آلمان یکی از قدرتمندترین کشورهای اروپایی است که از نظر فنی و علمی بسیار پیشرفته است. نام اصلی این کشور جمهوری فدرال است که حدود 82 میلیون نفر جمعیت دارد و یکی از پرجمعیت ترین کشورهای اروپاست. این کشور دارای 16 ایالت است و یکی از صنعتی ترین کشورهای جهان است که در سال های اخیر با کمبود نیروی کار مواجه بوده است. آلمان یکی از محبوب ترین کشورها برای مهاجرت و اقامت است. راه های زیادی برای مهاجرت و اخذ اقامت آلمان وجود دارد که زمان کمی را می طلبد.

امروزه ممکن است بسیاری از متقاضیان مهاجرت و اقامت آلمان با قوانین و مقررات آن کشور آشنایی نداشته باشند. این امر باعث شده است که موسسه آوام با مشاورین و وکلای مجرب به افراد مجربی که قصد مهاجرت و اخذ اقامت دائم آلمان را با کمترین هزینه دارند مشاوره تخصصی ارائه دهد تا با اطمینان خاطر بتوانند اقامت خود را دریافت کنند. در این مقاله می خواهیم به طور جامع در مورد اقامت و مهاجرت به آلمان صحبت کنیم تا پاسخ سوالات شما را بگیریم.

مشاور و وکیل مهاجرت

مشاور و وکیل مهاجرت به آلمان

آلمان یکی از کشورهای صنعتی و مدرن است که سالانه پذیرای مهاجران زیادی از راه های مختلف یادگیری، کار و سرمایه گذاری است.

من بیشتر می دانم

شرایط اقامت

شرایط اقامت در

آلمان

یکی از پرطرفدارترین ویزاهای مهاجرتی آلمان ویزای کار است. آلمان یکی از صنعتی ترین کشورهای جهان است.

من بیشتر می دانم

راه های دریافت مجوز اقامت

راه های اخذ اقامت آلمان

یکی از راه های اقامت در آلمان تحصیل است. آلمان یکی از معدود کشورهایی است که قوانین یادگیری آسان تری دارد.

من بیشتر می دانم

پژوهش

او در آلمان تحصیل می کند

برای اخذ حق اقامت در آلمان از طریق تولد، سیستم خون و خاک رعایت می شود. این سیستم به گونه ای است که در هر صورت یکی از والدین باید تابعیت آلمان را داشته باشد.

من بیشتر می دانم

ویزای موقت

ویزای موقت

آلمان

یکی از روش هایی که می توان برای اخذ اقامت و مهاجرت به آلمان استفاده کرد، ازدواج با شهروندان آلمانی است.

من بیشتر می دانم

مهاجرت و اخذ اقامت آلمان

اقامت و مهاجرت در آلمان

روش های مهاجرت به آلمان

بر اساس مطالعه انجام شده توسط شرکت آلمانی بلومبرگ، این دومین مقصد مهاجران در آلمان است. چون آلمان از نظر اقتصادی و شرایط کاری بسیار قوی است. نرخ بیکاری در کشور 3.2 درصد است که منجر به کمبود نیروی کار ماهر و ماهر شده است. روش های مهاجرت و اخذ اقامت آلمان عبارتند از:

مهاجرت و اقامت آلمان از طریق کار

مهاجرت و استقرار در آلمان با اخذ ویزای کار انجام می شود. آلمان کشوری است که در صنعت بسیار پیشرفته است، برای اقامت کشور آلمان و مهاجرت به آلمان اینجا کلیک کنید بنابراین هر ساله به نیروی کار ماهر و ماهر نیاز دارد. مهاجرت کاری به آلمان از دو طریق امکان پذیر است که در ایران روش دوم بیشتر از روش اول است. برای مهاجرت به آلمان دو راه وجود دارد:

دریافت ویزای آلمان از طریق پیشنهاد شغلی: پیشنهاد شغلی یا ارسال دعوتنامه کاری از سوی یک کارفرمای آلمانی به شما این امکان را می دهد که برای ویزای آلمان اقدام کنید. این البته شامل شرایطی است که به طور کامل در مقاله مهاجرت کاری به آلمان بیان شده است.

اخذ ویزای کاریابی: این نوع ویزا به شما امکان می دهد برای مدت 6 ماه در آلمان کار پیدا کنید. اما اگر بعد از 6 ماه شغلی پیدا نکردید، باید به کشور خود بازگردید.

مهاجرت و اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری نیز امکان پذیر است. اما ابتدا باید اطلاعات کافی در مورد اقتصاد و نوع سرمایه گذاری در آلمان داشته باشید. سرمایه گذاری می تواند از طریق ثبت شرکت، تاسیس نمایندگی، تاسیس شرکت با مسئولیت محدود و ... باشد. برای ثبت شرکت در آلمان باید حدود 25000 یورو سرمایه اولیه داشته باشید.

به این ترتیب باید کسب و کاری داشته باشید که از نظر اقتصادی برای آلمان مقرون به صرفه باشد، در غیر این صورت اقامت آن کشور به شما تعلق نمی گیرد.

راه دیگر برای اقامت دائم آلمان از طریق کارآفرینی برای شهروندان آلمانی است. اگر کسب و کار شما بتواند 10 شهروند آلمانی را استخدام کند، دولت آلمان یک طرح تشویقی برای شما در نظر می گیرد. این طرح شامل یک اقامت دائم برای شما و خانواده شما می شود

مهاجرت و اقامت در آلمان از طریق تحصیل

یکی از راه های مهاجرت و اقامت در آلمان از طریق تحصیل می باشد. رتبه دوم پذیرش دانشجوی خارجی را در جهان دارد. اکثر دانشجویانی که می خواهند از طریق تحصیل مهاجرت کنند، آلمان را به عنوان مقصد خود انتخاب می کنند. زیرا آموزش در این کشور رایگان است و سالیانه فقط 300 یورو هزینه دارد. germany-migration آلمان هر ساله میزبان دانشجویان زیادی از سراسر جهان است که برای تحصیل و ادامه تحصیل به این کشور مهاجرت کرده اند.


نوشته شده در  پنج شنبه 100/9/11ساعت  2:10 عصر  توسط مدیر سایت 
  نظرات دیگران()


لیست کل یادداشت های این وبلاگ
هر آنچه درمورد پارتیشن فریم لس لازم است بدانید!
چرا باید برای کسب و کارمان سایت داشته باشیم؟
طراحی سایت را با چه تیمی طراحی کنیم؟
همه چیز درباره تیروئید
آیا افزایش قد بعد از 18 سالگی امکان پذیر است؟
شرایط ثبت شرکت در سال جدید
شرایط اقامت در کشور آلمان در سال 2021
راهنمای خرید آینه دکوراتیو
ثبت برند چیست و مراحل ثبت برند
راهنمای ثبت شرکت در سال جدید
طراحی سایت کودکان
[عناوین آرشیوشده]