قانون جذب و تکنیک های قانون جذب

قانون جذب یک جور نگرش مثبت گرایانه به نقش انسان در سرنوشت خود است. قانون جذب بیانگر این واقعیت است که مثبت اندیشی و نگرش خوش بینانه، شرایط و اتفاقاتی برای فرد ایجاد می کند که او را هرچه سریعتر به اهدافش برساند.

 

جهانی که در آن زندگی می کنیم براساس قوانین متعدد تنظیم شده که سنگ بنای کائنات بر آن ها استوار است، همه ما صرف نظر از سن، ملیت یا اعتقادات مذهبی دارای قدرت استفاده از این قوانین طلایی که شاید برخی افراد از تاثیر جادویی آن ها اطلاعی نداشته باشند، هستیم.

 

یکی از مشهورترین قوانین حاکم بر جهان، قانون جذب است که با استفاده از قدرت ذهن، آن چه در اندیشه ما می گذرد را به واقعیت های زندگی مان تبدیل می کند. این قانون به سادگی می گوید افکار ما زندگی ما را می سازد و چیزی که به آن تمرکز می کنیم در نهایت به چیزی تبدیل می شود که در مقابل خود خواهیم دید!

 

تکنیک های قانون جذب نیز از تکنیک های مشهور برای برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخوداگاه است که برای دستیابی به اهداف فردی و اجتماعی تاثیر شگفت انگیزی دارد.

 

شعار ان ال پی این است: “تکرار کارهای قبلی مساویست با نتایج قبلی و انجام کارهای جدید مساویست با نتایج جدید”

 

در ادامه با ما همراه باشید تا با قانون جذب و تکنیک ان ال پی بیشتر آشنا شویم.

 

 

قانون جذب چیست؟

 

قانون جذب یک جور نگرش مثبت گرایانه به نقش انسان در سرنوشت خود است. قانون جذب بیانگر این واقعیت است که مثبت اندیشی و نگرش خوش بینانه، شرایط و اتفاقاتی برای فرد ایجاد می کند که او را هرچه سریعتر به اهدافش برساند.

 

قانون جذب از بزرگ ترین اسرار زندگی است که تعداد کمی از مردم از میزان تاثیر آن در زندگی روزمره آگاه هستند. ما همانند آهنربای انسانی هستیم که هر لحظه زندگی، در حال ارسال احساسات و افکار به جهان هستی و جذب وقایع و ساخت حقایق زندگی خود هستیم.

 

متاسفانه بسیاری از ما چشمان خود را نسبت به قدرت قانون جذب بسته ایم و بدون کنترل افکار و احساسات منفی رویدادهای ناخواسته را به زندگی خود جذب می کنیم.

 

شاید یکی از مهم ترین وظایف هر فرد کشف راز قانون جذب و یادگیری آن است، خوشبختانه امروزه با پیشرفت تکنولوژی افراد بیشتری با قانون جذب آشنا شده و به روش های مختلف از جمله حضور در دوره های قانون جذب و بهره گیری از تجارب دیگران می توانند به راحتی و با استفاده از این راز طلایی زندگی خود را متحول کنند.

 

قانون جذب که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده، قانون جدید و نوظهوری نیست بلکه در تعالیم بسیاری از تمدن ها و مذاهب از آن یاد شده و در آثار هنرمندان و شاعران و اندیشمندانی همچون شکسپیر، بلیک، امرسون، نیوتن و بتهوون نمود پیدا کرده است.

 

استادان بزرگ در دنیای شرق از دیرباز به شاگردان خود یک اصل مهم آموزش می دادند: ” تو به چیزی تبدیل می شوی که به آن فکر می کنی!”

 

این مفهوم در فرهنگ غرب نیز از سالیان قبل و با عنوان “کارما” شناخته شده است.

 

از سوی دیگر دانشمندان فیزیک کوانتوم با تحقیقات گسترده در زمینه قدرت ذهن به تاثیر شگفت انگیز ذهن در شکل گیری دنیای اطراف پی برده و به نتایج جالبی دست پیدا کرده اند.

قانون جذب چگونه کار می کند؟ 

قانون جذب نیز مانند قوانین دیگر حاکم بر کائنات قانون بسیار ساده و البته کاملی است. مهم نیست چه چیزی می خواهید به دست آورید یا به چه کسی می خواهید تبدیل شوید، قانون جذب می گوید هر تصویری که از خود در ذهن داشته باشید در دنیای واقعی قابل دستیابی است.

 

برای استفاده آگاهانه از قانون جذب و تکنیک های قانون جذب باید با نکات کلیدی این قانون آشنا شده و آن ها را در زندگی خود به کار بگیرید و آن گاه قانون جذب دست به کار شده و زندگی شما را در همه ابعاد دچار تحولات مثبت خواهد کرد. از جمله:

 

از قانون جذب می توان برای پیدا کردن همسر ایده آل و عشق رویایی خود استفاده کرد.

 

قانون جذب برای افرادی که به دنبال به دست آوردن پول و ثروت هستند عالی عمل می کند.

 

قانون جذب تاثیر شگفت انگیزی در سلامت ذهن و جسم دارد.

 

برای بهبود روابط زناشویی و موفقیت در زمینه های مختلف شغلی و اجتماعی می توان از قانون جذب کمک گرفت.

 

http://andersonghfc33344.suomiblog.com/-11067469

http://landenbbzv01233.blogzet.com/-10546425

http://louiszayu99999.tribunablog.com/-10142816

http://landenvzar62851.tblogz.com/-10641077

http://holdenjnmj56666.uzblog.net/-10753473

http://angelocbxj67777.blogdigy.com/-10146512

http://connerksgh16113.alltdesign.com/-16246395

http://devinwxvr88888.blogkoo.com/-15171311

http://keeganmonl66678.total-blog.com/-20956124

http://kameronrqol66677.amoblog.com/-17589124

http://andresehgg42555.mybjjblog.com/-10780168

http://zaneoqpk55555.canariblogs.com/-11636345

http://louisadbk88888.isblog.net/-13251932


نوشته شده در  جمعه 99/5/31ساعت  6:40 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

 

قانون ششم جذب: لذت بردن از روابط عمیق عاشقانه آموزش قانون جذب کائنات

شما می توانید هرروز باورنکردنی ترین و عجیب ترین درس ها را بیاموزید، ولی در صورتی که با آغوش باز منتظر آن باشید، برای مثال در اینجا کسی است که به شما در ایجاد یک رابطه درست با خودتان یا هر شخص دیگر کمک خواهد کرد.

 

اما باید مسیری را که قرار است در آن پیش بروید را دنبال کنید تا به پتانسیل باورنکردنی آن طبق قانون جذب کائنات یا قانون راز دست پیدا کنید.

 

بگذارید برایتان مثالی آموزش قانون جذب کائنات بزنم:

 

اخیرا من با فرزندانم جهت تفریح به موزه رفته بودیم، در حال تماشا بودم که ناگهان تصویر گرافیکی جالبی بر روی دیوار مشاهده کردم، آن تصویر در مورد جنگل های بارانی بود که من از آن چیزهای جالبی یاد گرفتم و شما نیز می توانید بیاموزید :

 

آیا می دانستید در جنگل های بارانی 4 لایه اصلی وجود دارد؟ آموزش قانون جذب کائنات

 

3 لایه اصلی آن عبارتند از:

 

کف جنگل (این قسمت تنها دو درصد از نور خورشید را دریافت می کندو بخش تاریک آن است)

 

بخش دوم قسمتی است که اکثر موجودات زنده حیات وحش در آن زندگی می‌کنند و این بخش هم تاریک است ( در این بخش گیاهان نیز تحت سایه درختان با کمترین میزان نفوذ نور زندگی می‌کنند)

 

بخش سوم بخش سایبان جنگل است و قسمتی است که بالاترین سطح جنگل را در بر می گیرد.

 

اما حال صحبت از بخش چهارم به میان می آید. این لایه emergent  نام دارد و در قسمت بالای سایبان جنگل رشد می کند، جایی که پروانه های زیبا در حال پرواز هستند و حتی پرواز عقاب ها را می توان دید .

 

جنگل های بارانی

 

پس می توان نتیجه گرفت که همه ما مانند جنگل های بارانی هستیم، حتی زمانی که ما در تاریک ترین و ناامید کننده ترین زمان های زندگی خود هستیم ، پس اجازه دهید لایه نوظهور ما خودش را نشان دهد و پتانسیل پنهان ما نیز آشکار شود

 

آن بخشی را که دارای پتانسیل رشد و شکوفا شدن است و در همه ما وجود دارد را بخش کد منبع می نامیم. با کمک این پتانسیل می توان بدون محدودیت عشق بورزید و آزاد همانطور که می خواهید زندگی کنید ، به ارزش خود و پتانسیل های درون خود احترام بگذارید، در نهایت می بینید که با این کار شادتر از آن چیزی هستید که فکرش را بکنید و در نهایت قادر خواهید بود ارزش خود را همانند مادر ترزا به جهان بفروشید.

 

بله این امکان پذیر است زیرا این موضوع از نظر مردم از تجربه و از ارزش و تجربه شما حاصل می شود زیرا آن ها به انرژی ارزشمند شما احتیاج دارند.

 

قانون جذب و همه قوانین راز به این انرژی نوظهور و ارزش شما احترام خواهند گذاشت .

 

اجازه بدهید سوالی از شما بپرسم، آیا تا بحال پیش آمده که تصمیم بگیرید یک کارگاه یا برنامه آموزشی را راه بیندازید یا کتابی منتشر کنید و یا حتی یک تلاش خلاقانه داشته باشید؟

 

چیزی که ممکن است درباره آن اطلاع داشته باشید یا حتی نداشته باشید این است که ایجاد یک برنامه آموزشی مانند فروش آن بسیار دشوار است .

 

ناچیز شمردن ارزش واقعی شما بسیار آثار مخربی به همراه خواهد داشت این موضوع می تواند بر احساس و اعتمادبه‌نفس شما تاثیر بگذارد شما کم کم به خود شک کنید و شاید با خود تکرار کنید شاید با خود تکرار کنید که من به اندازه کافی خوب هستم یا نه؟ آموزش قانون جذب کائنات

 

اما من اینجا هستم که به شما بگویم : شما به اندازه تمام گنج ها و تمام الماس های جهان ارزش دارید، وقتی شما به این حرف من برسید می توانید با قانون جذب همراه شوید و بالاتر از سایبان رشد کنید و جهان به شما پاداش خواهد داد زیرا شما بر جهان نیز تاثیر گذاشته اید.

 

با این نکات متوجه خواهید شد که اعتمادبه‌نفس، انرژی، و قدرت عاطفی شما شروع به رشد کردن و تقویت شدن می کند.

