سفارش تبلیغ
صبا ویژن

انواع چوب ماهیگیری

راهنمای خرید چوب ماهیگیری در نگاه اول ، انتخاب میله مناسب برای ماهیگیری آسان است ، اما هنگامی که به یک فروشگاه ماهیگیری مراجعه می کنید ، این افسانه خیلی زود از بین می رود. یک میله برای مبتدیان با توجه به معیارهای زیر انتخاب می شود:

 • اول از همه ، ارزش تصمیم گیری در مورد محل ماهیگیری است ، دریاچه های با آب راکد نیاز به انتخاب یک خالی مطابق با یک پارامتر دارند ، یک رودخانه سریع الزامات خود را تعیین می کند ، یک مخزن بزرگ شما را با یک صید راهنمای خرید چوب ماهیگیری با چرخ دنده کاملا متفاوت خوشحال می کند.
 • اندازه ماهی نیز مهم است ، برای یک مقابله کوچک ، صلح آمیز و به اندازه کافی سبک ، یک میله چرخان دوشاخه به جذب یک شکارچی کمک می کند. نگه داشتن یک کپور بزرگ با دسته سبک غیرممکن است ، به یک میله قدرتمند نیاز دارد.
 • می توانید با کمک مشاور یک میله برای ماهیگیری تابستانی راهنمای خرید چوب ماهیگیری   انتخاب کنید ، اما قبل از آن باید تصمیم بگیرید که ماهیگیری در کجا انجام می شود: خط ساحلی یا قایق.

علاوه بر این ، تفاوت های ظریف بیشتری نیز وجود دارد که در زیر با جزئیات بیشتری آنها را بررسی خواهیم کرد.

 

شناور<\/h3>

یک میله شناور خوب ساده ترین انتخاب است ، اما در اینجا دام های زیادی وجود دارد. دسته شناور همه کاره ترین در نظر گرفته می شود ، این نوع خالی را می توان در آب راکد ، جریان و مخازن گرفت. با یک دسته شناور می توانید از یک گزینه مناسب  برای مشاهده راهنمای خرید لنسر ماهیگیری در سایت مشاور کالا اینجا کلیک کنید.  استفاده کنید ؛ یک دکل خوب طراحی شده به شما کمک می کند تا آن را از دست ندهید. میله هایی برای ریخته گری از راه دور و ماهیگیری در منطقه ساحلی وجود دارد. برای هر یک از آنها ، اجزای باقی مانده تکل علاوه بر این انتخاب می شوند.

دسته شناور می تواند ناشنوا یا کشویی شود ، بسته به این ، یک خالی با حلقه یا بدون آن انتخاب می شود.

در مورد مواد میله ، من همچنین با توجه به معیارهای مختلف به اشتراک می گذارم ، و همچنین به طور جداگانه شاخص های کیفیت لوازم جانبی را در نظر می گیرم: صندلی حلقه ، حلقه ها ، اتصال.

ماخوایا<\/h3>

قبل از انتخاب یک میله تاب ، باید بدانید که تفاوت آنها  راهنمای خرید چوب ماهیگیری با انواع دیگر چیست. این نوع برای مبتدیان چه هنگام جمع آوری دنده و چه در حین کار بهترین است. میله مگس دارای ویژگی های زیر است:

 • چنین شکلی برای ماهیگیری در مناطق کوچک ، عمدتا از ساحل استفاده می شود.
 • یک میله بسیار ارزان تر از آنالوگ های دارای حلقه است.
 • میله های کربن و فایبرگلاس سبک هستند ، بنابراین اغلب آنها را برای کودکان می گیرند.
 • سادگی دسته به شما اجازه می راهنمای خرید چوب ماهیگیری دهد تا از تداخل روی حلقه ها به دلیل عدم وجود آنها جلوگیری کنید.
 • انواع مختلفی وجود دارد ، اما اکثر میله ها جمع می شوند ، که حمل و نقل آنها را بسیار ساده می کند.

عیب این است که چنین میله ای به شما اجازه نمی دهد طعمه را دور بریزید و برای ماهی های نسبتاً کوچک طراحی شده است. نمونه های بزرگ فراتر از توان چنین سازه ای میله ای نیستند.

هنگام جمع آوری دسته میله مگس راهنمای خرید چوب ماهیگیری ، نباید یک خط ضخیم و شناور سنگین قرار دهید ، این فرم برای تجهیزات سبک طراحی شده است.

