سفارش تبلیغ
صبا ویژن

اگر نام کوین ترودو  را شنیده اید و یا نمی دانید که کوین ترودو کیست؟ پیشنهاد میکنم این مقاله را حتما بخوانید.

 

کوین ترودو یک مولتی میلیونر خود ساخته آمریکایی است که در 6 فوریه? 1963 در شهر ماساچوست چشم به جهان گشود. او از سن 17 سالگی وارد جوامع مخفی مانند برادر هود ، فراماسونری ، اسکال اند بونز و… شد. کوین ترودو در این جوامع آموخت که چطور میتوان با کنترل ذهن و افکار به موفقیت های بزرگی دست پیدا کرد. کوین ترودو پس از موفقیت های پی در پی که با کمک آموزش هایی که به او داده شد بود توانسته بود کسب کند؛ تصمیم میگیرد این قانون و راز بزرگ را به کمک دوره ها و کتاب هایش به گوش مردم برساند.کتاب ها و دوره های کوین ترودو مورد استقبال بسیاری از مردم قرار گرفت این دوره ها باعث شدند تا مردم نگاه تازه ای به دنیا پیدا کنند.

 

اعضای جوامع مخفی که هزاران سال بود از پخش این قوانین در بین مردم عادی جلوگیری میکردند، کوین ترودو را به زندان انداختند. دلیل حکم 10 زندانی شدن و جرایم نقدی بسیار زیاد او هیچگاه گفته نشد.

 

تفاوت دوره های کوین ترودو با سایر دوره ها چیست؟

بسیاری از دوره ها باعث ایجاد انگیزه کوتاه مدت و کاذب در شما می شوند به عبارت دیگر با دیدن این دوره ها در شما انگیزه ایجاد میشود ولی پس از مدت کوتاهی از بین می رود زیرا شما نمی دانید دقیقا برای موفقیت باید چه کاری را انجام دهید. اما دوره های کوین ترودو در کنار انگیزهای که در شما ایجاد میکند به شما این آموزش را هم می دهد که چه اعمالی میتواند شما را به موفقیت صددرصد برساند و چه اعمالی می تواند از موفقیت شما جلوگیری کند.  کوین ترودو معتقد است که هر فرد اگر آموزش های لازم برای موفقیت را ببیند میتواند هر کاری که میخواهد را انجام دهد و زندگی رویایی که میخواهد را خود برای خود بسازد و شرایط فعلی او اصلا مهم نیست. در ابتدا این موضوع برای برخی از افراد غیر قابل باور بود ولی پس از بررسی نتایج دوره های کوین ترودو به این موضوع رسیدند که این کار غیر ممکن نیست. هر فرد میتواند غول چراغ جادوی خود را داشته باشد و بدون هیچ محدودیتی رویاها و آرزوهای خود را یکی پس از دیگری خود برای خود پدید بیاورد.

 

آرزوی تو دستور توست کوین ترودو

آرزوی تو دستور توست با هزینه ورود 10 هزار دلار در جایی نامعلوم در رشته کوه های آلپ سویئس در سال 2006 برگزار شد. این سمینار به صورت صوتی و بدن هیچ فیلم و عکسی منتشر شد زیرا افرادی در این سمینار حضور داشتند که صحت سخنان کوین ترودو را برای حضار تایید میکردند و نباید شناخته میشدند افرادی از جوامع مخفی و یا افرادی که بسیاری از ما دوست داریم تا یک بار آنها را از نزدیک ببینیم و با آنان صحبت کنیم. این دوره در ایران نیز طرفداران زیادی را پیدا کرد و همین امر موجب شد بسیار از سایت ها این دوره را ترجمه کنند و در سایت های خود برای فروش بگذارند قیمتی مشخصی برای خرید این دوره وجود ندارد و هر سایت قیمت متفاوتی را با سایت دیگری میگذارد اما اگر قصد خرید سمینار های کوین ترودو را دارید پیشنهاد میکنم از سایت جادوی باور که بزرگترین سایت در زمینه آموزش قانون جذب و موفقیت است با قیمتی بسیار پایین و یا تقریبا رایگان تهیه کنید.

 

چرا باید به دوره های کوین ترودو گوش داد؟

کوین ترودو سعی به آموختن چیز جدیدی به شما را ندارد او راز و قوانینی که سالهاست فقط افراد طبقه بالای جامعه باخبر هستند را به شما می آموزد این قوانین هزاران سال است که وجود دارد ولی مردمان عادی از آن خبر ندارند. وی این قوانین را در زندگی خود نیز استفاده کرده است او درآمد میلیون دلاری دارد و صاحب 32 شبکه تلوزیونی و ده ها شرکت در زمینه های متفاوت است.

 

کتاب ها، دوره ها و سمینارهای او به صدها زبان ترجمه شده و در کشورهای مختلف بسیاری توسط مردمان استفاده میشود. کتاب های صوتی کوین ترودو در اکثر سایت های موفقیت یافت میشود نام او برای اکثر مردم بیانگر موفقیت و ثروت است. او خود سال ها در جوامع مخفی عضو بوده است و قوانین و رازهای آموزش داده شده در این جوامع را به خوبی آموخته است.

 

مراحل یادگیری کوین ترودو

کوین ترودو در دوره آرزوی تو دستور توست تاکید بسیار زیادی بر روی یادگیری دارد زیرا او معتقد است که میزان یادگیری هر فرد نشان دهنده مقداری است که آن فرد علاقه به دریافت اطلاعات جدید را دارد. مراحل یادگیری کوین ترودو بحثی طولانی و فوق العاده جالب است که نمی توان آن را در یک مقاله به طور کامل توضیح داد ولی به طور کلی میتوان گفت این چهار مرحله یادگیری فوق العاده است زیرا شما بدون آنکه خود اطلاع داشته باشید این مراحل را برای یادگیری مطالب جدید استفاده میکنید.

 

مراحل یادگیری کوین ترودو به چهار دسته خود ناآگاهی و ناشایستگی، آگاهی و ناشایستگی، آگاهی و شایستگی، نآگاهی و شایستگی تقسیم بندی شده است که او این مراحل را به طور کامل در سمینار خود به شما توضیح می دهد. پس از این 4 مرحله او شما را با قوانینی که بزرگترین افراد بشریت مانند توماس ادیسون کشف کردند آشنا خواهد کرد این قوانین به شما خواهند گفت ذهن و افکار ما دارای ارتعاش هستند و شما در زمانی که فکر میکنید ارتعاش هایی را به جهان ساطع میکنید و جواب این ارتعاش ها را دریافت خواهید کرد.

 

https://kevintrudo.ir/

 


نوشته شده در  سه شنبه 99/10/9ساعت  10:23 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()


لیست کل یادداشت های این وبلاگ
هدف از طراحی سایت چیست?
طراحی سایت وردپرسی به صورت کامل
قیمت طراحی وب سایت در سال جدید
طراحی سایت چیست؟ اهمیت آن برای کسب و کار
روش انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت
طراحی سایت فروشگاهی با کیفیت عالی
توری مرغی چیست؟ کاربرد آن در صنایع
توری مرغی چیست؟ کاربرد آن در صنایع
نکات مهم هنگام استفاده از خدمات طراحی سایت
طراحی سایت مدرن - بهترین طراحی صفحات وب
[عناوین آرشیوشده]