 

قانون هفتم جذب: قدرتمندترین قانون راز

این یک نوآوری پیشرفته و نکته قابل توجهی است که می تواند زندگی شما را در عرض 24 ساعت تحت تاثیر قرار بدهد.

 

یک سوال: آیا در مورد هر یک از موارد زیر مطالعه داشته اید و یا چیزی شنیده اید؟

 

هیپنوتیزم، انرژی درمانی، مدیتیشن، دعا، یوگا، تاثیرات ذهن، غیره و غیره…

 

این ها همه ابزار های قدرتمندی هستند، اما در اینجا من قصد دارم در باره یک کانال به جهت عمل به قانون جذب، با شما صحبت کنم.

 

اما قبل از آن از شما یک خواهش دارم و آن این است که امکان جذب در هر موقعیتی که هستید را از دست ندهید، یعنی هر ملاقاتی، هر تجربه ای، حتی هر رویایی که شما در هنگام خواب دارید یک فرصت است که شما بتوانید زندگی خودتان را شادتر کنید، من نام آن را ماشین رویا گذاشته ام زیرا این یک مکانیزم هوشمندانه است که شما می توانید با استفاده از آن نوع و شکل زندگی خود را تغییر دهید، همچنین زمانی که توانستید تحولات و اکتشافات را تجربه کنید می توانید آن را با دنیا نیز به اشتراک بگذارید ( همانطور که در قانون ششم  جذب درباره آن صحبت کردیم)

 

در نهایت به مربی مخفی زندگی دیگران تبدیل خواهید شد و می‌بینید که همه قوانین جذب به هم پیوسته هستند .

 

بگذارید مثالی بزنم: بزرگترین ملاقات عاشقانه من ملاقات با همسرم بود، این ملاقات زمانی که همراه دوستان نوازنده ی دیوانه نروژی خود بودم اتفاق افتاد، این نوع آشنایی ممکن است راه حل خنده داری برای یک شخص به منظور پیدا کردن همسر خود باشد، اما باید بگویم کانال های جذب برای من باز بود و من جذب کرد.

 

پس از هر اتفاق روزمره می توان برای تغییر زندگی استفاده کرد و اگر شما بتوانید این موضوع را قبول کنید که قادرید در 24 ساعت آینده زندگی خود را تغییر دهید پس می توانید جهان را به دنیای شخصی خود هدایت و تبدیل کنید.

 

قانون هشتم جذب : توصیه‌های ثروتمند شدن از زبان شاعر مشهور

افراد موفق و ثروتمند دارای برتری نسبت به سایر افراد هستند، آن‌ها می‌توانند به نیروهایی متصل شوند که افراد عادی قادر به دستیابی آن‌ها نیستند، اما شما نیز از امروز قادرید جهان را مانند آن‌ها ببینید و از این نیروهای نامرئی بهره‌مند شوید.

 

صبر نکنید که علم چند سال پیش تاکنون ادامه داشته باشد ، از قدرت عشق، قانون جذب و قدرت تحول استفاده کنید، چون شما قادر به دیدن فرشتگان نیستید، این معنی را القا نمی‌کند که شما نمی‌توانید آن‌ها را به‌ عنوان واقعیت تصور کنید و از فواید وجود آن‌ها بهره‌مند شوید بلکه می‌توانید مانند افراد دیگر پرش تخیلات کوانتومی را در خود ایجاد کنید.

 

همه افراد ثروتمند و موفق در طول تاریخ این نیروهای نامرئی را به کار گرفته و از مزایای آن بهره‌مند شده‌اند، توقف در نداشتن اعتقاد یک عامل کلیدی برای همه‌ی مواقعی که مادر حال طی کردن مسیر موفقیت هستیم می‌باشد، این به این معنا نیست که ما به خودمان دروغ بگوییم، و  چیزی را باور داشتیم باشیم که نادرست  است، بلکه به این معنا است که شک درونی خود را کنار بگذارید تا قدرت تخیل شما اوج بگیرد، اگر گاهی بسیار تلاش کرده‌اید که ذهن خود را مثبت نگاه‌ دارید و یا اگر تابه حال به دلیل شک و تردید انرژی شما افت کرده است بدانید که با کنار گذاشتن شک درونی خود ، قوی‌ترین و بهترین راه‌حل جذب ثروت را کسب می‌کنید.

 

این نتیجه توسط دانشمند یا روانشناس به دست نیامده بلکه توسط هنرمند شاعری به نام ساموئل کولریج بیان‌شده است.

 

مانند کودکی که در هنگام بازی نقش پرنسس را ایفا می‌کند و آن کودک سعی می‌کند واقعاً پرنسس باشد. پس به ضمیر ناخودآگاه خود بگویید هر چیزی را که تصور می‌کنید بازی کند، زیرا او مانند یک کودک و یا یک هنرمند این کار را انجام خواهد داد و باعث می‌شود قانون جذب موافق با شما پیش برود و نتایج مهیجی اتفاق بیفتد.

 

تحقق رویاها در قانون جذب

 

قانون نهم جذب : تمرکز بر مثبت اندیشی حتی زمانی که سخت باشد

آیا تابه حال به این موضوع فکر کرده‌اید دستیابی به قانون جذب و عمل به آن کار سختی است، اما مسئله مهم اینجاست که قادر نیستید آن را به درستی به کار بگیرید،

 

توصیه من: سعی نکنید تنهایی این کار را انجام دهید نیازی به این کار نیست، به معنای واقعی کمک در همه‌جا وجود دارد، مطمئناً تا به امروز متوجه شده‌اید که انرژی شما انعکاس ارتباط با تعداد انگشت‌شماری از افراد است که بیشتر وقت خود را با آن‌ها سپری می‌کنید.

 

کدام 5 نفر هستند که شما زمان بیشتری را صرف آن‌ها می‌کنید، با کمک قدرت اینترنت و فضای مجازی شما می‌توانید با هرکس که دوست دارید وقت بگذرانید و انرژی صرف کنید ازآنجاکه کمک در همه‌جا وجود دارد، قدرت الهی، ارتباطات جادویی و قدرت شخصی در دسترس شما هستند. بهترین دوست شما، عشق حقیقی و همسر واقعی شما، الهامات شما، هدف راستین شما، فرشته‌های سلامتی و شفا و همه انرژی‌های قدرتمند در وجود شما تنها منتظر هستند تا شما را پیدا کنند و شما را به جذب قدرت و جذب ثروت بی‌نهایت سوق دهند.

 

کامپیوترها اغلب تلاش می‌کنند از آنچه در ذهن انسان وجود دارد تقلید کنند اما موضوع بسیار روشن این است که ذهن، قبل از کامپیوتر به وجود آمده و قطعاً قوی‌تر است، استیو جابز توانایی اینترنت را در ارتباط بابی نهایت درک کرد، باور من این است که ذهن انسان قادر است دقیقاً همین عمل را تکرار کند و با انرژی و قدرت بی‌نهایت با جهان ارتباط برقرار کند.

 

پس هیچ محدودیتی برای آنچه شما می‌توانید درک کنید وجود ندارد اما شرط اول این است که ناباوری را از ذهن خود دور کنید به قدرت‌های نامرئی بها بدهید تا به شما در عمل به قانون جذب کمک کنند.

 

زمانی که شما فکر می‌کنید و به قدرت ذهن خود بها می‌دهید، قدرت بی‌نهایت حقیقی با شما هم مسیر خواهد شد.آموزش قانون جذب کائنات

تاثیر محیط اطراف بر جذب

 

قانون دهم جذب : نکته‌ی بسیار عجیبی که همیشه کارساز است

این نکته‌ای قصد دارم درباره آن با شما صحبت کنم عجیب به نظر می‌رسد، اما هرگز اجازه نمی‌دهد شما افت کنید، نام این نکته مهم تغییر الگوی معکوس است، به آن اعتماد کنید. به عبارت دیگر قبل از اینکه پاسخ هر چیزی را داشته باشید به دنبال آن بروید، اصطلاح انرژی منفی ( که به عنوان ناسازگاری شناختی نیز از آن یاد می‌شود درواقع بذر جادویی آفرینش و امکانات نامحدود طبق قانون جذب است.

 

 

http://jaidenohfw73826.mybjjblog.com/-10779131

http://rylankafr62716.tblogz.com/-10640060

http://emiliommka83885.blogdigy.com/-10145531

http://israelrtrm77767.tribunablog.com/-10141823

http://felixljhc23332.canariblogs.com/-11635144

http://sergiohqso31630.blogzet.com/-10545370

http://knoxossp78888.blogdon.net/-12613359

http://messiahsqlk15084.blogkoo.com/-15170087

http://zanderkwzb07417.amoblog.com/-17587789

http://augustcgdc97233.alltdesign.com/-16245160

http://ricardoljgd23222.total-blog.com/-20954811

http://beaufecx00111.isblog.net/-13250822

http://waylonjqoe96174.uzblog.net/-10752624

 

 


نوشته شده در  جمعه 99/5/31ساعت  3:30 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

نحوه استفاده از قانون جذب به چه صورتی است؟

ر ابتدای این بخش یک سوال بوجود میاید و اون هم این است که از کجا بفهمم که دارم درست پیش میرم و در واقع به چیزی که دلخواهمه در راستای خوبی توجه میکنم؟ پاسخ تنها در یک کلمه خلاصه می شود؛ احساس. جالبه بدونید که احساس و توانایی آن در تعیین اهداف و درستی و غلطی مسیر امری انکار نشدنی است و این موضوعی است که بسیاری از افراد درک مناسبی ازش ندارند.

 

در واقع این موضوع بدین معناست که چنانچه داریم به پول فکر میکنیم می بایست احساسمان هم احساس خوبی باشه و این طوری هستش که میفهمیم در مسیر درست قرار داریم یا خیر. اگر داریم به پول فکر میکنیم ولی احساسمان این است که چرا پولدار نمیشیم، غصه میخوریم، حسادت میورزیم و گرفتار حرص و طمع مال دنیا هستیم

 

در واقع در جهت عکس حرکت می کنیم و داریم روی فقدان و کمبود پول تمرکز میکنیم که با مسیر اصلی 180 درجه متفاوت است و قادر است زندگی مالی ما را از اینی که هست نیز بدتر کند. یه مثال دیگه هم میزنیم برای این که موضوع به صورت کامل جا بیوفته؛ مثلا وقتی داریم به یک رابطه عاشقانه فکر می کنیم و عصبانی میشیم از دیدن افرادی که رابطه عاشقانه دارند و حرص میخوریم که چرا ما ندارم و این طور افکار را در سر داریم، خب به تبع این افکار منفی هستند و در حقیقت داریم در مسیر عکس مسیر اصلی قدم بر میدارم و در این موضوع کاری از دست قانون جذب عشق ساخته نیست

 

مگر این که طرز تفکر و احساسات خود را تغییر دهیم به تمامی چیز ها حس خوب داشته باشیم و برای همه چیز های خوب بخواهیم تا خودمان هم به چیز های خوبی دست پیدا کنیم. این موردی که گفته شد، شاه کلید قانون جذب به حساب میاد و با این که ساده است ولی بسیار بسیار بسیار حائز اهمیت و تعیین کننده است.