همخوانی داشتن<\/h3>

برای ماهیگیری در اعماق دریا در آب راکد ، از یک نوع میله کبریت استفاده می شود. ماهیگیران باتجربه می دانند که چگونه میله مناسب این نوع را انتخاب کنند ؛ تصمیم گیری و خرید یک خالی با پارامترهای لازم برای یک مبتدی دشوار خواهد بود. انتخاب شناور به مدت زمان بستن طعمه بستگی دارد. گچ از پشت انجام می شود ، بنابراین حلقه و ضخامت خط (نوار) ??نیز مهم خواهد بود راهنمای خرید چوب ماهیگیری . یک میله کبریت دارای ویژگی های زیر است:

 • این برای ماهیگیری از یک مخزن از ساحل یا یک قایق در مسافت های طولانی استفاده می شود.
 • یک برگ مطابقت با کیفیت معمولاً به صورت پلاگین در می آید ، یعنی شامل چندین بخش است.
 • CFRP ایده آل است ، اما فایبرگلاس بسیار ارزان تر است.

هنگام انتخاب این نوع خالی ، به تنظیم و اتصالات توجه کنید. ر راهنمای خرید چوب ماهیگیری   برای ریخته گری از راه دور ، بهتر است میله هایی با عمل سریع گرفته شوند و حلقه ها باید با درزهای سرامیکی یا تیتانیومی باشند.

جراحی کردن<\/h3>

چگونه می توان یک میله انتخاب کرد تا ماهی های مخصوصاً محتاط را صید کنیم؟ برای این نوع ماهیگیری از میله های ماهیگیری مگس استفاده می شود که بسته به وزن طعمه مورد استفاده به چند دسته تقسیم می شوند:

 • چهار کلاس اول را می توان با جاهای خالی فوق العاده سبک مقایسه کرد. آنها برای ریختن طعمه های کوچک ، مگس های مصنوعی ، پوره ها ، سیلیکون بسیار کوچک روی قلاب و بدون وزن اضافی طراحی شده اند.
 • از میله های 5 تا 9 کلاسه برای ماهیگیری راهنمای خرید چوب ماهیگیری در نمونه های بزرگتر استفاده می شود ، برای این منظور از طعمه های سنگین تری استفاده می شود. جاهای خالی با چنین مشخصاتی مجهز به جریانی ، مگس های بزرگ و متوسط ??است.
 • از 10 تا 14 کلاس پرواز میله های ماهیگیری برای ماهیگیری در دریا طراحی شده است ، وسایل ماهیگیری برای این نوع جدی تر و با دوام تر استفاده می شود.

علاوه بر جای خالی ، میله باید به یک حلقه مجهز باشد که امکان ریخته گری طولانی تر را فراهم کند.

ماهیگیری با پرواز برای یک ماهیگیر مبتدی به عنوان اولین تجربه مطلوب نیست ، در اینجا لازم است که ریخته گری دقیق انجام شود ، بتوانید طعمه مورد استفاده را نگه دارید و جایزه قبلاً صید شده را ماهیگیری کنید.

 

علاوه بر موارد فوق ، میله ماهیگیری ، راهنمای خرید چوب ماهیگیری به عنوان یک شی برای ماهیگیری ، با توجه به معیارهای دیگر می تواند مشترک باشد. غیرممکن است که صراحتاً بگوییم این یا آن نوع بهتر یا بدتر است ؛ برای هر دکل لازم است مناسب ترین نوع را انتخاب کنید.

تلسکوپ<\/h3>

این نوع میله بیشتر در میان ماهیگیران ، چه مبتدیان و چه مشتاقان ، رایج است. تلسکوپ ها چندین لوله توخالی با قطرهای مختلف هستند که با مونتاژ در یکدیگر مخفی می شوند.

یک نوع سفید از این نوع می تواند با یا بدون حلقه باشد ، اغلب تلسکوپ تولید می شود:

 • میله های بولونزی؛
 • چرخ دنده
 • میله های چرخشی طراحی شده برای فیدر.

در میان تلسکوپ ها ، انتخاب میله برای دسته شناور مشکل ساز است ، راهنمای خرید چوب ماهیگیری زیرا انواع مختلفی از آنها وجود دارد. هر ماهیگیر با توجه به اولویت های خود یک خالی را انتخاب می کند ، برای بعضی ها گزینه ایده آل یک شلاق سفت و محکم و یک میله حلقه دار است ، کسی یک چرخ فلک سبک را دوست دارد ، بدون اینکه همه چیز اضافی باشد.

برای ماهیگیری فیدر و چرخش بهتر است میله های پلاگین را بگیرید راهنمای خرید چوب ماهیگیری ، تلسکوپ با آزمایش گفته شده قادر به کارکرد عادی نخواهد بود ، اغلب گزش های بیکار را نشان می دهد. همین مشکلات مربوط به فیدر خواهد بود.

