سفارش تبلیغ
صبا ویژن

چطور از جملات انگیزشی مثبت بیشترین استفاده ببریم؟
هر فردی ممکن است در مسیر رسیدن به هدف گاهی خسته و ناامید شود و یا دنبال روشی برای بالا بردن انگیزه خود باشد. گاهی وقت‌ها حتی یک جمله توانسته است انرژی زیادی به افراد دهد تا حرکت خود را با انرژی زیادی ادامه دهند. اگر شما هم دنبال گرفتن انگیزه هستید جای درستی آمده‌اید. در این صفحه می خواهیم حال شما را خوب کنیم. البته در صورتی که تمایل داشته باشید می‌توانید جملات انگیزشی همراه با عکس نوشته و فیلم‌های زیادی درباره موفقیت در صفحه اینستاگرام ما ببینید.

اما برای این که از جملات انگیزشی و مثبت نتیجه بهتر و ماندگارتری بگیریم لازم هست که این فیلم کوتاه را با هم نگاه کنیم تا به صورت اساسی از جملات انگیزشی و عکس نوشته‌های انگیزشی استفاده کنیم. عنوان این فیلم شاید شما را به اشتباه بیاندازد اما صبر کنید… من می‌خواهم نکته‌ای به شما بگویم که شاید قبلا نشنیده باشید.فرض کنید شما می‌خواهید صبح زود به قله کوه برسید، تا رسیدن به قله سه روز زمان لازم هست. شما حرکت می کنید و سه ساعت بعد به دامنه کوه می‌رسید در حالی که خسته شده‌اید. در این حالت بهترین کار این هست که مدتی کوتاه توقف کنیم و یک چای، قهوه و نوشیدنی نوش‌جان کنیم و دوباره حرکت کنیم. این کار را ممکن است در طول مسیر دو یا سه بار انجام دهیم.

حال سوال اینجاست که آیا برای رسیدن به قله صرف داشتن یک نوشیدنی یا تکه شکلات کفایت می کند؟ مسلما خیر. در واقع شما همراه خود چند وعده غذا به همراه دارید که بتوانید سوخت لازم را در بدن خود تولید کنید.

اشتباهی که بسیاری از افراد انجام می‌دهند دقیقا همین انگیزشی جاست یعنی به جای این که در مسیر رسیدن به هدف خودش را خوب بشناسد، تلاش کنند، صبر داشته باشند، مطالعه کنند، آموزش ببینند و مهارت کسب کنند فقط و فقط دنبال فیلم‌ها و مطالب انگیزشی هستند در واقع می‌خواهند فقط با خوردن چند استکان چای یا قهوه به قله سعود کنند.

بنابراین برای رسیدن به هدف، ما باید هر آنچه که نیاز داریم را مهیا کنیم، تلاش کنیم و مهارت کسب کنیم و آموزش ببینیم و حال گاهی هم که خسته می‌شویم می‌توانیم مطالب و جملات انگیزشی ببینیم و گوش دهیم دقیقا شبیه نوشیدن همان استکان چای یا قهوه و بعد دوباره بلند شویم و به مسیر خود ادامه دهیم.

افزایش فوق العاده انگیزه به صورت اصولی و ریشه ای در 21 روز (روی تصویر زیر کلیک کنید)
چطور انگیزه بالایی داشته باشیمحال جملات انگیزشی مثبت را بخوانیم
حالا بریم سراغ جملات انگیزشی زیبا به همراه عکس‌های انگیزشی که می‌تواند به ما انگیزه و انرژی بدهد و ادامه مسیر پیشرفت را برای ما ساده‌تر سازد. اولین عکس نوشته انگیزشی را جیم ران شروع می‌کنیم.


نوشته شده در  چهارشنبه 99/8/28ساعت  6:10 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()


لیست کل یادداشت های این وبلاگ
هدف از طراحی سایت چیست?
طراحی سایت وردپرسی به صورت کامل
قیمت طراحی وب سایت در سال جدید
طراحی سایت چیست؟ اهمیت آن برای کسب و کار
روش انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت
طراحی سایت فروشگاهی با کیفیت عالی
توری مرغی چیست؟ کاربرد آن در صنایع
توری مرغی چیست؟ کاربرد آن در صنایع
نکات مهم هنگام استفاده از خدمات طراحی سایت
طراحی سایت مدرن - بهترین طراحی صفحات وب
[عناوین آرشیوشده]