقیت در سرخود دارند همگی تعاریفی کلی است. مشخص نیست که آن‌ها خوشبختی را در چه چیزی می‌بیند. ممکن است برای من خوشبختی یک معنی داشته باشد و برای شمایی که دارید این مقاله را می‌خوانید معنی دیگری بدهد. برای عده‌ای خوشبختی در تشکیل خانواده است و برای گروه دیگری خوشبختی در داشتن خانه‌ای بزرگ که متعلق به خودشان است.

 

همچنین کلماتی مانند ثروت، شهرت، آرامش و … هرکدام معانی متفاوتی در ذهن افراد ایجاد می‌کنند. عده‌ای ثروت را در داشتن بچه‌هایی خوب و سالم می‌بینند و عده‌ای ثروت را در خدمت به دیگران. حتی اگر نخواهیم وارد جنبه‌های مادی کلمه ثروت بشویم، می‌بینیم ازلحاظ معنوی نیز ثروت معنای متفاوتی برای دو نفر ممکن است داشته باشد.

 

موفقیت و موفق شدن هم همین‌طور. برای همین مهم‌ترین شعار و خط‌مشی اصلی ما در گروه مسیرموفقیت این است که: موفقیت یک مسیر است و برای هرکس معنای منحصربه‌فردی دارد.

 

با این رویکرد زمانی که جلسات کُچینگ آغاز می‌شود و معمولاً بعد از جلسه صفرم و در جلسات یک و دو، موفقیت مدنظر را مشخص و اقدامات و نقشه راه را برای آن طراحی می‌کنیم، زیرا اگر تعریف درستی از موفقیت نداشته باشیم چگونه می‌توانیم آن را به دست آوریم؟

 

برای این کار و شفاف شدن معنای موفقیت، بهتر است آن را مانند یک سفر ببینیم. علت اینکه ما به‌راحتی و بدون ترس خود را برای سفری آماده می‌کنیم و به سفر می‌رویم این است که شناخت خوبی از سفر داریم؛ یعنی همه ما می‌دانیم سفر چیست و چگونه باید خودمان را برای آن آماده کنیم. ممکن است گاهی اوقات آشنایی از مقصد جدیدی که می‌خواهیم برویم نداشته باشیم که امروزه با یک جستجوی ساده در اینترنت می‌توانیم به اطلاعات وسیعی دست پیدا کنیم؛ یا ممکن است از هم‌سفرانمان شناخت نداشته باشیم که بازهم با برخورد و آشنایی یکی دوساعته با آن‌ها ترس عدم شناخت ما به‌کلی از بین می‌رود. تجربه سفرهای قبلی نیز به‌شدت به ما کمک می‌کند که به‌راحتی دست به اقدام و مسافرت کردن بزنیم.

 

شناخت موفقیت .

در مورد موفقیت هم همین‌طور است. ابتدا ما باید مقصد خودمان را شناسایی کنیم و بدانیم که به کجا قرار است برویم. اگر آشنایی با مقصد نداریم می‌توانیم از افراد باتجربه کمک بگیریم یا در اینترنت جستجو کنیم. هم‌سفران ما هم می‌توانند خانواده، همکاران یا دوستان ما باشند. اگر به یک جای ناشناخته برای بار اول سفر می‌کنیم و تجربه‌ای ازآنجا نداریم شاید یک راهنمای سفر یا یک تور مسافرتی بهترین گزینه برای ما باشند. در طی کردن مسیرموفقیت هم اگر می‌خواهیم کسب‌وکار ‌خودمان را شروع کنیم و تا قبل از آن فقط کار کارمندی انجام داده‌ایم، مثل این است که قرار است به یک جای ناشناخته سفر کنیم. یک کُچ (مربی) و مشاور، می‌توانند مانند همان راهنمای سفر کاری کند که ما لذت بسیاری از این سفر ببریم و درگیر خطرات این مکان ناشناخته و مسیر جدید نشویم.

 

در کل باید بدانیم اولین و مهم‌ترین اقدام برای موفقیت، شناخت خود موفقیت است. شناختی همه‌جانبه که فقط برای ما معنی می‌دهد و تمام خواسته‌ها و نیاز ما را برای موفق شدن در آن لحاظ شده است.

 

http://emilianokqrp40730.shotblogs.com/-10106322

http://erickigdz11111.blogzet.com/-10789100

http://emilioonkg34444.tribunablog.com/-10341352

http://daltonntrl28384.suomiblog.com/-11306705

http://dominickfmop00639.isblog.net/-13495133

http://cruzemxb85285.canariblogs.com/-11871256

http://alexisrzea22211.blogkoo.com/-15422508

http://mariogljh55555.alltdesign.com/-16491704

http://stephenwxvr89999.total-blog.com/-21220662

http://waylonjklt00111.amoblog.com/-17850585

http://knoxgywt99999.blogdigy.com/-10375550

http://rowancdie74052.mybjjblog.com/-10999820

http://angeloknlh44444.tblogz.com/-10873893


نوشته شده در  دوشنبه 99/6/31ساعت  5:16 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

شناخت مشخصات قدرت ذهن ضمیر ناخودآگاه

همانطور که در مقاله های گذشته به قدرت ذهن و مشخصات ضمیر ناخودآگاه یا ذهن ناهشیار پرداختیم، تمامی انسان ها دارای سیستم قدرتمندی هستند که بسیاری از رویدادهای زندگی آنها را کنترل می کند. یک انسان از دوران کودکی تحت تربیت و باورهای والدین قرار می گیرد و به مرور شخصیت اصلی او شکل می گیرد. اگر به هر دلیلی یکی از این باورها و ارزشها غلط باشند، عدم موفقیت ما در زندگی را بهمراه خواهند داشت.

 

فردی را در نظر بگیرید که از کودکی با این باور بزرگ شده است که ” زندگی سخت است ” و هرگاه که میخواهد به خوشبختی و موفقیت فکر کند، انبوهی از این افکار منفی او را احاطه می کنند. این فقط یکی از مشخصات ناخودآگاه است که سرنوشت ما را رقم میزند.

فهرست مطالب

ضمیر ناخودآگاه چیست؟

قانون اول: ضمیر ناخودآگاه در اثر تمرکز بر روی یک موضوع، اطلاعات دیگر را حذف می کند.

قانون دوم: ناخودآگاه توانایی تشخیص موضوعات واقعی و غیر واقعی را ندارد.

قانون سوم: ضمیر ناخودآگاه بسیار قدرتمند است.

قانون چهارم: با کلمات خاصی مانند تمثیل میتوان بر ضمیر ناخودآگاه تاثیر گذاشت.

قانون پنجم: این ضمیر همه اطلاعات دریافتی را بزرگنمایی می کند.

چگونگی هدایت ناخودآگاه

مراقب این مشخصه ناخودآگاه باشید

ضمیر ناخودآگاه چیست؟

از زمانی که زیگموند فروید مفهوم خود آگاه و ناخودآگاه را مطرح کرد تا اکنون، تحقیقات زیادی بر روی قدرت این ضمیر انجام شده است و دانشمندان در نهایت به این نتیجه رسیدند که با کنترل و هدایت این قسمت از ذهن میتوان به نتایج بزرگی دست یافت اما مسئله ای که در این میان برخی افراد را از دستیابی به نتایج مورد نظر باز میدارد، عدم شناخت زبان ناخودآگاه و نحوه تاثیرگذاری بر روی آن است.

 

اگر من اکنون تصمیم گرفته ام که این مقاله را بنویسم و یا کار دیگری انجام دهم، مربوط به ضمیر خودآگاه و کارهای ارادی است. از سوی دیگر بوسیله ناخودآگاه امور حیاتی بدن مانند نفس کشیدن و تنظیم ضربان قلب و… کنترل میشود. اگر این امور مهم در اختیار خودآگاه ما قرار بگیرد در کمتر از یک روز مرگ ما حتمی است زیرا هماهنگ کردن همه امور را فراموش خواهیم کرد. علاوه بر این امور مهم، ناخودآگاه باورها و ارزشهای هر فرد را تعمیم میدهد و تمام سبک زندگی آنرا تحت الشعاع قرار می دهد. این ضمیر هیچگاه از حرکت باز نمی ایستد و دائما در حال کار میباشد. حتی در طی شب که بدن ما در حال استراحت است، این ضمیر در حال فعالیت است و تا آخرین لحظات زندگی نیز در حال کنترل ذهن ماست.

 

قدرت ذهن

اگر ذهن را به دو نیمکره چپ و راست تقسیم کنید، هر یک از آنها دارای وظایفی هستند که با یادگیری آنها میتوانیم به بازدهی بیشتری برسیم. بطور مثال اعمال نیمکره چپ مغز شامل محاسبات، منطق، جزئیات امور، واقعیات زندگی، یادگیری زبان، ریاضیات و علوم، اعمالی مربوط به قدردانی و علم و استدلال را در اختیار دارد. ضمن اینکه جایگاه ضمیر خودآگاه نیز در این نیمکره است و اعمال مربوط به قسمت راست بدن را کنترل می کند. افرادی که دارای نیمکره چپ فعالتری هستند، در تصمیم گیری های خود منطق و واقعیات را مورد توجه قرار می دهند و کمتر از شهود و احساسات کمک می گیرند. اگر فرد از این نیمکره بیشتر از حد استفاده کند به انسانی بی احساس و دگم تبدیل میشود که در ارتباطات به مشکل بر می خورد.