پلاگین<\/h3>

یک میله فیدر یا جای خالی برای کپور ماهیان ، طبق توصیه ماهیگیران باتجربه ، باید از پریز برق استفاده شود. این نوع شاخه های شاخه ای است که به شما امکان می دهد حتی بدون نمونه مشکلی از ماهی های صلح آمیز را بیرون بیاورید. پلاگین ها از ویژگی های زیر با اشکال دیگر متفاوت هستند:

 • میله شامل دو یا چند قسمت است که اتصال آن با وارد کردن یک قسمت به قسمت دیگر اتفاق می افتد.
 • جاهای خالی بسیار با دوام هستند ، راهنمای خرید چوب ماهیگیری اغلب آنها برای چرخیدن ، ماهیگیری تغذیه کننده ، پرواز ماهیگیری استفاده می شوند.
 • بسته به هدف ، شاخه ها ممکن است نکات قابل جابجایی داشته باشند.

میله های پلاگین به دسته بالاتری از میله ها تعلق دارند ، بنابراین هزینه آنها نمی تواند کم باشد.

نحوه انتخاب میله برای ماهیگیری تابستانی برای مبتدیان

 

یک نوع اتصال ترکیبی نیز وجود دارد ،  به عنوان یک قاعده ، قنداق با شاخه باقی می ماند و نوک آن به چندین زانو گسترش می یابد .

معیارها و قوانین انتخاب میله ماهیگیری

قبل از انتخاب میله شناور یا خالی برای انواع دیگر ماهیگیری ، راهنمای خرید چوب ماهیگیری باید تمام معیارهای لازم را بدانید که تحت آنها ماهیگیری لذت بخش خواهد بود.

بنابراین ، انتخاب یک میله برای ماهیگیری تابستانی ، چگونه یک انتخاب درست را انجام دهیم؟ رازهای زیادی در هنگام انتخاب وجود ندارد.

وزن میله<\/h3>

وزن خالی به شما کمک می کند مانند سایر میله ها ، یک میله مگس برای ماهیگیری تابستانی انتخاب کنید. هرچه کوچکتر باشد ، ماهیگیر بیشتر می تواند آن را در دستان خود نگه دارد. این امر به ویژه در هنگام انتخاب میله ماهیگیری بولونزی و همچنین میله چرخشی بیشتر صدق می کند.

طول میله<\/h3>

قبل از انتخاب میله شناور برای ماهیگیری تابستانی ، به طول آن توجه کنید. راهنمای خرید چوب ماهیگیری  این شاخص به مخزن و مکان بردن تروفی بستگی دارد. طول خالی برای میله های چرخشی نیز مهم است ، در اینجا انتخاب شروع می شود ، از اینکه آیا ماهیگیری از ساحل یا از قایق برنامه ریزی شده است.

مواد ساخت<\/h3>

بهترین ماده برای انواع مختلف میله ها فیبر کربن یا فیبر کربن در نظر گرفته می شود ، این ماده سبک ، بادوام ، اما در برابر ضربه مقاوم است. چنین موادی نمی تواند ارزان باشد ، فایبرگلاس برای کسانی که به دنبال گزینه های ارزان تر هستند ارائه می شود. سنگین تر است ، از جهات دیگر کمی نسبت به کربن پایین تر است ، اما ضربات از آن نمی ترسند.

سختی<\/h3>

جای خالی میله متفاوت است:

 • نرم
 • سختی متوسط
 • سخت است.

انتخاب بسته به اولویت شخصی و شکل گیری مورد نیاز برای نوع ماهیگیری انجام می شود. راهنمای خرید چوب ماهیگیری  تعیین سختی کار دشواری نیست ، نوک میله انتخاب شده در پشت سقف قرار می گیرد. اگر فقط نوک آن خم شود ، میله سفت و محکم است ، انحراف در نیمه بالایی رخ می دهد ، خالی به عنوان سخت متوسط ??طبقه بندی می شود. اگر چوب تا انتها خم شود ، ظاهری نرم دارید.

علاوه بر این ، یک چک با تکان دادن میله انجام می شود ، باید آن را به طور یکنواخت بالا ، پایین ، راست و چپ خم کنید.

کیفیت میله<\/h3>

شاخص های کیفیت به عوامل زیادی بستگی دارد که نباید از آنها غفلت شود:

 • محصولی را از مارک های معروف انتخاب کنید که به اعتبار آنها اهمیت می دهند.
 • اتصالات را به دقت بازرسی کنید ، باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

راحتی در استفاده<\/h3>

نوشته شده در  یکشنبه 100/1/29ساعت  9:12 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()


لیست کل یادداشت های این وبلاگ
هدف از طراحی سایت چیست?
طراحی سایت وردپرسی به صورت کامل
قیمت طراحی وب سایت در سال جدید
طراحی سایت چیست؟ اهمیت آن برای کسب و کار
روش انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت
طراحی سایت فروشگاهی با کیفیت عالی
توری مرغی چیست؟ کاربرد آن در صنایع
توری مرغی چیست؟ کاربرد آن در صنایع
نکات مهم هنگام استفاده از خدمات طراحی سایت
طراحی سایت مدرن - بهترین طراحی صفحات وب
[عناوین آرشیوشده]