سفارش تبلیغ
صبا ویژن


تابلوی کائنات چیست؟

تابلوی آرزوھا تکنیکی بسیار قدرتمند و البته ساده و راحت است که به راحتی می‌توانید آن را متناسب با آرزوها و اهداف خود بسازید. این تکنیک می‌تواند زندگی را جادویی و غیر قابل باور کند!

تابلو کائنات

 

بسیار خوب، تابلو آرزوها چیست؟

تابلوی آرزوھا در حقیقت یک مقوا و یا یک پوستر است که هر آرزویی که دارید را روی آن می‌چسبانید، سپس آن مقوا را در جایی که بیشتر در معرض دید شما باشد قرار می‌دهید.

این تصاویر به صورت کاملا اتوماتیک و خودکار به بخشی از زندگی و واقعیت شما تبدیل می‌شود. وقتی که ذھن منطقی و خودآگاه شما ھر روز این تصاویر را می‌بیند، تمامی آن ها را به زندگی شما جذب می‌کند واینگونه تمامی رویاھای شما یکی پس از دیگری خلق خواهد شد. بعد از توجه به خواسته‌ات از طریق تابلو کاینات، بیشتر آن را می‌بینید و در نهایت جذبش می‌کنید.

 

چگونه این کار انجام می‌شود؟!

در حقیقت کاری که با دریم بورد یا تابلوی آروزها انجام میدهیم این است که اطرافمان را پر می‌کنیم از اھداف و آرزوھایی که داریم، بنابراین ناخود آگاه تمام تمرکز ما در ھر لحظه به اھدافی که داریم داده میشود. در نتیجه در اثر تکرار مشاھده‌ی این تصاویر، ضمیر خود آگاه ما آن‌ها را به عنوان واقعیت و اھدافی قابل دستیابی خواهد پذیرفت. اتفاقی که پیش می‌آید طبق قانون جذب هر فرکانسی که بفرستید همان را جهان به شما نشان می‌دهد. شما به این عکس ها نگاه می‌کنید و جهان هستی هم زیاد این خواسته ها را در اطراف شما نشان می‌دهد.

 

بخوانید:  10 راه پول درآوردن به مقدار زیاد

و اما دلایل علمی

بخشی در مغز انسان وجود دارد که نحوه‌ی عملکردش به شکلی‌ست که باعث می‌شود تابلوی آرزوھا به عنوان ابزاری بسیار مفید و کارآمد ظاھر گردد.

به این بخش از ذھن سیستم RAS گفته می‌شود. یا به اختصار Reticular Activating System

RAS سیستم بخشی از مغز است که مسئول بررسی تجربیات روزانه شماست. ھر تجربه را بررسی میکند تا ببیند ھر رویداد چقدر منطقی به نظر می‌رسد. سیستم RAS میلیاردھا بیت اطلاعات را در ھر لحظه پردازش می‌کند. از بین این میلیاردھا بیت اطلاعات ورودی، تنھا چند مورد جزیی از این اطلاعات را که برای شما از اھمیت بیشتری برخوردار باشد را  انتخاب و جداسازی می‌کند.

به عنوان مثال، زمانی که در یک مکان شلوغ و پر از سر و صدا ھستید و ناگهان نام خودتان رو می‌شنوید، این یکی از مواردی است که در آن سیستم آر‌ ای اس شما فعال شده است! سیستم RAS شما دقیقا می‌داند که چه چیزی برای شما مھم است و دقیقا مانند یک رادار فقط به دنبال ھمان موارد میگردد.

یک مثال بهتر؛ فرض کنید به یک نمایشگاه اتومبیل رفتید تا اتومبیلی رو ببینید که خیلی دوستش دارید. یک زمان نسبتا طولانی را در نمایشگاه صرف می‌کنید تا راجع به آن ماشین پرس و جو کنید و یا حتی ممکن است آن را تست هم بکنید. نیم ساعت بعد در حالی که دارید به سمت خانه حرکت میکنید، ھمان اتومبیل رو میبینید که از کنارتان رد می‌شود. چند دقیقه بعد، یک خیابان جلوتر، دوباره این اتفاق تکرار می‌شود. بعد به صورت اتفاقی به آینه عقب ماشین نگاه می‌کنی و با کمال تعجب می‌بینید که ماشینی که پشت ماشین شماست دقیقا ھمان اتومبیل است! پیش خود می‌گیوید: چقدر این ماشین زیاد شده! اما ھرگز اینگونه نیست. واقعیت چیز دیگری‌ست. حقیقت این است که آن ماشین ھمیشه آنجا بوده، اما چون برای شما مھم نبوده، ذھن شما آن‌ها را نادیده می‌گرفته و بنابراین ھیچ توجھی به آن‌ها نمی‌کرده است. بنابراین حتی متوجه حضور آن‌ھا ھم نمی‌شدید!

 

بخوانید:  ای اف تی به زبان ساده

 

نحوه ساخت تابلو کاینات

گام 1: لیستی از تمام آرزوھایی که دارید تھیه کنید.

گام 2: یک مقوا یا برگه حداقل A3

گام 3: در اینترنت تصاویر مورد نظرتان را جستجو کنید. به دنبال عکس‌ھایی بگردید که رویای شما را نشان میدهد و حس اشتیاق در شما ایجاد می‌کند

گام 4: عکس را به صورت رنگی چاپ کنید.

گام 5: این پروسه را برای تمامی آرزوھا و اھدافی که دارید تکرار کنید

گام 6: در نھایت، پوستر نھایی که شامل عکسھای اھداف و آرزوھایی که در زندگی دارید را در جایی قرار دهید که ھر روز بتوانید بارھا و بارھا ببینید.

 

عکس هر چیزی را که دوست دارید داشته باشید میتوانید تهیه کنید؛ ماشین مورد علاقه تان، اندام مورد نظرتان، خانه‌ای که دوست دارید، روابطی که دوست دارید و هر چیز دیگری را روی یک کاغذ بزرگ بچسپانید وآن را به دیوار اتاق خوابتان یا جایی که هر روز نگاهتان به آن بیافتد قرار دهید. این یک تمرین ارتعاش بسیار عالی است. شما هر روز به چیزهایی که دوست دارید نگاه و توجه می‌کنید وارتعاش آن را می‌فرستید. فقط زمان دیدن، احساس خوب به آنها را فراموش نکنید و حسرت داشتن آنها را نخورید تا ارتعاشی که می‌فرستید بی‌نقص باشد. شما به این صورت به خواسته‌هایتان بیشتر نزدیک می‌شوید..


نوشته شده در  دوشنبه 100/1/30ساعت  1:43 صبح  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()


لیست کل یادداشت های این وبلاگ
هدف از طراحی سایت چیست?
طراحی سایت وردپرسی به صورت کامل
قیمت طراحی وب سایت در سال جدید
طراحی سایت چیست؟ اهمیت آن برای کسب و کار
روش انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت
طراحی سایت فروشگاهی با کیفیت عالی
توری مرغی چیست؟ کاربرد آن در صنایع
توری مرغی چیست؟ کاربرد آن در صنایع
نکات مهم هنگام استفاده از خدمات طراحی سایت
طراحی سایت مدرن - بهترین طراحی صفحات وب
[عناوین آرشیوشده]