 

از سوی دیگر نیمکره راست مواردی چون احساسات، شهود، موسیقی، تخیلات، حال و آینده، ریسک، قدرشناسی و… را بر عهده دارد. جایگاه ضمیر ناخودآگاه نیز در این نیمکره فرض شده است و فردی که از نیمکره راست فعالی برخوردار است، تخیلات و تجسمات بسیار خوبی دارد و میتواند از حس ششم خود در تصمیم گیری ها بخوبی استفاده کند. شاید به اینگونه افراد بر خورده باشید که قبل از وقوع یک اتفاق بتوانند آنرا پیش بینی کنند و وقتی از آنها علت را جویا میشویم، میگویند: چیزی به من الهام شد.

 

باید توجه داشته باشید که از دو نیمکره ذهن بصورت متعادل استفاده کنید. اما در این قسمت ما قصد داریم به ناخودآگاه بپردازیم که در نیمکره راست ذهن قرار دارد. برخی آنرا به یک مدیر اجرایی قوی و برخی به غول درون تشبیه می کنند. اما من این مسئله را با مثالی توضیح میدهم. حتما در سیرک نمایش جذاب فیل و فیلبان را دیده اید. شاید برای شما جالب باشد که چطور یک فیلبان با یک چوب میتواند فیل را وادار کند تا برقصد، فوتبال بازی کند، نقاشی کند یا هرکاری که او میگوید انجام دهد؟

 

ناخودآگاه نیز همانند آن فیل قدرتمند است و با تمام قدرتی که دارد (93% اعمال ما را در اختیار دارد) تاثیرپذیری بالایی از ضمیر خودآگاه دارد. این مسئله زمانی جنبه جدی تر پیدا می کند که ما بدانیم چگونه با زبان مخصوص آن سخن بگوییم تا بیشترین تاثیر پذیری را داشته باشد. در ادامه به برخی از قانین حاکم بر ذهن و قدرت آن اشاره خواهیم کرد.

 

قانون اول: ضمیر ناخودآگاه در اثر تمرکز بر روی یک موضوع، اطلاعات دیگر را حذف می کند.

زمانی را بیاد بیاورید که به یک موضوع اندیشیده اید فارغ از اینکه مثبت یا منفی باشد، ذهن شما مدت زمانی را به آن می پردازد و اتفاقات دیگر را درک نمی کند. این مشخصه ناخوداگاه میتواند همانند تیغ دولبه عمل کند بدین صورت که اگر تمام روز به نکات منفی یک شخص و یا یک جنبه زندگی فکر کنیم، فرصت ها و سایر توانایی ها از چشم ما بدور خواهند بود.

 

شاید مواقعی را تجربه کرده باشید که یک نوع ماشین خاص با یک رنگ بخصوص مد نظر شما بوده و قصد خرید آنرا داشته اید. به محض اینکه بر روی آن تمرکز کنید، خواهید دید بقیه ماشین ها تحت الشعاع آن قرار می گیرند و تصور می کنید این رنگ مورد نظر چقدر زیاد شده است. این مشخصه به ما کمک می کند بر روی توانایی ها و موارد مثبت خود تمرکز کنیم تا بتوانیم به بیشترین بازدهی برسیم.

 

آموزش قانون جذب

بسیاری از افراد را دیده ام که در زمان مشاوره از محدودیت های خود گله دارند ولی هنگامی که به بررسی استعدادها و توانایی های او میپردازیم، از کشف این موارد متعجب میشود. در واقع او به نکات منفی و محدودیت ها پرداخته است تا استعدادهای خود. فردی که در شغل کارمندی بود به من مراجعه کرد و علاقمند بود در شغل دیگری به فعالیت بپردازد اما خود را فردی بی استعداد نشان میداد زیرا مدام به محدودیت های خود پرداخته بود و راههای جدید را امتحان نکرده بود.

 

 قدرت ذهن ضمیر ناخودآگاه

 

قانون دوم: ناخودآگاه توانایی تشخیص موضوعات واقعی و غیر واقعی را ندارد.

از این قابلیت ذهن میتوان استفاده کرد و اهداف و زندگی دلخواه را به آن سپرد تا بتوان با تصویرسازی به نتایج دلخواه رسید. اگر شما هدف خود را بارها در ذهن خود مرور کنید و طوری وانمود بکنید که به آن رسیده اید، از آنجایی که ناخودآگاه توانایی تشخیص واقعیات از خیال را ندارد، این شرایط را در دنیای واقعی بازسازی می کند و فرد چنین اهداف را ملاقات می کند.

 

پس هیچگاه از جملات منفی مانند ” من نمیتوان موفق و یا ثروتمند شوم” استفاده نکنید زیرا این ضمیر آنرا شنیده و به آن عمل می کند. میتوانید جملات مثبت را بصورت روزانه تکرار کنید تا نمود آنرا در زندگی خود ببینید. میلتون اریکسون در کتاب قصه در مانی خود به داستان جالبی اشاره می کند که طی آن فردی در یکی از روستاهای آمریکا در حال گشت و گذار بود که چشمش به یک اسب افتاد که بی هدف به هر سو می رفت.

 

او سوار بر اسب به امید پیدا کردن صاحبش به راه افتاد. پس از ساعتی آنها خود را در مقابل خانه صاحب اسب دیدند. صاحب اسب در حالی که متعجب شده بود از او پرسید چگونه این کار را انجام دادی؟ او گفت من کار خاصی انجام ندادم فقط سعی کردم اسب را در مسیر جدید نگه دارم. ذهن نیز توانایی تشخیص ندارد و فقط اجرا کننده است، پس برای اینکه هر لحظه به یک موضوع خاص فکر نکند، باید به آن مسیر بدهیم و اینکار با تصویرسازی مثبت و استفاده از کلمات مثبت امکان پذیر خواهد بود.

 

قانون سوم: ضمیر ناخودآگاه بسیار قدرتمند است.

تمام افکار و احساسات ما در این کتابخانه بزرگ وجود دارند و هیچگاه پاک نمی شوند. هر اتفاقی که برای ما رخ میدهد این ضمیر آنرا ثبت می کند. شاید گاهی اوقات تصاویری را ببینید که برای شما آشنا باشند و با خود بگویید من این اتفاق را قبلا جایی دیدم. همچنین خاطرات و یادگیری های گذشته نیز بوسیله آن بازنمایی می شوند و فرد میتواند با رجوع به ذهن خود، آنها را بکار گیرد. بسیاری از افرادی که توانایی مطالعه و یادگیری بالایی دارند از این ضمیر بخوبی استفاده می کنند.

 

http://raymondwriw58260.tribunablog.com/-10340370 

http://louisayvr88888.suomiblog.com/-11305658

http://brooksssrm66666.isblog.net/-13494134

http://messiahrokf44444.blogkoo.com/-15421444

http://collinddax11111.blogdon.net/-12830485

http://cruzacbw00000.total-blog.com/-21219562

http://codykljf33333.blogzet.com/-10788089

http://garrettnnni16272.shotblogs.com/-10105624

http://laneille28518.amoblog.com/-17849504


نوشته شده در  دوشنبه 99/6/31ساعت  4:35 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

 

اه ساده برای جذب پول و ثروت از طریق قانون جذب

وضعیت مالی امروزتان نتیجه افکار و تجسمات دیروزتان در مورد پول است. بنابراین تنها راه افزایش رفاه و بهبود وضعیت مالیتان ،تغییر نگرشتان نسبت به پول و ثروت است. تنها کافی است یکبار نگرش و طرزفکرتان بر روی فرکانس جذب پول تنظیم کنید تا به صورت حیرت آوری پول و ثروت وارد زندگیتان شود.

 

قانون جذب ،قانون جدید و نوظهوری نیست.

از هزاران سال پیش، بودا نیز به مریدان خود چنین میگفت “هر آنچه که هستیم حاصل تفکراتمان است.ذهن یعنی همه چیز. هرآنچه را فکر کنیم، همان خواهیم شد.”

 

در کتاب های مقدس، متون باستانی، نظریه های دانشمندان نیز به قدرت افکار اشاره شده است. به راستی چطور فکر انسان میتواند شرایطش را تعیین کند؟

 

ذهن انسان مدام در حال تفکر است. هر تفکری باعث ایجاد احساس در انسان میشود. احساسات نیز باعث افزایش یا کاهش ارتعاشات انرژی بدن میشوند و هر انرژی ،مشابه خودش را جذب میکند. اگر ذهن باعث شود بدن انرژی مثبتی از خود ساطع کند بدیهی است که تمام انرژی هایی که جذب انسان و یا فرد جذب آن میشود مثبت خواهند بود و برعکس.

