سفارش تبلیغ
صبا ویژن

قانون جذب ، یک قانون طبیعی برای رسیدن به خواسته ها و آرزو ها است . شما اگر آموزش قانون جذب را بدانید و از آن استفاده کنید میتوانید به هر خواسته و هدفی که داشته باشید برسید. طبق قانون جذب هر چیزی که وارد زندگیتان میشود به صورت تصادفی و اتفاقی نبوده است و خودتان آن را جذب کرده اید.

 

اگر قصد دارید به خواسته و هدفی که دارید برسید ما در این مطلب شما را با ساده ترین و قویترین راه های قانون جذب کائنات آشنا کرده ایم، مطمئن باشید که با خواندن این مطلب میتوانید  تحولی عظیمی در زندگی خودتان ایجاد خواهید کرد . شاید شما هم باور درستی از قانون جذب نداشته باشید! ممکن است شما اصلا قانون جذب را یک دروغ بزرگ تصور کنید! ولی باید به شما بگویم که قانون جذب همین الان که در حال خواندن این مقاله هستید برای شما عمل میکند.

 

اگر خیلی جدی به دنبال تغییرات در زندگیتان هستید من به شما پیشنهاد میکنم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید و سپس کارهای عملی که به شما گفتیم را به درستی انجام بدهید و بعد نتایج را با گذشته مقایسه کنید. خودتان متوجه میشوید که با استفاده از قدرت جذب زندگیتان تغییر کرده است. پس همراه من باشید تا شما را به صورت کامل با قانون جذب آشنا کنم. البته علاوه بر اینکه به شما میگویم قانون جذب دقیقا چیه نتایجی را که از این قانون گرفتم را هم به شما خواهم گفت.

 

 

قانون جذب چیست ؟

قانون جذب چیست

قانون جذب (Law of Attraction) یک قانون ثابت در جهان است. بر اساس فیزیک کوانتوم، همه چیز در دنیا از انرژی ساخته شده است. هر چیزی که در این دنیا میبینید از انرژی تشکیل شده است. همین گوشی موبایلتان از انرزی ساخته شده است! تمام اجزا بدنتان از انرژی ساخته شده است! همچیزی که دارید از انرژی ساخته شده است. طبق ویزیک کوانتوم انرژی های همنام یک دیگر را جذب میکنند! حالا اگر از این بحث فیزیک کوانتوم خارج بشیم میخوام به شما بگم که چطور با استفاده از قدرت ذهنمان میتوانیم با خواسته ها و اهدافمان هم ارتعاش شویم و آن ها را جذب خودمان کنیم! در این جاست که میتوانیم با استفاده از قدرت جذب هر چیزی را جذب کنیم!

 

همینطور که من تونستم زندگیم تغییر بدم مطمئنم با درک کامل قانون جذب شما هم میتونید هر چیزی را که در زندگی میخواهید را جذب کنید.

 

بر اساس قانون جذب ، احساساتی که دارید یک راهنما و مسیریاب بسیار قدرتمند در جهت اهداف و خواسته هایتان است، یعنی احساسات به شما نشان می دهد که به آن خواسته و هدفی که دارید میرسید یا نه؟ برای آنکه متوجه شوید به خواسته و هدف که دارید نزدیک یا دور می شوید بهترین راه توجه کردن به احساساتتان است.

 

در کل افکار ما زندگی ما را میسازد , و از طریق احساساتمان می‌توانیم بفهمیم که افکار ما درست است یا اشتباه . بر اساس قانون جذب کائنات برای آنکه متوجه شوید به چه چیزی دارید فکر می کنید باید به احساسات خود نگاه کنید .

 

اگر در مورد چیزی که فکر می کنید، احساستان خوب بود نشانه این است که دارید به آن خواسته و هدف می رسید اما اگر احساستان بد بود نشانه این است که دارید از آن خواسته و هدف دور می شوید و فاصله میگیرید.

 

یکی از راز و رمز کائنات در جهت رسیدن به خواسته به اهدافتان این است که افکارتان و کنترل ذهنتان را در اختیار بگیرید، با در اختیار گرفتن افکارتان می توانید در مسیر آرزوهایتان حرکت کنید.

 

ذهن انسان یکی از پیچیده ترین سیستم ها در جهان است، خداوند طوری کائنات را برنامه ریزی کرده است که انسان بتواند به تمام خواسته ها و اهدافی که دارد برسد(رسیدن به تمام خواسته ها و آرزوها از طریق کائنات و جهان هستی صورت میگیرد).

