سفارش تبلیغ
صبا ویژن

 

محاسبه هزینه ساخت ویلا اویم شاهانه - فهرست مطالب

مرحله 1: مبانی ساخت خانه

اویم شاهانه: ساخت خانه جدید بزرگترین سرمایه گذاری است که بیشتر مردم در طول زندگی خود انجام می دهند ، بنابراین مهم است که بار اول آن را درست انجام دهیم. سوال قابل قبولی که بارها و بارها از ما پرسیده می شود این است: "ساخت خانه چه هزینه ای دارد؟"

همانطور که حدس زده اید ، پاسخ به این س easyال آسان نیست. اما ما به شما یاد خواهیم داد که چگونه

این راهنما

این راهنما گام به گام شما را در فرآیند پیچیده یادگیری آنچه در طراحی و ساخت خانه رویایی شما ، تأثیری که تعداد زیادی در طراحی خواهد داشت ، درک هزینه اولیه ساختمان و اطمینان اویم شاهانه: از اینکه شما و سازنده خود دارید ، طی می کند. در یک صفحه قرار دارند تا ساخت خانه شما به موقع و با بودجه انجام شود.

دانش اضطراب را برطرف می کند

هنگامی که هر مرحله را در طول سفر به خانه جدید و سفارشی خود طی می کنید ، باید چندین متخصص از چندین رشته را استخدام کنید که باید با هم کار کنند تا خانه جدید شما به طور اویم شاهانه: کلی جمع شود.

با یادگیری اینکه چه چیزی از قبل انتظار می رود ، می توانید بودجه ای تهیه کنید که تمام موارد احتمالی را پوشش دهد و از یک دوره زمانی بدون استرس اطمینان حاصل کنید در حالی که منتظر روزی هستید که بتوانید به خانه جدید خود منتقل شوید و شروع به ساخت آن کنید خانه ی شما.

آماده سازی

BWthe-tumalo-under-building-100هر کس رویایی دارد که می خواهد خانه اش چه شکلی باشد - تعداد اتاق ها ، چشم انداز ، امکانات رفاهی. و آنها از فضایی که دوست دارند خانه در آن قرار گیرد ، اطلاع دارند. این مکان زمینی است که در آن خانه احداث می شود - یک گوشه گوشه در یک ساختمان مسکونی اویم شاهانه: ، نزدیک به یک دریاچه ، با نمای سرزمینی ، در یک شیب ، و غیره. پیچیدگی محیط و آب و هوا در منطقه ای که در آن خانه در حال ساخت بر هزینه ساخت تأثیر می گذارد.

شما ممکن است سالها یک قطعه ملک داشته باشید ، فقط منتظر زمان آماده بودن برای ساختن آن باشید. یا ممکن است شما ملکی را بخرید که از قبل روی آن قرار دارد و آن را حذف می کنید تا سازنده شما بتواند از نو شروع کند ... یا به دنبال یک قسمت خالی برای ساختن هستید.

هر نمونه تأثیر متفاوتی در نحوه طراحی و ساخت خانه شما و دوباره هزینه نهایی آن خواهد داشت.

انتخاب سازنده

ممکن است بگویید بعد از تمام آمادگی شما ، مهمترین قسمت این فرآیند اویم شاهانه: - کنار هم قرار دادن خود خانه - ساخت آن ، ممکن است بگویید - با استفاده از مصالح با کیفیت و پیروی از همه قوانین ساختمانی ، توسط یک خانه ساز باتجربه و آگاه.

دنبال کردن دستورالعمل های کتاب الکترونیکی ما:  راهنمای استخدام سازنده خانه سفارشی  به شما کمک می کند سازنده مناسب پروژه خود را انتخاب کنید.

هدف ما این است که اطمینان حاصل کنیم همه اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید در مورد هر مرحله از مراحل ساخت خانه رویایی خود آگاهانه تصمیم بگیرید.

 

 

مرحله 2: کارشناسان و هزینه های ساخت یک خانه سفارشی را بشناسید

از زمان خرید زیاد ، انتخاب خانه و شروع مصاحبه با سازندگان ، تا زمانی که گزینه های خود را نهایی کنید ، وام بگیرید ، نقشه های اولیه ای بسازید ، خانه ساخته شود و در نهایت ممکن است بین هشت تا دوازده ماه طول بکشد. نقل مکان کردن

انتخاب بهترین سازنده خانه های سفارشی برای شما و پروژه شما برای موفقیت آن ضروری است. به یاد داشته باشید ، شما احتمالاً 6-12 ماه با هم کار خواهید کرد. بنابراین مانند هر رابطه ای باید اعتماد و ارتباط صریح و صادقانه ای وجود داشته باشد. راهنمای ما در زمینه استخدام یک سازنده خانه سفارشی  به شما در این فرآیند کمک می کند.

کل فرآیند یک فرآیند پیچیده است و می تواند تا 30 کسب و کار و نهاد مختلف را شامل شود.

هزینه ساخت خانه البته بیشترین هزینه شما خواهد بود و این ویژگی با توجه به خصوصیات قطعه ای که در آن خانه ساخته می شود تأثیر می گذارد. بنابراین در قسمت بعدی ، اویم شاهانه: در مورد The Land صحبت خواهیم کرد و پس از آن ، جزئیات مربوط به هزینه های اولیه ساخت را شرح خواهیم داد.

در حال حاضر ، بیایید در مورد هزینه هایی که به همه کسانی که در ساخت خانه جدید شما مشارکت دارند ، پرداخته باشیم.