 

اما چطور میتوانیم یکبار برای همیشه بر روی افکارمان کنترل داشته باشیم؟ چطور میتوانیم فرکانس های ارتعاشات ذهنی مان را کنترل کنیم؟ چه روش هایی میتوانیم برای جذب پول و ثروت با کمک ارتعاشات حاصل از افکارمان جذب کنیم؟ چطور بدون آنکه ازین پس نگران پول باشیم ،پول خودبه خود وارد زندگی مان شود؟ چطور نه تنها پول بلکه هرآنچه را بخواهیم با 5 روش ساده وارد زندگیمان کنیم؟

جواب تمامی این سوالات را در این مقاله میخوانید ،این مقاله یکبار برای همیشه نگرش تان را عوض میکند و طرزفکرتان را بر روی فرکانس جذب پول و دریافت آن تغییر خواهد داد. پس نه تنها آنرا بخوانید بلکه عمل کنید.

 

5 راه ساده برای جذب پول و ثروت از طریق قانون جذب

#1? تصور کنید بیش از حد نیازتان پول دارید و در حال خرج کردن آن هستید :

 

اگر در زندگی پول کافی ندارید، به احتمال زیاد اکثر تصورات شما نیز در حال تصویر سازی عدم وجود پول است. شاید دقیقا عدم داشتن پول را تصویر سازی نکنید اما زیاد نگران پول باشید و یا از بطن وجود در مورد هر اقدامی ابتدا به شرایط مالی تان فکر کنید.

 

اگر میخواهید جریان ورودی پول را به زندگیتان هموار کنید باید دقیقا برعکس عمل کنید :

 

تصور کنید بیش از حد نیاز پول دارید

 

تصور کنید بیش از حد نیاز پول خرج میکنید

 

و احساس کنید. تمام لذتی را که داشتن پول و خرج کردن بدون هراس آن دارید را احساس کنید.

 

در ادامه بخوانید:

مقالات موفقیت مالی و کسب ثروت

دانلود رایگان فایل های آموزشی

مقالات سرمایه گذاری

مقالات کارآفرینی و کسب و کار

دانلود رایگان فایل های انگیزشی

تست های روانشناسی

هیپنوتراپی پنهان جذب ثروت

 

راه های پولدار شدن از طریق اینترنت,راه های پول درآوردن,پولدار های تهران,پولدار شدن در ایران,راه های پولدار شدن از طریق اینترنت,راه های پول درآوردن,پولدار های تهران,پولدار شدن در ایران,راه های پولدار شدن از طریق اینترنت,راه های پول درآوردن,پولدار های تهران,پولدار شدن در ایران,راه های پولدار شدن از طریق اینترنت,راه های پول درآوردن,پولدار های تهران,پولدار شدن در ایران,راه های پولدار شدن از طریق اینترنت,راه های پول درآوردن,پولدار های تهران,پولدار شدن در ایران,

 

http://jeffreypzeg18518.shotblogs.com/-10105362

http://brookssuua95061.blogzet.com/-10787812

http://erickqyxr35566.tribunablog.com/-10340150

http://andrenrpj28394.suomiblog.com/-11305448

http://deanzxup88888.blogdigy.com/-10374304

http://remingtonsyzx22233.canariblogs.com/-11870195

http://milojkjg44455.isblog.net/-13493935

http://juliusvuso77788.blogdon.net/-12830290

http://zanderedzv00000.total-blog.com/-21219388

http://trevormkgf34444.amoblog.com/-17849305 

http://felixyaba85284.blogkoo.com/-15421415

http://codyaiki28417.uzblog.net/-10935425 


نوشته شده در  دوشنبه 99/6/31ساعت  2:15 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

شکرگزاری، آرامش، شادی و موفقیت را برایتان به ارمغان می‌آورد

 

 

 

تشکر کردن و قدردانی یکی از وظایف اخلاقی و انسانی هر کسی است که عملکرد شگرفی در حالات روحی و روانی خود فرد نیز دارد. یادآوری مداوم موهبت‌ها و شکرگزاری نسبت به آن‌ها می‌تواند تاثیر بزرگی روی کیفیت زندگی شما داشته باشد. وقتی سرشار از قدردانی باشید، به تدریج واقعیت زندگی شما را تغییر می‌دهد.

تاثیر شکرگزاری در بهبود زندگی

 

امروزه بسیاری از افراد به دلائل متعدد دچار اختلالات روحی و روانی‌اند. یکی از راهکارهای اساسی که برای این دسته از افراد پیشنهاد می شود این است که: گوشه‌ایی از وقت روزانه‌ی خود را، صرف تفکر به داشته ها و نعمت های خود کنند

 

 

 

و سپس به گذشته خود و آرزوی داشته‌های کنونی و کسانی که این نعمت ها را ندارند. این کار موجب رسیدن به آرامش ذهن و حال خوب شما می‌شود. قانون شکرگزاری تنها مختص به دین و مذهب نبوده و در تحقیقات روانشاسی نیز تاثیر شکرگزاری در بهبود زندگی اثبات شده است.

 

 

 

نزدیکی خالق و مخلوق با شکرگزاری

 

به جهت یادآور شدن نعمت‌های الهی، محبت انسان به سوی خدا بیشتر شده و باعث ایجاد رابطه ایی قوی تر نسبت به قبل خواهد شد. که در انتها با این رابطه‌ی خالق و مخلوقی، فرد احساس قدرت بیشتری برای روبه‌رو شدن با مشکلات زندگی دارد.

 

 

 

کاملا واضح است که،زنده کردن حس شکرگزارى و قدردانى در خود در برابر نعمتهاى خدا تنها براى این است که طبق فرمان فطرت در برابر بخشنده نعمت، خضوع کنند، او را بشناسند و فرمانش را به جان و دل بپذیرند و به این وسیله هدایت و تربیت شوند، که در نتیجه سود شکرگزاری به سود خود انسان ها خواهد بود.

 

 

 

شکرگزاری و قانون جذب

 

وقتی ما آگاهانه بر روی  نعمت های زندگی خود توجه و تمرکزمی کنیم  ذهن ما هم به شدت به دنبال فراهم کردن نعمت های بیشتری در زندگی برای ما می گردد زیرا به هر چیزی که در جهان هستی توجه و تمرکز کنیم دقیقا همان چیزها را در زندگی ما بیشتر وبیشتر می شود

 

 

 

اگر توجه ما بر روی توانگری و ثروت باشد ثروت ما روز به روز بیشتر وبیشتر می شود واگر توجه ما بر روی فقر باشد روز به روز فقیرتر می شویم. جمله معروفی ست که می گوید اگر قدر هرچه را ندانی و آن را خار بشماری، از دستش خواهی داد.

 

 

 

این عین حقیقت است. و برعکس آن هرچه را که دوست بدارید و قدرشناس باشید مسلماً بهتر از آن و بیشتر از آن به شما داده خواهد شد. اگر این مسأله را به عنوان یک قانون پذیرفتید پس از این پس بابت هر چه که دارید از خود و خدای خود سپاسگزار باشید.

 

 

 

بهبود روابط و جایگاه اجتماعی با شکرگزاری

 

تشکر کردن و قدردانی یکی از وظایف اخلاقی و انسانی هر کسی است. انسان‌های سپاسگزار همیشه آرام و متواضع و زندگی پر از نعمتی را تجربه می کنند وشب و روز درحال شکرگزاری هستند بابت تمام نعمت های خداوند سپاسگزار هستند هرکسی کار کوچکی هم برایش انجام دهد بلافاصله از او قدردانی می کند

 

 

 

بخاطر همین دوستان و فادار بیشتری دور او جمع هستند. و کائنات هم مسیر او را  در دسترسی به اهداف و آرزو هاهمیشه هموار می کند. برعکس انسانهای ناسپاس همیشه بدخلق و عصبانی وشاکی از دنیا و انسان های دیگر هستند همیشه درحال غر زدن هستند ونتیجه زندگی آنها هم فقر و بدبختی وتنهایی است.

 

 

 

قانون تابش و بازتاب

 

شما با گفتن کلمه تشکر یک انرژی را آزاد کرده اید و آن انرژی روی افراد محیط شما اثر گذار می‌شود و همان انرژی اثری خوب را به شما بر می گرداند. که اگر عکس این عمل اتفاق افتد مسلماً یک انرژی بد به شما برگشت خواهد خورد.

 

 

 

دنیای ما دنیای عمل و عکس العمل است و مانند پژواک صدایی که در کوه می پیچد و بر می گردد نتیجه اعمال افراد نیز به خود آنها بر می گردد. لذا اگر به این باور رسیده باشیم  باید درک کنیم  که قدرت شکرگزاری چه آثاری به همراه خواهد داشت.

 

 

 

وقتی با چالش بزرگی مواجه شدید، بابتش سپاسگزار باشید

 

خیلی از افراد مشکلات را دلیلی برای گله و شکایت می‌بینند و برای خودشان احساس تأسف می‌کنند. این نگرش شما را به هیچ جایی نمی‌برد. به جای این کار سعی کنید وجوه مثبت حاضر در چنین تجربیات مشکلی را ببینید. آیا می‌توانید از آنها به عنوان یک فرصت برای یادگیری و رشد سپاسگزاری کنید؟ این تغییر ساده در نگرش می‌تواند یک چالش را به یک چیز مثبت با منافع طولانی‌مدت تبدیل کند.

 

 

کاملا رایگان مشاوره بگیر!