 

البته برای آن که در مسیر آرزوها و خواسته هایتان قرار بگیرید باید راز قانون جذب کائنات را بدانید، دلیل اصلی اینکه خیلی از افراد به آن خواسته و هدفی که دارند نمی‌رسند به نیروی کائنات و قانون جذب اطمینانی ندارد و فکر می کنند قانون جذب کائناتی وجود ندارد، اما نمی دانند که قانون جذب همیشه و همه جا برای آنها در حال عمل کردن است .

 

کلا قانون جذب یک قانون ثابت در جهان است . اگر شما این را درک کنید که این قانون همیشه در حال عمل کردن است و بتوانید افکار و ذهنتان را در جهت خواسته هایتان هدایت کنید صد در صد با خواسته و هدفی که دارید می رسید .

 

پیشنهاد میکنیم این فایل را گوش دهید:تمرین قدرتمند جذب فوری ثروت در 1 هفته

ساختار ذهن و افکار انسان بر اساس قانون جذب

ساختار ذهن و افکار انسان بر اساس قانون جذب

در این قسمت قصد داریم ساختار ذهن و افکار انسان ها را از نظر قانون جذب کائنات بررسی کنیم . ذهن انسان از سلول های نورونی تشکیل شده است. این سلول ها به گونه ای ساخته شده اند که همیشه و در همه زمان به جز خواب در حال تولید انرژی و ارتعاش هستند. افکاری که درون ذهنتان می آید همان انرژی و ارتعاش هایی هستند که این سلول ها تولید می‌کنند .

 

فقط در بیداری انسان این انرژی تولید می شود یعنی شما هر وقت بیدار باشید در حال فرستادن انرژی و ارتعاش هستید و تنها زمانی که افکار و ذهن تان این انرژی را تولید نمی کنند در خواب است . شما در خواب نمی توانید فکر کنید.

 

افکار انسان به دو دسته تقسیم میشود :

 

افکار منفی

افکار مثبت

افکار مثبت در جهت خواسته و اهدافتان اما افکار منفی در جهت ناخواسته و چیزهایی که نمی‌خواهید میباشد . برای اینکه متوجه شوید افکارتان خوب است یا بد باید به احساس خود توجه کنید .

 

اگر به هر چیز فکر کردید و دیدید که احساس بدی دارید این نشانه این است که انرژی و ارتعاشی که به کائنات ارسال میکنید در جهت ناخواسته هایتان است و دارید از آن هدف تان دور می شوید .

 

اما اگر دیدید به چیزی که دارید فکر می‌کنید یک حس خوب و عالی در دل تان ایجاد شد نشانه این است که دارید راه را درست می روید و به خواسته و هدفتان نزدیکتر می شوید .

 

به عنوان مثال :

 

اگر وضع مالی مناسبی ندارید و فقط به بی پولی و وضع الانتان فکرمی کنید , ذهنتان در حال فرستادن ارتعاش منفی به کائنات و جهان هستی می باشد .

 

قانون جذب کائنات

کائنات با توجه به ارتعاشی که دریافت میکنند آن ناخواسته یا خواسته را وارد زندگیتان می کنند .

 

اگر دارید به بی پولی، نبود شغل، رابطه خراب، نبود دختر و پسر سالم و… فکر می کنید کائنات بیشتر این ناخواسته ها را وارد زندگیتان می‌کنند، اما اگر وضع مالی مناسبی ندارید و افکارتان را درست کنید که احساستان خوب شود یعنی داری راه را درست می روید و به خواسته و هدفتان نزدیک تر میشوید و کائنات ساده ترین راه را در جهت اینکه به خواسته و هدفی که دارید برسید درجلوی پایتان قرار می دهند. تنها وظیفه شما این است که افکارتان را درست کنید .

 

زمانی افکارتان درست است که احساس خوبی داشته باشید و برای درست کردن افکار مثبت در جهت خواسته و رفع آن باید تمرین کنید. بهترین راه تمرین کردن در جهت خواسته و هدفی که دارید این است که تمارین را درست انجام دهید و اصول تمرین کردن را بدانید .

 

هر فکری که درون ذهنتان می آید دارای یکسری انرژی و ارتعاش است , که این انرژی به کائنات و جهان هستی فرستاده می شود و کائنات پاسخ آن را به شما میدهند . در قسمت اعضای ویژه سایت یک سری تمرین قدرتمند قانون جذب و قرار دادیم که با ثبت نام در این بخش میتوانید به آنها دسترسی داشته باشید .

