سفارش تبلیغ
صبا ویژن

بازخورد یکی از مهمترین مباحث سئو است خرید بک لینک که بسیاری از افراد در مورد آن نظرات متفاوت و متناقضی دارند. اما امیر گمسری معتقد است که بخش بازخورد 30? 100? SEO است. بازخورد یک لینک خارجی از سایت (الف) به سایت شما (ب) است و کارشناسان آن را لینک سایت (الف) به سایت (ب) می نامند. در واقع خرید بک لینک ، بازخورد برخی از اعتبار یک صفحه را به صفحه دوم منتقل می کند

 

بازخورد خرید بک لینک چیست؟

خرید بازخورد از کارشناسان گوگل و سئو ، بسته به شرایطی که هنگام خرید دارید ، می تواند تأثیر مثبت یا منفی در سایت سئو سایت شما داشته باشد. تاکنون ، ما یاد گرفته ایم که مدیران وب و مدیران سایت باید از شرایط خرید تبعیت کنند. خرید بک لینک محمد جانبلاغی بازخورد سئو توانایی خوبی در افزایش رتبه سئو سایت شما دارد. همانطور که می دانید بازخورد با توجه به دامنه وب سایت و شرایط آن انجام می شود تا بهترین تأثیر را از بازخورد سایت ما داشته باشید.

 

ساختار رابطه

هدف از ساختار پیوند یا بازخورد بررسی برچسب خرید بک لینک html برای ایجاد پیوند و آنچه موتورهای جستجو در منبع سایت می بینند. از مارکر برای ایجاد پیوند استفاده می شود. در تصویر زیر قسمت های مختلف این برچسب را به شما نشان داده ایم.

 

 

متن پیوست شده یا همان عبارتی خرید بک لینک که مرتبط است.

ویژگی Nofollow که می تواند برای پیوندها در نظر گرفته شود تا خزنده Google هنگام بررسی پیوندهای اعتباری را منتقل نکند و فقط از یک صفحه به صفحه دیگر منتقل شود.

اگر می خواهید پیوند شما در یک برگه جدید در خرید بک لینک مرورگر باز شود ، می توانید از عملکرد خالی "target =" _ استفاده کنید.

لینک سازی چیست؟

روابط ساختن دو قسمت اصلی دارد: ایجاد روابط درونی و بیرونی. پیوند داخلی به معنای پیوند دادن از صفحات دیگر سایت ما به صفحات دیگر سایت ما است.

 

اما سوال مهمتر این است که اتصال خارجی چیست! وقتی از سایت دیگری مانند سایت خرید بک لینک ما یک طرفه هستید ، یک پیوند کاملاً یک طرفه به سایت ما بازخورد محسوب می شود و برای Google ارزشمند است.

 

ارتباط داخلی و خارجی

 

پیوندهای موتور جستجو به چه معناست؟

بازخورد موتور جستجو ، به ویژه Google ، برای دو منظور مهمتر است:

 

برای رتبه بندی در نتایج جستجو ، صفحات را رتبه بندی کنید

صفحات وب جدیدی پیدا کنید

شما باید تاریخچه خزیدن را بدانید. وقتی Google برای اولین بار یک صفحه وب را می گیرد ، خرید بک لینک کل صفحه را اسکن کرده و به آن صفحه پیوند می خورد. اگر به کل دنیا در وب به عنوان کتابخانه نگاه کنید و سایت ها توسط کتاب های این Google خوانده می شوند ، همه آنها کتاب های جدیدی هستند و در کتاب های پرفروش و معتبر و برای آن میزان علاقه معرفی شده اند ، معیارهای خاص خود را دارد.

 

از این طریق یاد گرفتیم که گوگل نه تنها مطالب موجود در وب سایت ها ، بلکه پیوندهای صفحه را نیز می خواند. خرید بک لینک در واقع علاوه بر محتوا ، تعداد پیوندهای خروجی و کیفیت آنها نیز برای گوگل مهم است.

 

خوب ، ما یاد گرفته ایم که پیوندها برای گوگل مهم هستند و یکی از عوامل Google برای رتبه بندی و رتبه بندی نتایج جستجو برای بک لینک ها است. در سال های ابتدایی گوگل و در حالی که PageRank وجود داشت ، تعدادی از کارشناسان با بدخواهی یک PageRank جعلی برای خود ایجاد کردند و دارای رتبه بندی خوبی در نتایج جستجو بودند که گوگل پاسخ جسورانه ای به آن داد و الگوریتم خود را به پنگوئن ارائه داد. در صفحه نتایج جستجو برای دوستانی که کارهای غیراصولی انجام می دهند.

 

الگوریتم پنگوئن روی پیوندهایی برای شناسایی و تحریم سایتهایی خرید بک لینک که نقض می کنند تمرکز دارد. خرید بک لینک اما فاکتورهای زیادی برای بخش بازخورد وجود دارد که برخی از آنها را برای شما آماده کرده ایم.

 

 

 

بازخورد از دامنه های قدیمی: بازخورد به دامنه های قدیمی که در حال به روز شدن هستند از دامنه های جدید قوی تر است.

تعداد دامنه هایی که به شما لینک می شوند: تعداد دامنه های پیوند دهنده به خرید بک لینک سایت شما یکی از مهمترین فاکتورهای Google در صفحه نتایج جستجو است. تصویر زیر 1 میلیون صفحه نتایج جستجو را نشان می دهد.

 

 

تعداد صفحات پیوند یافته: تعداد صفحات دارای پیوند (که به سایت ما پیوند داده شده اند) از خرید بک لینک یک دامنه نیز بر رتبه بندی تأثیر می گذارد.

پیوندها به عبارات مرتبط: بله ، عبارتی که با آن بازخورد ایجاد می شود نیز برای رتبه بندی مهم است ، اما باید مراقب باشیم این کار را به صورت اسپم و به روشی غیرمعمول انجام ندهیم!

نام جایگزین (Alt) در بازخورد به عنوان تصویر: هنگام طبقه بندی تصاویر به عنوان بازخورد به عنوان متن لنگر ، alt مهم است.

بازخورد از سایت های edu یا .gov. : آقای مت کاتز ، مدیر اسپم گوگل ، گفت که خرید بک لینک دلیل اصلی لینک های با کیفیت edu نیست ، gov و Google بسیاری از این دامنه ها را نادیده می گیرد. اما نمی توانید بگویید که این نوع پیوندها از نظر گوگل کاملاً بی تأثیر هستند.

اصالت صفحه پیوندی: تراکم یا اعتبار صفحه ای که از آن پشتیبان تهیه کرده اید از گذشته خرید بک لینک تا به امروز برای Google مهم بوده است.


نوشته شده در  یکشنبه 100/3/16ساعت  12:42 صبح  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()


لیست کل یادداشت های این وبلاگ
هدف از طراحی سایت چیست?
طراحی سایت وردپرسی به صورت کامل
قیمت طراحی وب سایت در سال جدید
طراحی سایت چیست؟ اهمیت آن برای کسب و کار
روش انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت
طراحی سایت فروشگاهی با کیفیت عالی
توری مرغی چیست؟ کاربرد آن در صنایع
توری مرغی چیست؟ کاربرد آن در صنایع
نکات مهم هنگام استفاده از خدمات طراحی سایت
طراحی سایت مدرن - بهترین طراحی صفحات وب
[عناوین آرشیوشده]