سفارش تبلیغ
صبا ویژن

فیلم راز یا مستند راز بدون شک یکی از بهترین منابع برای یادگیری قانون جذب است. برای درک بهتر قانون جذب پیشنهاد می کنم حتما یک بار به صورت کامل مستند و فیلم راز را کامل ببینید. فیلم راز (The Secret) در زمان انتشارش سر و صدای زیادی به پا کرد.

مستند راز توسط خانم راندا برن (rhonda byrne) ساخته شده است. با دیدن مستند راز می توانید درک بهتری از قانون جذب پیدا کنید. افرادی که به تازگی با قانون جذب آشنا می شوند پیشنهاد می کنم حتما یک بار مستند راز را کامل ببینند چون با دیدن کامل فیلم راز درک بهتری از قانون جذب پیدا خواهید کرد.

اگر شما هم جزو افرادی هستید که به دنبال نسخه کامل فیلم و مستند راز هستید ما در سایت مدیر افکار نسخه کامل فیلم راز را برایتان قرار دادم. مستند راز تا به حال توانسته است زندگی هزاران نفر را در سراسر دنیا تغییر بدهد. موضوع اصلی این مستند درک کامل قانون جذب است.

بسیاری از افراد فکر می کنند که قانون جذب واقعیت ندارد اما با دیدن کامل فیلم راز میتوانید به درک بزرگی از قانون جذب برسید.

فیلم راز یا مستند راز
فیلم راز و مستند راز
فیلم راز یا مستد راز قانون جذب یا همان قانون راز شما را با قوانین آشنا خواهد کرد که می توانید با استفاده از این قوانین به هر خواسته و هدفی که دارید برسید. فیلم و مستند راز توسط خانم راندا برن ساخته شده است. خانم راندا برن متولد 1945 است.

خانم راندا برن با توجه به شرایط بسیار سختی که داشت و زندگی اش از نظر مالی وضعیت بسیار بدی بود به صورت اتفاقی کتابی را در دست دخترش میبیند که نظرش را جلب می کند. این کتاب همان کتاب علم ثروتمند شدن از اثر والاس واتلز بود. این کتاب توانست زندگی خانم راندا برن را به صورت کامل تغییر بدهد. کتاب علم ثروتمند شدن از والاس واتلز اولین کتابی بود که در زمینه قانون جذب نوشته شده بود.

کتاب علم ثروتمند شدن از والاس واتلز زندگی خانم راندا برن را کامل تغییر داد و همین موضوع باعث شد که بعدها ایده ساخت فیلم راز یا فیلم قانون جذب به ذهنش خطور کند و نهایتاً در سال 2006 فیلم راز یا مستند راز ساخته شد و به نمایش درآمد.

فیلم راز چیست؟
فیلم راز یا مستند راز اولین فیلمی بود که توسط خانم راندا برن ساخته شد. فیلم راز همان فیلم راز قانون جذب است که شما را با رازی آشنا می‌توانید که با استفاده از آن به هر خواسته و هدفی که دارید برسید. فیلم راز در سال 2006 ساخته شد. بعد از ساخت مستند راز کتاب راز نوشته شد. کتاب راز هم یکی از پرفروش ترین کتاب های است در زمینه قانون جذب.

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که راز کیست؟ راز اصلی فیلم راز چیست؟ منظور از راز در فیلم راز همان قانون جذب و کائنات است. مستند راز به صورت کامل قانون جذب را بیان کرده است.

همانطور که قبلا هم توضیح دادم قانون جذب یک قانون ثابت در جهان است. شما با به کار گیری قانون جذب در زندگیتان میتوانید به هر خواسته و هدفی که دارید برسید. فقط باید یاد بگیرید که چطور از قانون جذب استفاده کنید.

در فیلم راز تاکید شده است که برای رسیدن به خواسته ها و آرزوهای تان اصلاً مهم نیست در کجای جهان زندگی می کنید و شرایط تان چگونه است. چیزی که مهم است این است که باید بتوانید از قانون راز یا همان قانون جذب استفاده کنید.