 

برای ثبت نام در بخش اعضا ویژه اینجا کلیک کنید

رابطه قانون جذب کائنات با افکار و ذهن 

رابطه قانون جذب کائنات با افکار و ذهن

بر اساس قانون جذب ، بین کائنات و افکارتان یک رابطه وجود دارد . خداوند کائنات را طوری برنامه ریزی کرده است که میتواند انرژی و ارتعاشی که از ذهنتان ارسال می شود را دریافت کنند و با توجه به آن، خواسته و یا ناخواسته ای را وارد زندگیتان کنند. یعنی تمام افکار شما ارای انرژی میباشد و از طریق افکارتان میتوانید خواسته ها و ناخواسته ها را وارد زندگیتان کنید.

 

با توجه به قانون جذب کائنات، افکارتان می تواند انرژی و ارتعاشی که ذهنتان تولید میکند را کنترل کند، و احساسات به شما می گوید که الان در حال فرستادن چه ارتعاش و انرژی به کائنات هستید. زمانی که احساس خوبی داشته باشید، دارید به خواسته و اهدافتان نزدیک میشوید و زمانی که احساساتتان بد باشد دارید ناخواسته هایتان را جذب میکنید. شاه کلید اصلی در قانون جذب احساسات شما است!  در مورد هر موضوعی فکر میکنید به این نکته توجه کنید که آیا احساساتتان خوب است یا نه؟! اگر احساساتتان خوب نبود باید احساساتتان را خوب کنید.

 

طبق قانون جذب یک سری از عوامل بیرونی می‌تواند احساساتتان را تغییر دهد، فکر کردن به یک خاطره خوب، موفقیت مالی گذشته، گوش دادن به آهنگ های شاد، دیدن تصاویر عکس خواسته هایتان و … می‌تواند در شما احساس خوبی را ایجاد کند و همین احساس خوب باعث ایجاد اتفاقات خوب در زندگی شما می شود.

 

تعیین کننده احساسات شما ورودی ذهنتان است! منظور از ورودی ذهن چیزهایی است که به آنها فکر میکنید. برای همین باید به صورت کامل ذهنتان را کنترل کنید و به چیزهای مثبت فکر کنید.

 

افکار منفی و افکار مثبت

مهمترین چیزی که در قانون جذب وجود دارد این است که امکان ندارد شما افکارتان مثبت باشد اما احساس بدی داشته باشید. برای همین است که خیلی از افراد فکر می کنند ما احساس خوبی داریم پس چرا به آن چیزی که میخواهیم نمیرسیم؟

 

شما فقط فکر می کنید که احساس تان خوب بوده است، اگر واقعاً احساس خوبی در خودتان ایجاد شده باشد قطعاً نتایج فوق العاده ای در زندگیتان خواهید گرفت، اما دلیل اینکه خیلی از افراد به خواسته و اهدافشان نمی رسند این است که نمی‌توانند احساساتشان را کنترل کننده .

 

لازمه اینکه بتوانید احساساتتان را کنترل کنید این است اول باید اختیار ذهنتان را به کل در دست بگیرید . تا ذهنتان را نتوانید کنترل کنید کنترل احساس کار بسیار سخت و پیچیده است .

 

ساده ترین و راحت ترین راه در جهت کنترل افکار و احساساتتان تمرین کردن است، شما با تمرین کردن می‌توانید ارتعاش آرزو و خواسته هایتان را دقیق‌تر به کائنات ارسال کنید و بر اساس قانون جذب کائنات هر چه این ارتعاش دقیق تر و واضح تر باشد زودتر با چیزی که می خواهید می‌رسید .

 

بر اساس قانون جذب واقعیت جهان این است که شما به هر آنچه که میخواهید می‌توانید برسید و هیچ محدودیتی در جهت رسیدن به بزرگترین خواسته و آرزوهایتان وجود ندارد .

 

پیشنهاد ویژه:آموزش کاملا عملی جذب نیمه گمشده (100%تضمینی)

مراحل قانون جذب ، رسیدن به آرزوها 

مراحل قانون جذب کائنات

برای رسیدن به خواسته و هدف که دارید شما باید این سه مرحله از قانون جذب کائنات را درست پشت سر بگذارید .

 

اگر این مراحل را درست انجام دهید و هیچ شکی نداشته باشید و به کائنات اطمینان داشته باشید، مطمئن باشید با آن هدف و خواسته که دارید می رسید .

 

قانون جذب کائنات به سه مرحله تقسیم می شود :

 

درخواست

باور

دریافت

قانون ارتعاش در قانون جذب

قانون ارتعاش در قانون جذب

اصلی ترین راز قانون جذب قانون ارتعاش است. مفهوم کلی قانون جذب این است که ارتعاشات مشابه یکدیگر را جذب میکنند. البته در مباحث بالا در مورد قانون ارتعاش صحبت کردیم اما به این دلیل که قانون ارتعاش یکی از قوانین بسیار مهم و کلیدی در قانون جذب است میخواهم به صورت کامل تر و جامع تر شما را به قانون ارتعاش در قانون جذب آشنا کنم.