دریافت بی قید و شرط اقامت دائم ترکیه

 

سپاسگذار باشید تا شادی در زندگیتان جریان یابد

 

هر چه بیشتر روی داشته‌هایتان تمرکز کنید، بابت زندگی‌تان سپاسگزارتر و شادتر خواهید بود. نگرش سپاسگزاری باعث می‌شود از موهبت‌هایی که در اختیار دارید آگاه شده و مانع این می‌شود 

 

 

که ارزش‌ آن‌ها را نادیده بگیرید. به خاطر داشته باشید، شادترین افراد کسانی که بهترین چیزها را دارند نیستند، آن‌ها کسانی هستند که به خاطر هر چیزی که در اختیار دارند سپاسگزار هستند

 

 

تمرین شکرگزاری

 

 http://juliusspmn78888.tribunablog.com/-10340132

http://andreskkhd33333.blogzet.com/-10787788

http://rowanpqok66666.suomiblog.com/-11305415

http://archertspa22223.shotblogs.com/-10105345

http://milonrpm77788.blogdigy.com/-10374266 

http://jaidenmejh30629.mybjjblog.com/-10998717

http://riveromie33333.tblogz.com/-10872753

http://zanerttq88999.blogdon.net/-12830253

http://louisgjlk39629.blogkoo.com/-15421182

http://stephenfjjj29629.isblog.net/-13493898

http://gunnertutp88899.alltdesign.com/-16490618

http://andyhkqk24444.amoblog.com/-17849204

http://jasperwvtp77888.total-blog.com/-21219306

http://remingtonsyzx22233.canariblogs.com/-11870193

http://simonclnk39484.uzblog.net/-10935298

 

 

 


نوشته شده در  دوشنبه 99/6/31ساعت  2:8 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

منظور از روانشناسی کودک چیست؟

روانشناسی کودک یکی از مهم ترین بخش های روانشناسی رشد است که موضوعی بسیار گستره و مهم می باشد.

 

 

این رشته خاص بر روی فرایند های روانی کودکان از تولد تا بزرگسالی تمرکز دارد. روانشناسی کودک در حقیقت به تغییرات روانی کودک از زمان تولد توجه دارد.

 

آشنایی با موضوع مرتبط با روانشناسی کودک یک سرمایه گذاری بزرگ توسط والدین و البته جامعه است چرا که کودکان امروز ایفا کننده نقش های بسیار مهم در جامعه فردا هستند و روانشناسی کودکان به ما کمک میکند تا بتوانیم دنیای زیباتری برای بچه ها و البته بزرگتر ها ایجاد کنیم.

 

روانشناسی کودک چیست؟

محدوده  مطالعه روانشناسی کودک شامل مهارت های حرکتی، پیشرفت شناختی، مهارت های زبانی، تغییرات اجتماعی، رشد احساسی و… می باشد.

 

روانشناسی کودک یکی از ده ها شاخه ی روانشناسی و یکی از موضوعاتی است که اغلب مورد بررسی و تحقیق قرار می گیرد.

 

این رشته علم روانشناسی در حقیقت به ذهن و رفتار های کودکان از ابتدای تولد تا بزرگسالی تمرکز دارد.

 

روانشناسی کودک نه تنها بر روی رشد فیزیکی کودکان، بلکه بر روی رشد ذهنی، احساسی و رشد اجتماعی آن ها نیز متمرکز شده است.

 

از لحاظ تاریخی، یک کودک، نسخه ی کوچک فرد بزرگسال می باشد.

 

هنگامی که ژان پیاژه می گفت که:

 

کودکان متفاوت از بزرگسالان تفکر می کنند

آلبرت انیشتن عقیده داشت که “کشف کردن چیزی” ساده است اما فقط یک نابغه می تواند آن را درک کند.

 

امروزه، روانشناسان متوجه شده اند که روانشناسی کودک بسیار منحصر به فرد و پیچیده است.

 

اما از نظر رویکرد های منحصر به فرد، این رشته هنوز جای پیشرفت زیادی دارد.

 

اهمیت روانشناسی کودک

متخصصان نیز در پاسخ به برخی سوالاتی که در مورد روانشناسی کودک وجود دارد اتفاق نظر ندارند.

 

مثلا آیا تجارب اولیه یک کودک از تجارب بعدی او مهم تر هستند یا خیر، و یا ذات آدمی مهم تر است یا تربیت و پررش او؟

 

از آنجایی که کودکی نقش بسیار مهمی را در ادامه ی زندگی ایفا می کند، جای تعجب ندارد که این موضوع در روانشناسی، جامعه شناسی و آموزش نیز نقش دارد.

 

متخصصان نه تنها بر روی تاثیراتی که بر روی رشد کودک اثر دارند تمرکز می کنند.

 

بلکه فاکتور های مختلفی که ممکن است باعث بروز مشکلات روانی شوند را نیز بررسی می کنند.

 

اعتماد به نفس، محیط مدرسه، پدر و مادر، فشار های اجتماعی و … به طرز چشمگیری برای روانشناسان کودک بسیار اهمیت دارند.

 

زیرا رشد و سلامتی ذهنی کودک برای آن ها بسیار مهم است.

 

ملزومات درک روانشناسی کودک

پدر و مادران معمولا می توانند توانایی و مهارت های فرزندان شان را تعریف و تفسیر کنند.

 

اگر شما فرزند خود را درک نکنید، ممکن است در درک توانایی یا عدم توانایی او اشتباه قضاوت کنید.

 

گاهی اوقات این سوء تفاهمات بی ضرر هستند، اما در اغلب موارد چنین نیست.

 

نقش پدر و مادر در روانشناسی کودک بسیار اهمیت دارد

عدم آگاهی از وضعیت رشد کودک می تواند باعث تشخیص اشتباه توانایی های او و در نهایت تصمیم گیری اشتباه شود.

 

یکی از بررسی های که توسط دکتر برندا وولینگ- مدیر و استاد پژوهشی دانشگاه میشیگان انجام شده است، نشان داده است که:

 

کودکان به طرز عجیبی از مدت زمانی که پدر و مادرشان برای رشد آن ها وقت می گذارند متاثر هستند

بنابراین، اهمیت بسیار دارد که پدر و مادران در مورد رشد و روانشناسی کوکان آموزش ببینند تا بتوانند احساسات و رشد ذهنی شان

 

زمینه های مختلف روانشناسی کودک

هنگامی که سخن از رشد می شود، اولین مسئله ای که به ذهن شما می رسد چیست؟

 

اگر مانند اکثریت مردم باشید، ابتدا به فکر فاکتور های درونی که بر روی چگونگی رشد کودک تاثیر می گذارند، می افتید – مانند ژنتیک و ویژگی های شخصیتی.

 

اما رشد، شامل فاکتور های مختلف دیگر نیز می باشد.

 

مثلا فاکتور های محیطی همچون روابط اجتماعی و آن فرهنگی که در آن زندگی می کنیم، نقش بسیار مهمی را در رشد کوک ایفا می کنند.

 

برخی از مهم ترین مفاهیمی که در بحث ارزیابی و آنالیز روانشناسی رشد باید در نظر داشته باشیم شامل:

 

محیط اجتماعی

روابطی که ما با دیگران داریم بر روی افکار، یادگیری و رشد کودک تاثیر بسیار زیادی دارند.

 

خانواده، مدرسه، گروه های دوستانه همه و همه بر روی رشد اجتماعی کودک مان تاثیر زیادی خواهند داشت.

 

محیط فرهنگی

فرهنگی که کودک در آن زندگی می کند، در بردارنده ارزش ها، رسوم، باور ها و روش های زندگی خاصی می باشند که در تمام طول عمر بر روی رشد کودک تاثیر دارند.

 

فرهنگ حتی بر روی چگونگی رفتار کودک با پدر و مادر، نوع آموزشی که می بیند و نوع مراقبتی که از او می شود نیز تاثیر دارد.

 

زمینه اجتماعی-اقتصادی

سطح اجتماعی که کودک در آن زندگی می کند نیز در رشد وی تاثیر دارد.

 

وضعیت اجتماعی – اقتصادی بر اساس فاکتور های مختلف دیگری نیز بنا شده اند.

 

مانند میزان تحصیلات خانواده و حتی افراد آن جامعه، وضعیت درآمد، شغل و وضعیت زندگی مردم.

 

کودکانی که در شرایط اجتماعی اقتصادی بهتری بزرگ می شوند، شانس موفقیت بهتر و بالاتری دارند.

 

اما کودکانی که در خانواده های فقیر و ناتوان بزرگ می شوند و به خدمات سلامتی و پزشکی، مواد غذایی مناسب، و آموزش دسترسی کمتری دارند، متعاقبا شانس کمتری برای موفقیت خواهند داشت.

 

این فاکتور ها در روانشناسی کودک تاثیر بسیار زیادی دارند.

 

به یاد داشته باشید که این 3 فاکتور با یکدیگر در تعامل نیز می باشند.

 

مثلا اگر یک کودک شرایط اجتماعی و اقتصادی بدی داشته باشد، با غنی سازی فرهنگ و اجتماعی که در آن زندگی می کند می توان شانس موفقیت او را افزایش داد.

 

چیز های مهمی که باید در نظر بگیریم:

 

روانشناسی کودک شامل موضوعات و فاکتور های بسیار گوناگونی می باشد.

