سفارش تبلیغ
صبا ویژن

تعریف موفقیت از نظر انسان های موفق

9. موفقیت مایک موریس:

تحقق موفقیت

در آخرین شرکتم، می دانستم زمانی که قادر به پیش بینی دقیق نتیجه اقدامات خود در حوزه کسب مشتری بودیم، موفق به رشد قابل توجه این شرکت خواهیم شد، در حالی که این موضوع بسیار ساده به نظر می رسد، اما بسیاری اوقات بسیار دشوار است که نتایج خاص را به کارهای خاص با حجم بالای خرید مشتری گره بزنید، زمانی که متوجه ملخ ها شدیم، فهمیدیم که "کدها را شکستیم" و قادر به رشد قابل توجهی خواهیم بود. 

 

تعریف موفقیت 

من معتقدم که موفقیت قادر به پیش بینی و ارائه نتایج است، برای من، موفقیت یک هدف نیست، بلکه راهی برای کار و عملکرد درست است. 

 

چه زمانی موفقیت در شانس با زندگی شما همراه است

برای من، موفقیت در کار همه چیز را در تمام جنبه های زندگی آسان تر می کند و محیطی ایجاد می کند که در آن می توانم مفیدتر باشم. 

 

انگیزه برای موفقیت

من با تغییرات بزرگ در طول زمان تحریک شده ام - دوست دارم به عقب نگاه کنم و در جایی که هستم خودم را مقایسه کنم، ادامه ارائه نتایج این تغییرات را در من ایجاد می کند. 

 

10. موفقیت فرانسیس سیموویتز:

تحقق موفقیت

دشوار است که به یک لحظه، در روزهای اولیه، اشاره کنیم، ماه آخر سال بود که ما در آن هفته بزرگ ترین معامله ای را که تا به حال داشتیم، بستیم ، لحظه ای که از ورشکسته به سودآور تبدیل شدیم، جایی بود که می دانستم می توانیم آن را بسازیم و ساختمان و کارمان را نگه داریم. 

 

تعریف موفقیت

موفقیت برای همه متفاوت است، برای من، موفقیت یک مقصد نیست، مسیری است که من در آن هستم، و آزادی برای ساختن زندگیم میباشد تا به بهترین نحو و با خواسته هایم می سازمش.

 

در شغلی قبلی که بودم، هیچ وقت احساس نکردم که در مسیر درست قرار گرفته ام، خوب بودن در کار، دوست داشتن کار، و جبران کردن از عناصر موجود در مسیر موفقیت است. 

 

چه زمانی موفقیت در شانس با زندگی شما همراه است

من برای موفقیت خود در کار پول زیادی را قربانی کردم،این قسمتی از دلایلی است که من طلاق گرفته ام، شوهرم پول زیادی از من گرفت، از من خواست که شغلم را رها کنم و بچه دار شوم، اما حس می کردم که نمی توانم یک مادر باشم، تا زمانی که کسی نبودم که بچه های آینده من بتوانند به من افتخار کنند.

 

زندگی چیزی است که من به طور فعال باید روی آن کار کنم، و امسال فقط شروع به اولویت بندی چیزهایی مثل سرگرمی ها و علایق دیگر کردم، که می تواند برای من سخت باشد، من خیلی جاه طلب هستم. 

 

دیگران چگونه موفقیت شما را درک می کنند

پدر بزرگ و مادر بزرگ من به طور باور نکردنی از کاری که من انجام می دهم گیج می شوند، من همچنین در شرکت های نوپا کار می کنم و جبران خسارت همیشه به همان اندازه که من می توانم در جایی دیگر ایجاد کنم، نیست.

 

من یک پیشنهاد رقابتی در یک شرکت بزرگ 100 فورچون داشتم و می توانستم خیلی بیشتر از حال حاضر باشم، اما من این فرصت را انتخاب کردم که در یک نقش رهبر باشم و کسب وکار خود را بر پاداش مالی فوری پی ریزی کنم.

 

این تصمیم بسیاری از دوستان و خانواده را که موفقیت من را به تنهایی تعریف می کنند، گیج کرد، من همیشه هر قدم از شغلم را بر سر پول انتخاب کرده ام؛ و در نهایت، هر بار، پول را از دست داده ام، برای من، این یک خط سیر موفق است و دیگر چنین ر.ندی را پیش نخواهم گرفت. 