 

قانون ارتعاش می گوید ذهن ما همواره در حال فرستادن ارتعاش به جهان هستی و کائنات است. وقتی به هر موضوعی فکر میکنید در حال فرستادن ارتعاش آن به کائنات هستید. وقتی روی هر موضوع متمرکز می شوید در حال فرستادن ارتعاش آن هستید. وقتی به هر چیزی توجه می کنید و یا وقتی هر چیزی را می بینید در حال فرستادن ارتعاش آن به کائنات هستید .

 

پس بر اساس قانون جذب وقتی به هر چیزی فکر می کنید و یا به موضوع توجه می کنید در حال فرستادن ارتعاش آن هستید و کائنات با توجه به ارتعاشی که از شما دریافت می کنند آن چیز را وارد زندگیتان خواهند کرد.

 

البته علاوه بر این که ذهن انسان یک فرستنده قوی ارتعاش است، ارتعاش هم جذب می کند! به زبان ساده تر قانون ارتعاش می گوید که هر ارتعاش، ارتعاش مشابهش را جذب می کند. دقیقاً مثل قطب های مغناطیسی. هرچقدر در ارتعاشات، شباهت بیشتری به هم داشته باشند، با قدرت بیشتر یکدیگر را جذب میکند و کشش مغناطیسی بیشتر می شود.

 

هر چیزی در دنیا یک کشش مغناطیسی مخصوص به خود را دارد که ارتعاشات مشابه را به سمت خود می کشاند. به هر چیزی در اطراف تان توجه کنید و آن را در ذهنتان بیاورید در حال فرستادن ارتعاش آن هستید و ارتعاشات مشابه را به سمت خودتان می کشانید.

 

هر ارتعاشی که از طریق مغزتان ارسال می کنید، به سمت خودتان کشیده می شود که این همواره عملکرد ارتعاش در قانون جذب را نشان میدهد. حالا که با قانون ارتعاش در قانون جذب آشنا شدید بهتر است بپردازیم به این موضوع که چگونه ارتعاش عالی بفرستید؟

 

راز عمل کردن قانون جذب چیست؟

راز عمل کردن قانون جذب چیست؟

در این بخش به سراغ تکنیکی می رویم که به شما یاد میدهیم چطور می توانید به درستی از قانون جذب نهایت استفاده را ببرید. با استفاده از این تکنیک قدرتمند می توانید متوجه شوید که در مسیر خواسته های تان قرار گرفتید یا نه!

شما یاد خواهید گرفت که چطور از مغزتان استفاده کنید، ارتعاشی با شدت و قدرت مناسب بفرستید و خواسته هایتان را سرانجام بعد از گذشت زمانی، وارد زندگیتان کنید.

 

وقتی درباره مفهوم رویا بحث می شود، مردم میگویند: من اتومبیل میخواهم، هم خانه می خواهم، کار بهتر می خواهم، دوست دارم در قرعه کشی برنده شوم، به تمام دنیا سفر کنم، می خواهم لاغر شوم، بیماری ام را شفا بده و… و رویاهای مشابه اینها به ذهنشان خطور می کند. زمانی که می‌خواهید رویایی را تعریف کنید، یک اصل مهم وجود دارد که بر همه اینها مقدم است.

 

به نظر من شاه کلید اصلی قانون جذب داشتن احساس خوب است. مهمترین هدف شما برای استفاده از قانون جذب باید این باشد که همین الان حس خوبی داشته باشید. باید در تمام لحظه زندگیتان احساس تان را خوب نگه دارید.

 

منظور از حس خوب چیه؟

منظور از حس خوب چیه؟

به زبان خیلی ساده منظور از حس خوب این است که همیشه شاد باشید. منظور از حس خوب یعنی شاد بودن، رضایت و آرامش داشتن، احساس امنیت، داشتن اعتماد به نفس، احساس سپاسگزاری، احساس نشاط و… تمام اینها مربوط به احساسات خوب است. اگر به تمام این واژه ها نگاه کنید آنها احساس متفاوتی را توصیف می کنند، اما همگی احساس خوبی هستند.

 

پس بهترین تعریف هدف برای شما این است که همین الان احساس خوبی داشته باشید و تا می توانید احساس خوبی را در خودتان نگه دارید. به طور کلی شما باید، اگر احساس تان بد است ،احساستان خوب کنید، و احساس خوب را در خودتان نگه دارید.

