سفارش تبلیغ
صبا ویژن

سرعت بارگذاری سایت وردپرس را افزایش دهید

امروزه یکی از مهمترین نگرانی های هر مدیر وب سایت افزایش بازدید از گوگل و کسب رتبه بندی بهتر در موتورهای جستجو است. افزایش سرعت سایت محمد جانبلاغی گوگل همچنین اعلام کرد که برای داشتن رتبه بهتر باید سرعت بارگذاری سایت خود را افزایش دهید. سایتهایی که بارگذاری بهتری دارند و کاربر زمان کمتری را برای بارگیری آنها صرف می کند ، نتایج بالاتری را نشان می دهد. اما برای افزایش سرعت بارگذاری سایت وردپرس چه باید بکنیم؟

 

در این فیلم کوتاه ما 5 روش استاندارد و ایمن برای افزایش سرعت بارگذاری سایت وردپرس را ارائه داده ایم. ما توضیح مختصری در مورد نحوه کار و مزایای هر یک از این روش ها و در آخر معرفی پلاگین هایی ارائه خواهیم داد که سرعت بارگذاری سایت ما را از این 5 روش بهبود می بخشد. برای این فیلم آموزشی از تلویزیون وردپرس با ما همراه باشید

 

در این فیلم آموزشی کوتاه ما به این س answerالات پاسخ خواهیم داد:

ذخیره صفحه به چه معناست؟

بارگذاری تصویر تنبل چیست؟

حافظه پنهان مرورگر به چه معناست؟

به حداقل رساندن سایت به چه معناست؟

چگونه می توانم پایگاه داده وردپرس خود را بهینه کنم؟

بهترین افزونه های وردپرس کدامند؟

یکی از مهمترین و اساسی ترین فاکتورهای سئو در هر وب سایت سرعت بارگذاری آن وب سایت است. طبق آخرین اعلامیه های گوگل ، سایت هایی که سرعت بارگذاری بالاتری دارند از نظر SEO رتبه بهتری خواهند داشت. این نیز برای تجربه کاربر شما بسیار مهم است. افزایش سرعت سایت به این ترتیب ، وقتی کاربری صفحه ای از سایت شما باز می کند ، چه مدت طول می کشد تا سایت شما بارگیری و نمایش داده شود. بارگیری استاندارد هر صفحه از 5 تا 7 ثانیه است. اگر این استاندارد را رعایت نکنید ، میزان ترک تحصیل در وب سایت شما افزایش می یابد و با گذشت زمان کاربران خود را از دست خواهید داد. بنابراین ، برای بهبود تجربه کاربری وب سایت خود ، سعی کنید سرعت سایت خود را افزایش دهید.

 

راه های افزایش سرعت سایت وردپرس شما

در این بخش می خواهیم روش هایی را که می توانند سرعت بارگذاری وب سایت را افزایش دهند ، لیست کنیم:

 

Lazy loading: روش اول استفاده از روش بارگذاری تنبل برای تصاویر و فیلم ها در وب سایت شما است. این بخش را با یک مثال توضیح خواهیم داد. با فرض کلیک کاربر بر روی وب سایت شما ، معمولاً کاربر باید منتظر بماند تا تمام قسمت های صفحه از جمله تصاویر و فیلم ها بارگیری شود و سپس صفحه به کاربر نمایش داده می شود. اگر صفحه شما تعداد زیادی رسانه ندارد ، به نظر نمی رسد مشکلی باشد ، اما وقتی صفحه شما دارای تعداد زیادی تصویر یا فیلم است ، افزایش سرعت سایت بارگیری کاربر چقدر طول می کشد؟ برای حل این مشکل ، ما از روش شارژ تنبل استفاده می کنیم. با استفاده از این روش ، تا زمانی که کاربر در محدوده مشاهده تصاویر یا فیلم ها نباشد ، تصاویر در پس زمینه صفحه بارگیری نمی شوند و هنگامی که کاربر به محدوده تصاویر یا فیلم ها پیمایش می کند ، کاربر بارگیری می شود و یک.

 

صفحات ذخیره شده: روش دوم استفاده از حافظه پنهان صفحه است. افزایش سرعت سایت  ما این روش را با یک مثال توضیح خواهیم داد. فرض کنید کاربر به دنبال یک صفحه است. در مقابل این اقدام چه اتفاقی می افتد؟ کاربر برای دریافت اطلاعات در مرورگر درخواست بارگیری صفحه را به سرور شما ارسال می کند ، بنابراین یک سری توابع php را تجزیه و تحلیل و استخراج می کند که هرکدام دارای عملکرد خاصی هستند و معمولاً این باید برای هر کاربر تکرار شود. سرور کار خواهد کرد و این باعث کند شدن سایت شما می شود. برای حل این مشکل ، ما روش ذخیره صفحات را ارائه می دهیم. روش بدین صورت است که برای اولین بار بارگیری و بازیابی یک صفحه ، پوشه ای در میزبان شما ایجاد می شود و اطلاعات مربوط به آن صفحه را ذخیره می کند تا زمانی که صفحه بارگیری شود. و درخواست فایلهای PDF از سرور و نمایش سریعتر اطلاعات کاربر.

 

فشرده سازی یا به حداقل رساندن کد: در این روش ، کدهای HTML ، CSS و js را فشرده می کنیم. افزایش سرعت سایت ما این روش را با یک مثال و مزایای آن توضیح می دهیم. فرض کنید یک صفحه فراخوانی شده و سرور شما باید اطلاعات مربوط به آن صفحه را به مرورگر کاربر ارسال کند. معمولاً بین کدهای سایت شما فاصله ای وجود دارد که طراح قالب برای نظم و ظرافت در این فضاها قرار می دهد. اما این فاصله ها بین کدها نشان دهنده حدود 20? سرعت بارگذاری استاندارد این کدها است. برای حل این مشکل ،افزایش سرعت سایت از فشرده سازی یا کاهش این کدها استفاده می کنیم تا سرعت بارگذاری افزایش یابد. برای دیدن نحوه عملکرد ، به صفحه منبع سایت ما نگاه کنید و خواهید دید که هیچ فاصله ای بین کد HTML ، CSS و کد js نخواهید دید.

 

مرورگر حافظه پنهان: این روش همان روش دوم ذخیره صفحه شما است. افزایش سرعت سایت اما با این تفاوت که فایل cached در پوشه مرورگر شما ایجاد و ذخیره می شود. در صورت نیاز از این روش استفاده کنید

 

https://www.trahysite.ir/wordpress-site-speed-up-service/


نوشته شده در  یکشنبه 100/3/16ساعت  12:38 صبح  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()


لیست کل یادداشت های این وبلاگ
هدف از طراحی سایت چیست?
طراحی سایت وردپرسی به صورت کامل
قیمت طراحی وب سایت در سال جدید
طراحی سایت چیست؟ اهمیت آن برای کسب و کار
روش انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت
طراحی سایت فروشگاهی با کیفیت عالی
توری مرغی چیست؟ کاربرد آن در صنایع
توری مرغی چیست؟ کاربرد آن در صنایع
نکات مهم هنگام استفاده از خدمات طراحی سایت
طراحی سایت مدرن - بهترین طراحی صفحات وب
[عناوین آرشیوشده]