 

انگیزه برای موفقیت

می گویم که شایستگی اصلی من فروش است، و مهارت های فروش برای رهبری یا به عنوان رئیس هر شرکت ضروری هستند، اولین رئیس من یک فرضیه داشت که فروشندگان بزرگ کمی آسیب دیده اند یا یک محرک ذاتی برای اثبات چیزی دارند، ممکن است در بازی این روند کمی وجود داشته باشد، اما من واقعاً به تاثیر آن اهمیت می دهم.

 

من عاشق دیدن فرصت های ایجاد شده، یا دیگر افراد با یادگیری و رشد در شغلشان هستم، همچنین احساس قوی به عنوان یک زن مطلقه را دارم، که هرگز نمی خواهم احساس کنم به مردی متکی باشم که از من مراقبت کند، من ازادی می خواهم که کار و زندگی ام را به روشی که دوست دارم بسازم و این هر روز به من انگیزه می دهد.

 

11. موفقیت نت بار فیلدز:

تحقق موفقیت

در سال 2017، من تصمیم گرفتم یک سازمان غیر انتفاعی را در اختیار خود قرار دهم که به امید یافتن افراد با استعدادهای نهفته و توانایی های ذهنی نابود شده اختصاص داشت.

 

بLLC برای پشتیبانی از شرکت های نوپا وجود داشت و افراد با استعدادی را می ساختند، باهم همکاری می کردند و تنها به این دلیل که من برای گلوتون مستحق تنبیه هستم، یک گروه کارشناسی به نام Pty Ltd در استرالیا خلق کردم.

 

این کار در طول سال 2017 به گونه ای طعنه آمیز ادامه داشت که در ذهن من ایجاد شد که موفق شده ایم، اگر شما بتوانید سه تا از شرکت های نوپا را نگاه دارید که تنها چند ماه سن دارند و از میان گردبادی عظیم به دنبال آن می دویدند، احتمالاً مشکلی پیش نخواهد آمد. 

 

این به آن معنا نیست که من در طول مسیر اشتباهی مرتکب نشدم، چون این کار را کردم، اما من درس های درست را از آن اشتباه ات آموختم و آن ها را به حال حاضر بردم و دیگر تکرارشان نکردم. 

 

دیگران چگونه موفقیت شما را درک می کنند

من معتقدم که همه ما می توانیم موفق شویم، نیازی به کسی نیست که به خاطر من از پا در بیاید، خوب است که یک سیستمی را ایجاد کنیم و به جای استفاده از 100 درصد انرژی یک نفر از 1 درصد انرژی 100 نفر استفاده کنیم.

 

با این حال، با تعجب و اندوه می گویم که همه این تفکر را در اختیار ندارند، یک سلسله مراتب توکار در بسیاری از غرایز مردم وجود دارد، آن ها نمی توانند درک کنند که چرا من خوشحال می شوم که یک شرکت (برای مثال) که ما به تسریع روند شتاب کمک کردیم اکنون موفق تر از تمام شرکت های من است.

 

دلیل ساده است:شرکت هایی که ما به آن ها کمک می کنیم، به دیگران کمک می کنند و این باعث می شود دنیا مکانی بهتر برای زندگی برای همه ما باشد. 

 

انگیزه برای موفقیت

من انگیزه نمی خواهم که موفق باشم، من انگیزه دارم که دنیا را برای همه بهتر کنم، من انگیزه دارم که جهان را برای همه ما بهتر کنم، اما در صورتی این اتفاق می افتد که راه من برای انجام این کار منجر به موفقیت من و دیگران بشود.

 

من همیشه می خواستم کاری با ذهنم انجام دهم که مشکلات واقعی را حل کنم و کمک های باارزشی به جامعه کنم، فکر می کردم می توانم این اتفاق را از طریق یک باشگاه IQ، مانند منسا، جامعه پرومتئوس، یا جامعه المپیک، که در برخی از آن ها عضو تمام آن ها بوده ام، بکنم، با این حال، به نظر نمی رسد که آن سازمان ها فاقد چنین حرکتی باشند که من آرزویش را دارم، بنابراین چیزی که به دنبالش می گشتم را ساختم.