شما همیشه و در همه جا در حال استفاده از قانون جذب هستید. شما با استفاده از قانون راز می‌توانید به هر خواسته و هدف که دارید برسید. قانون جذب می گوید به هر چیزی که فکر کنید همان را وارد زندگی تان خواهید کرد!

اگر بخواهم قانون جذب را بهتر به شما توضیح بدهم این است که افکار شما دارای فرکانس و ارتعاش است و کائنات با توجه به ارتعاشی که دریافت می کنند به شما پاسخ می دهند و خواسته و یا ناخواسته ای را وارد زندگی تان می کنند.

در فیلم راز تمام موارد قانون جذب آموزش داده نشده است. البته اگر بخواهید قانون جذب را با استفاده از فیلم راز کامل یاد بگیرید باید نسخه 30 ساعت فیلم راز را ببینید.

فیلم و مستند راز به کارگردانی درو هریوت ساخته شده است و در سال 2006 بالای 300 میلیون دلار فروش داشته است.

در ابتدای فیلم راز خانم راندا برن کامل توضیح می دهد که قانون جذب یا قانون راز از همان ابتدای خلقت وجود داشته است است ولی بسیاری از افراد آگاهی لازم را برای استفاده از این قانون ندارد. البته هنوز هم افراد زیادی هستند که فکر می کنند قانون جذب واقعی نیست! اما اگر اصول استفاده از قانون جذب را در زندگی تان پیاده کنید و به قانون جذب ایمان داشته باشید نتایجی را خواهید گرفت که قبلاً نمی گرفتید.

شما همیشه و در همه جا در حال استفاده از قانون جذب هستید! چه قانون جذب را باور کنید و چه نکنید در حال استفاده از این قانون هستید. تمام افراد موفق در دنیا از قانون جذب برای رسیدن به خواسته ها و اهدافشان کرده اند. اگر می خواهید به خواسته‌ها و آرزوهایتان برسید باید شیوه استفاده از قانون جذب را یاد بگیریم. البته در ادامه بیشتر شما را با قانون راز و قانون جذب آشنا خواهم کرد.

راز اصلی رسیدن به تمام خواسته ها
به زبان ساده قانون جذب می گوید” شما به هر چیزی فکر کنید همان چیز را جذب می کنید”. اما چطور می شود که با استفاده از قانون راز یا همان قانون جذب خواسته و ناخواسته ای را وارد زندگیمان می کنیم؟

همانطور که هم گفتم افکار شما دارای ارتعاش است. به زبان ساده به هر چیزی که فکر کنید در حال فرستادن ارتعاش آن هستید و کار قانون جذب این است که با توجه به ارتعاش تان شما را به خواسته و و یا ناخواسته می رساند. یعنی اگر به بی پولی فکر می کنید در حال فرستادن ارتعاش بی پولی به کائنات هستید و قانون جذب بی پولی را وارد زندگی تان می کند. اگر رابطه تان خراب است و به همین رابطه خراب فکر می کنید در حال فرستادن ارتعاش به کائنات هستید!

تنها راز اصلی رسیدن به خواسته ها کنترل افکار است. یعنی شما برای اینکه با استفاده از قانون راز به خواسته هایتان برسید باید افکارتان را کنترل کنید.

افکار هم به دو دسته افکار مثبت و افکار منفی دسته بندی می شود. اما ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که از کجا می توانیم بفهمیم افکارمان مثبت است یا منفی؟

برای اینکه بفهمید در حال فکر کردن به چیزهای منفی هستید یا مثبت باید به احساسات تان توجه کنید! اگر احساسات تان خوب بود نشانه این است که در حال جذب چیزهای خوب هستید و باید احساس تان را خوب نگه دارید تا به آن چیزی که می خواهید برسید. اما اگر احساس تان بد بود در حال جذب نا خواسته های تان و چیزهای بد هستید و قانون جذب یا قانون راز هم آن را وارد زندگی تان خواهد کرد.

تنها وظیفه شما در هنگام استفاده از قانون جذب برای رسیدن به خواسته های تان این است که احساسات تان را خوب نگه دارید! وقتی احساسات تان خوب باشد در حال فرستادن ارتعاش خواسته تان به سمت کائنات هستید.

