سفارش تبلیغ
صبا ویژن

 آیا هرکسی می تواند اقدام به ساخت بک لینک PDN و PBN کند؟

ساخت بک لینک pdn و pbn، نیازمند دانش تخصصی در حوزه سئو بوده و به همین دلیل ساخت چنین شبکه ای در صورت عدم تجربه می تواند خسارت های جبران ناپذیری به سایت و در نتیجه کسب و کار شما بزند.از طرفی به دلیل هزینه بالای نگهداری شبکه های PBN و PDN چه از نظر زمانی، مالی و یا حتی انسانی، اجرای این متد برای کسب و کارهای کوچک از دیدگاه اقتصادی مقرون به صرفه نخواهد بود و به همین دلیل تیم سئوسل با فراهم کردن امکان سفارش لینک سازی های پی بی ان و پی دی ان سعی در تسهیل اجرای لینک سازی نموده است.

? آیا افزایش رتبه پس از خرید بک لینک PBN و PDN تضمین می شود؟

افزایش یا عدم افزایش رتبه سایت شما پس از اجرای لینک سازی پی بی ان و پی دی ان به مواردی همچون سئوی داخلی و تکنیکال، کیفیت محتوای سایت، میزان رقابت حوزه کاری و غیره بستگی دارد. به همین خاطر در مباحث لینک‌سازی به هیچ عنوان نمی توان تضمینی ارائه نمود. لازم به ذکر است، پروژه هایی که تاکنون اجرا شده و نتایج مثبتی که از آن ها مشاهده کرده ایم گواه بر این هستند که این متد می تواند یک متد بسیار عالی برای افزایش رتبه سایت ها باشد.

? آیا امکان اجرای لینک سازی pbn و pdn برای تمامی مقالات سایت با یک سفارش وجود دارد؟

در صورتی که سایت شما یک سایت محتوا محور می باشد، می توانید لینک سازی را همزمان برای کلیه مقالات و نوشته ها نیز انجام دهید.

به این صورت که پس از سفارش یکی از پکیج های لینک سازی، به تعداد لینک های موجود در پکیج، برای مقالات سایت به صورت تصادفی و در بازه های زمانی متفاوت لینک سازی انجام می گردد و از این رو مقالات مختلف سایت شما دارای بک لینک های معتبر و طبیعی خواهند بود و این امر در دراز مدت برای رشد سایت شما به شدت موثر خواهد بود.

 

? پکیج های مختلف لینک سازی پی بی ان و پی دی ان چه تفاوتی با هم دارند؟

کلیه پکیج های pbn و pdn تنها در تعداد لینک های ساخته شده در طی پروسه لینک سازی با یکدیگر تفاوت دارند و در کیفیت، لینک ها عیناً مشابه می باشند. بنابراین در انتخاب پکیج ها، نگران تفاوت کیفیت نباشید.

به یاد داشته باشید که سئوسل همواره به روز ترین و بهترین کیفیت را در ارائه خدمات در نظر می گیرد.

 

? کدام پکیج برای سایت ما مناسب تر خواهد بود؟

همانطور که ملاحظه خواهید کرد، پکیج ها تنها در تعداد و حجم لینک های ساخته شده با یکدیگر تفاوت خواهند داشت و با توجه به استراتژی که مدنظر دارید می توانید یکی از پکیج های موجود را انتخاب نمائید.

در صورتی که نیاز به راهنمایی در انتخاب پکیج ها دارید، همواره تیم پشتیبانی سئوسل در خدمت شماست تا بتوانید بهترین و امن ترین انتخاب را داشته باشید.

 

? سفارش اجرای PBN

https://www.janblaghy.ir/%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d8%b3%d8%a7%d8%b2%db%8c-pbn/

 

در صورتی که مایل هستید متد PBN به صورت کاملاً حرفه‌ای و پیشرفته برای سایت شما اجرا گردد کافیست از طریق لینک زیر، به بخش خرید بک لینک مراجعه نموده و پس از مشاهده، بررسی و انتخاب پکیج های لینک سازی، سفارش خود را ثبت نمائید.


نوشته شده در  پنج شنبه 99/8/29ساعت  11:28 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()


لیست کل یادداشت های این وبلاگ
هدف از طراحی سایت چیست?
طراحی سایت وردپرسی به صورت کامل
قیمت طراحی وب سایت در سال جدید
طراحی سایت چیست؟ اهمیت آن برای کسب و کار
روش انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت
طراحی سایت فروشگاهی با کیفیت عالی
توری مرغی چیست؟ کاربرد آن در صنایع
توری مرغی چیست؟ کاربرد آن در صنایع
نکات مهم هنگام استفاده از خدمات طراحی سایت
طراحی سایت مدرن - بهترین طراحی صفحات وب
[عناوین آرشیوشده]