سفارش تبلیغ
صبا ویژن

 در سال 2004 که ساختن اطلاعات غیرمجاز تلویزیونی فریبنده ای را که مطالب کتاب درمان کاهش وزن خود را نادرست نشان می داد ، منع کرد ، به 10 سال زندان فدرال محکوم شد. ترودو در ماه نوامبر گذشته پس از یک هفته دادگاه در دادگاه منطقه ایالات متحده توسط هیئت منصفه محکوم شد.

کوین ترودو

 

ترودو 51 ساله ، سابقاً از اوک بروک ، که از زمان محکوم شدن در بازداشت به سر می برد ، پس از محکومیت وی توسط قاضی منطقه آمریکا ، رونالد گوزمن ، نیز به مدت 5 سال تحت نظارت آزاد شد. در حین آزادی تحت نظارت ، به ترودو دستور داده شد که در جمع آوری احکام مدنی همکاری کند و دستورات دادگاه را رعایت کند.

قاضی گوزمن گفت: "از 25 سالگی ، [ترودو] سعی کرده است که دیگران را برای منافع شخصی خود فریب دهد."

ترودو ”هاکستری است که قابل توبه ، خستگی ناپذیر و غیرقابل کنترل است و به مدت 30 سال از افراد غیرمنظور کلاهبرداری کرده است. وی نوعی از شخصی است که دادگاه انتظار دارد در حین بازداشت از هم زندانیان خود کلاهبرداری کند و مرتکب تقلب تا سن پیری شود. به نظر می رسد او قادر به هیچ چیز دیگری نیست. "دادستان ها در یادداشت مجازات استدلال کردند.

تحقیر کیفری حداکثر مجازات قانونی ندارد. قاضی دریافت که ترودو با یک دستورالعمل مجازات فدرال برای مجازات 235 تا 293 ماه زندان روبرو شده است و گفت که چنین حکمی منطقی است ، اما درخواست دادستان برای مجازات حداقل 10 سال در اجرای مجازات را ذکر کرد.

منبع

در جلسه صدور حکم ، مردی که دو بار از گالری فریاد کشید ، توسط مأموران امنیتی دادگاه حذف شد. سرویس مارشال های ایالات متحده به ادعای ایجاد مزاحمت به اد فورمن 80 ساله از دالاس استناد کرد. به او تاریخ دادگاه 9 ژوئن داده شد ، مگر اینکه جریمه ای بپردازد و هزینه دادگاه در مجموع 175 دلار قبل از آن تاریخ باشد.

طبق شواهد دادرسی ، ترودو در دسامبر 2006 تا ژوئیه 2007 در سه فیلم تلویزیونی ظاهر شد که در آن مطالب کتاب خود را با عنوان "لاغری درمان می کند" که "آنها" نمی خواهند شما از آنها بدانید ، نادرست معرفی کرد. در آوریل 2010 ، رابرت گتلمن ، قاضی منطقه ایالات متحده ، دستوری صادر کرد که نشان می دهد چرا ترودو نباید با توهین جنایی نسبت به توافق نامه ای در 2 سپتامبر 2004 ، که در آن ترودو توافق کرده بود به طور مستقیم یا غیرمستقیم اقدام به تولید و پخش هرگونه اطلاعات مخرب فریبنده نادرست ارائه نکرده باشد ، محکوم شود. مطالب هر کتاب ، از جمله کتاب درمان کاهش وزن. کمیسیون تجارت فدرال علیه ترودو ، شماره 03 C 3904.

دادستان ها به انبوهی از دروغهای آشکار و اظهارات نادرست ترودو در اطلاعات غیرمجاز خود اشاره کردند. این موارد شامل ادعاهای وی مبنی بر اینکه "کتاب او" یک "رژیم غذایی" نبوده است ، در حالی که حداقل به سه هفته 500 کالری یا کمتر در روز نیاز داشت و هورمونی که فقط در زنان باردار یافت می شود و لازم است روزانه تزریق شود ، می تواند "در هر کجا" به دست می آید ، در حالی که در ایالات متحده تنها با تجویز پزشک می توان آن را دریافت کرد. وی همچنین ادعا کرد که پس از اتمام رژیم ، مصرف کنندگان می توانند هر چیزی را که می خواهند بدون به دست آوردن مجدد وزن بخورند ، در حالی که در حقیقت این رژیم نیاز به محرومیت شدید غذایی داشت که تا آخر عمر ادامه دارد.