 

هدفتان همیشه و همیشه باید این باشد که همین الان حس خوبی داشته باشید و کاری کنید که مدام بهتر و بهتر شوید و تا می توانید حال و احساس تان را خوب کنید. پس به این نکته توجه کنید که راز اصلی عملکرد قانون جذب داشتن احساس خوب است.

 

چگونه ارتعاش خواسته هایمان را بفرستیم؟

چگونه ارتعاش خواسته هایمان را بفرستیم؟

برای اینکه ارتعاش خواسته و هدفتان را به درستی به کائنات بفرستید، دو فاکتور بسیار مهم و موثر وجود دارد. هر ارتعاشی که بفرستید به سمت شما جذب می شود. اینکه کدام یک وارد زندگیتان بشود یا نشود، سریع وارد شود یا کند، وابسته به دو معیاری است که در ادامه به شما توضیح خواهیم داد.

 

پارامتر اول این است که در قانون ارتعاش شدت و قدرت ارتعاشی که می فرستید چقدر است؟ پس به این نکته توجه کنید که ارتعاش تان را با چه شدت و قدرتی میفرستید.

 

پارامتر دوم این است که در چه بازه زمانی و با چه تکرار این ارتعاش را ارسال می کنید؟ برای این که به آن چیزی که می خواهید برسید باید ارتعاشش را به صورت مداوم بفرستید.

 

به طور کلی اگر می خواهید با استفاده از قانون جذب خواسته هایتان را در زندگی متجلی کنید، باید با شدت و قدرت بالا و مدت زمان طولانی و تکرار زیاد، ارتعاش خواسته و هدف تان را به کائنات ارسال کنید.

 

وقتی ارتعاش به کائنات می فرستید در حال درخواست کردن از کائنات هستید و به کائنات دستور می‌دهید که آن چیز را وارد زندگیتان کند.

وقتی شما آرزویی دارید و ارتعاش آن را ایجاد می کنید و میفرستید آن ارتعاش تبدیل به دستوری می شود که مغز شما ارسال میکند. رسیدن به خواسته ها و آرزوهایتان به این بستگی دارد که شدت ارتعاش که میفرستید چقدر است و به چه مدتی آن را به کائنات ارسال می کنید. شاید این سوال برایتان پیش بیاید که کار به این سادگی است پس چرا همه ارتعاش خوب نمی فرستند؟

 

فرآیند ارسال ارتعاش موانع بازدارنده دارد که جلوی ارتعاش مثبت را می‌گیرد. یعنی شما نمی‌توانید به صورت دائم ارتعاش خواسته و هدفتان را بفرستید ممکن است یک ساعت ارتعاش خواسته تان را بفرستید و ساعت بعد ارتعاش منفی ارسال کنید. البته برای اینکه که بتوانید خودتان را کنترل کنید نیاز به زمان و تمرین دارید. یعنی باید روزانه تایم مشخصی را برای انجام تمرینات قانون جذب بگذرید و سعی کنید در طول روز ارتعاشات ذهنیتان را کنترل کنید.

 

1_درخواست کردن آرزو و خواسته ها

اولین مرحله ی قانون جذب کائنات، درخواست کردن خواسته و اهدافتان به جهان و کائنات است، خواستن از کائنات یک فرصت و موقعیتی است تا در مورد چیزی که میخواهیم از کائنات درخواست کنید.

 

به محض درخواست از کائنات ذهنتان انرژی و ارتعاش آن خواسته و هدفتان را ارسال میکند . باید در ارسال خواسته خود دقت کنید , تا فرکانس و انرژی را که به کائنات ارسال میکنید در جهت آن خواسته و هدف باشد .

 

خیلی از افراد در این مرحله دچار مشکل می‌شوند و فکر می کنند ارتعاش خواسته شان را به کائنات درست ارسال کرده اند در حالی که فرکانس ناخواسته شان را به کائنات فرستاده اند . در ادامه بیشتر شما را با روش های درخواست از کائنات و اینکه چگونه از کائنات درخواست کنیم آشنا خواهیم کرد .

 

2_باور کردن هدف و خواسته خود

باور کردن هدف و خواسته خود

شما باید باور کنید که با آن چیزی که میخواهید میرسید، طبق قانون جذب کائنات باور کردن شامل حرف زدن , فکر کردن و… می باشد. بهترین راه برای آنکه خواسته و هدف تان را باور کنید، احساس کردن آن درون زندگیتان است . شما باید به گونه‌ای رفتار کنید که انگار به آن خواسته و هدف که دارید رسیده اید . یکی از مهمترین و موثرترین مراحل قانون جذب کائنات، مرحله باور و احساس خواسته است که خیلی از افراد در این مرحله جذب شان را خراب میکند .

