سفارش تبلیغ
صبا ویژن

طراحی وب سایت جانبلاغی روند برنامه ریزی و ساخت وب سایت است. متن ، تصاویر ، فایلهای صوتی و تصویری و عناصر برنامه ..

طراحی وب سایت روند برنامه ریزی و ساخت وب سایت است. متن ، تصاویر ، فایل های صوتی و تصویری و عناصر برنامه توسط طراحی سایت قالب بندی می شوند تا صفحه ای قابل مشاهده در مرورگر ایجاد کنند. طراحان وب سایت برای ایجاد صفحاتی که توسط مرورگرها قابل خواندن است طراحی وب سایت از زبان اشاره که در درجه اول HTML برای ایجاد ساختار و CSS برای نمایش است استفاده می کنند. در دنیای وب 2.0 ، از زبانهای برنامه نویسی دیگری مانند JavaScript ، Ruby on Rails ، PHP ، ASP.net و Perl برای ساختن صفحات سایت استفاده می شود تا تعامل کاربر با سایت ایجاد شود.

 

به طور کلی ، فرآیند طراحی سایت شامل ایده پردازی ، طراحی ، پیش تولید ، تحقیق ، تبلیغات و مدیریت فایل های صوتی ، تصویری و سایر پرونده های چندرسانه ای مورد استفاده در صفحات سایت است. این کار توسط یک طراح یا گروهی از طراحان با یک کار مشخص قابل انجام است. این سایت می تواند شامل صفحه اصلی باشد که به آن خانه نیز گفته می شود و همچنین بخشهای مختلف دیگری که هر یک برای مقصودی خاص تدوین شده است. صفحه اصلی سایت درباره هدف اصلی سایت و همچنین به روزرسانی های روزانه آن صحبت می کند که ممکن است شامل پیوندی باشد که کاربران را به بخشهای مربوط به سایت هدایت می کند.

 

هدف از طراحی وب سایت

اگر نماینده فروش و توزیع محصولات هستید ، طراحی وب سایت می توانید بیشترین بهره را از وب سایت خود ببرید ، که بسیار ارزان تر و موثرتر از روش های قدیمی و گران بازاریابی است.

 

به این ترتیب شما محدودیت زمانی و مکانی ندارید و یک فروشگاه و بازار آنلاین 24 ساعته برای اندازه شهر ، استان و کشور خود دارید که باعث افزایش رشد مشتری و افزایش سودآوری فعالیت اقتصادی شما خواهد شد.

 

یک وب سایت خوب به شما امکان می دهد جدیدترین محصولات با مشخصات و تصاویر کامل را در کمترین زمان ممکن در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهید و به سرعت از رقبای خود پیشی بگیرید. با بهره گیری از ایده های خاص و جدید خود به شما کمک می کند تا سایتی موثر و موفق طراحی کنید. البته انتخاب دقیق و ارزیابی شرکت طراحی سایت از موارد مهمی است که در رسیدن به هدف مطلوب مثر است.

 

طراحی وب مهارت ساخت و راه اندازی صفحات وب است.

 

تیم برنرز لی ، مخترع وب ، خود را به عنوان اولین توسعه دهنده وب در تاریخ معرفی کرد و طراحی وب سایت در آگوست 1991 یک وب سایت راه اندازی کرد. وی در اولین وب سایت خود از پیوند و ایمیل متن فرعی استفاده کرد.

 

وب سایت ها در ابتدا با کد ساده "HTML" ، نوعی زبان برنامه نویسی که به سایت ها طراحی وب سایت ساختاری ساده شامل عناوین و پاراگراف ها و امکان پیوند دادن به سایر صفحات وب با رونویسی اضافه می شود ، نوشته شده اند. در مقایسه با روش های دیگر ، این یک روش جدید و متفاوت است که در آن کاربران می توانند به راحتی صفحات پیوند داده شده را با مرورگر باز کنند.

 

با پیشرفت وب و هنر طراحی آن ، زبان برنامه نویسی آن ، متن فوق العاده ، پیچیده تر و انعطاف پذیرتر شده است. ابزاری مانند صفحه گسترده که بیشتر برای نمایش نمودار داده ها مورد استفاده قرار می گرفتند ، به زودی برای طرح بندی مخفی صفحه وب مورد سو استفاده قرار گرفتند. با ظهور مدل های آبشار وب یا "CSS" ، روش طراحی نادرست با جداول مخفی در صفحه جایگزین شد و استفاده صحیح از زبان کمکی "CSS" جایگزین شد.

 

فن آوری های یکپارچه سازی پایگاه داده ، مانند زبان های برنامه نویسی سمت سرور مانند CGI ، PHP ، ASP.NET ، ASP ، JSP و ColdFusion و استانداردهای مدرن طراحی الگو (CSS) ، تعریف مجدد ساختار وب سایت ها را ایجاد می کنند. آنها آن را تغییر دادند و آن را پیشرفته تر کردند.

 

همچنین ، با ظهور تصاویر روشن و فن آوری های انیمیشن در صفحاتی مانند Flash ، طراحی وب سایت چهره وب به طرز چشمگیری تغییر کرده و فرصت های جدیدی را به سازندگان رسانه و طراحان وب و همچنین ویژگی های بیشتر و قابلیت های جدید برای مرورگر چت می دهد.

 

سایت اینترنتی

 

وب سایت مجموعه ای از فایلهای مختلف ، از جمله تصاویر ، متن یا پرونده های برنامه نویسی است طراحی وب سایت که برای یک هدف خاص به هم پیوند خورده اند. این پرونده ها در یک میزبان یا رایانه میزبان هستند و با یک نام دامنه مشترک فراخوانی می شوند. یکی از مهمترین سرویس های وب ایمیل است.

انواع سایت ها

 

سایت ها بر اساس برنامه و نوع برنامه نویسی به چند دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:

 

وب سایت استاتیک:

 

این سایتها یکبار طراحی می شوند و اطلاعات لازم در آنها قرار می گیرد و سپس به یک طراح سایت حرفه ای یا نیمه حرفه ای برای جایگزینی آنها نیاز است. زبان برنامه نویسی این سایت ها در درجه اول HTML و JavaScript است که در نسخه پیشرفته CSS نیز استفاده می شود.

 

از آنجا که در طراحی سایتهای استاتیک از کد کمتری استفاده می شود ، سرعت بارگیری بالایی دارند. طراحی وب سایت علاوه بر این ، کاهش اندازه کد ، که باعث خوانایی بیشتر سایت توسط ربات های موتور جستجو می شود ، از یک سو و کاهش زمان بارگیری ، از سوی دیگر ، وضعیت آنها را از نظر رتبه بندی موتور جستجو یا "رتبه بندی" بهبود می بخشد. سایت ثابت


نوشته شده در  یکشنبه 100/3/16ساعت  12:14 صبح  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()


لیست کل یادداشت های این وبلاگ
هدف از طراحی سایت چیست?
طراحی سایت وردپرسی به صورت کامل
قیمت طراحی وب سایت در سال جدید
طراحی سایت چیست؟ اهمیت آن برای کسب و کار
روش انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت
طراحی سایت فروشگاهی با کیفیت عالی
توری مرغی چیست؟ کاربرد آن در صنایع
توری مرغی چیست؟ کاربرد آن در صنایع
نکات مهم هنگام استفاده از خدمات طراحی سایت
طراحی سایت مدرن - بهترین طراحی صفحات وب
[عناوین آرشیوشده]