این حکم توسط Zachary T. Fardon ، دادستان ایالات متحده در بخش شمال ایلینوی اعلام شد. تونی گومز ، مسئول بازرسی خدمات بازرسی پست ایالات متحده در شیکاگو ؛ و رابرت جی هولی ، مسئول ویژه دفتر دفتر تحقیقات فدرال شیکاگو.

آوریل پری و مارک کریک باوم ، دستیار وکلای ایالات متحده ، از دولت نمایندگی می کردند.

کوین ترودو کیست؟

میتوانم در رابطه با سن یا خانواده یا همسر کوین کلیک کنید ترودو صد ها خط مطلب بنویسم اما میدانم که شما از توضیحات اضافه و کسل کننده خوشتان نمی آید، بنابرین فقط نکات مهمی را درباره این مرد شگفت انگیز بیان میکنم که فهمیدن آن برایتان مفید باشد.

کوین ترودو (Kevin Trudeau) یک تاجر، کارآفرین، نویسنده، بازیکن حرفه ای بیلیارد است که بیش از 50 شرکت ثبت شده در سراسر جهان با گردش مالی سالانه بیش از 2 میلیارد دلار دارد و مالک چند شبکه ماهواره ای در بریتانیا می باشد.

خلاصه داستان اینگونه است که کوین ترودو به ثروت چند صد هزار دلاری در جوانی میرسد و در همانجاست که با گروه های مخفی از جمله برادر هود آشنا می شود و رشد خارق العاده العاده و واقعی ترودو شروع می شود! رشد کوین ترودو از نظر مالی و اعتبار به شدت بالا می رود به به ثروت میلیارد دلاری در سال میرسد به طوری که به یک فرد مشهور در آمریکا تبدیل می شود.

این شخص تصمیم می گیرد که از گروه های مخفی خارج شود و راز های اصلی ثروتمندان که نسل به نسل منتقل میگشت را برای عموم مردم آشکار کند، که به دلیل سمینار ها، کتاب ها و دوره هایی که برگذار کرد به یک فرد جنجالی در این 15 سال اخیر تبدیل شد. در این مورد بیشتر حرف میزنیم اما الان به این موضوع بپردازیم که جریان گروه های مخفی چیست؟

دو کتاب جنجالی کوین ترودو

اولین کتابی که درسراسر جهان به خصوص آمریکا به شدت جنجال به پا کرد کتابی بود به نام: درمان‌های طبیعی که آن‌ها نمی‌خواهند شما بدانید ( Natural Cures They Don’t Want You to Know About) در این کتاب شیوه درمان بیماری ها را با استفاده از مواد طبیعی و راهکار های ساده و ارزان بیان کرده بود و بعد هم به فساد مالی در سیستم دارویی و درمانی آمریکا و کل جهان پرداخته بود، این یک حقیقت است که شرکت های دارویی دنبال پول بیشتر هستند نه دنبال ساده ترین روش طبیعی! نه دنبال سریع تر خوب شدن بیماران! هرچند که بیماران دیرتر خوب شوند و بیشتر هزینه بپردازند، سود بیشتری نسیب این شرکت ها می شوند

حتی اگر برای یک درصد با خودتان میگویید این امکان ندارد یا این شرکت ها کثیف نیستند یا ….، از شما می خواهم همین الان بروید و فیلم ممنونم که سیگار می کشید را ببینید!

این یک فیلم آمریکایی است از زندگی نامه فردی که مسئول فروش بزرگ ترین شرکت سیگار بوده. در یک قسمت فیلم آشکارا بیان می شود که شرکت های سیگار به گروه های تحقیقاتی پول می دهند که بگویند سیگار مضر نیست و اتفاقا خوب است (می توانید در این باره حتی تحقیق کنید، در چندین سال اول که سیگار آمد، هیچ بحثی از مضر بودن آن نبود و حتی پزشکان برای رفع سردرد هایشان در بیمارستان سیگار می کشیدند).