 

از تاثیر ژنتیک بر رفتار او گرفته تا فشار های اجتماعی وارد شده بر روی رشد.

 

از جمله موارد و فاکتور هایی که در روانشناسی کودک ضروری هستند شامل:

 

ژنتیک

تاثیرات محیطی

رشد والدین

رشد اجتماعی

رشد شخصیت

زبان

نقش های جنسیتی

رشد شناختی

رشد جنسی

روانشناسی کودک ممکن است برای کمک به بچه ها در مشکلات مربوط به رشد در زمینه های مختلف خیلی تخصصی باشد و فرد شاید به روانشناسی عمومی تری نیاز پیدا کند.

 

در هر دو شرایط، متخصصان به شیوه های مخصوص خود با کودکان برخورد می کنند.

 

برای مثال روانشناسی کودک می تواند به شیوه های مراقبت از کودک و نتیجه ی عالی آن، و یا با صحبت و تمرین با کودک به رشد آن ها کمک کند.

 

نکاتی برای درک بهتر روانشناسی کودک

ژان پیاژه – روانشناسان کودک بسیار مشهور و بزرگ می گوید:

 

از نظر اخلاقی، کودک چه خوب رشد کند و چه بد، این به سرنوشتش بستگی دارد

وظیفه ی پدر و مادری چیزی بیشتر از فراهم کردن وسایل آسایش و آرامش کودکان است.

 

راحتی و آسایش باید در مورد احساسات، احساس امنیت و… نیز ایجاد شود.

 

در اینجا به برخی از نکات مهم در روانشناسی کودک اشاره می کنیم که به درک بهتر او کمک می کنند:

 

مشاهده کردن، کلید اساسی است

یکی از ساده ترین و در عین حال مهم ترین روش ها برای درک روانشناسی کودک، مشاهده است.

 

به چیز هایی که بچه هایتان می گویند و انجام می دهند توجه و علاقه نشان دهید.

 

رفتار ها، حرکات، حرف ها، علایق و عادات غذایی، خواب و بازی هایشان را به دقت مشاهده کنید.

 

همیشه در ذهن داشته باشید که بچه ی شما منحصر به فرد است و شخصیت خاص خود را دارد.

 

پس، از مقایسه کردن او با بچه های دیگر خودداری کنید.

 

زیرا این کار نه تنها به او استرس وارد می کند، بلکه باعث کوچک شدن او می شود.

 

http://riverqnlh44554.shotblogs.com/-10105120

http://tysonyzws88888.blogzet.com/-10787553

http://manueldecy11111.suomiblog.com/-11305190

http://knoxquvr82583.blogdigy.com/-10374045

http://angeloazws89999.tblogz.com/-10872552

http://cesaryywt99999.uzblog.net/-10935038 

http://alexisilkg44444.canariblogs.com/-11869950

http://juliusamqp51741.blogkoo.com/-15420954

http://emilianoqrpl66888.amoblog.com/-17848980

http://travisqqni44544.mybjjblog.com/-10998548

http://stephenudgd18395.isblog.net/-13493712

http://landenqcuw04899.blogdon.net/-12830099

http://rowanitut51740.total-blog.com/-21219119

http://traviskkar51638.alltdesign.com/-16490478


نوشته شده در  دوشنبه 99/6/31ساعت  2:5 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

قانون جذب

شاید شما در مورد قانو‌ن جذب و تاثیرات آن بر زندگی شخصی، کاری و حتی رسیدن به موفقیت شنیده باشید. قانون جذب شرح می‌دهد که اگر ذهن شما بر روی هر چیزی تمرکز کند جدا از این‌که مثبت باشد یا منفی، شما به آن دست پیدا خواهید کرد.

جذب متافیزیک خواسته ها

بسیاری از افراد از این خاصیت قانون جذب برای رسیدن به اهداف‌شان کمک می‌گیرند. قانون جذب راهی ساده و مطمئن جهت دستیابی به اهداف و آرزوهای‌تان است.

 

متدها و روش‌هایی وجود دارند که شما با بکارگیری آن‌ها می‌توانید از این قانون به نفع خودتان استفاده کنید. در این مقاله قصد داریم تا 5 تمرین موثر را به شما معرفی کنیم تا از قانون جذب برای دستیابی به خواسته‌های‌تان استفاده کنید.

 

بیشتر بخوانید: خلاصه کتاب ” کلید کاربردی قانون جذب ” نوشته جک کانفیلد

 

1. یک بورد آرزوها داشته باشید

تصاویری را پیدا کنید که هر کدام به تنهایی نشان دهنده یکی از اهداف‌تان هستند سپس آن‌ها را روی بوردتان بچسبانید و بورد را در جایی قرار دهید که بتوانید روزانه آن را ببنید. این تصاویر باید مفهوم اهداف‌تان را انتقال دهند.

 

به طور مثال اگر به دنبال نیمه گمشده خود هستید، عکس‌هایی از زوج‌های خوشحال را روی بوردتان بچسبانید. یا تصاویری از خانه‌های مورد علاقه‌تان و اسباب اثاثیه‌ای که مطابق با سلیقه شماست را پیدا کنید. آنچه می‌خواهید را ابتدا در ذهن‌تان تجسم کنید.

 

دقت کنید که روی ویژگی‌های فیزیکی شخص تمرکز نکنید بیشتر شخصیت کلی آن فرد و شباهت‌های اخلاقی آن با شما مد نظرتان باشد.

 

2. برای قانون جذب تصویرسازی کنید

از مهم‌ترین تمرینات قانون جذب می‌توان از تصویرسازی ذهنی نام برد. در ذهن‌تان به تصور آن هدفی که به دنبالش هستید بپردازید. به تمام جزئیات آن اهمیت دهید و سعی کنید در تصویرسازی‌تان از آن‌ها استفاده کنید.

 

هرچه با ظرافت بیشتری این کار را انجام دهید و تصوری‌تان از خواسته‌تان دقیق‌تر باشد، بیشتر در این کار موفق خواهید بود. پنج روش برای تصویرسازی و تجسم ذهنی برای رسیدن به نتایج دلخواه را یاد بگیرید.

 

 

استاد احمد محمدی

 

اگر انسان می‌دانست که چه قدرتی دارد، از نتایج زندگی‌اش شرمگین می‌شد.

 

استاد احمد محمدی

این تمرین نه تنها آن خواسته را به زندگی شما جذب می‌کند، بلکه در نحوه عملکردتان برای رسیدن به آن هدف نیز تاثیر بسزایی دارد.

 

3. جملات تاکیدی را فراموش نکنید

این تمرین بسیار در باور شما برای رسیدن به خواسته‌تان موثر است. جملات تاکیدی می‌توانند هر موضوعی را تحت پوشش قرار دهند. توجه داشته باشید که محتوای این جملات باید تماما مفهوم مثبتی داشته باشند. عبارات تاکیدی کلمات سحرآمیز ذهن ما هستند.

جذب متافیزیک خواسته ها

تلقین مثبت و ایجاد اعتماد به نفس از مهم‌ترین نقش‌های جملات تاکیدی است. برای مثال اگر به دنبال جذب پول هستید جملاتی مانند “من به خودم قول می‌دهم که برای ثروتمند شدن تلاش کنم” یا “من مانند یک آهن ربا پول را به زندگی‌ام جذب می‌کنم” و… می‌توانند کاربردی باشند.

 

4. رها کردن را بیاموزید تا قانون جذب عمل کند

قانون جذب و موفقیت

سعی کنید آنچه را که می‌خواهید رها کنید. مهم نیست که در حال حاضر به آن دست نیافته‌اید، پس در مورد آن شکایت نکنید و به فاز منفی نروید.

 

بعضی اوقات رها کردن آن خواسته بهتر از پافشاری کردن و شکوه و شکایت است. اجازه دهید کائنات کار خود را انجام دهد و از دیکته کردن خواسته‌تان به آن بپرهیزید. گذشته را در گذشته رها کنید و چشم امید به فردا داشته باشید.

 

رها کنید و آرامش خودتان را حفظ کنید. همه چیز آنطور که شما می‌خواهید پیش می‌رود.

 

5. مطالعات‌ خود را افزایش دهید

مطالعه بیشتر، چاشنی رسیدن به موفقیت است. هر چه اطلاعات شما افزایش یابد قدرت ذهن شما بیشتر می‌شود. کم کم فضای ذهن شما برای خلق ایده‌های خلاقانه و راهکارهای تاثیرگذار بیشتر می‌شود و شما خودتان به حل مشکلات‌تان می‌پردازید. مطالعه اخبار منفی و داشتن تفکرات منفی چه تاثیری در زندگی ما دارد؟

 

کتاب‌هایی در زمینه موفقیت و مثبت اندیشی و هر موضوعی که به کاهش افکار منفی و نگرش منفی‌تان کمک می‌کنند بخوانید.

 

می‌توانید با مطالعه کتاب‌هایی در مورد قانون جذب نیز اطلاعات بیشتری در مورد نحوه استفاده و تاثیر آن کسب کنید. به طور کلی مطالعه کتاب به رشد و توسعه فردی شما کمک بسزایی می‌کند و در نتیجه رشد فردی شما در دستیابی به اهداف‌تان تاثیر بسیاری دارد.