کارشناسان و آنچه آنها انجام می دهند

هزینه های طراحی معماری

اگر می خواهید خانه ای سفارشی و از اویم شاهانه: ابتدا طراحی شده باشد ، باید یک معمار یا طراح را برای طراحی خانه و تهیه نقشه های دقیق استخدام کنید. هزینه این کار از 5? تا 15? هزینه ساخت خانه است.

اگر می توانید یک نقشه خانه از قبل موجود را پیدا کنید که نزدیک به طرح مورد نظر شما باشد ، می توانید هزاران دلار پس انداز و اغلب ماهها در مقایسه با یک طرح سفارشی صرفه جویی کنید. اکثر نقشه های خانه موجود را می توان متناسب با نیازهای خاص شما و خانواده تغییر داد. یک طرح از قبل موجود معمولاً اویم شاهانه 2? یا کمتر از هزینه ساخت خانه دارد.

مثال

به عنوان مثال ، بیایید فرض کنیم که شما خانه ای به مساحت 2000 فوت مربع ساخته اید و هزینه ساخت آن به طور متوسط ??200 دلار در هر فوت مربع خواهد بود.

 

ثال است. همانطور که در بخش بودجه بندی برای ساخت خانه در این دوره توضیح خواهیم داد ، به دلایل مختلف حتی دو خانه ساخته شده در یک طرح مشابه نیز هزینه یکسانی اویم شاهانه نخواهند داشت.)

هزینه مهندس سازه

113خواه خانه ای داشته باشید که طبق یک نقشه از قبل ساخته شده باشد یا یک طرح سفارشی ، احتمالاً به مهر مهندس سازه احتیاج خواهید داشت. بسیاری از دولت های محلی / ایالتی ایجاب می کنند که یک مهندس سازه نقشه های مربوط به هر ساختمان جدید را برای تأیید اینکه مشخصات اویم شاهانه برای یک منطقه جغرافیایی خاص کار می کند ، انجام دهد.

ساخت خانه جدید به صورت مرحله ای انجام می شود و با هر مرحله بازرس برای اطمینان از انطباق آن با استاندارد بین المللی مسکونی (IRC) از خانه بازدید می کند. IRC حداقل استاندارد است و سازنده شما واقعاً باید بیش از این کد را بسازد. مهندس می تواند نگاهی به برنامه ها بیندازد و اغلب به ساده سازی طراحی سازه کمک می کند و اطمینان حاصل می کند که سیستم های مکانیکی ، الکتریکی و لوله کشی به درستی با یکدیگر مشبک می شوند ، که به نوبه خود می تواند در هزینه و اویم شاهانه زمان در طول مراحل مجوز و ساخت خانه.

 

هزینه های وام

"وام ساختمانی جدید" بسیار متفاوت از وام خرید یک خانه موجود است.

شما حداقل با سه وام دهنده مصاحبه خواهید کرد تا ببینید چه کسی می تواند بهترین نرخ ها را به شما ارائه دهد. هنگامی که وام شما تأیید شد ، سازنده شما در زمان مشخص مشخص برای پرداخت هزینه کار انجام شده ، "وام" می گیرد. یک افسر وام دهنده برای اطمینان از اینکه کار واقعاً انجام شده و همه چیز با اویم شاهانه مطابقت دارد از خانه بازدید خواهد کرد.

حتماً با هر وام دهنده ای که مصاحبه می کنید در مورد نحوه رسیدگی به هزینه های وام خود صحبت کنید.

مطالعه پیشنهادی: وام های ساختمانی مسکونی: 10 نکته ای که باید بدانید

هزینه های بالقوه انواع شرکت های حرفه ای

 

تمام ابعاد بسیاری برای تعیین اندازه بزرگ اویم شاهانه بودن رد پای خانه شما مهم است. و کدهای ساختمانی حداکثر ارتفاع خانه ، عقب نشینی ها ، خدمات شهری و غیره را تعیین می کنند.

مطالعه پیشنهادی: آماده ساخت هستید؟ ابتدا قسمت خود را بشناسید.

ویژگی های قسمت باید نقشه و ویژگی های خانه ای را که می سازید آگاه سازد و مهمتر از همه ، نحوه خانه شما را نشان می دهد.

 

هنگام جستجوی موارد زیاد ، فاکتورهای زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود که در هزینه ساخت یک خانه تأثیر می گذارد - و پس از ساخت آن را نگهداری می کنید. در زیر چک لیست اطلاعات زیادی است اویم شاهانه که شما باید جمع آوری کنید ، تا بتوانید با طراح ، سازنده و ارائه دهندگان خدمات مختلفی که باید بکار ببرید تا بدانید برای هر مورد چه میزان بودجه اختصاص دهید ، بحث کنید.


نوشته شده در  یکشنبه 100/1/29ساعت  9:3 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()


لیست کل یادداشت های این وبلاگ
هدف از طراحی سایت چیست?
طراحی سایت وردپرسی به صورت کامل
قیمت طراحی وب سایت در سال جدید
طراحی سایت چیست؟ اهمیت آن برای کسب و کار
روش انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت
طراحی سایت فروشگاهی با کیفیت عالی
توری مرغی چیست؟ کاربرد آن در صنایع
توری مرغی چیست؟ کاربرد آن در صنایع
نکات مهم هنگام استفاده از خدمات طراحی سایت
طراحی سایت مدرن - بهترین طراحی صفحات وب
[عناوین آرشیوشده]