 

در نظر داشته باشید که افرادی که قوانین ساده اما کاربردی جذب را به درستی انجام دهند و نوع افکار و احساساتشون رو مطابق با مسیر اصلی و مثبت تعیین کنند قطعا نتایج بسیار عالی و مثبتی رو در زمینه که میخوان و در جهتش تلاش کردند می بینند.

 

پس در انتهای این بخش باید نتیجه گیری کنیم که قانون جذب در واقع اینو میگه که اگر به چیزی که میخوای توجه کنی و نشانه های این توجهت احساسات مثبت و خوب باشه، یواش یواش وارد مسیری خواهی شد که بتونی برای رسیدن به خواستت تلاش هم بکنی و در ادامه بهش برسی. پس یعنی این طوری نیست که هیچ کاری انجام ندی و به چیزی که میخوای برسی، در واقع کائنات این طور عمل میکنه که وقتی احساس خوبت به همراه توجهت رو میبینه، مسیر رو برای رسیدن به اون هموار و مهیا میکنه و از اونجا به بعد با تلاش خودت هستش که میتونی به چیزایی که میخوای بررسی و کائنات یاری دهنده هستش

 

ولی در راس ماجرا تلاش و کوشش خودت قرار دارد و این مهم ترین نکته ای هستش که بین کلی جمله گنگ و کتابی که توی کتاب ها و سایت ها، مقالات و … باید بهش توجه داشته باشی. به عنوان آخرین نکته این رو هم بگم که این طرز تفکر هم اشتباه است که کائنات مسیر را هموار کرده و ما بقی با خودت هست و باید تلاش طاقت فرسا انجام بدی تا به مقصودت برسی و … نه این اشتباه است کائنات تا همیشه گوش به زنگ رفتار ها، اعمال و تفکرات ما هست و به نوعی مسیر رو مشخص میکنه و افرادی رو سر راه ما قرار میده و اتفاقاتی رو رقم میزنه که ما با تلاشمون قادر باشیم به هدفمون برسیم و این نکته هم در جایگاه خودش نکته بسیار مهمی به حساب می آید.

 

مثالی برای درک بهتر قانون جذب و شیوه استفاده از اون 

برای درک بهترتون یک مثال میزنیم تا موضوع را عمیق تر درک کنید و ببینید که چه میزان حرف ها، اعمال، فکر ها و منش تون توی اتفاقاتی که براتون میوفته تاثیر گذار و تعیین کننده هستش.

 

در واقع چنانچه شما توی رابطه عاطفی که دارید، به نکات منفی همسرتون توجه کنید، بدین معنی که از دید شما یک کار اشتباهی رو انجام داده و بخاطرش بحث و جدل کنید و در خصوص با اون موضوع با دیگران صحبت کنید، دارید این پیام رو به کائنات میدین که ما از این جنس از اتفاقات بیشتر میخوایم و فرکانس های این مدلی را دوست داریم و جهان هستیم بدترین اون اتفاقات رو با روش های گوناگون وارد زندگیتون میکنه و همون چیزی که در اصل دوست نداشتی ولی به خاطر عدم آگاهی در جهتش تلاش کردی رو براتون رقم میزنه که خیلی خوشایندتون نخواهد بود.

 

این مثال در واقع همین ضرب المثله که میگه مار از پونه بدش میاد در لونش سبز میشه هستش و این یعنی مار به پونه خیلی توجه میکنه و در موردش صحبت میکنه و بهش فکر میکنه تا به نحوی وارد زندیگش بشه و این موضوعی که همه افراد باید بهش توجه داشته باشند، بخاطر این که منشا خیلی از اتفاقات مثبت و منفی که ما در طول زندگی باهاشون دست و پنجه نرم می کنیم همین امر است و در واقع چه شما اطلاع کافی داشته باشی و چه نداشته باشی، قانون جذب کار خودش رو مطابق با رفتار، گفتار و کردار شما انجام میده و میتونه باعث شکست یا موفقیت شما بشه، پس خیلی خیلی اهمیت داره و به هیچ وجه نباید سر سری ازش عبور کنید.

 

یه مثال دیگه رو هم بزنیم بد نیست اونم اینه که خیلی از افراد وقت زیادی رو پای انواع اخبار میزارن و به نوعی میدوند که اتفاقای بدی افتاده و هر روزم بیشتر میشه ولی باز به آن ها با جون و دل گوش میدهند، این افراد اتفاقات بد را جذب می کنند و در واقع جوری خواهد شد که دیگر، افزایش قیمت ها، رکود جامعه، بیماری های جدید، بمب گذاری ها و تصادفات و اتفاقات اینچنین برایشان به وجود آید و این یعنی در هر لحظه از زندگیتون حتی همین الان که دارید این مقاله رو میخونید، قانون جذب در حال انجام وظایف خودش هستش و از کوچک ترین حرف ها و فکر ها هم نمیگزره،

 

پس باید از همین امروز سبک فکری، گفتاری و اعمال خودمون رو تغییر بدیم و احساساتمون را با تفکرات مثبت و خوب تناسب بدیم و بگذاریم قانون جذب اتفاقات خوب را برای ما رقم بزند، این اتفاقات خوب می تواند، مالی، معنوی، عاطفی و یا انواع دیگر آن باشد، پس به تمامی نکاتی که گفته شد به دقت توجه کنید.

 

http://ricardonpni45555.tribunablog.com/-10141263

 

http://finnnomi55544.shotblogs.com/-9884623

http://andresbzxt99033.blogzet.com/-10544712

http://johnathanegea22222.mybjjblog.com/-10778610

http://cruzpnlh44555.tblogz.com/-10639502

http://alexisutqm66666.blogdigy.com/-10145016

http://lorenzosamy30626.suomiblog.com/-11065766

http://juliusoolh57777.isblog.net/-13250190

http://hectorabzv99999.total-blog.com/-20954134

http://daltonxwto77434.blogdon.net/-12612906

http://devinvgda22222.blogkoo.com/-15169487

http://mariozkop64195.alltdesign.com/-16244620

http://martinjgez12222.amoblog.com/-17587190

http://collinxzws99999.canariblogs.com/-11634620

 

 


نوشته شده در  جمعه 99/5/31ساعت  1:43 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

مشاوره کسب و کار چیست؟ » نقش مشاور در بهبود و توسعه کسب و کارها از اهمیت به سزایی برخوردار بوده که روز به روز بر اهمیت آن افزوده می شود. از طرفی مشاور کسی است که همچون یک آنالیزور بخش های مختلف سازمان را واکاوی کرده و وضعیت موجود را به خوبی مشخص می نماید.

 

 بعد از مشخص نمودن وضعیت موجود (اینکه کجا هستیم) به گام بعدی یعنی وضعیت ایده آل (به کجا می خواهیم برسیم) می رسیم. تدوین جایگاه موردنظر از حساسیت ها و ظرافت های خاصی برخوردار است، چرا که تحلیل های اشتباه می تواند آینده سازمان را دچار خطر نماید.

 

 گام بعد در مشاوره کسب و کار مشخص نمودن نقاط ضعف و قدرت درونی، فرصت ها و تهدید های بیرونی سازمان است، تا بتوانیم بر اساس داشته ها نسبت به مشخص نمودن اقدامات و راهبردهای استراتژیک گام برداریم.

 

در فاز بعد، مشاور اهداف سالیانه و همچنین ابزارهای لازم جهت رسیدن به این اهداف را مشخص می نماید. به خاطر داشته باشید اهداف تعیین شده باید بر اساس وضعیت موجود و همچنین در راستای اهداف بلندمدت و چشم انداز سازمان باشد. یکی از مشکلاتی که معمولاً مشاوران در این گام با آن رو به رو هستند، عدم تامین ابزارهای مورد نیاز در بازه های مقرر است. زمانی که ابزارهای مورد نیاز در اختیار مشاور قرار نداشته باشد، قطعاً سازمان به نتایج موردنظر در زمان های موردنظر نخواهد رسید.

 

آخرین گام قبل از اجرایی شدن استراتژی ها و راهبردهای جدید، جمع بندی و نهایی سازی طرح جامع مجموعه موردنظر است. نهایی سازی به معنای بررسی های مجدد بر روی طرح موردنظر بوده تا در صورت نیاز اصلاحات لازم قبل از فاز اجرایی اعمال گردد.

 

مشاوره کسب و کار

 

مشاور باید مقاومت های سازمانی را قبل از مرحله اجرا به حداقل خود کاهش دهد، اما نمی توان سطح مقاومت را در مرحله اجرا به صفر رساند، چرا که مقاومت در برابر تغییرات ذات و خمیره آدمی و در نتیجه هر سازمانی است. مشاور در این مرحله باید مدت زمان مقاومت ها را به حداقل برساند تا سازمان بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن این مقاومت ها را رد کرده و بیشترین درصد موافقان را در اجرای تغییرات همراه خود داشته باشد.

 

در مقاله “غلبه بر مقاومت کارکنان به تغییرات در محیط کار” از مدیران مدیران نواندیش، به بیان دلایل مقاومت کارکنان در برابر تغییرات پرداخته و پیاده سازی موثر تغییرات را مورد بررسی قرار می دهیم.

 

تا این مرحله مشاور کسب و کار، به عنوان یک طراح و استراتژیست در مجموعه همکاری می نمود. شخصی که قابلیت آنالیز و تحلیل سیستم ها و همچنین قدرت تبیین اهداف بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت سازمان را دارد، اما در فاز اجرا، مشاور به عنوان یک ناظر روندها اجرایی را کنترل، اصلاح و حتی بهبود می دهد.

 

مشاوره و مربی گری فرایندهایی هستند که به افراد کمک می‌ کنند به پتانسیل کامل خود در رشد دست یابند. مشاوره و مربی گری شباهت‌ های فراوانی با یکدیگر دارند که در مقاله “مشاوره و مربی گری به چه معنا هستند؟” از مدیران نواندیش، به طور کامل به توضیح این دو مورد پرداخته ایم.

 

در فاز اجرا وظیفه کنترلی مشاور به معنی عدم خروج از خطوط استراتژیک و همچنین جلوگیری از بازگشت های افراد به شرایط قبلی است. وظیفه مهم دیگر مشاور در فاز اجرا، وظیفه اصلاح و بهبود تغییرات موردنظر است. چه بخواهید و چه نخواهید، هر استراتژی و تغییری در مرحله اجرا نیاز به اصلاح و بهبود خواهد داشت. چون بهترین استراتژیست ها نیز نمی توانند تمامی موارد محتمل را در برنامه های خود در نظر بگیرند.

