سفارش تبلیغ
صبا ویژن

یکی از مهمترین مباحث دنیای تجارت ، شرکتهای نوپا و شرکتهای بزرگ و کوچک ، آموزش فروش است. فروش نه تنها در بقای تجارت ، بلکه در زندگی مردم نیز تأثیر بسزایی دارد. در دنیای امروز ، موضوع فروش بسیار گسترده تر از قبل شده است و به سادگی دیگر وجود ندارد.

 

ظهور فضای آنلاین و افزایش تعداد مشاغل و افرادی که قصد فروش دارند ، شانس موفقیت در فروش را کاهش می دهد. در بازاری با این شرایط تصمیم بر این است که آموزش فروش محمد جانبلاغی را جدی بگیرید. اگر آموزش فروش دارید ، می توانید شانس موفقیت یا پیروزی بیشتر کسب و کار خود را افزایش دهید.

 

ما در اینفوگرام تصمیم داریم راهنمای جامع و کاملی برای آموزش فروش در اختیار شما قرار دهیم تا تمام نگرانی ها و سوالات شما را برطرف کند و پس از خواندن این مقاله ، دید متفاوتی نسبت به فروش خواهید داشت. بنابراین مراقب باشید.

 

فروش چیست؟ تعریف فروش

برای اینکه کاری را درست انجام دهیم ، ابتدا باید آن را به خوبی آموزش فروش بشناسیم و با مفاهیم اساسی آن آشنا شویم. فروش فعالیت هایی است که فرد یا شرکتی برای تأمین کالا یا خدمات به مصرف کننده با پرداخت هزینه انجام می دهد.

 

اما این تعریف برای این موضوع پیچیده بسیار ساده و بسیار ساده است. فروش در دنیای امروز ممکن است به خوبی تعریف نشده باشد ، اما می توان گفت که این موضوع در دنیای امروز شامل بسیاری از جزئیات و نکات دیگر است. به عنوان مثال ، هر کسب و کار برای موفقیت در فروش خود باید برنامه جداگانه ای برای ورود به بازار آنلاین و آفلاین داشته باشد.

 

علاوه بر این ، از آنجا که تعداد فروشندگان بسیار بیشتر از قبل است ، آموزش فروش باید سعی کنید ارزش آفرینی کنید تا مشتریان شما را از رقبای خود انتخاب کنند و پس از خرید به شما مراجعه کنند. در مرحله بعدی ، ما در مورد چگونگی انجام این کار بحث خواهیم کرد و مشتری اولیه شما را به یک مشتری وفادار و منظم تبدیل خواهیم کرد.

 

اما اکنون که با مفاهیم اساسی و تعریف فروش آشنا شدیم ، وقت آن فرا رسیده است که به مشاغل مرتبط روی بیاوریم و درباره وسعت و تنوع مفهوم فروش در دنیای امروز بیشتر بدانیم.

 

انواع مشاغل مربوط به آموزش فروش

به افرادی که آموزش فروش وظیفه ارائه خدمات یا کالاها به مشتریان را دارند ، فروشندگان گفته می شود. این فروشندگان به انواع مختلفی تقسیم می شوند. دستیاران فروش ممکن است با شنیدن نام فروشنده به شما یادآوری کنند ، اما فروش به هشت زیر گروه ویژه تقسیم می شود که هرکدام از آنها دنیای دیگری دارند. حتی می توان گفت که مهمترین شغل در هر شرکت یکی از 8 تخصص زیر است ، زیرا اگر این شرکت فروش نداشته باشد ، نمی تواند مدت زیادی دوام داشته باشد و شکست خواهد خورد.

 

مشاغلی که در زیر بحث خواهیم کرد دارای طیف گسترده ای از موضوعات هستند ، آموزش فروش اما ما در اینجا به اختصار به آنها اشاره خواهیم کرد. نکته دیگر اینکه هرکسی می تواند فروشنده باشد اما برای دستیابی به مشاغل زیر باید مهارت و دانش کسب کنید.

 

آموزش فروش - انواع مشاغل فروش

1. مدیر فروش / نماینده داخلی

در واقع وظیفه اصلی شخص در این سمت حفظ روابط بین مشتری و تجارت است. آموزش فروش این افراد نقطه اصلی تماس بین مشتریان و شرکت یا تجارت هستند. فردی که در این موقعیت قرار دارد باید بتواند مشتری ها را حفظ کرده و آنها را به مشتریانی وفادار و منظم تبدیل کند.

 

در سال های اخیر به دلیل رشد چشمگیر فضای آنلاین ، کار این گروه از افراد به آموزش فروش این فضا منتقل شده است که هم موثرتر است و هم بهتر است استراتژی های بازاریابی را بر روی آن بکار برد.

 

2. مدیر فروش / نماینده فروش خارجی

کار نماینده فروش خارجی بیشتر مربوط به روشهای سنتی است. به عنوان مثال ، معامله گران مستقیم در این گروه قرار می گیرند. نماینده فروش خارجی مستقیماً با مشتریان ارتباط برقرار می کند و باید توانایی مذاکره و اقناع طرف مقابل را داشته باشد.

 

3. پشتیبانی از فروش

پشتیبانی فروش شامل تیمی است که توسط مدیر پشتیبانی پشتیبانی می شود. آموزش فروش همانطور که از نامش پیداست ، پشتیبانی نمایندگان فروش و ارائه خدمات پیگیری مشتری وظیفه اصلی این تیم است.

 

اگر تا به حال به صورت آنلاین خرید کرده اید ، احتمالاً با این افراد روبرو شده اید. آموزش فروش تیم های پشتیبانی فروش معمولاً قبل از فروش به س questionsالات مربوط به محصول یا خدمات پاسخ می دهند. و پس از فروش ، برای رضایت بیشتر مشتری ، آنها مسئول هماهنگی خدمات پس از فروش هستند. برخی از تیم های پشتیبانی فروش ممکن است وظایفی مانند بررسی مشتری ، ایجاد پروفایل کاربر ، تجزیه و تحلیل داده ها و تحقیق در مورد رفتار مشتری را نیز داشته باشند.

 

4. خدمات به مشتری

دپارتمان خدمات مشتری شباهت زیادی به فروش داخلی دارد. افرادی که آموزش فروش در خدمات مشتری کار می کنند موظف هستند اطمینان حاصل کنند که تمام نیازهای مشتری برآورده می شود و خرید خوبی دارند. همین که رضایت مشتری را تضمین کند ، برای کسب و کار و برند شما احساس بهتری خواهد داشت و فروش بیشتر نیز خواهد شد


نوشته شده در  یکشنبه 100/3/16ساعت  11:17 صبح  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()


لیست کل یادداشت های این وبلاگ
هدف از طراحی سایت چیست?
طراحی سایت وردپرسی به صورت کامل
قیمت طراحی وب سایت در سال جدید
طراحی سایت چیست؟ اهمیت آن برای کسب و کار
روش انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت
طراحی سایت فروشگاهی با کیفیت عالی
توری مرغی چیست؟ کاربرد آن در صنایع
توری مرغی چیست؟ کاربرد آن در صنایع
نکات مهم هنگام استفاده از خدمات طراحی سایت
طراحی سایت مدرن - بهترین طراحی صفحات وب
[عناوین آرشیوشده]