 

در قانون جذب به این نکته توجه کنید که ذهنتان هر چیزی را باور کند، جهان هستی و کائنات آن را وارد زندگیتان میکند. به قول آقای ناپلئون هیل نویسنده کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید وقتی ذهنتان هر چیزی را باور کند به آن چیز میرسید.

 

بحث باور در قانون جذب بسیار مهم است. یکی از دلایلی که باعث میشود از قانون جذب نتیجه نمیگیرید این است که ذهنتان آن خواسته و هدفتان را باور نمیکند. شاید این سوال برایتان ایجاد شود که اصلا باور چیست؟ به زبان خیلی ساده باور فکری است که هزاران بار در ذهنتان تکرار شده است. یکی از دلایلی که ما به شما پیشنهاد میکنیم فیلم های شبکه های ماهواره ای را نبینید این است که تمام این فیلم ها باورهای شما را میسازد.

 

وقتی آهنگ های غمگین گوش میدهید همین آهنگ های غمگین باورساز هستند. هرچیزی را که در لحظه میبینید و لمس میکنید  در حال ساخت باورهای شما است. برای همین است که شما باید ورودی ذهنتان را کنترل کنید! البته در مورد باور در قانون جذب به صورت کامل با شما صحبت کردیم.

 

3_دریافت و رسیدن به آن چیزی که میخواهید 

بر اساس قانون جذب کائنات، دریافت کردن خواسته و هدف شامل احساساتی است که در شما ایجاد می شود . اگر احساس خوب در جهت خواسته و اهدافتان داشته باشید در این لحظه کائنات شما را به آن چیزی که می خواهید میرسانند .

 

این قانون جذب کائنات است که می گوید برای جذب ثروت و پول , به بی پولی و نبودن شغل تمرکز نکنید و به جای آن به ثروت و شغل رویایی خود فکر و تمرکز کنید .

 

شما باید همان احساسی را در خود ایجاد کنید که الان با آن شغل و پولی که میخواهید رسیده اید، همین کار باعث می‌شود آن پول و شغل مورد نظر با ساده ترین روش ممکن وارد زندگیتان بشود .

 

اگر رابطه خوبی ندارید هرگز نباید با رابطه الان خود نگاه کنید، خودتان را در یک رابطه عالی و خوب ببینید تا رابطه مورد نظرتان را جذب کنید .

 

اگر می‌خواهید به ماشین یا خانه مورد نظر خود برسید و آن را جذب کنید هرگز نباید به وضع مالی الانتان که این پول را دارید فکر کنید و باید خودتان را در وضعی ببینید که انگار صاحبان خانه و یا ماشین شده اید .

 

اگر کلیه مراحل را درست انجام دهید مطمئن باشید به آن خواسته به هدفی که دارید می رسید .

 

نکات مهم در قانون جذب کائنات 

نکات مهم در قانون جذب کائنات

 بر اساس قانون جذب(Law of Attraction)، هر چیزی را که بخواهید می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن به آن برسید. برای کائنات اصلاً فرقی نمی کند که هدف و خواسته شما چقدر بزرگ باشد، به عنوان مثال جذب یک میلیون تومان با جذب یک میلیارد برای کائنات فرقی ندارد .

 به کائنات ایمان داشته باشید که شما را به آن چیزی که میخواهید می رسانند، داشتن ایمان یکی از ملاک های بزرگ در قانون جذب است .

سعی نکنید بفهمید که چگونه کائنات شما را به آن چیزی که میخواهید می‌رسانند. خیلی از افراد از این طریق جذب شان را خراب میکنند. شما هرگز نمی توانید به جای کائنات فکر کنید. پس بعد از درخواست به کائنات خواسته و اهدافتان را رها کنید و مطمئن باشید به آن چیزی که می خواهید می رسید .

در دنیای کائنات چیزی به نام زمان وجود ندارد، اصلا مشخص نیست که چقدر باید زمان بگذارید تا به آن چیزی که میخواهید برسید . تنها چیزی که سرعت رسیدن به خواسته تان را افزایش می دهد فرستادن ارتعاش مثبت و خوب نگه داشتن احساستان است .

 همیشه تمرین کنید، برای خوب نگه داشتن احساس و ارسال ارتعاش مثبت به کائنات باید تمرین کنید، یکی از قوی ترین راه ها برای آنکه کنترل ذهنتان را در دست بگیرید تمرین کردن است . برای تمرین کردن حداقل یک ساعت در روز برای ذهنتان زمان بگذارید .