 

در آخر مشاور کسب و کار باید نگاهی جامع نسبت به حوزه کسب و کار، مباحث استراتژیک و همچنین مباحث درون سازمانی داشته باشد تا بتواند به بهترین نتایج دست یابد.

 

http://keegancbxt99998.shotblogs.com/-9883534

http://claytonuwvq88888.blogzet.com/-10543531

http://ricardoghdb95161.suomiblog.com/-11064581

http://martinhebw90009.tribunablog.com/-10140134

http://beaugmnm41739.tblogz.com/-10638350

http://cesarfhey11100.canariblogs.com/-11633368

http://titusbgea15655.isblog.net/-13249095

http://ricardofczv03333.blogdon.net/-12612010

http://shanekhey11111.blogkoo.com/-15168322

http://deanywso77777.alltdesign.com/-16243573

http://elliotzwto77777.amoblog.com/-17585926

http://waylonnljf77777.total-blog.com/-20952916

http://manuelvxur88888.uzblog.net/-10750897

http://martinssql65666.mybjjblog.com/-10777631

http://rafaelvspl55555.blogdigy.com/-10143980


نوشته شده در  جمعه 99/5/31ساعت  10:39 صبح  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

دوره‌ی پیشرفته قانون جذب

رسیدن به آرزوها و خواسته‌ها

تحولی عظیم در انتظار شماست

بلاخره انتظارها به پایان رسید و دوره‌ی پیشرفته قانون جذب با تدریس بی‌نظیر استاد مهدی جعفری منتشر شد. این دوره در 6 ماه بصورت مجازی در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. ماه اول این دوره هم‌اکنون از این صفحه قابل تهیه می‌باشد.

خواندن این مطالب هم برای شما تصادفی نیست و بدانید که جهان شما را به اینجا هدایت کرده تا به لطف خداوند به آگاهی برسید.

اگر به شما بگویم خداوند ما را طوری آفرید که خود خالق باشیم و قرار نبوده که چه از نظر ثروتمندی و چه از نظر عاطفی و روابط یا هر چیز ایده‌آل دیگر محدودیتی داشته باشیم چه می‌گویید؟

و اگر هم‌اکنون محدود هستید خودتان باعث شده‌اید، روند طبیعی جهان همواره رو به رشد، سلامتی، سعادت و فراوانی است و اینکه اگر الان در این روند طبیعی نیستید و دچار مشکلات شده‌اید به خاطر این است که همسوی جهان نیستید.

خورشید هر روز می‌تابد، برف و باران می‌بارد، رودخانه‌ها جاری هستند، دریا‌ها همچنان وسیع و عظیم هستند، جنگل‌ها سبز و خرم و… سهم تو چقدر است از این‌همه نعمت و فراوانی؟

خداوند داده، ثروت داده، روزی بی‌کران داده، هر آنچه شما دوست دارید داشته باشید داده.

حال ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که اگر خداوند داده پس کو؟ دوستان عزیز خداوند سخاوتمند است تمام خواسته‌های شما را برآورده می‌کند خودش فرموده:

 "بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را‌"

اگر دست ما به خواسته‌هایمان نمی‌رسد چون هنوز اهلیت پیدا نکردیم.

وگرنه خداوند همان موقع که ما درخواست می‌کنیم پاسخ را می‌دهد و شرط رسیدن ما به آن خواسته همان اهلیت است.

یا ساده بگویم همان لیاقت؛ انسان باید لیاقت داشتن آن خواسته را داشته باشد تا به دستش برسد.

در "دوره‌ پیشرفته قانون جذب" این قانون را به‌صورت اصولی و به زبانی ساده آموزش می‌دهم و به جرات می‌توانم بگویم که با این دوره زندگی شما متحول خواهد شد و به هر آنچه می‌خواهید می‌رسید، نگرشتان به زندگی و جهان تغییر خواهد کرد و همسو با جهان زندگی کردن را یاد می‌گیرید؛ روابطی عالی را در حین دوره و بعد از آن تجربه خواهید کرد و از فراوانی‌های جهان لذت می‌برید، به ثروت می‌رسید و با معبود خود ارتباطی وصف‌ناشدنی برقرار خواهید کرد. تغییر و تحولی عظیم در انتظار شماست مطمئن باشید زندگی را آن‌طور که باید تجربه خواهید کرد.

این دوره مناسب چه کسانی است؟

همه عزیزانی که می‌خواهند تغییر کنند و به خواسته‌های خود برسند.

عزیزانی که دوست دارند به ثروت برسند.

افرادی که در روابط عاطفی خود با همسر یا خانواده یا دیگران مشکل دارند و خواهان روابط عالی هستند‌.

تمام کسانی که دنبال آرامش هستند.

همه دوستانی که دنبال شناخت خود و در نتیجه آن شناخت خداوند و ارتباطی عاشقانه با الله یکتا هستند.

و در آخر اگر خواهان تحولی عظیم در زندگی‌تان هستید مطمئن باشید با وارد شدن به این دوره یکی از بزرگترین و مهم‌ترین تصمیم‌های زندگی خود را گرفته‌اید.

یادگیری سرمایه‌ای گران‌بهاست

با یادگیری اصولی و صحیح قانون جذب در این دوره پیشرفته متحول خواهید شد!

برخی از سرفصل‌هایی که در این دوره‌ی 6 ماهه به آن پرداخته شده است:

– از آگاهی تا ناخودآگاهی

 – بازگشت به زندگی

– پارو ها را زمین بگذارید

– هیچگاه برای تغییر مسیر دیر نیست

 – سلامتی با قانون جذب

– زندگی با ثروت بیکران جادو نیست

 – با وفور نعمت هم آواز شویم

 – جذب بهترین همسر دنیا

 – روابط عالی با قانون جذب

 – توکل؛ کلید ایمان

 – از خلق الله مایوس شوید

 – من کی هستم

– در راه آفرینش

 – مقصد نهایی

گلچین صوتی دوره‌ی پیشرفته قانون جذب؛ هدیه‌ی استاد مهدی جعفری به شما:

برای خرید این محصول لازم است دکمه‌ی "افزودن به سبد خرید" در بالای صفحه را بزنید. سپس در صفحه‌ی جدید "مشاهده‌ی سبد خرید" را بزنید. پس از مشاهده‌ی صورتحساب گزینه‌ی "اقدام به پرداخت" را انتخاب کنین و با وارد نمودن مشخصات خود، مبلغ مورد نظر را پداخت کنید.

بلافاصله بعد از خرید، لینک دانلود در دسترس شما قرار خواهد گرفت. همچنین به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لیاقت شما بیش از این است.

http://mariouwuq78888.tribunablog.com/-10135646

http://sethigdz11111.blogzet.com/-10538608

http://andrezbzu90000.mybjjblog.com/-10773129

http://alexisehfb22222.uzblog.net/-10746397

http://augustrurm67788.tblogz.com/-10633529

http://spencerjtww73073.canariblogs.com/-11628257

http://jeffreywayv00011.blogkoo.com/-15162983

http://eduardopokg44443.alltdesign.com/-16238262

http://danteuutm16262.isblog.net/-13243932

http://beaulkie33323.total-blog.com/-20947148

http://josueljgc22222.amoblog.com/-17580159

http://stephengnqr63084.suomiblog.com/-11059620

http://raymondvwup78777.blogdigy.com/-10139459


نوشته شده در  پنج شنبه 99/5/30ساعت  7:5 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

توضیحات

استرهیکس یکی از بهترین و پرطرفدار ترین اساتید قانون جذب این بار با تمرین 68 ثانیه که یکی از معروف ترین تمرینات قانون جذب خانم استر هیکس است.

 

تمرین 68 ثانیه استر هیکس یکی دیگر از تمرینات قانون جذب است که قصد داریم در این مقاله به شما آموزش دهیم. این تمرین توسط خانم استر هیکس طراحی شده است. این تمرین نتایج فوق العاده ای را برای شما میسازد.

 

 

 

تمرین 68 ثانیه قانون جذب استر هیکس چیست؟

 

 

A woman among the forest trees

 

ابتدا شما هدف و خواسته خود را مشخص کنید و به مدت 68 ثانیه آن را تجسم کنید.

 

در هنگام تجسم کردن شما در حال فرستادن ارتعاش آن خواسته هستید و به مرور با تکرار آن در چند روز ارتعاش ها را در خود قوی می کنید.

 

سپس از طریق قانون جذب آن خواسته را به دست می آورید. سعی کنید زمانی که احساس خوبی دارید این تمرین را انجام دهید و اگر با مقاومت ضمیر ناخودآگاه مواجه شدید ناامید نشوید و ادامه بدهید.

 

قطعا به آن چیزی می رسید که فکر می کنید. اگر خانه ای را می خواهید ولی زمانی که به آن فکر می کنید، با خود می گویید آخر چطور؟ پس در حال فرستادن ارتعاش نخواستن آن هستید.

 

وقتی چیزی را می خواهید فرقی نمی کند چه باشد می تواند پول یا آرامش یا داشتن عشق باشد، باید در تجسم هایتان آنها را به صورت دارایی فعلی تان ببینید؛ به عبارت دیگر باید جوری به آن فکر کنید که انگار شما ان را دارید و صاحب آن هستید.

 

تا ذهن شما در اثر تکرار شرطی شود. شما باید به این باور برسید که می توانید هر آنچه را که میخواهید داشته باشید. در این مرحله ارتعاش های درست را به مبداء انرژی می فرستید و خیلی سریع آن را دریافت می کنید.  مرحله پذیرش بسیار مهم است و شما با این تمرین 68 ثانیه به آنچه که می خواهید می رسید و هم آماده ی پذیرش آن می شوید .

 

 

 

چرا وقتی چیزی را نمیخواهیم وارد زندگی مان میشود !!!

 

 

A woman is holding her head

 

 

 

استر هیکس میگوید یکی از سوالهای متداولی که اکثر انسانها درگیرش هستند این است:

 

چرا وقتی ما چیزی را نمی خواهیم و به آن نه میگوییم باز هم در زندگیمان ظاهر می شود؟ جهان در حال تلاش برای جذب است. وقتی توجه خود را به سمت چیزی که نمی خواهید می برید آن را جزو ارتعاش های خود می کنید و به سمت خود جذب می کنید. به چیزهایی هم که نمی خواهید دائم در حال توجه کردن هستید پس باز هم در حال فرستادن ارتعاش آن هستید.