از یک طرف دیگر در فیلم میبینید که این مدیر با افتخار می گوید که شرکت سیگار ما هر روز دارد چیزی در حدود 500 نفر را می کشد و بعد اینکار خود را اینگونه انسان دوستانه جلوه می هد که سیگار باعث توازن و کنترل رشد جمعیت می شود که این کثیف ترین دیدگاهی است که یک انسان می تواند داشته باشد.

کوین ترودو

 

سیمنار آرزوی تو دستور توست از کوین ترودو

نام کتاب دوم کوین ترودو دقیقا همین است که برگرفته از سمینار آرزوی تو دستور توست می باشد، در این سمینار مهم ترین راز های به دست آوردن ثروت، خوشبختی، شریک زندگی و هرچیزی که می خواهید را توضیح داده است، سمینار آرزوی تو دستور توست ابتدا با قیمت 10 هزار دلار در کوه های آلپ برگذار شد که اجازه فیلم برداری داده نشد و فقط فایل صوتی آن ضبط شد که بعد از اتمام سمینار، محتوای آن تبدیل به کتابی شد با همان اسم؛ یعنی کتاب آرزوی تو دستور توست.

این کتاب همانند کتاب اول کوین به شدت جنجالی شد و هر دو کتاب آن تا 26 هفته جزء پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز بودند و بیش از 5 میلیون نسخه از کتاب های این شخص در سراسر دنیا به فروش رفت که علت هم بسیار ساده است، وقتی خود من کتاب آرزوی تو دستور توست را خواندم، فورا آن را به دوستانم معرفی کردم چون واقعا کتاب های این شخص فوق العاده هستند و همانند کتاب های دیگر تئوری های کسل کننده و تکراری را ارائه نمی دهد.

ریشه شناسی و تعاریف

کلمه روانشناسی ، برگرفته از ریشه یونانی به معنای مطالعه روح و روان ، و یا روح ( ψυχ? روح و روان ، "نفس، روح، روح" و -λογ?α -logia ، "مطالعه" و یا "پژوهش"). لاتین کلمه psychologia برای اولین بار توسط استفاده شد کرواتی انسان گرا و دانشمند در زبان و فرهنگ لاتین مارکو در کتاب خود، در قرن 15 در اواخر یا اوایل قرن 16th. [9] اولین اشاره شناخته شده به کلمه روانشناسی در انگلیسی توسط استیون بلانکارت بوددر سال 1694 در فرهنگ لغت فیزیکی که به "آناتومی ، بدن و روانشناسی که روح را درمان می کند" اشاره دارد.

در سال 1890، ویلیام جیمز تعریف روانشناسی به عنوان «علم زندگی ذهنی، هر دو از پدیده های آن و شرایط خود را". این تعریف برای دهه ها از ارز گسترده برخوردار بود. با این حال ، این معنا مورد اعتراض قرار گرفت ، به ویژه توسط رفتارگرایان رادیکال مانند جان بی واتسون ، که در مانیفست 1913 خود رشته روانشناسی را به عنوان کسب اطلاعات مفید برای کنترل رفتار تعریف کرد. همچنین از آنجایی که جیمز آن را تعریف کرد ، این اصطلاح با شدت بیشتری بیانگر تکنیک های آزمایش علمی است . روانشناسی عامیانه به معنای درک مردم عادی است ، در تضاد با درک متخصصان روانشناسی. 


نوشته شده در  یکشنبه 100/1/29ساعت  9:16 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()


لیست کل یادداشت های این وبلاگ
هدف از طراحی سایت چیست?
طراحی سایت وردپرسی به صورت کامل
قیمت طراحی وب سایت در سال جدید
طراحی سایت چیست؟ اهمیت آن برای کسب و کار
روش انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت
طراحی سایت فروشگاهی با کیفیت عالی
توری مرغی چیست؟ کاربرد آن در صنایع
توری مرغی چیست؟ کاربرد آن در صنایع
نکات مهم هنگام استفاده از خدمات طراحی سایت
طراحی سایت مدرن - بهترین طراحی صفحات وب
[عناوین آرشیوشده]