 بر اساس قانون جذب  شما میتوانید هر آنچه را که انتخاب میکنید داشته باشید و اصلا مهم نیست که چقدر بزرگ باشد.

 قانون جذب کائنات می گوید : هر چیزی شبیه افکارتان را جذب میکنید، وقتی افکارتان در جهت رویاهایتان باشد و احساس خوب داشته باشید به آن رویا و هدفی که دارید خواهید رسید.

 قانون جذب کائنات یک قانون طبیعی است، و در همه زمان و همیشه در حال عمل کردن است. این قانون کاری به بد و خوب ندارد، همه چیز را بر اساس افکارتان به شما میدهد.

 قانون جذب یک قانون ثابت و دائما فعال است، که شما آن را باور کنید و چه نکنید، چه آن را بفهمیم و چه نفهمید این قانون برای تمام افراد کار میکند.

قانون جذب کائنات یک قانون آفرینش است، یعنی شما میتوانید با این قانون هر زندگی که دوست دارید داشته باشید را برای خود بسازید.

زندگی الان شما با توجه به افکار گذشته تان ساخته شده است، حال برای آنکه زندگی الانتان را تغییر بدهید باید افکار و طرز فکرتان را عوض کنید.

 اگر میخواهی چیز را درون زندگی خود تغییر دهید،  باید افکارتان را عوض کنید. با تغییر افکارتان انرژی و ارتعاش که به کائنات می‌دهید عوض می شود.

 افکارتان شبیه به یک طناب است، شما با طناب نمی توانید چیزی را از خودتان دور کنید . شما به هرچیزی فکر کنید آن را به طرف خودتان میکشید و جذب میکنید.

کل جهان از انرژی ساخته شده است و انرژی های هم نام و مشابه هم یکدیگر را جذب میکند، برای آنکه به خواسته و هدف که دارید برسید باید با آن هم ارتعاش شوید و تنها راه هم جهت شدن با خواسته خود تمرین مداوم و زیاد است .

نقش باورها در قانون جذب

همان طور که گفتیم باور یعنی یک فکری که هزاران بار و میلیون ها بار در ذهنتان ایجاد شود. برای تغییر زندگیتان باید باورهایتان را تغییر بدهید. هر چقدر هم به قانون جذب مسلط باشید اما نتوانید باورهایتان را تغییر بدهید نمیتوانید به آن نتیجه دلخواه‌تان برسید. نقش اصلی تمام تمرین هایی که انجام میدهید ، تغییر باورهایتان است.

 

وقتی از شما میخواهیم فلان تمرین را انجام بدهید، تمرینی که انجام میدهید باعث میشود به مرور زمان باورهایتان تغییر پیدا کند. به عنوان مثال وقتی بازی فراوانی خانم استرهیکس را انجام میدهید باعث میشود که به مرور زمان باورهای مالی‌تان تغییر کند، وقتی باورهای مالیتان تغییر میکند باعث میشود پول و ثروت فراوانی وارد زندگیتان بشود. وقتی از قانون شکرگزاری استفاده میکنید و همیشه بابت نعمت هایی که خداوند به شما داده است شکرگزاری میکنید، همین شکرگزاری باعث ایجاد باورهای مفید در زندگیتان میشود.

 

باورها به دو دسته باورهای مفید و باورهای مضر تقسیم میشود.

 

7 راه رسیدن به خواسته ها با قانون جذب کائنات 

7 راه رسیدن به خواسته ها با قانون جذب کائنات

در این قسمت قصد داریم شما را با 7 راه رسیدن به آرزوها با قانون جذب کائنات آشنا کنیم. اگر شما بدانید که با انجام این 7راه می توانید به تمام اهداف و خواسته هایتان مثل موفقیت شغلی،جذب ثروت، ایجاد یک رابطه عالی، ساخت بهترین زندگی،قبولی در بهترین دانشگاه،سلامتی جسم و روان و … می‌رسید هرگز در جهت رسیدن به اهدافتان دست بر نخواهید داشت.

 

در اول راه ممکن است برایتان سخت باشد اما اگر تمرینات را درست انجام دهید و چندین جذب بزرگ، موفقیت شغلی، جذب نیمه گمشده و … را تجربه کنید هرگز تمارینتان را قط نمیکنید.

 

برای رسیدن به خواسته و اهدافی که دارید هیچ آسانسور وجود ندارد و شما باید تمام پله ها را پشت سر بگذارید تا به آن چیزی که میخواهید برسید .