 

استر هیکس در ادامه میگوید وقتی شما در حالت فرستادن ارتعاش ثروت هستید و از طرف دیگر اخبار و رسانه ها  را رصد میکنید و یا مردم اطرافتان مدام در مورد فقر و بدبختی در حال صحبت هستند. وقتی که شما به آنها نگاه می کنید و توجه می کنید که چقدر در دنیا فقر وجود دارد پس شما در حال فرستادن ارتعاش ثروت نیستید و در حال ارسال ارتعاش فقر و بدبختی و ورشکستگی هستید. به همین دلیل که باید از اخبار بد و منفی دوری کرد.

 

پس به چیزی که نمی خواهید اصلا نه فکر و نه اعتنا کنید و مطمئن باشید وقتی اعتنا نمی کنید جزء وجودتان نخواهد شد. این برنامه را حداقل چند ماه رعایت کنید تا فکر شما از حالات منفی به مثبت تغییر کنه در این حالت ذهن به صورت پیش فرض از منفی به مثبت تبدیل میشه و زمانی که ارتعاش ثروت میفرستید در کمال شگفتی ثروت وارد زندگیتان میشود. اگر گاهی افکار منفی به سراغتان آمد نگران نباشید کلیدش آن است که آن را به زبان نیاورید. قدرت افکار مثبت چندین برابر افکار منفی است.

 

 

 

بالا بردن ارتعاش یا تغییر فرکانس

 

 

A kid with two dogs in the desert

 

شما به سرعت نمی توانید فرکانس ها و ارتعاش های  ذهنی خود را مثبت کنید کمی طول خواهد کشید تا شما وارد ارتعاش های جایگزین شوید، مانند ارتعاش ثروت و ارتعاشات دیگر شوید. می توانید این کار را با تمرین و تمرکز به نتیجه برسانید اما اگر شما دائم یک فکر را داشته باشید و همان ارتعاش ها را بفرستید و بخواهید زندگیتان هم تغییر کند بدانید که غیر ممکن است تنها با تغییر افکارتان است که مدار ذهنی شما تغییر میکند .

 

شما زمانی قدرت و کنترل زندگی خود را بر دست می گیرید که افکار خود را کنترل کنید و نسبت به آن آگاه باشید. این کار هم با تغییر افکار و ذهنتان به وجود می آید. برای اینکه بهتر متوجه این باشید که چطور باید ارتعاش های خود را بفرستید باز هم به موضوع احساسات می رسیم. مگر خواسته های شما برای این نیست که احساس بهتر و آرامش عمیق تر در زندگی داشته باشید. پس برای رسیدن با این مرحله باید میزان نشاط و شادی خود را بالا ببرید نکته مهم اینجاست که اساس زندگی آزادی است و نتیجه ی زندگی توسعه و گسترش است اما هدف زندگی شادی است.

 

آبراهام هیکس میگوید یکی از روشهایی که می توانید با انرژی خالق هماهنگ شوید و احساس عالی پیدا کنید این است که از دیگران تعریف و تمجید کنید. خوبی آنها را بگویید به دیگران محبت کنید چون با این کار به خودتان لطف بزرگی می کنید انرژی مثبت درونی تان افزایش می یابد و به شکل باور نکردنی زندگیتان زیبا میشود.

 

http://collinjleg44544.tblogz.com/-10626911

http://conneraddb81840.uzblog.net/-10740822

http://jaredikie43433.canariblogs.com/-11621463

http://travisjnmi55555.isblog.net/-13236706

http://troyvebl28387.suomiblog.com/-11052737

http://andersonwtqm66666.mybjjblog.com/-10766763

http://emilioyywt99998.blogdigy.com/-10133075

http://jaidenstrn77888.alltdesign.com/-16231216

http://ricardoinop41617.amoblog.com/-17572545

http://cashxzfi66663.total-blog.com/-20939444


نوشته شده در  چهارشنبه 99/5/29ساعت  10:33 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

چطور ثروت و موفقیت را جذب کنیم؟ و مقدمه ای بر آن

 چطور ثروت و موفقیت را جذب کنیم؟ چگونه با قدرت ذهن موفقیت و ثروت را به زندگی خود وارد کنیم؟ سوالاتی از این قبیل در این مقاله به صورت علمی و تخصصی مورد بررسی قرار خواهد گرفت و تمامی موارد مرتبط با نحوه جذب ثروت و موفقیت مورد تحقیق قرار می گیرد. همواره در زمینه جذب ثروت و موفقیت این سوالات در ذهن مخاطبین پیش می آید از جمله اینکه چطور ثروت و موفقیت را جذب کنیم؟  راز های به دست آوردن ثروت و اصول موفقیت چیست؟ برای به دست آوردن پول و ثروت از کجا باید شروع کرد؟ هر تغییری، هر موضوعی از یک جایی شروع می‌شود. گاهی شما هر روز با چالش های زندگی روبرو هستید، جایی که هیچ کس را برای حمایت از خود ندارید، جایی که شما نمی خواهید یا قبول نمی‌کنید به دلایلی کسی به شما کمک کند، جایی که حتی برای سفرهای درون شهری و قبل از سوار شدن به تاکسی هم پول خود را حساب می کنید و در نهایت به جایی می رسید که در بهترین شهر دنیا، در بهترین خانه با کامل ترین امکانات زندگی می کنید. سوال شما در این زمینه این خواهد بود که چطور ثروت و موفقیت را خود جذب کنیم و چه راه حل و رازی در این زمینه وجود دارد؟ برای رسیدن به جواب سوالاتی از این دست با ما با ادامه مقاله همراه باشید. شما عزیزان در صورت نیاز به آگاهی از جذب ثروت و قانون موفقیت و پاسخ به سوالاتی از قبیل اینکه چطور ثروت و موفقیت را جذب کنیم  می توانید مقالات و فایل های صوتی و تصویری موجود در سایت ها و شبکه های اجتماعی موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش از جمله وب سایت موفقیت را مطالعه و مشاهده نموده و به طور رایگان از آنها بهره ببرید تا شاهد تغییرات بزرگ و مثبت در زندگی خود باشید.

 

مشاهده یا دانلود فایل تصویری موسسه ملک پور در باب چگونگی جذب ثروت و موفقیت در زندگی

 

دریافت(دانلود)14 دقیقه148.77 MB461

پخش کننده ویدیو

 

1.00x

 

30

00:00

 

مشاهده یا دانلود فایل صوتی موسسه ملک پور در باب چگونگی جذب ثروت و موفقیت در زندگی

 

دریافت14 دقیقه18.16 MB461

پخش کننده صدا

 

از دکمه های بالا و پایین برای کم و زیاد کردن حجم صدا استفاده کنید.

1.00x

30

00:00

 

چطور ثروت و موفقیت را جذب کنیم؟ و شرایط عمومی آن

هدف ما از نگارش این مقاله یک سوال است، چطور ثروت و موفقیت را به خود جذب کنیم؟ به این منظور اول باید ذهن خود را آماده دریافت موفقیت های پیاپی و پول و ثروت زیاد کنید. برای این آمادگی دیدگاه های متفاوتی وجود دارد. اینکه خیلی از آدم ها اول که آدم های موفق و ثروتمند را می‌بینند جبهه می‌گیرند و نگاه منفی به پول دارند. این تفکر غالب ترین تفکر در جامعه ما است. اول شما باید این گارد را باز کنید و نگاه منفی خود را به مثبت تبدیل کرده، سپس نگاه کنید، ببینید و بیاندیشید. شما دارید به چه کسی گوش می دهید؟ از چه کسی پیروی می کنید؟ راهنمای شما برای به دست آوردن ثروت و موفقیت کیست؟

 

13 چطور ثروت و موفقیت را در زندگی جذب کنیم

 

خیلی فرق وجود دارد بین افرادی که برای خود شما صحبت می کنند و می ‌خواهند موفقیت را با شما تقسیم کنند با آدم هایی که از موفقیت حرف می ‌زنند تا با فروش آن پول به دست بیاورند. باز برمی گردیم به پرسش اول که شما به چه کسی گوش می دهید؟ چطور استاد موفقی که می ‌خواهد تجربه ‌های خود را با شما در میان بگذارد را از کسی که می خواهد فقط از فروش بلیط یک سمینار موفقیت پول به دست آورد تشخیص دهیم؟ خیلی راحت است شما باید از کسی درس بگیرید که آن چیزهایی را که شما می خواهید در زندگی داشته باشید او در زندگی خود دارد.

 

چطور ثروت و موفقیت را جذب کنیم؟ و لزوم تغییر نگاه انسان

شما در قدم اول باید نگاهی مثبت به پول، ثروت و آدم های موفق داشته باشید. ارتباط با آدم های موفق را بپذیرید و گارد منفی نگیرید. ذهنیت های منفی اعم از این که افراد پولدار دزد، قاچاقچی و آدم های بدی هستند زنجیرهای ناپیدای ذهن شما برای عدم موفقیت در زندگی هستند. تا زمانی که این زنجیرها را پاره نکنید نمی‌توانید موفق شوید. در قدم اول شما باید افراد موفق، پول، ثروت و موفقیت را بپذیرید. از گارد منفی خارج شوید از یک زاویه دیگر نگاه کنید.

 

14 چطور ثروت و موفقیت را در زندگی جذب کنیم

 

آلبرت انیشتین یک جمله ‌ای دارد که می گوید: با آن سطح تفکری که مشکل به وجود آمده است نمی توانید مشکل را حل کنید، باید یک مرحله از نظر فکری خود را ارتقاء دهید، از بالا به مسئله نگاه کنید، با یک دید دیگر بنگرید و زندگی را از نگاه دیگری ببینید. به قول سهراب سپهری: چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.

 

چطور ثروت و موفقیت را جذب کنیم؟ و رابطه آن با اصول و تکنیک های موفقیت

 لطفاً به داستان زیر توجه کنید: هوا سرد و مه آلود بود در یک صبح نزدیک به ساعت چهار یا پنج صبح کاپیتان و ناخدای کشتی را بیدار کردند:

 

-کاپیتان؟ کاپیتان؟ بیدار شوید

 

-چی شده؟

 

-ناخدا در مقابل مان کشتی است که مسیر خود را تغییر نمی‌دهد!! هرچقدر می گوییم مسیرت را عوض کن تغییر نمی‌دهد و سر راه ما قرار گرفته!

 

-یعنی چه؟! به آنها بگویید مسیرشان را عوض کنند!

 

-ناخدا گفتیم توجهی نمی کنند

 

 -الان خودم به آنها می گویم.