 

در 12 ماه گذشته، شرکت های من به تحقیقات در زمینه سرطان، مبارزه با قاچاق انسان، امنیت سایبری و چندین مورد دیگر کمک کرده اند، من تنوع را دوست دارم و ذهنم را مشغول استفاده از آن می کنم،زندگی برای من ارزش زندگی کردن و لذت بردن را دارد.

 

انسان های موفق

 

چگونه به موفقیت دست یابیم؟

12. موفقیت قاسم خان:

تحقق موفقیت

هر کسب و کاری دشوار است، به خصوص برای غذا و نوشیدنی و به ویژه در جایی که مصرف کنندگان انتخاب های نامحدودی دارند.

 

اولین تحقق موفقیت برای ما زمانی بود که در مسیر درست قرار گرفتیم، زمانی بود که شروع به مشاهده مجدد سفارشات از مشتریان در افزایش های کوتاه زمانی کردیم، همچنین هنگامی که شروع به دریافت ارتباطات ورودی از مشتریان تکراری در مورد اینکه نوشیدنی های ما به آنها چه کمکی در سلامتی شان می کند نیز این اتفاق رخ داد. 

 

موفقیت در برنامه های انعطاف پذیر

موفقیت در کارآفرینی به معنای موفقیت در کار و در خانه است؛ آن ها باید دست به دست هم بدهند و هر دو را به یک میزان و متعادل جلو ببرید ، ما سریع تر، سخت تر و طولانی تر از همیشه کار می کنیم.

 

ما قادر هستیم که زمان خود را صرف ساختن zyn در برنامه خودمان کنیم و در عین حال اطمینان حاصل کنیم که در زندگی خانوادگیمان نیز موفق بوده ایم. 

 

دیگران چگونه موفقیت شما را درک کردند

برای بسیاری از مردم تعریف می کنند، موفقیت به طور کامل با ارزش خالص مالی آن ها اندازه گیری می شود، برای ما، این یک عامل مهم است، اما ثروت مالی تنها چیزی نیست که موفقیت را تعریف می کند، بلکه مهم است که در تمام جنبه های زندگی موفق شوید.

 

برای ما، این شامل مشارکت خانوادگی، مشارکت اجتماعی، کمک های خیریه، اخلاقی و محیطی، ورزش و غیره است، برای موفقیت نقشه ای وجود ندارد، این موفقیت در درجه اول مربوط به کسب درآمد نسبتاً بیشتر از بقیه بود، اما به اندازه کافی برای مردم امروزی کافی نیست، دانستن اینکه چه چیزی باعث موفقیت شما خواهد شد باید مشخص شود. این باید احساس موفقیت برای شما داشته باشد، نه این که به همه کسانی که در رسانه های اجتماعی هستند، شباهت داشته باشید.

 

نکات نهایی موفقیت

هیچ تعریفی برای موفقیت وجود ندارد، اگر می خواهید یک فرد موفق شوید، بفهمید چه چیزی به شما انگیزه و معنا می دهدو درست همان کار را انجام دهید.

 

با تمام توصیه هایی که از سوی 12 فرد موفق ذکر شد، هر کاری را برای خودتان انجام دهید و موفقیت را در شرایط خود تعریف کنید. 

 

https://www.janblaghy.ir/%D8%AA%D9%81%DA%A9%D8%B1-%D9%85%D9%88%D9%81%D9%82%DB%8C%D8%AA-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%9F/

 

https://www.janblaghy.ir/%D8%B1%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D9%88%D9%81%D9%82%DB%8C%D8%AA-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F/

 


نوشته شده در  جمعه 99/9/28ساعت  4:0 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()


لیست کل یادداشت های این وبلاگ
هدف از طراحی سایت چیست?
طراحی سایت وردپرسی به صورت کامل
قیمت طراحی وب سایت در سال جدید
طراحی سایت چیست؟ اهمیت آن برای کسب و کار
روش انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت
طراحی سایت فروشگاهی با کیفیت عالی
توری مرغی چیست؟ کاربرد آن در صنایع
توری مرغی چیست؟ کاربرد آن در صنایع
نکات مهم هنگام استفاده از خدمات طراحی سایت
طراحی سایت مدرن - بهترین طراحی صفحات وب
[عناوین آرشیوشده]