 

برای رسیدن به تمام اهداف و خواسته هایی که دارید می توانید از این قانون قدرتمند جذب کائنات استفاده کنید که در ادامه شما را با 7 راه اصلی برای رسیدن به آرزوها و خواسته ها از طریق قانون جذب کائنات به شما آموزش داده ایم .

 

1_ رضایت‌مندی یکی از راه های رسیدن به آرزوهاست :

یکی از راه های مهم برای رسیدن به خواسته و اهدافتان رضایتمندی و راضی بودن از شرایط الانتان است. شما باید از شرایطی که الان دارید رضایت کاملی را داشته باشید.

 

نارضایتی زمانی برایتان پیش می آید که شما به ناخواسته ها و آن چیزهایی که نمی خواهید در زندگی خود توجه کنید، اگر به خاطر اهدافتان توجه کنید و مطمئن باشید که با آن چیزی که می خواهید می رسید هرگز از زندگی الان تا ناراضی نخواهید بود .

 

شما با احساس و ابراز ناراحتی و نارضایتی هیچ کمکی به خودتان نمی‌کنید و شرایط تان اصلا درست نمی شود بلکه بر اساس قانون جذب کائنات بیشتر از همان نارضایتی و ناخواسته وارد زندگیتان می شود.

 

احساس رضایتمندی در ذهن شما باعث ایجاد فرکانس به کائنات می شود و همان رضایتمندی بیشتر وارد زندگیتان می‌شود .

 

2_افکارتان را مثبت کنید :

2_افکارتان را مثبت کنید :

یکی دیگر از روش های جذب خواسته ها از طریق کائنات این است که باید افکار مثبت را جایگزین افکار منفی کنید.

 

همانطور که در بالا گفتیم افکار مثبت به دو دسته افکار منفی و افکار مثبت تقسیم میشود. بر اساس تحقیقات طولانی مدت نشان داده شده است، افرادی که موفقیت ها و پیشرفت‌های بزرگی داشتند، در گذشته بیشتر افکارشان مثبت بوده است و برعکس افرادی که شکست های پی در پی در زندگی را تجربه کردند بیشتر افکارمنفی داشته اند.

 

شما باید افکار منفی تان را از خودتان دور کنید , این افکار منفی شما را از موفقیت و خواسته هایتان دور می کند .

 

3_شاد باشید و از زندگی لذت ببرید :

3_شاد باشید و از زندگی لذت ببرید 

شاد بودن یکی از راههای قانون جذب کائنات برای رسیدن به خواسته ها و اهدافتان می باشد. خندیدن و شاد بودن این پیام را به کائنات ارسال می کند که من در حال حاضر از آن چیزی که هستم و دارم خوشحالم و کائنات آن چیز را بیشتر وارد زندگیتان می کند. که این کار باعث میشود شادی بیشتری وارد زندگیتان بشود.

 

4_قدرت کلام در قانون جذب چیست  کائنات :

یکی از قدرتمندترین و موثرترین راهها برای جذب خواسته و هدفتان از طریق قانون جذب، قدرت کلام و حرف هایتان است. یکی از دلایلی که باعث شده است انسان نسبت به سایر موجودات برتری داشته باشد قدرت کلام و حرف زدن است.

 

شما با قدرت کلامی که دارید می توانید درخواست خود را به کائنات بدهید، حرف زدن باعث می‌شود در خواستی که به کائنات می‌دهید دقیق تر و واضح تر منتقل شود. قدرت کلام تان را مثل افکارتان در اختیار بگیرید و راجب تمام خواسته و اهدافی که دارید با خودتان یا دیگران حرف بزنید . می توان گفت یکی از موثرترین راهها برای کنترل ذهن و افکارتان حرف زدن راجب به خواسته ها و اهدافتان میباشد .

 

https://www.janblaghy.ir/%D9%82%D8%AF%D8%B1%D8%AA-%D8%B0%D9%87%D9%86-the-power-of-mind/

 


نوشته شده در  دوشنبه 99/10/1ساعت  1:48 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()


لیست کل یادداشت های این وبلاگ
هدف از طراحی سایت چیست?
طراحی سایت وردپرسی به صورت کامل
قیمت طراحی وب سایت در سال جدید
طراحی سایت چیست؟ اهمیت آن برای کسب و کار
روش انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت
طراحی سایت فروشگاهی با کیفیت عالی
توری مرغی چیست؟ کاربرد آن در صنایع
توری مرغی چیست؟ کاربرد آن در صنایع
نکات مهم هنگام استفاده از خدمات طراحی سایت
طراحی سایت مدرن - بهترین طراحی صفحات وب
[عناوین آرشیوشده]