 

 ناخدا آمد روی عرشه، با چراغ علامت دادند و سیگنال فرستادند که سه درجه مسیرت رو تغییر بده و کشتی روبرو هم جواب داد که خودت سه درجه مسیرت را تغییر بده!! ناخدا تعجب کرد چقدر آدم های مغروری هستند. چقدر گستاخ!! چرا به ارزش‌های دریانوردی احترام نمی گذارند؟!! ناخدا گفت بهش بگید حتماً نمیدونه من کیم، بگید من کاپیتان مک فیلیپ از ایشان خواهش می کنم که تغییر مسیر بدهند. نور روبرو هم گفت من یک ملوان ساده مارک استیفن، خودت مسیرت را تغییر بده!! این بار ناخدا گفت عجب آدم های بی شخصیتی به من ناخدا، یک ملوان ساده می گوید مسیرت رو تغییر بده ما ناو جنگی هستیم می توانیم با یک شلیک آنها را از بین ببریم. ناخدا گفت بهشون سیگنال بدید ما کشتی جنگی هستیم و می‌توانیم نابودشان کنیم این ها چیزی نیستند، سیگنال را فرستادند. و از آن طرف سیگنال آمد ما هم فانوس دریایی هستیم!!! مسیر خود را تغییر بدهید وگرنه با کوه برخورد می کنید، مسیرتان را تغییر بدهید.

 

 به نکته‌ای که در دل این حکایت بود توجه کردید :

 

اگر مسیرتان را تغییر ندهید با سر به کوه برخورد می کنید.

 

اصول اخلاق و تکنیک های موفقیت مثل فانوس دریایی اند ما باید در مقابل شان تغییر بکنیم. به جای این که بنشینید و فقط از این جمله ها بشنوید که تو می توانی، برو، آفرین!! بنشینید و فکر کنید. سطح فکر خود را ارتقا بدهید و عوضش کنید. دیدید خیلی ها تصمیم می گیرند وزن کم کنند؟ دو روز رژیم های سخت انتخاب می کنند، نمی‌توانند و رژیم را رها می کنند. شما باید در ذهن خود بخواهید. ناپلئون هیل در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید به آن می گوید اشتیاق سوزان. برای تغییر باید اشتیاق سوزان داشته باشید.

 

چطور ثروت و موفقیت را جذب کنیم؟ و رابطه آن با تعیین هدف

روزی که من (امیرمحمد ملک پور) تصمیم گرفتم درس بخوانم، پولدار شوم، به موفقیت برسم. تمام تفکر و ذهنیت من این بود که به هدفم برسم. وقتی هدف دارید نباید روی چیزهای دیگر تمرکز کنید فقط باید به هدف خود نگاه کنید. در مسیری که قدم بر می دارید تا به موفقیت برسید وقتی به پشت سر خود نگاه می کنید، وقتی به هدف هاتون رسیدید باید شکرگزاری کنید. این که چطور هدف های خود را تعیین می کنید خیلی مهم است. یکی از مهمترین بخش های ویدیوی “هنر زندگی کردن” مختص به هدف گذاری و بیان اصول موفقیت است. در ویدیو هنر زندگی کردن پایه تمام برنامه ‌ریزی‌ها برای رسیدن به اهداف عنوان شده است.

 

8 چطور ثروت و موفقیت را در زندگی جذب کنیم

 

وقتی شما می‌خواهید موفق شوید، وقتی می خواهید به هدف خود برسید، وقتی می خواهید به جهان این انرژی را بدهید که ای جهان هستی؟ منم!! می خواهم در مسیرم به هدفم برسم. باید از حاشیه ها دوری کنید. دوری از اخبار تلویزیون، تماشای تلویزیون، دعوا کردن و بزرگ کردن مشکلات باعث می شوند شما از هدف خود دور شوید. شما یک فرد مستقل هستید و مسئولیت صد درصدی زندگی شما با خودتان است. همه در زندگی خود مشکلاتی داشتند و دارند من هم داشتم، اما از یک مرحله ‌ای به بعد از هیچکس انتظار حمایت و توقعی نداشتم. می‌دانید چرا؟ چون صد در صد مسئولیت زندگی خود را پذیرفتم. باور من این بود که اگر من روی اهدافم تمرکز کنم چه کسی می خواهد جلوی من را بگیرد؟! اکنون باید بدانیم که چطور ثروت و موفقیت را جذب کنیم؟

 

چطور ثروت و موفقیت را جذب کنیم؟ و رابطه آن با انرژی مثبت و تمرکز روی هدف

در فیزیک کوانتوم می گویند: انرژی و قدرت ذهن یک انسان عادی مثل شما اگر آزاد شود می تواند آب اقیانوس آرام را ظرف دو ثانیه به نقطه جوش برساند!!! شما بزرگترین شگفتی هستی هستید. خداوند وقتی شما را خلق کرد فرمود:

 

«فَتَبَارَکَ اللَّهُ أَحْسَنُ الْخَالِقِینَ» یعنی احسنت بر خداوند که برترین خلق کنندگان است.

 

حالا خود شما تصمیم می گیرید چطور زندگی کنید و نقش ما در اصل فقط یک انتقال دهنده است. انتقال دهنده اینکه چطور ثروت و موفقیت را جذب کنیم. ما برای راحت تر شدن درک این موضوع محصول بی نظیر هنر زندگی کردن را برای شما فراهم آورده ایم و همه این اصول و قواعد را در این محصول ارزشمند جمع آوری کرده ایم تا افرادی که قصد دارند واقعا زندگی خود را دگرگون کنند بتوانند از این فایل ویدیویی استفاده کنند، مثلاً از خود شخص بنده و همین طور در وب سایت های مهاجرتی و حقوقی ما پرسیده می شود که چطور بورس تحصیلی تهیه کنیم؟ نحوه کار پیدا کردن در خارج کشور چیست؟ چطور مهاجرت کنیم؟ ما همه سایت های به روز دنیا را ترجمه کرده ایم، تجربه افرادی که مهاجرت کردند و موفق شدند، مقالاتی در خصوص بورس تحصیلی همه را با بالاترین کیفیت در وبسایت ها و همچنین در ویدیوی «راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت» و اینکه چطور ثروت و موفقیت را جذب کنیم؟ در ویدیوی «هنر زندگی کردن» توضیح داده ایم. با این حال باز هم افرادی هستند که می‌گویند ما که نمی توانیم. خیلی مشکلات است. ما بدبختیم. اینها همه دروغ است. این به شما بستگی دارد که چطور زندگی کنید.

 

چطور ثروت و موفقیت را جذب کنیم؟ و نیروی عزم و اراده

چطور ثروت و موفقیت را جذب کنیم؟ عزیزان چه شما بگویید می توانیم چه بگویید نمی توانیم حق با شماست. خود شما تعیین می کنید چطور زندگی کنید. ولی یادتان باشد امروز که اینجا در نقطه  Aهستید اگر می‌خواهید به نقطه B برسید؛ باید یک فرآیندی را طی کنید. می خواهید وزن خود را کم کنید؟ باید ادامه بدهید. من هم دوست دارم شیرینی بخورم اما وقتی می بینم باید وزن کم کنم، 70 تا شنا بروم به خودم نهیب می زنم! می گویم نه، و تفاوت آدم های موفق و غیر موفق در همین تصمیم گیری و نوع نگرش شان به مسائل است. این که مسیر زندگی خود را تغییر بدهند. پیش از این که پیش داوری کنید، دیگران را قضاوت کنید تمرکزتان را بگذارید روی خودتان. به هدف های خودتان.

 

 همین… می خواهید باور کنید یا نکنید!! هیچ کس جای شما تصمیم نمی گیرد که چطور زندگی کنید.

 

http://zionsvub49839.suomiblog.com/-11052556

http://sergioqxws89900.blogdigy.com/-10132907

http://josuedblf05173.tribunablog.com/-10129836

http://caidennrtt63962.shotblogs.com/-9875118

http://fernandopuso77888.canariblogs.com/-11621316

http://rowanhhfg44555.blogkoo.com/-15155510

http://rafaeldeby11001.mybjjblog.com/-10766626

http://kameronqpok56677.uzblog.net/-10740726

http://kameronefez12222.alltdesign.com/-16230955

http://caidenaluw96396.tblogz.com/-10626842

http://knoxcpru85295.isblog.net/-13236633

http://rylanhnrw92344.total-blog.com/-20939243


نوشته شده در  چهارشنبه 99/5/29ساعت  9:57 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

آیا در مورد عبارات تأکیدی چیزی شنیده اید؟

این یک اصل است که جهان و موقعیت ما بازتابی از حالات ذهنی ماست مثلا هر چقدر ما مثبت اندیش باشیم و به زیبایی ها فکر کنیم بهره بیشتری از شادی و موفقیت خواهیم داشت و بر عکس هر چقدر بدبین و منفی باف باشیم رنگی از خوشی و سعادت در زندگی نخواهیم دید .

خوب در راستای تبدیل یک ذهن منفی به مثبت جملات تاکیدی راهکارهای متعددی از سوی روانشناسان و کسانی که در زمینه علوم ماورایی و فرا روانشناسی فعالیت میکنند پیشنهاد شده که یکی از آنها استفاده از عبارات تأکیدی میباشد.

جملات تاکیدی

عبارات تأکیدی چیست؟

عبارات تأکیدی جملات و عباراتی کوتاه هستند که شخص با توجه جملات تاکیدی به آرزویی که دارد و رعایت اصولی آنها را یادداشت میکند و در فواصل زمانی مشخص چندین و چند بار تکرار میکند تا اینکه پس از مدتی به خواسته خود میرسد.!

اصل این فرضیه بر این است که به هر چه بیندشی به همان سمت خواهی رفت و هر آنچه را در ذهنت تصور کنی و تجسم قوی ای از آن ایجاد کنی و در فواصل زمانی به طور مداوم به آن بیندیشی حتما و بدون استثنا به آن خواهی رسید .

بر این اساس و برای آشنا کردن ذهن و بارور کردن افکار مورد نظر عبارات تأکیدی را تنظیم میکنند.

 

اصولی که در تهیه عبارات باید مد نظر قرار داد:

1 – با کلمات من هستم شروع کنید. کلمات من هستم قدرتمندترین کلمات در زبان است .

2 – جمله را به صورت مثبت بیان کنید . بر آنچه می خواهید تاکید کنید ، نه بر آنچه نمی خواهید .

3- آن را خلاصه بیان کنید.

4- آن را به گونه ای خاص بیان کنید که همه جزئیات را داشته باشد عبارت تأکیدی مبهم نتایجی مبهم به بار می آورند .

5- عبارت خود را (در حال انجام ) بیان کنید. ادای فعل در حال انجام تاثیرگذاری آن را افزایش میدهد. و … .

6- و با رعایت شرایطی از این قبیل عبارت مورد نظر را تهیه و سر لوحه امور روزمرّه قرار داده و هر صبح و شام و در هر مجال باید تکرار شوند.