 

ذهن قدرتمند و قانون جذب

ذهن انسان بسیار قدرتمند است. اگر بتوانید آن را تحت کنترل خود درآورید می‌توانید به دستاوردهای بزرگی برسید. همه این تمرینات قانون جذب و مثبت اندیشی در راستای هماهنگی ذهن اهداف و عملکرد شماست.

 

اگر این سه عامل با یکدیگر هماهنگ شوند موفقیت برای شما دور از دسترس نیست. راه‌هایی وجود دارند که با بکارگیری آن‌ها می‌توانید این هماهنگی را بدست آورید.

 

http://lukasnnlh44555.shotblogs.com/-10104235

http://trevorrafn63226.tribunablog.com/-10339129 

 

http://landendedz12222.blogzet.com/-10786629

http://elliottnnmh45555.uzblog.net/-10934294

http://louisacbx01111.canariblogs.com/-11869264

http://jaredspmi55555.tblogz.com/-10871915

http://sethsuso77788.blogdon.net/-12829230

http://sergiofhfa22222.isblog.net/-13492823

http://reidrsqm77777.blogdigy.com/-10373267

http://emilianouurm66666.suomiblog.com/-11304320

http://collinhjid34343.amoblog.com/-17848073

http://lukasdzwr88899.total-blog.com/-21218188

http://jaspervbeg19527.mybjjblog.com/-10997953

http://troyxxur88999.alltdesign.com/-16489784

http://andresmonj56666.blogkoo.com/-15420115


نوشته شده در  دوشنبه 99/6/31ساعت  2:1 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

قوانین مهم ثروتمند شدن

 

– قانون باور :

هر چیزی را که عمیقا باور داشته باشید برایتان به واقعیت تبدل می شود .

 

– قانون علت و معلول

هیچ چیزی از روی اتفاق رخ نمیدهد هر چیزی دلیلی دارد .

 

– قانون ذهن :

همه اتفاقات نتیچه فکری که در ذهنمون داریم .

قوانین ثروتمند شدن

– قانون عینیت یافتن ذهنیات :

دنیای پیرامون شما تجلی فیزیکی دنیای درون شماست . کار اصلی شما در زندگی این است که زندگی مورد علاقه ی خود را در درون خود خلق کنید .

 

زندگی ایده آل خود را با تمام جزئیات آن مجسم کنید و این تصویر ذهنی را تا زمانی که در دنیای پیرامون شما تحقق پیدا کند حفظ کنید .

 

– قانون فعالیت ذهن ناخودآگاه :

ذهن ناخودآگاه رو هر طور برنامه ریزی کنیم عمل میکنه .

 

– قانون انتظارات :

همیشه چیزی رو بدست می آوریم که انتظارش رو داریم .

 

– قانون تمرکز :

اگر روی ثروتمند شدن یا کسبی علم تمرکز کنیم اونرا بدست می اریم .

 

– قانون جذب :

ما چیزی رو به سمت خودمون جذب میکنیم که بیشتر به اونها فکر میکنیم .

 

– قانون تفکر مثبت :

من در تمامی لحظه ها مثبت فکر میکنم حتی اگر به اونها نرسم برایم تفریحی زیباست مثبت فکرکن تا نتیجه های خوب ببینی .

 

– قانون تجسم :

هر چیزی رو که دائما در ذهن و فکر و دل تجسم کنیم توی دنیای فیزیکی به واقعیت بدل می کنیم .

 

– قانون تمرین :

هر چیزی را که مرتبا تمرین کنید تبدیل به یک عادت جدید می شود . و یک عادت خوب من رو به هدفم بیشتر می رسونه .

 

– قانون تلاش معکوس :

هر چه بیشتر تلاش کنید که به زور رابطه ی خوبی با دیگران ایجاد کنید کمتر موفق خواهید شد .

برای ایجاد یک رابطه ی خوب کافی است فقط راحت باشید ، خودتان باشید و از لحظاتی که با دیگران هستید لذت ببرید .

 

– قانون وفور نعمت :

ما توی دنیایی زندگی میکنیم که از نعمت پر و لبریزه پس غصه نخور که من این همه پول و ثروت رو از کجا بیارم فقط بخواه .

 

– قانون پس انداز :

باید تمرین کنیم تا یه عادت خوب به اسم پس انداز کردن رو یادبگیریم همیشه 10 درصد از درآمدمون رو پس انداز کنیم و فکر کنیم اصلا نیست و اونو توی یه کاری بندازیم که سود کنه و به سودش هم دست نزنیم .تا بعد از یه مدت تبدیل به یه پول قلمبه بشه .

 

– قانون جذب :

جمع آوری پول موجب می شود که پول بیشتری به سوی شما جذب شود.

در حین جمع آوری پول ، تفکر مثبت در مورد آن شما را تبدیل به چیزی شبیه آهن ربا می کند، با این تفاوت که شما پول را به سوی خود جذب می کنید.

 

– قانون کارآفرینی :

هیچکس با کار کردن برای دیگران ثروتمندنمی شود. تولیدات یا خدمات شما کافی است تنها ده درصد بهتر از رقیبانتان باشد تا راه را برای ثروتمند شدن شما هموار کند.

 

– قانون ابتکار :

برای شروع راه موفقیت ، داشتن یک ایده ی خوب تنها چیزی است که به آن نیاز دارید.

سعی کن همیشه ایده های خوب و طرحهایی بدی که جدید باشه

 

-قانون وضوح اهداف :

هر چقدر با وضوح بیشتری بدانید که چه می خواهید و حاضرید چه اقداماتی برای دستیابی به آن انجام دهید احتمال موفق شدن و رسیدن به آنچه می خواهید بیشتر می شود .

روشن بودن اهداف مورد نظر مانند مغناطیسی عمل می کند که اقبال را به سوی شما می کشد .

 

– قانون ایمان :

ایمان داشته باشین که موفق میشین و به خواسته هاتون میرسین در تمام شرایط .

 

http://trentonwtql66666.blogzet.com/-10786424

http://gunnerpyvs90090.tribunablog.com/-10338941

http://jeffreyorts65284.suomiblog.com/-11304045

http://lukasbkkg44444.blogdigy.com/-10373052

http://elliotuise71604.blogdon.net/-12829045

http://edwinddcj66665.isblog.net/-13492606

http://edgarmpmj56656.amoblog.com/-17847818

http://cashlllg06272.blogkoo.com/-15419832

http://finnczwr88877.total-blog.com/-21217946

http://andresllie33333.shotblogs.com/-10105479


نوشته شده در  دوشنبه 99/6/31ساعت  1:58 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

تلقین واقعا مفید است و قدرت غیرقابل تصوری دارد! به هیچ وجه خرافات نیست؛ زیرا دانشمندان بزرگی همچون انیشتین، نیوتن یا روانشناسان بزرگی مثل فروید در نوشته هایشان به قدرت باور و تلقین اشاره کرده اند و البته تمامی پیامبران با شیوه تدریس خودشان یکی از اصولی که به انسان ها آموختند این بود: «باور کنید تا ببینید...»

استفاده از قدرت تلقین

« هر آنچه هستیم، همان است که اندیشیده ایم. ذهن همه چیز است. هرآنچه را باور کنیم، همان میشویم.»

 

برای تلقین کردن، ابتدا فقط یک جمله را برای خود تکرار می‌کنیم. البته تکرار یک جمله به تنهایی و فقط برای یک بار، نتیجه‌ای نمی‌دهد. قدرت تلقین زمانی آشکار می‌شود که بارها و بارها آن جمله را با خود تکرار کنید. برای درک بهتر این مسئله یک مثال می‌زنیم. فرض کنید فردا امتحان دارید. با خود می‌گویید: «حتما امتحان فردا را خراب می‌کنم. هیچ چیز یادم نیست». اتفاقی که برای شما می‌افتد این است که تا لحظه امتحان، این جمله را بارها و بارها در درون خود تکرار می‌کنید. با این کار احساس بد و استرس را به خود منتقل می‌کنید. حالا حتی اگر یکی از دوستان شما قبل از امتحان بگوید: «حتما در امتحان موفق می‌شویم»، احساس منفی در شما شدیدتر می‌شود. نحوه عملکرد تلقین چگونه است که این اتفاق می‌افتد؟

 

شاید عجیب به نظر بیاید اما اکثر افراد موفق از هوش معمولی برخوردار هستند. اما یکی از عواملی که باعث موفقیت آنها میشود این است که آنها همواره خود را در معرض جملات مثبت و امیدوارکننده قرار میدهند. ضمیر ناخود آگاه انسان در مقابل جملاتی که به دفعات تکرار میشوند نمیتواند مقاومت زیادی کند و بالاخره آن را قبول خواهد کرد. ضمیر نا خودآگاه شما قدرت تشخیص ندارد .

 

نمیتواند بفهمد چه جمله ای برای شما مثبت است و در مقابل چه جمله ای برای شما بار منفی دارد به هر حال این ضمیر فاقد قدرت تشخیص بوده و جملات را قبول میکند. به طور کلی اعتماد نفس همین است. پس بهتر است که این قدرت به کنترل در بیاید. مسلماً رسیدن به ثروت یکی از اهداف رایجی است که انسانها به دنبال آن هستند. آیا شما هم به دنبال این هدف هستید؟ یکی از فنونی که میتواند به شما برای رسیدن به هدف کمک کند استفاده از قدرت تلقین به نفس است .

