سفارش تبلیغ
طراحی فروشگاه اینترنتی
طراحی فروشگاه اینترنتی

رازهای ثروتمندی | قدرت ذهن | رسیدن به تمام خواسته ها و آرزوهایتا

صفحه خانگی پارسی یار درباره

چگونه باورها جذب پول و ثروت بسازیم ؟

چگونه باورها جذب پول و ثروت بسازیم ؟

 

چگونه آهنربا و مغناطیس جذب پول و ثروت شویم؟ 10 قانون آهنربای پول و ثروت شدن

چگونه آهنربای پول و ثروت شویم؟

کمتر کسی را می­‌توان یافت که با شنیدن این پرسش که “چگونه می‌توان به آهنربای پول و ثروت تبدیل شد؟” به وجد نیاید و اعلام کند که علاقه‌­ای به دانستن پاسخ این پرسش و تبدیل شدن به آهنربایی که از هر طرف پول و ثروت را به سمت خود جذب می‎­کند ندارد.

 

اندرو یانگ:

 

من در زندگی به این نتیجه رسیده‌ام که ثروت یک نگرش ذهنی‌ است و هر کسی می‌تواند افکار ثروتمندی داشته باشد.

 

حداقل شما عزیزی که این نوشتار را برای خواندن انتخاب نموده‌­اید، مشخص است که حتی اگر شده، یکبار به این موضوع فکر کرده‌­اید و در حال حاضر این مقاله را برای مطالعه برگزیده­‌اید. حال سوال اصلی اینجاست که چرا با وجود اینکه اکثر افراد دوست دارند پول و ثروت را به سمت خود جذب کنند، درصد اندکی از افراد در جهان واقعاً ثروتمندند؟ چرا افراد به جای آنکه جاذب و مغناطیس پول و ثروت باشند، اکثراً دافع پول و ثروتند؟ در ادامه این نوشتار همراه ما باشید تا بتوانیم علاوه بر یافتن پاسخ­‌هایی برای این دست از سوالات، راهکارها و گام­‌های علمی و کاربردی موثری را برای تبدیل شدن به آهنربا و مغناطیس جذب پول و ثروت بررسی کنیم تا دروازه‌­هایی از پول و ثروت بروی ما گشوده شود. به طور کلی قوانین ثابتی بر این عالم هستی حاکم است که خواه، ناخواه زندگی همه­ انسان­‌ها را تحت تاثیر خود قرار می­‌دهد و خوشبختانه یا متاسفانه باید بگوییم این قوانین زندگی انسان­‌ها را در همه جنبه­‌ها، حتی مغناطیس و آهنربای پول و ثروت بودن احاطه کرده و افراد دانسته یا نادانسته در تمامی امور زندگی خود این قوانین مهم را به کار می­‌گیرند. اما خبر خوب این است که وجود چنین قوانینی در عالم هستی؛ این امکان را به ما می‌­دهد بتوانیم به صورت کاملاً آگاهانه و مختار این قوانین متافیزیکی را در جهت کارا و مثبت برای بدل شدن به یک آهنربا و مغناطیس جذب پول و ثروت به کار گیریم.

 

بنیامین دیزرائیلی:

 

هیچ عاملی تاب مقاومت در برابر خواست انسان را ندارد.

 

لذا آنچه لازم است برای یافتن پاسخ این پرسش که “چگونه آهنربا و مغناطیس جذب پول و ثروت شویم؟” بدانیم، در شناخت این قوانین کائناتی نهفته است و مهم­تر این است که بدانیم در درون ما این قدرت وجود دارد که قوانین خارق­‌العاده هستی را در جهت رسیدن به اهدافمان به نفع خود به کار گیریم.

 

هنری فورد:

 

فکر کنید که می‌توانید یا فکر کنید که نمی‌توانید؛ در هر حالت حق با شماست.

 

چگونه آهنربا و مغناطیس جذب پول و ثروت شویم؟

10 قانون تبدیل شدن به آهنربای پول و ثروت

1- قانون اشتیاق

شاید بتوان گفت مهمترین نقطه آغاز هر موفقیتی به اشتیاق و عشق به آن هدف بر می­‌گردد. البته نه هر نوع اشتیاق، اشتیاقی که در اینجا به آن احتیاج داریم، اشتیاق سوزان است. منظور از اشتیاق سوزان، عشق و اشتیاقی است که در آن جز هدف و مقصود، چیز دیگری را نبینیم و به اصطلاح، این عشق شب و روزمان را از ما بگیرد.

 

امت فاکس:

 

اگر بتوانی به اندازه کافی عاشق باشی، آنگاه قدرتمندترین انسان روی زمین خواهی بود.