پیشنهاد میکنم از مقاله قانون جذب پول دیدن کنید
فیلم راز چطور توسط راندا برن ساخته شد؟
فیلم راز چطور توسط راندا برن ساخته شد؟
خانم راندا برن قبل از تولید و ساخت مستند و فیلم راز یک نسخه از کتاب علم ثروتمند شدن (The Science of Getting Rich) از والاس واتلز را از دخترش دریافت کرد. با توجه به اینکه شرایط خانم راندا برن خوب نبود بعد از مطالعه و خواندن این کتاب تغییر و تحول عظیمی در زندگی خانم راندا برن ایجاد شد.

بعد از خواندن و مطالعه کتاب علم ثروتمند شدن خانم راندا برن شروع به جمع آوری اطلاعات و تحقیقات کرد تا راز اصلی را پیدا کند. او تمام مطالب بزرگان و دین های مختلف را مطالعه کرد. در همین حال شرایط زندگی شروع به تغییر کردن کرد. هر چیزی را با توجه به مطالبی که به دست می‌آورد را در زندگیش پیاده سازی می کرد همین باعث شد که به مرور زمان تغییر و تحول عظیمی در زندگی‌اش ایجاد شود. بعد از این که راز اصلی (قانون جذب) را کشف کرد و فیلم و کتاب راز را طراحی کرد.

چرا قانون راز جواب نمی دهد؟
یکی از بزرگترین دلایلی که باعث میشود نتوانید به درستی از قانون جذب برای رسیدن به اهداف تان استفاده کنید این است که نمی دانید چطور می توانید از قانون جذب استفاده کنید. باید طرز استفاده از قانون جذب را کامل یاد بگیرید و احساسات تان را خوب نگه دارید. راه و روش های زیادی برای خوب کردن احساسات تان وجود دارد پیشنهاد می کنم برای این که از قانون راز قانون جذب نتیجه بهتری بگیرید تمرین روزانه قانون جذب را انجام بدهید اگر به دنبال تمرین قدرتمند قانون جذب هستید پیشنهاد می کنم مقاله پنج تمرین روزانه قانون جذب را را مطالعه کنید سید و این تمرینات را همانطور که به شما آموزش داده شده است انجام دهید.
اگر تمامی که به شما آموزش داده ایم را به درستی انجام دهید بعد از مدتی نتایجی را خواهید گرفت که تا به حال نمی گرفتید! پس تمریناتی که برای شما آماده کردم را جدی بگیرید و هر روز انجام بدهید.

پیشنهاد میکنم مقاله 5 تمرین روزانه قانون جذب مطالعه کنید
آیا فیلم و مستند راز به تنهایی کافی است؟
فیلم و مستند راز یک مجموعه کامل برای یادگیری و به کارگیری قانون جذب به تنهایی کافی نیست. البته اگر نسخه 30 ساعت فیلم راز را کامل ببینید آگاهی تان نسبت به قانون جذب زیاد می شود و بهتر می توانید از قانون جذب در جهت رسیدن به آرزوهایتان استفاده کنید.

https://www.janblaghy.ir/%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8-%d9%85%d8%a7%d9%88%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%b1%d8%a7%d8%b2-%d9%86%d8%b3%d8%ae%d9%87-%da%a9%d8%a7%d9%85%d9%84-%d9%88-%d9%81%d8%a7%d8%b1%d8%b3%db%8c/

 


نوشته شده در  چهارشنبه 99/10/3ساعت  9:20 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()


لیست کل یادداشت های این وبلاگ
هدف از طراحی سایت چیست?
طراحی سایت وردپرسی به صورت کامل
قیمت طراحی وب سایت در سال جدید
طراحی سایت چیست؟ اهمیت آن برای کسب و کار
روش انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت
طراحی سایت فروشگاهی با کیفیت عالی
توری مرغی چیست؟ کاربرد آن در صنایع
توری مرغی چیست؟ کاربرد آن در صنایع
نکات مهم هنگام استفاده از خدمات طراحی سایت
طراحی سایت مدرن - بهترین طراحی صفحات وب
[عناوین آرشیوشده]