 

آیا به راستی جملات تاکیدی تأثیر گذارند؟

خوب آیا واقعا این روش تأثیر گذار است و به صرف خواستن و بیان همه رویاها لباس واقعیت میپوشند ؟ این قبیل مسائل را نمیتوان در ظرف خاصی ریخت و به بوته آزمایش کشاند ممکن است بعضی ها این کارا انجام داده باشند و نتیجه گرفته باشند و بعضی دیگر بی نتیجه و به دنبال باد دویده باشند .

خوب ما در آموزه های علمی و دینیمان آموخته ایم که در جهان هستی هر حادثه علتی دارد و هیچ چیز بدون علت نیست بجز خداوند باری تعالی.

عبارات تأکیدی جملات و عباراتی کوتاه هستند که شخص با توجه به آرزویی که دارد و رعایت اصولی آن ها را یادداشت میکند و در فواصل زمانی مشخص چندین و چند بار تکرار میکند تا اینکه پس از مدتی به خواسته خود میرسد!

در صدد توجیه دینی این موضوع نیستیم که شما عزیزان هم دادتان در بیاید که ای بابا شما هم همه چیز را میخواهید دینی کنید آخر این موضوع چه ربطی به دین دارد ؟

ما هم نمیگوییم که این کار حرام یا حلال است انجام بدهید یا ندهید اما کمی در موردش صحبت کنیم این قبیل مسائل مثل قانون جذب ، راز، و عبارات تأکیدی یک نقش کلیدی به انسان میدهد یعنی اندیشه ای است انسان مدارانه و مادی گرا به این ترتیب که هر چه یک نفر بخواهد همان میشود بدون هیچ شرطی!

(هر چند در بسیاری از مواقع در کتاب های سردمداران این قبیل مسائل میبینیم از مسائل معنوی صحبت میشود و نام مبارک خداوند ذکر میشود اما مگر معنویت بجز با مجاهده و انجام دستورات الهی حاصل میشود؟)

خوب به فرض که شما هم چون بنده این شعار در ذهنتان بشود راه رسیدن به تمام آمال و آرزوها و جملات تاکیدی مدت ها صبح و شب من هستم ،من میخواهم ،من دارم ،من ،من، من کردید و در آخر هم شما بمانید و همان “من” با یک وقت تلف شده و خراب شدن کاخ رویاها . خوب کسی مخالف مثبت اندیش بودن نیست دنیا سرشار از زیبایی و نعمت است و خداوند حکیم آن را برای من و تو گذاشته که بهره ببریم تکه نانی به کف آریم و به غفلت نخوریم.

خوب وقتی همه نعمات و امکانات جهان هستی از اوست آیا سزاوار است که خود را منشأ اثر بدانیم و غافل شویم از اینکه تا او نخواهد برگی از جای نخواهد جنبید ؟!!

 

 

 

http://marcovtpl66556.alltdesign.com/-16229684

http://chancexzwt99989.blogkoo.com/-15154372

http://shaneljhc33333.uzblog.net/-10739908

http://juliuswlje33332.total-blog.com/-20937836

http://angelousok55666.tribunablog.com/-10128978

http://damienqvvs95173.blogzet.com/-10530738

http://claytonlmke33333.suomiblog.com/-11051602

http://andrespycd18518.blogdigy.com/-10132033

http://manuelqhrl41862.mybjjblog.com/-10765812

http://caidenvwur88956.tblogz.com/-10625811

http://beauprpl55666.canariblogs.com/-11620431

http://finndaws99999.amoblog.com/-17571184

http://traviszjif45566.isblog.net/-13235534

 

 


نوشته شده در  چهارشنبه 99/5/29ساعت  5:43 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

رسیدن به آرزوها راه و روش دارد

همه ما در ذهنمان رویاها و آرزوهای بزرگی داریم و امیدواریم با سعی و تلاش ، این آرزوها را تحقق بخشیم . برخی از افراد آرزوهای خود را بسیار دست نیافتنی می دانند و در راه رسیدن به این آرزوها نا امید می شوند.

باید بدانید که برای رسیدن به اهداف و آرزوها اصولی وجود دارد که همه افراد موفق این اصول را در زندگی خود به کار برده اند . در ادامه این بخش از نمناک به بیان عواملی که شما را به آرزویتان می رساند ، می پردازیم .

 

عواملی که شما را به آرزویتان می رساند

برنامه ریزی کنید

 

برای رسیدن به آرزوهایتان برای خود هدف تعیین کنید و با خود بیاندیشید کدام کار شما را به هدفتان نزدیک می کند . سپس برنامه عملی بریزید و روی مقصد و هدفتان تمرکز کنید . بدون هدف تمام انرژی تان در اثر برآورده کردن نیازهای کوچک مصرف می شود.

 

برنامه ریزی کردن

 

وارد عمل شوید

 

برای رسیدن به آرزوها و رویاهایتان هر کاری که لازم است انجام دهید هر چند این کار جالب و خوشایند نباشد و در این راه اجازه ندهید هیچ کاری شما را از رسیدن به هدفتان بازدارد زیرا همین قدم های کوچک شما را به اهدافتان می رسانند.

 

دانش و مهارت کافی به دست آورید

 

افرادی که تحصیلکرده هستند و دارای دانش و مهارت هستند نسبت به افراد دیگر از بینش و آگاهی بیشتری در مسائل کاری برخوردارند بنابراین بالاترین میزان حقوق دریافتی متعلق به این افراد است. به همین خاطر کسب دانش می تواند شما را به هدف ها و آرزوهایتان برساند .

 

مهارت کافی کسب کنید

 

افرادی که در هر زمینه ای مهارت کافی دارند بیشتر در زندگیشان موفق می شوند و در شغل خود رشد و پیشرفت بیشتری دارند . برای افزایش مهارت می توانید به مطالعه بپردازید یا تجربیاتی را از دیگران کسب نمایید .

 

کسب دانش و مهارت

 

ارتباطات خود را افزایش دهید

 

اگر شما ارتباطات خود را افزایش دهید دوستان بیشتری پیدا می کنید که می توانند در مواقع لزوم به کمک شما بیایند و شما را در رسیدن به هدفتان یاری کنند . بنابراین برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان سشعی کنید که همیشه دایره ی ارتباطات خود را گسترش دهید .

 

مدیریت مالی قوی داشته باشید

 

برای رسیدن به اهدافتان باید به میزان کافی پول داشته باشید . برای اینکه بتوانید همیشه پول کافی داشته باشید ، باید مدیریت مالیتان قوی باشد و همیشه از فرصت های پیش روی خود استفاده کنید.

 

پس همیشه پول هایتان را جمع کنید و حتی اگر شغلتان را دوست ندارید ، به خاطر درآمدش کارتان را به خوبی انجام دهید تا با جمع کردن سرمایه بتوانید شغل بهتری را برای خودتان ایجاد نمایید .

 

مدیریت مالی

 

در انجام کارهایتان دقت کافی داشته باشید

 

مرتب و منظم بودن و دقت داشتن در کارها و بهره وری را بالا می برد و شما را به موفقیت می رساند . شما با انجام خوب کارهایتان می توانید درآمد بهتری کسب نمایید و با کسب سرمایه در زمان کمتر، دستاوردهای بیشتری داشته باشید.

 

مثبت اندیش باشید

 

در هر شرایطی به جنبه مثبت آن بنگرید و همیشه مثبت اندیش باشید . مثبت اندیشی به شما کمک می کند که در زندگی کاری و شخصی موفق تر عمل کنید .

 

به ظاهرتان توجه کنید

 

برای اینکه یک تصویر مثبت از خودتان در ذهن دیگران ایجاد کنید و خودتان را به بهترین نحو به دیگران نشان دهید ، با صرف کمی وقت به ظاهرتان برسید و لباس های زیبایی بپوشید چرا که ظاهر شما بر زندگیتان تاثیر دارد و افراد بر اساس ظاهرشان قضاوت می شوند.

 

توجه به ظاهر خود

 

خلاق باشید

 

یکی از مهم ترین عوامل موفقیت در زندگی خلاقیت است . افراد خلاق می توانند در سریعترین زمان ممکن نتیجه خلاقیت خود را ببینند و به اهداف خود دست یابند. پس اگر ایده ای در ذهن دارید تلاش کنید که ایده تان را عملی کنید زیرا گاهی داشتن تنها یک ایده می تواند منجر به ثروت آفرینی شود.

 

اعتماد دیگران را به دست آورید

 

افراد موفق و کسانی که به اهداف و آرزوهای خود دست می یابند افرادی هستند که در زندگی شخصی و روابط کاری اعتماد سایرین را جلب می کنند و بسیار قابل اعتماد و احترامند.

 

این افراد از یک شخصیت محکم و دوست داشتنی برخوردارند و همیشه انضباط شخصی را رعایت کرده و صادق هستند بنابراین دیگران هم به آنها اعتماد می کنند و اینگونه فرصت های زیادی به روی شما گشوده خواهد شد .

 

http://judahhfdz11112.mybjjblog.com/-10763558

http://jaidenhprq42963.tblogz.com/-10623165

http://zanekkkf33334.isblog.net/-13232957

http://landensplg33333.blogkoo.com/-15151932

http://deanzwso77777.alltdesign.com/-16227324

http://jeffreymxcz96395.tribunablog.com/-10126790

http://gunneroolg33333.blogdigy.com/-10129556

http://lukasmnlh44444.uzblog.net/-10737984

http://devinstsq88888.canariblogs.com/-11617806

http://jaidenhdxi05163.total-blog.com/-20935149

http://fernandoturn67766.amoblog.com/-17568303

http://tysontyxv61605.shotblogs.com/-9873298


نوشته شده در  چهارشنبه 99/5/29ساعت  11:13 صبح  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

 

چند تمرین ساده و جذاب برای خلاقیت را از لینک زیر دنبال کنید:

 

تمرینات پرورش خلاقیت

تجسم خلاق چطور کار می‌کند؟

محققان بارها نشان داده‌اند که تجسم کردن، مفید است، اما واقعاً چرا؟

شاید باورش مشکل باشد اما شما با تمرکز زیاد روی حرکات ورزشی، می‌توانید عضلاتتان را پرورش دهید. البته نه به اندازه وقتی که با تمرینات فیزیکی همراه شود، اما تجسم خلاق به تنهایی می‌تواند چنین دستاوردی برای شما به همراه داشته باشد.

یکی از دلایل این موضوع می‌تواند قدرت عظیم نهفته در ذهن و افکار باشد. با تجسم خلاق، روی افکار خاص تمرکز و آن‌ها را تقویت می‌کنیم. می‌توانیم این‌طور تصور کنیم که افکار ما نوعی انرژی هستند و تمرکز روی آن‌ها، تقویتشان می‌کند. این‌ها حدس و گمان است. هنوز علت مشخصی برای «تجسم خلاق» پیدا نشده است!