 

 

 

شروع کنید ضمیرناخودآگاه تان را شخم بزنید!

از امروز به دقت بر روی جملاتی که روزانه با خودتان در حال صحبت هستید تمرکز کنید و آنها را شناسایی کنید. آگاه باشید در حال چه گفتگوی درونی هستید. اگر جملات شما منفی بود (مهم نیست درست است یا غلط) آنرا یادداشت کنید (1 (و فعل آنرا تغییر دهید تا مثبت شود (2 (بعد دوباره آنرا چندین بار بخوانید.

 

برای مثال : (من چقدر دست و پا چلفتی ام.) ،( من چقدر زرنگ و باهوش هستم.)

 

بعد از انجام این کار، روزانه به صورت آگاهانه چندین بار این جملات را تکرار کنید.

 

امکان دارد اوایل احساس بدی به شما دست بدهد که عالی است، زیرا نشان میدهد واقعا این جملات ریشه در تفکرات قدیم ضمیرناخودآگاهتان دوانده و شما در حال تغییر آن هستید.

 

هر روز صبح هنگام بیدار شدن، عصر و شب قبل از خواب جملات مثبتی را با خود تکرار کنید. جملاتی از قبیل:

 

- من عالی هستم

 

- زندگی من فوق العاده است

 

- چقدر زندگی ام رو دوست دارم

 

- من عاشق خودم هستم

 

- من توانایی های فوق العاده زیادی دارم.

 

- من هوش فوق العاده خوبی دارم

 

- و... 

 

 

 

تلقین چطور روی سلامتی ما اثر می‌گذارد 

برای اینکه به قدرت اثرگذاری تلقین بر سلامتی پی ببرید، خاطره‌ای از یک دوست که روانپزشک است، نقل می‌کنیم. مادر این روانپزشک همیشه از درد پا ناله می‌کرد. البته وضعیت جسمی بدی نداشت اما همیشه نالان بود و مدام می‌گفت پاهایم درد می‌کند. او هر روز به دنبال یک پزشک جدید بود و بیشتر وقت خود را صرف درمان درد پایش می‌کرد. دیگر اینقدر این موضوع تکرار شده بود که حتی همه فامیل هم فکر می کردند او یک مشکل جدی دارد و باید به پزشک مراجعه کند.

 

تا اینکه یک روز پسر او که یک روانپزشک بود با استفاده از یک تکنیک روانشناسی، جمله‌ی من سالم هستم را در ضمیر ناخودآگاه مادرش ثبت کرد. پس از مدتی، او به طور ناخودآگاه دیگر درد نداشت و کمتر دیده می‌شد که از درد پا در حال ناله کردن باشد. پس از مدت‌ها می‌توانست به راحتی کارهایش را ایستاده انجام دهد. در حالی که تا پیش از آن از سرپا  ایستادن ناله می‌کرد. حالا مدت یک سال است که مادر آن روانپزشک به هیچ دکتری برای درد پا مراجعه نکرده است.

 

یک لحظه با خود فکر کنید که یک نفر صرفا با تلقین چطور می‌تواند سال‌ها درد و رنج را برای خود به همراه بیاورد و چطور با تلقین می‌تواند درد را از خود دور کند. بله این قدرت تلقین است. نمونه این داستان در زندگی همه ما وجود دارد. اکثر کارهایی که روزانه انجام می‌دهیم به طور ناخودآگاه است. یعنی بر اثر تکرار در ضمیر ناخودآگاه ما ثبت شده‌اند. بیشتر کارها یا باورهایی که امروز در خودمان می‌بینیم و به طور ناخودآگاه بر اساس آن‌ها عمل می‌کنیم، در زمان کودکی در ذهنمان ثبت شده‌اند.

 

 

 

شیوه‌ی ساختن و استفاده از عبارت تأکیدی برای تلقین به نفس 

1. عبارت تأکیدی باید در حال دستیابی گفته شود 

 

2. عبارت تأکیدی را باید باور کنید تا انرژییتان چند برابر شود

 

3. عبارت تأکیدی باید کوتاه باشد 

 

4. عبارت تأکیدی باید در ما احساس خوبی ایجاد کند  

 

5. عبارت تأکیدی باید به سبک شخصی گفته شود 

 

6. عبارت تأکیدی باید زمانی گفته شود که شما در حالت آرامش باشی 

 

7. عبارت تأکیدی باید در حالت بلند گفته شود 

 

8. عبارت تأکیدی تا رسیدن به موضوع باید ثابت باشد 

 

9. عبارت تأکیدی باید با کلماتی که به انرژی منبع شمارا وصل می‌کند گفته شود

 

http://milocbyt99999.blogzet.com/-10786502

http://milotwup77777.tribunablog.com/-10339022

http://deanijgc22212.blogdigy.com/-10373106

http://rowanpqok56666.blogkoo.com/-15419904

http://holdenyazt62727.amoblog.com/-17847912

http://arthurtbfg30419.total-blog.com/-21218031

http://juliusvspl55555.suomiblog.com/-11304164

http://judahpspm77677.uzblog.net/-10934250

http://sergiofhfa22222.isblog.net/-13492739

http://knoxrgig18517.shotblogs.com/-10104198

 


نوشته شده در  دوشنبه 99/6/31ساعت  1:44 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

اگر منفی بودن را جستجو می کنید روحتان به سم زدایی نیاز دارد‎

 

 

 

اگر هیچ کس از زبان تند و تیزتان در امان نیست و حرفهایتان باعث ناراحتی اطرافیان می شود زمان آن رسیده که روحتان را سم زدایی کنید.

 

 

 

اگر با این مشکلات روبرو هستید باید روحتان را سم زدایی و پاکسازی کنید

 

آیا هنگام صحبت با دیگران هر آن چه می گویید سخنانی طعنه آمیز و نیشدار هستند؟ آیا به طور معمول احساسات دیگران را جریحه‌دار می کنید یا بی دلیل آنها را مسخره می کنید؟ این شرایط نشان می دهد که به پاکسازی و سمزدایی روح خود نیاز دارید.

 

 

 

سم زدایی و پاکسازی بدن اقدامی رایج است. بدن ما روزانه با چیزهای مختلفی در تماس است که بسیاری از آنها برای انسان خوب نیستند و گاهی اوقات به سمزدایی و بازگشت بدن به شرایط عادی نیاز است.

 

 

 

به گزارش پاور آو پازیتیویتی ، اما افراد بسیاری به این مساله توجه ندارند که روح و روان ما نیز به انجام اقدامی مشابه نیاز دارد. ذهن و بدن ما هر دو می توانند با موارد منفی و چیزهای که برای سلامت مضر هستند پر شوند. بسیاری از کارشناسان بهداشت و سلامت افکار افسرده کننده را به عنوان دلیل اصلی ناراحتی انسان در نظر می گیرند. 

 

 

 

برخی نشانه ها می توانند به فرا رسیدن زمان سم زدایی روح اشاره داشته باشند که در ادامه با آنها بیشتر آشنا می شویم.

 

 

 

اگر منفی بودن را جستجو می کنید روحتان به سم زدایی نیاز دارد

 

اگر اخبار مختلف یا مطالبی را مطالعه می کنید که می دانید موجب ناراحتی شما خواهند شد، زمان آن فرا رسیده است که درباره سمزدایی روح خود فکر کنید. افراد منفی نگر می توانند با گذشت زمان شما را نیز شبیه به خود کنند، در شرایطی که حتی تا مدت ها پس از وقوع این اتفاق نیز متوجه آن نشوید. به این نکته توجه داشته باشید که بین یک فرد منفی نگر و فردی که به اجبار در وضعیتی منفی قرار گرفته است، تفاوت بزرگی وجود دارد و باید این مساله را مد نظر قرار داد.

 

 

 

کنار گذاشتن لپ تاپ یا گوشی همراه و برقراری ارتباط با افرادی که دوستشان دارید، روشی خوب برای توقف روند جستجوی موارد منفی و ناراحت کننده و تغذیه روح با آنهاست.

 

 

 

اگر درباره آنچه می گویید فکر نمی کنید روحتان به سم زدایی نیاز دارد

 

آیا هنگام صحبت با دیگران هر آن چه می گویید سخنانی طعنه آمیز و نیشدار هستند؟ آیا به طور معمول احساسات دیگران را جریحه‌دار می کنید یا بی دلیل آنها را مسخره می کنید؟ این شرایط نشان می دهد که به پاکسازی و سمزدایی روح خود نیاز دارید. شما درباره آنچه بر زبان می آورید فکر نمی کنید، زیرا سرشار از چیزهای منفی هستید.

 

 

 

کمک هدفمند به دیگران و تفکر درباره چیزهای خوب می تواند به بهبود این شرایط کمک کند.