 

بنابراین تنها چیزی که باعث می­‌شود پول در زندگیمان بماند و پول بیشتری جذب کنیم، عشق است. حس نگرانی، شما را از پول دور می­‌کند، بیشتر افراد زمانی که حقوق می­‌گیرند یا پولی بدست می­‌آورند؛ هیچ احساس اشتیاق، عشق و شعفی به آن ندارند و به جای آنکه به پول عشق بورزند و با احساس خوبی از آن استقبال کنند، بیشتر نگران از دست دادن آن هستند که نتیجه­ نیز برای آن‌ها همین دور شدن پول خواهد بود. خواستن به تنهایی راهی برای رسیدن به ثروت و تبدیل شدن به آهنربا و مغناطیس پول و ثروت نیست، ما باید مشتاق ثروتمندی باشیم و به صورت وسواس گونه­‌ای تمام امور زندگیمان را در جهت تدارک برای جذب پول و ثروت به سمت خودمان برنامه‌­ریزی کنیم و جز هدفمان که تبدیل شدن به یک آهنربای بی چون و چراست، چیز دیگری نبینیم. در نهایت در ارتباط با این قانون باید بدانیم که برای اینکه مثل یک آهنربا از هر طرف پول و ثروت را جذب کنیم و به اهداف دلخواه خود در هر زمینه‌­ای برسیم باید اقدام فوری کنیم و نخستین قدم­‌ها را با شوق هر چه بیشتر برداریم. در یک کلام، موفقیت زمانی همه­ ابعاد زندگی ما را در بر می­‌گیرد که مصر و مشتاق و سمج باشیم و شکست را نپذیریم.

 

رالف والدو امرسون:

 

وقایع بزرگ و سرنوشست ساز تاریخ ناشی از پیروزی نوعی اشتیاق است.

 

چگونه آهنربا و مغناطیس جذب پول و ثروت شویم؟

 

2- قانون هدف­ گذاری

آنتونی رابینز:

 

چنانچه خواسته‌ها و اهداف خود را نشناسیم، کشتی بدون سکانی خواهیم بود که در اوج مثبت‌ اندیشی، همواره مسیر خود را دگرگون می‌کنیم.

 

در ابتدای بحث باید این موضوع را کمی شفاف­تر کنیم؛ همه­ ما دوست داریم بدانیم چگونه می‌­توان پول بیشتری را جذب کرد و مغناطیس و آهنربای پول و ثروت شد؟ اما نکته مهم اینجاست که چگونگی رسیدن به یک هدف، مسئله اصلی نیست، زیرا این ما نیستم که چگونگی رسیدن به هدف را مشخص می­‌کنیم؛ بلکه ما با ایمان و باور راسخی که به سرمنشا هستی داریم، چگونگی دستیابی به هدف و خواسته­‌هایمان را به کائنات و عوامل هستی واگذار می­‌کنیم. تنها مسئله مهمی که وجود دارد این است که ما چرایی یک هدف را مشخص کنیم. چرا می‌خواهیم آهنربای جذب پول و ثروت شویم؟ اگر ما بتوانیم دلیل متقن برای داشتن یک هدف تعیین کنیم، مطمئناً راه­‌هایی برای دستیابی به این هدف برای ما آشکار خواهد شد. این در حالی است که چرایی رسیدن به یک هدف می­‌تواند برای افراد کاملاً متفاوت و منحصر به فرد باشد.

 

آنتونی رابینز:

 

ممکن است بزرگترین اره‌ای که در جهان اختراع شده است در دست شما باشد و در عین حال، در میان انبوهی از درختان جنگل، سرگردان بمانید و ندانید چه کنید. اگر بدانید که چه درختانی را باید برید و چرا؟ شرایط بروفق مراد است، وگرنه ابزاری عالی در دست دارید که به هیچ نمی‌ارزد.

 

 http://donovanpolh44444.tribunablog.com/-10289159 

http://remingtonkpni55555.shotblogs.com/-10046005

http://brooksgruq84051.suomiblog.com/-11243278

http://cristianbddz22220.blogzet.com/-10723965

http://lukaseigd33333.mybjjblog.com/-10942026

http://archerhnqg05948.uzblog.net/-10889274

http://codyjjgb22222.tblogz.com/-10813425

http://louislxxv52739.canariblogs.com/-11810526

http://cruzsrpm66777.amoblog.com/-17781155

http://zionvkiu37040.blogkoo.com/-15354910

http://messiahhgcx11110.total-blog.com/-21150378

http://jeffreyqpnj55555.alltdesign.com/-16432012

http://finnmnkf43333.blogdon.net/-12775200

http://kamerononje34333.isblog.net/-13433666

 http://kameronomkg44444.blogdigy.com/-10317830