 

به این پادکست جذاب در مورد خلاقیت هم گوش دهید: خلاقیت چیست و چه کسانی خلاق هستند (قسمت چهارم پادکست آموزشی)

 

تجسم خلاق چطور کار می‌کند؟

 

چگونه تجسم خلاق کنیم؟ هشت گام عملی

رسیدن به نقطه‌ای که تجسم خلاق برایمان راحت شود، کاری زمان‌بر و طولانی است. مثل هر نوع مهارت دیگر، رسیدن به سطح بالای این مهارت هم تکرار می‌خواهد و تمرین. همان‌طور که با دو سه روز تمرین نمی‌توانید دونده حرفه‌ای شوید، نمی‌توانید میلیاردر شوید و نمی‌توانید به بلندترین قله دنیا صعود کنید، پرورش تجسم خلاقه به این زودی‌ها امکان‌پذیر نیست.

دانستن اینکه این کار نیاز به صبوری دارد، کمک می‌کند تا زود خسته و دلزده نشوید. این راهنمای ساده را بخوانید:

 

پیش نیاز پرورش «تجسم خلاق» چیست؟

پیش نیاز تمرین برای تجسم خلاق، این است که هدف و رسالت زندگی خود را درک کرده باشید. رسالت شما باید معنایی روشن و واضح داشته باشد.

برای اینکه روند پرورش «تجسم خلاق» خوب پیش برود، این گام‌ها را طی کنید:

 

گام اول: حالت خود را تنظیم کنید

هنگامی‌که سعی می‌کنید به تجسم خلاق دست پیدا کنید، مهم است که در حالت روحی مثبت و استراحت باشید. مثلاً، ممکن است سعی کنید در یک منطقه آرام پیاده‌روی کنید، قبلش دوش آب‌گرم بگیرید و یا به موسیقی ملایم گوش دهید.

هر چه بیشتر تمرکز کنید، احتمال بیشتری وجود دارد که این کار به درستی انجام شود. (به این مقاله رجوع کنید و مثبت اندیش شوید! چگونه افکار مثبت داشته باشیم )

 

گام دوم: وارد یک حالت خیالی شوید، اما با تمرین!

فقط نگاه نکنید؛ تمرین کنید. خیلی‌ها به‌اشتباه فکر می‌کنند موقع تجسم باید خودشان را از دیدگاه سوم شخص نگاه کنند. آن‌ها خودشان را می‌بینند که به هدفشان رسیده‌اند؛ اما شما باید ببینید که به هدف رسیده‌اید.

 

به جای اینکه فیلم موفقیتتان را ببینید، خود، بازیگر آن باشید

گام سوم: رسالت خود را تجسم کنید

زمانی که ذهن شما آماده شد، شروع به طراحی یک تصویر از چیزی که می‌خواهید کنید. چشمانتان را ببندید و فکر کنید به آن رسالت دست پیدا کرده‌اید. سعی کنید برای آن جزئیات زیادی تعریف کنید. تصور کنید دقیقاً در زمانی هستید که آن رؤیا محقق شده، هرروز به آن فکر کنید و پروبال بیشتری به آن بدهید. جزئیات بیشتری به آن اضافه کنید.

 

حتما ببینید و بخوانید: شناخت رسالت فردی

مثلاً اگر شما دارید برای برگزاری یک سمینار بسیار بزرگ فکر می‌کنید، تصور کنید که در حال برگزاری آن هستید، نظرات را دریافت کرده و واکنش‌های مثبت اطرافیان خود را به تصویر بکشید. سعی کنید محیط را تا حد امکان واقع‌گرایانه‌تر کنید. نه‌تنها مناظر را تجربه کنید بلکه صداها، بوها و احساسات لمسی مربوط به هدفتان را نیز تجربه کنید.

 

 

هدف از زندگی

 

گام چهارم: نگه داشتن احساسات مرتبط با تجسم شما

اگرچه مهم‌ترین بخش تجسم خلاق، فرآیندی است که در مرحله سوم شرح داده شد، اما اگر به تجربیات بصری خود اجازه دهید تا باقی روز شما را تحت تأثیر قرار دهد، احتمال بیشتری وجود دارد که اهداف خود را در زندگی نشان دهید.

سعی کنید به احساس غرور، شادی، اعتمادبه‌نفس و صلح که در هنگام تصویرسازی می‌بینید، در زندگی واقعی پایبند باشید و بارها و بارها اعتقاد خود را مبنی بر اینکه شما به زودی جذب چیزهای مورد علاقه‌تان خواهید شد، تأیید کنید.

نکته مهم در تجسم، این است که تصور کنید رسیدن به هدفتان واقعاً چه احساسی به شما می‌دهد. اینکه فقط تصویری در ذهن خود ایجاد کنید، کافی نیست؛ باید تمام حواس خود را درگیر کنید. به این اکتفا نکنید که خودتان را موفق تصور کنید، بلکه باید با تمام وجودتان آن را حس کنید. کاملاً حس کنید که چطور میزان آدرنالینتان زیاد می‌شود و ضربان قلبتان تندتر می‌شود.

احساس کنید، بشنوید و بو کنید که رسیدن به هدفی که مدت‌ها دنبالش بوده‌اید، چه حسی دارد. هدف تجسم این است که به تصویر ذهنی قوی‌ای برسید که کاملاً برایتان واقعی باشد.

 

گام پنجم: عادت کردن به استفاده از تجسم خلاق

در حالت ایده ال، تجسم خلاق باید بخشی از کار روزانه شما باشد.

اکثر افراد می‌خواهند حتماً تایم خاصی را به آن اختصاص دهند. مثلاً 15 دقیقه قبل از خواب. مهم این است که شما عادت روزانه‌تان را بیابید. همان‌طور که دقیقاً رأس یک ساعت خاص غذا نمی‌خورید و ممکن است ساعت آن بالا پایین شود، لزومی ندارد حتماً پایبند به ساعتی خاص برای تجسم خلاق شوید. در عوض آن را دقیقاً مثل غذا خوردن به عادت روزانه تبدیل کنید. همین! (کتاب اثر مرکب می تواند به شما در ساخت عادت ها کمک کند: خرید کتاب اثر مرکب نوشته دارن هاردی| compound effect )

 

در حالت ایده‌آل، تجسم خلاق باید بخشی از کار روزانه شما باشد....

 

گام ششم: واضح تجسم کنید!

بهتر است اهداف خاص را تجسم کنید. به جای اینکه فکر کنید پیشرفت کرده‌اید، دقیقاً فکر کنید که به چه نقطه‌ای رسیده‌اید.

سعی کنید تجسم کنید چطور دارید ارتقا پیدا می‌کنید. پیشرفت در مسیر را گام‌به‌گام تصور کنید. کارهایی را تصور کنید که برای رسیدن به این هدف، انجام می‌دهید.

 

یک پیشنهاد:

 

می توانید فیلم های خواسته‌هایتان را از اینترنت دانلود و چندین بار نگاه کنید. مخصوصا فیلم های تبلیغاتی شان را. شاید به این شکل تجسم کردن برایتان راحت تر باشد.

 

 

گام هفتم: مسیر رسیدن به موفقیت را به بخش‌های کوچک‌تری تقسیم کنید

کسی که آرزو دارد پزشک یا جراح مشهوری شود، باید اول مدرسه‌اش را با موفقیت به پایان برساند (بخش 1)، بعد وارد دانشگاه شود (بخش 2) و به همین ترتیب بخش‌های دیگری در نظر بگیرد. حالا می‌تواند برای موفقیت در مدرسه هم برای خودش اهدافی در نظر بگیرد.

 

 

گام هشتم: برای ساختن رسالت زندگی خود و رسیدن به اهداف، سخت تلاش کنید

اگرچه تجسم خلاق فوق‌العاده قدرتمند است و مطمئناً می‌تواند نقش مهمی را در زندگی‌تان ایجاد کند، اما بدون تلاش، هیچ موفقیتی معنا پیدا نمی‌کند.

از هر تهدید یا فرصتی که با آن روبرو می‌شوید، بیاموزید، بیاموزید، شجاع باشید و به زندگی شادتر و پربارتر باور داشته باشید.

 

تلاش مهم است. چرا؟ ذهن ما مدام در حال فکر کردن ، پرسش و پاسخ ، تجسم کردن است. اما ما میخواهیم آگاهانه عمل کنیم .نکته مهمی که وجود دارد این است که وقتی ما داریم آن تمرین را انجام می دهیم ، کم کم در آن تمرین قوی می شویم و برایمان واضح تر می شود. شاید اگر در اوایل تمرینات تجسم خلاق هدفتان را تجسم کنید،  با 20 روز بعدش خیلی خیلی فرق کند. اگر کلا تمرین تجسم برای شما سخت است، از ساده ترین چیزها شروع کنید. مثلا یک وسیله را جلوی خودتان بگذارید (مثل موبایل) و خوب به آن نگاه کرده و تجسمش کنید.

 

از این سه تکنیک، برای تجسم خلاق استفاده کنید

از این چند تکنیک موثر، استفاده کنید:

 

تجسم خلاق با مدیتیشن

 

 

 

http://archerhkjg44444.suomiblog.com/-11043867 

http://dallasmqsq80616.tribunablog.com/-10122545 

http://johnathanjsvt53861.blogdigy.com/-10124794 

http://reidrqni55556.blogzet.com/-10523331 

http://kylerwhkl41741.mybjjblog.com/-10759170 

http://cristianpacd07317.isblog.net/-13227764 

http://dantecbyu90090.uzblog.net/-10734351 

http://alexisiyzw00000.tblogz.com/-10618099 

http://riverfgfb22222.canariblogs.com/-11612946 

http://eduardomsvu63982.blogkoo.com/-15146773 

http://arthurywso77767.total-blog.com/-20929499 

http://garrettgebx00000.amoblog.com/-17562886 

http://gregoryrusp78888.alltdesign.com/-16221992

 


نوشته شده در  سه شنبه 99/5/28ساعت  7:42 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()

   1   2      >

لیست کل یادداشت های این وبلاگ
هر آنچه درمورد پارتیشن فریم لس لازم است بدانید!
چرا باید برای کسب و کارمان سایت داشته باشیم؟
طراحی سایت را با چه تیمی طراحی کنیم؟
همه چیز درباره تیروئید
آیا افزایش قد بعد از 18 سالگی امکان پذیر است؟
شرایط ثبت شرکت در سال جدید
شرایط اقامت در کشور آلمان در سال 2021
راهنمای خرید آینه دکوراتیو
ثبت برند چیست و مراحل ثبت برند
راهنمای ثبت شرکت در سال جدید
طراحی سایت کودکان
[عناوین آرشیوشده]