 

 

 

اگر دوستانتان علاقه ای به وقت گذرانی با شما ندارند روحتان به سم زدایی نیاز دارد

 

اگر همواره امواج منفی از خود ساطع کنید، جای شگفتی نخواهد بود که دوستانتان دیگر علاقه چندانی به وقت گذرانی با شما نداشته باشند. این یک نشانه هشدار دهنده است که نیاز به سمزدایی جدی روح را خاطرنشان می کند تا بار دیگر امکان برقراری ارتباط نزدیک با دوستانتان فراهم شود. به دنبال موضوعات منفی نباشید و با افرادی که شما را خوشحال می کنند وقت بگذرانید.

 

 

 

اگر بی حس شده اید روحتان به سم زدایی نیاز دارد

 

احساسات و عواطف آن چیزی هستند که ما را انسان می سازند. این که هیچ احساسی نداشته باشید، شرایطی بد محسوب می شود. احساسات حالتی خنثی دارند و این که ما چگونه با آنها سر و کار داشته باشید، شرایط را بهتر یا بدتر می سازد. اما زمانی که بی حس شده اید و هیچ چیزی، چه خوب و چه بد، تغییری در شما ایجاد نمی کند، زمان سمزدایی روح فرا رسیده است.

 

 

 

ما درد مزمن را با دارو درمان می کنیم. ما بی خوابی را با داروهای خواب آور درمان می کنیم. ما از طریق ورزش و رژیم غذایی متعادل وزن خود را مدیریت می کنیم. و ممکن است به بی حسی روحی خود برچسب یک بیماری روانی، مانند افسردگی، زده و علائم آن را با مصرف دارو پنهان کنیم که امکان وخیم‌تر شدن شرایط را افزایش می دهد.

 

 

 

از این رو، ارتباط برقرار کردن با تمامی حواس می تواند بار دیگر احساسات شما را در مسیر درست قرار داده و به بهبودی زخم هایی که با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نیستند، کمک کند. 

 

 

 

افکار منفی

اگر بی حس شده اید روحتان به سم زدایی نیاز دارد‎

 

 

 

اگر از بدبختی دیگران لذت می برید روحتان به سم زدایی نیاز دارد

 

آیا زمانی که مشکلی برای دیگران رخ داده است، به جای احساس همدردی یا همدلی با آنها از بروز این شرایط لذت برده و خوشحال می شوید؟ در نظر بگیرید اگر شما در این شرایط قرار می گرفتید، دوست داشتید واکنش دیگران به این وضعیت چگونه باشد. روبرو شدن و مقابله با زشتی یکی از بهترین روش ها برای سمزدایی روح است.

 

 

 

مشکل این است که افراد بسیاری از این که فردی تلخ هستند، آگاه نیستند. از آنجایی که آنها متقاعد شده اند که حق با آنهاست نمی توانند اشتباه خود را شاهد و پذیرا باشند. هرچه ریشه این تلخی بیشتر رشد کند از بین بردن آن نیز دشوارتر می شود.

 

 

 

اگر ارتباط با افراد شاد موجب آزار شما می شود روحتان به سم زدایی نیاز دارد

 

در این شرایط حضور بین افرادی که شاد هستند می تواند هر چه بیشتر احساس بدبختی را در شما تقویت کند. ممکن است این احساس در شما شکل بگیرد که از احساسات مثبت خود جدا شده اید.

بین دو راهی طلاق و ادامه زندگی مانده اید؟

سم زدایی بدن از مواد مخدر، سیگار و الکل

 

 

 

توانایی پذیرش چیزهای مختلف همان گونه که هستند از جمله ویژگی هایی است که افراد شاد به اشتراک می گذارند. در شرایطی که ما روی هر چیزی که در دنیای بیرون اتفاق می افتد کنترل نداریم، اما می توانیم آنچه درونمان رخ می دهد را کنترل کنیم، به این معنی که طرز فکر، احساس و واکنش ما به موقعیت های بیرونی چگونه است.

 

 

 

مدیتیشن و در ارتباط بودن با یک سیستم حمایتی متشکل از افرادی که به آنها علاقمند هستید به از بین بردن این احساسات منفی خاص و سمزدایی روح کمک می کند. به خاطر داشته باشید که شادی باید مسری باشد و نه ناراحت کننده.

 

 

 

اگر خوب نمی خوابید روحتان به سم زدایی نیاز دارد

 

در این شرایط در به خواب رفتن، خواب باقی ماندن یا بیدار شدن از خواب با مشکل مواجه هستید. شاید کابوس هایی را تجربه می کنید که در میانه شب شما را از خواب بیدار می کنند. این می تواند نشانه ای از تلاش های روح شما برای بیان نیاز به سمزدایی فوری باشد. مدیتیشن می تواند ابزار مناسبی برای بهبود این شرایط باشد. خواب با کیفیت و کافی می تواند احساس مثبت بودن را طی روز در شما ایجاد کند.

 

 

 

اگر شما همواره قربانی هستید روحتان به سم زدایی نیاز دارد

 

حداقل خود شما این گونه فکر می کنید که همواره فردی قربانی هستید یا فردی علیه شما کار اشتباهی انجام داده است. اگر احساس می کنید در این موقعیت قرار دارید، شاید زمان آن فرا رسیده تا توجه ویژه ای به روح خود داشته و این پرسش را مطرح کنید که آیا به واقع من در اینجا قربانی هستم؟ شاید به این نتیجه برسید که تنها منفی بودن بر شما غلبه کرده است.

 

 

 

افکار منفی موجب تولد واژه های منفی می شوند، که این شرایط موجب شکل گیری افکار منفی بیشتر می شود.خود را به گونه ای آموزش دهید که هنگام تفکر، صحبت یا حتی رفتار به روشی منفی متوجه شده و بلافاصله این روند را متوقف کنید.

 

 

 

اگر از مدیتیشن یا نیایش پرهیز می کنید روحتان به سم زدایی نیاز دارد

آیا مثبت اندیشی تغییر ایجاد می کند ؟

از توجه دیگران می ترسم

 

این فعالیت ها ما را وادار می کنند با خود و افکارمان در صادقانه‌ترین و آسیب پذیرترین لحظاتمان وقت بگذرانیم. اگر از انجام آنها پرهیز می کنید، احتمالا به خاطر وجود چیزی درون روح شما است که قصد ندارید با آن روبرو شوید. گام های کوچک برداشته و بر مدیتیشن هرچه بیشتر در هر روز متمرکز شوید تا زمانی که بتوانید نیازهای روح خود برای سمزدایی برآورده سازید.

 

 

 

مدیتیشن روح را آرام می سازد. گوش دادن به خرد درونی مسیری سریع برای مقابله با افکار منفی و آن چیزی است که به سود شما کار نمی کند.

 

 

 

اگر همواره بی حوصله هستید روحتان به سم زدایی نیاز دارد

 

در این شرایط هیچ چیزی برای شما ارضا کننده به نظر نمی رسد. سرگرمی هایی که از آنها لذت می بردید، دیگر آن احساس را در شما ایجاد نمی کنند و هیچ چیزی سرگرم کننده به نظر نمی رسد. در این حالت روح شما به یک سمزدایی جدی نیاز دارد تا بار دیگر از نظر احساسی با محیط اطراف خود ارتباط برقرار کرده و دوباره عشق بورزید.

 

 

 

سخن پایانی

 

زمانی که میزان مواد شیمیایی بد و مضر در بدن انسان افزایش می یابد، بار سمی اضافی را موجب می شود. این شرایط ما را بی‌حال ساخته و حتی ممکن است موجب بیماری شود. به روشی مشابه، احساسات منفی نیز می توانند در بدن ما تجمع کنند. در صورت نادیده گرفتن، این شرایط می تواند به شدت بر ذهن، روح و بدن ما فشار وارد کند. زمانی که موضوع موارد منفی که برای ما بد هستند، مطرح می شود، بدن و روح به یک اندازه نیازمند توجه هستند.

 

http://messiahddcy84061.suomiblog.com/-11301050

http://fernandollms00740.isblog.net/-13489735

http://archersyay97318.blogkoo.com/-15416793

http://shanegqwx97272.shotblogs.com/-10101483 

http://edwincdcy01000.blogzet.com/-10783435

http://kylerlnkg44444.tribunablog.com/-10336154

http://kameronhubh31739.amoblog.com/-17844703

http://landenjkhd33333.blogdon.net/-12826405

http://lukasflmn30740.total-blog.com/-21214945

http://lorenzorspl65665.alltdesign.com/-16490610

http://charliertrn67767.uzblog.net/-10935234


نوشته شده در  دوشنبه 99/6/31ساعت  1:40 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

   1   2   3   4   5   >>   >

لیست کل یادداشت های این وبلاگ
هر آنچه درمورد پارتیشن فریم لس لازم است بدانید!
چرا باید برای کسب و کارمان سایت داشته باشیم؟
طراحی سایت را با چه تیمی طراحی کنیم؟
همه چیز درباره تیروئید
آیا افزایش قد بعد از 18 سالگی امکان پذیر است؟
شرایط ثبت شرکت در سال جدید
شرایط اقامت در کشور آلمان در سال 2021
راهنمای خرید آینه دکوراتیو
ثبت برند چیست و مراحل ثبت برند
راهنمای ثبت شرکت در سال جدید
طراحی سایت کودکان
[عناوین آرشیوشده]